20 Strona główna zadośćuczynienie za utratę wagi

Dieta. Wspomnij o tym małym czteroliterowym słowie do każdej kobiety w dowolnym miejscu na świecie, a dostaniesz tę samą reakcję - niesmak. Jeśli naprawdę chcesz poznać intensywność wyczucia za słowem, zamów plasterek sernika i zjedz go przed kobietą, która była na diecie przez kilka tygodni. Nie powinno być zbyt trudne do znalezienia - około 40 procent kobiet umiera w każdej chwili. Najprawdopodobniej skończy się piętowymi śladami na twoim czole i talerzem na wpół zjedzonego sernika na kolanach. I myślałeś, że kobiety są słabszą seksem. Nie, jeśli chodzi o deser!

Bitwa pod Bulge

Według ostatnich statystyk ponad 97,1 miliona Amerykanów ma nadwagę. To około 25 procent populacji. Liczby są prawie równo podzielone między mężczyzn i kobiety; 46,9 miliona to kobiety, a 50,2 miliona to mężczyźni.

Z powodu niepokojącej liczby dorosłych i dzieci pakujących się na funty Amerykanie odkrywają, że tradycyjne diety nie działają. W rzeczywistości czteroliterowe słowo, które spowodowało tyle niepokoju u kobiet przez te wszystkie lata, zaczyna działać. Najnowsze myślenie o odchudzaniu polega na tym, że nie musisz pozbawiać się siebie, aby pozbyć się kilogramów. Jest to po prostu kwestia używania twojego makaronu (tego na ramionach, a nie na talerzu), aby nauczyć się jeść zdrowo. Korzystanie z łatwo dostępnych środków do domu jest jednym ze sposobów na rozpoczęcie diety na właściwym początku.

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia to najlepsze sposoby na sparowanie do zdrowej wagi. Dla większości ludzi oznacza to zmianę stylu życia - nie oznacza to nigdy więcej sernika, ale takiego, który wie, jak włączyć ten sernik do ogólnego, zdrowego stylu jedzenia.

Czy jesteś czy nie jesteś?

Skąd wiesz, że masz nadwagę lub jesteś otyły? Najpierw musisz obliczyć wskaźnik masy ciała (BMI). Jest to metoda stosowana przez rząd w celu ustalenia, kto ma normalną wagę, kto ma nadwagę i kto jest otyły. Aby uzyskać BMI, podziel swoją wagę w funtach przez 2,2, aby przeliczyć swoją wagę na kilogramy. Następnie podziel swój wzrost w calach przez 39,37, aby przeliczyć go na metry. Pomnóż swoją wysokość w metrach, a następnie podziel swoją wagę w kilogramach o tę liczbę. Powiedzmy, że ważysz 150 funtów, a ty masz 5'7 cali (67 cali). Twoje liczby w BMI wyglądałyby tak:

150 podzielone przez 2,2 = 68,2

67 cali podzielone przez 39,37 = 1,70

1,70 x 1,70 = 2,89

68,2 podzielone przez 2,89 = 23,59

Normalny BMI wynosi od 19 do 25. BMI powyżej 25 uważa się za nadwagę. A BMI powyżej 30 uważany jest za otyłego.

Ważenie zagrożeń

Nadwaga lub otyłość zmieniają twój poziom energii i mogą sprawić, że codzienne zadania będą ciężką próbą. Ale przenoszenie nadmiaru funtów również jest czynnikiem ryzyka w niektórych poważnych warunkach. National Institutes of Health twierdzi, że nadwaga lub otyłość mogą zwiększać ryzyko zachorowania na cukrzycę, choroby serca, wysoki poziom cholesterolu, udar, wysokie ciśnienie krwi, chorobę pęcherzyka żółciowego, zapalenie kości i stawów, bezdech senny i niektóre formy raka.

Twoja kuchnia ma wiele domowych środków, które pomogą ci uniknąć dodatkowych kalorii i stracić funty. Przejdź do następnej strony, aby dowiedzieć się, jak korzystać ze wspólnych narzędzi kuchennych, aby pomóc w diecie.

Dieta może być trudnym zadaniem - odszukaj wszystkie informacje i wsparcie, jakie możesz uzyskać, przystępując do programu odchudzania. Odwiedź poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej.

Ta informacja służy wyłącznie celom informacyjnym. NIE JEST PRZEZNACZONE DO UDZIELANIA PORADY MEDYCZNEJ. Ani Editors of Consumer Guide (R), Publications International, Ltd., autor ani wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje jakiegokolwiek leczenia, procedury, ćwiczenia, modyfikacji diety, działania lub stosowania leków, które wynikają z czytania lub śledzenia informacji zawarte w tej informacji. Publikacja tych informacji nie stanowi praktyki medycznej, a informacje te nie zastępują porady lekarza lub innego podmiotu świadczącego opiekę zdrowotną. Przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia, czytelnik musi zasięgnąć porady swojego lekarza lub innego podmiotu świadczącego opiekę zdrowotną.

4.3
Średnia ocena: 28
5
15
4
1
3
2
2
2
1
0