77 restauracji na tanie jedzenie w Las Vegas

Absolutnie najlepsza oferta na tanie jedzenie w Las Vegas teraz musi być 800 Degrees Pizza w Monte Carlo Las Vegas. Dostajesz wysokiej jakości futro z pizzy poniżej 10 $ i jest gotowe za około minutę. Jest to tanie, dobre, wygodne i szybkie. Nie marnuj swoich pieniędzy na kawałek gdzie indziej, jeśli masz tutaj całe ciasto.

Gordon Ramsay ma zabójczego burgera w Ramsay BurGR w Planet Hollywood, ale to, co powinieneś mieć, to jeden z jego hot doga. Podziel go, ponieważ jest ogromny.

Moje nowe miejsce na makaron to Le Thai w Downtown Las Vegas. Usiądź w barze, wypij jedno piwo, a będziesz miał tani posiłek, który będziesz pamiętał przez długi czas.

Powiem ci, żebyś pojechał do Slice of Vegas i miał naprawdę dobrą sałatkę. Pizza jest w porządku i tanio, ale sałatka Romelia jest po prostu cenna. Jest lekki, świeży i kawałek doskonałości.

Margarita, ceviche i mnóstwo tańca. Carlos 'n Charlies to najtańsza impreza na pasku. Po prostu nie pij zbyt dużo, bo cena może wzrosnąć.

Podziel coś ...JESZCZE w Citizens at Mandalay Bay, a zaoszczędzisz pieniądze i nadal będziesz pełny. Jestem fanem opcji śniadaniowych i kanapki z klopsami.

Jedna pizza to wszystko, czego potrzebujesz w Grimaldi's, a z powodzeniem znajdziesz super ofertę w Palazzo

Jestem frajerem dobrego burgera i piwa, a przekonasz się o tym w barze The Burger w Mandalay Bay. Napij się jednego piwa z imponującej listy, a Ty nadal będziesz taniej.

Najlepsza oferta w pizzy jest na D.O.C.G. w hotelu Cosmopolitan. Ciasto o wartości 14 USD i kieliszek wina pozwolą Ci zapłacić mniej niż 20 USD. Podziel się nim z kimś, a otrzymasz epicki posiłek za mniej niż 25 USD

 

Potrzebujesz więcej opcji? Gdzie zjeść w Las Vegas 100 restauracji, które powinieneś wypróbować w Las Vegas, jest również dobrym źródłem informacji i jeśli chcesz po prostu niedrogie dania, będziesz czytać najlepsze niedrogie restauracje w Las Vegas.

4.8
Średnia ocena: 24
5
12
4
5
3
3
2
3
1
1