Dobre jedzenie do jedzenia podczas krojenia wagi do zapasów

Zapaśnicy to jedni z najbardziej najistotniejszych ludzi na świecie, ponieważ bycie tylko nadwagą może powstrzymać ich od zapaśnictwa w meczu. Wielu wrestlerów musi schudnąć, aby zakwalifikować się do swojej kategorii wagowej, i są sposoby, aby to zrobić bez ryzyka dla zdrowia. Przy cięciu wagi, chcesz być szczególnie pewny, aby uzyskać wystarczającą ilość składników odżywczych w jedzeniu, aby twoje ciało miało wystarczająco dużo energii, by się zmagać.

Wideo dnia

Dobre jedzenie do jedzenia podczas krojenia wagi do zapasów
mały dzban z chudego mlekaKredyt zdjęciowy YelenaYemchuk / iStock / Getty Images

Mleko odtłuszczone jest pełne witamin i składników mineralnych, takich jak wapń i witamina D, ale nie ma tak wielu kalorii i tłuszczu, jak 1% lub 2% mleka. Według Dairy Council of California mleko odtłuszczone ma 92 kalorie na porcję, podczas gdy 1 procent i 2 procent mleka ma odpowiednio 127 i 139 kalorii. Mleko odtłuszczone jest również beztłuszczowe, podczas gdy inne rodzaje mleka mogą zawierać do 8 gramów tłuszczu na porcję. Odtłuszczone mleko zapewni Ci niezbędne odżywianie, a jednocześnie pomoże ci ciąć lepiej niż inne rodzaje mleka.

Dobre jedzenie do jedzenia podczas krojenia wagi do zapasów
grillowane piersi z kurczakaKredyt zdjęciowy beti gorse / iStock / Getty Images

Wszystkie białka, które potrzebujesz w jeden dzień, mogą pochodzić z jednego 4 oz. piersi z kurczaka, a zbyt dużo białka może po prostu usiąść w ciele i być przechowywane w postaci tłuszczu. Białko jest ważne, ponieważ zapewnia paliwo, ale upewnij się, że jesz odpowiednie rodzaje chudego białka, takie jak pierś z kurczaka, ryby, jajka, stek boczny lub chudy hamburger.

Dobre jedzenie do jedzenia podczas krojenia wagi do zapasów
miska malinKredyt zdjęciowy Olha_Afanasieva / iStock / Getty Images

Spożywanie pokarmów o wysokiej zawartości błonnika nie tylko pomaga utrzymać Cię w pełni, ale także pomaga utrzymać regularny system żywienia, co pomaga uniknąć nadwagi, jeśli w rzeczywistości nie zmniejszasz wagi. Żywność wysokobłonnikowa, którą można włączyć do diety, to owoce, zwłaszcza maliny i warzywa, zwłaszcza groszek i brokuły. Większość rodzajów makaronów z fasoli, otrębów i pszenicy zawiera dużo błonnika.

Dobre jedzenie do jedzenia podczas krojenia wagi do zapasów
szklanka wodyKredyt zdjęciowy tycoon751 / iStock / Getty Images

Utrzymywanie twojego ciała w stanie nawodnienia jest być może najważniejszym aspektem odżywiania zapaśnika, a nawodnienie pomaga twojemu ciału działać z wysoką funkcją, która jest niezbędna do zmniejszenia masy ciała. Woda pitna przed posiłkami pomaga tłumić apetyt, a spożywanie pokarmów o wysokiej koncentracji wody, takich jak winogrona, pomaga również w nawilżaniu.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie!Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.8
Średnia ocena: 20
5
14
4
3
3
1
2
3
1
0