Sposoby spalania 1000 kalorii w siłowni

Wypalanie 1 000 kalorii dziennie na siłowni nie jest łatwym zadaniem, ale z poświęceniem i intensywnością, z pewnością można to osiągnąć. Eksperci twierdzą, że ilość kalorii, które można spalić, zależy od wagi osoby i jej poziomu sprawności. Zależy to również od poziomu intensywności i czasu spędzonego podczas treningu.

Na siłowni można wykonywać ćwiczenia naraz lub rozbijać je na wariacje w zależności od struktury ciała i pojemności. Jeśli chcesz wiedzieć, co robisz, sprawdzaj tętno i kalorie, noszenie monitora jest idealne.

WYKONYWANIE UTRATY WAGI, KTÓRE MOŻNA ZROBIĆ W DOMU

Niektórzy zadają to powszechne pytanie - czy mogę spalić 1000 kalorii podczas treningu?

Nadmiar tłuszczu zniknie szybko, a także zwiększy poziom wytrzymałości. Pomaga to również w podniesieniu poziomu odporności.

Czy wiesz, że funt tłuszczu zawiera około 3500 kalorii? Jeśli więc możesz trochę zmniejszyć kalorię, możesz łatwo spalić dodatkowe 1000 kalorii dziennie na siłowni.

Oto kilka sposobów na spalanie 1000 kalorii dziennie na siłowni, aby schudnąć:

Boldsky

Bieżnia

Najlepszym sposobem na utratę wagi jest cardio. Ta forma ćwiczeń powoduje, że twoje serce jest napompowane, a poziom energii wysoki. Chodzenie z dużą prędkością lub bieganie na bieżni przez 30 minut może spowodować spalenie około 1000 kalorii dziennie na siłowni.

Rowerem

Gdy masz więcej niż 20 minut na odcinku, możesz spalić ponad 1000 kalorii dziennie na siłowni. Jazda na rowerze jest jednym z najszybszych sposobów na zmniejszenie masy ciała. Jednak jazda rowerem po treningu na bieżni nie jest dobrym pomysłem na nogi, ponieważ mogą zranić następnego dnia.

Boks

Aby szybko schudnąć, spróbuj swoich sił w boksie. Dla kobiet boks może być trochę trudny, ale nie jest niemożliwy. Boks przez 15 minut może spowodować utratę ponad 700 kalorii. Ważne jest, aby pamiętać, że upewniasz się, że wydychasz za każdym razem, gdy podnosisz ręce do pudełka.

Skakanka

Skakanka może wydawać się dużo łatwiejsza niż jakiekolwiek z wyżej wymienionych ćwiczeń. Skakanka zawsze pomoże spalić 1000 kalorii dziennie. Każdy skok, który wykonujesz, zaciągnij brzuszek, aby uzyskać stonowane mięśnie brzucha.

Przysiady

Przysiady nie są łatwym zadaniem, jeśli chodzi o utratę wagi. Jeśli chcesz codziennie spalać ponad 1000 kalorii na siłowni, zrób trzy zestawy przysiadów. Pomoże to spalić tłuszcz w dolnej części pleców i ud.

Lunges

Ucinanie przez co najmniej 15 minut na odcinku spowoduje spalenie ponad 1000 kalorii. Lunges są również znane z redukcji tłuszczu wokół talii, jeśli jesteś nieco cięższy.

Jazda na nartach

Narciarstwo może być dobrą zabawą, gdy jesteś na śniegu. Podczas jazdy na nartach na maszynach na siłowni nie jest to przyjemne. Najlepszym sposobem na spalenie 1000 kalorii na siłowni jest jazda na nartach przez co najmniej 20 minut na stałym poziomie 5.

Aerobik

Aby spalić kalorie w szybkim tempie, aerobik jest sposobem na rozpoczęcie programu odchudzania. Możesz łatwo stracić ponad 1500 kalorii dzięki 30-minutowemu treningowi aerobiku.

Przenoszenie żelaza

Spalaj kalorie, pompując żelazo. Przenoszenie ciężarów o masie poniżej 2 kg jest odpowiednie dla kobiet początkujących. Im większą wagę nosisz, tym lepiej budujesz mięśnie i redukujesz tłuszcz.

Szkolenie obwodu

Kiedy jesteś w treningu obwodowym, jesteś w stanie spalić ponad 1000 kalorii, aby schudnąć. Wykonuj trening obwodowy w grupach na siłowni, aby uzyskać motywację do utraty 1000 kalorii.

Sposoby spalania 1000 kalorii w siłowni

Wypalenie 1200 kalorii nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. 100 funtów. osoba może spalić więcej niż 300 kalorii po prostu spać, jak oszacowano w Health Status Internet Assessments. Weź pod uwagę oddychanie, trawienie i ogólne funkcjonowanie twojego ciała, aby pozostać przy życiu, a ty jesteś bardzo blisko spalania 1200 kalorii bez prób.

Wideo dnia

Wykonuj 90 minut aktywności fizycznej dziennie. Osoba, która waży 180 funtów. i działa z prędkością 6 mil na godzinę przez 90 minut spali ponad 1200 kalorii, jak oszacowano w Health Status Internet Assessments. Użycie eliptycznego spali 1200 kalorii dla osoby o wadze 160 funtów w 90 minut. Lżejsze osoby mogą wykonywać bardziej energiczne ćwiczenia w porównaniu z cięższymi ludźmi, aby wydać 1200 kalorii.

Spraw, aby codzienna rutyna stała się bardziej fizyczna. Skorzystaj ze schodów zamiast windy, użyj kosiarki do popiołu zamiast jeźdźca, idź do pracy zamiast jechać lub szorować podłogę, zamiast używać mopa. Zwiększenie aktywności fizycznej przy codziennych czynnościach daje 1200 kalorii w zależności od czasu ich wykonania i wagi. Według Rady Prezydenta ds. Sprawności fizycznej i sportu, szorowanie podłóg może spalić ponad 400 kalorii na godzinę, lekkie prace domowe mogą spalić ponad 200 kalorii, a dodanie jednej mili marszu może spalić ponad 100 kalorii. Łącz tyle zajęć w ciągu dnia, aby spalić 1200 spalonych kalorii.

Nigdy nie stój spokojnie. Rozważmy wiercenie jako formę ćwiczeń, a nie irytację. Dotknij palcami podczas oczekiwania, stań przy komputerze zamiast siedzieć, potrząśnij stopą, gdy skrzyżujesz nogi lub kołysze się w tę iz powrotem podczas oglądania telewizji. Według Nutrition ATC, w badaniu przeprowadzonym przez Klinikę Mayo niektórzy ludzie zużywają aż 800 kalorii dziennie, po prostu wiercenie - co jest odpowiednikiem chodzenia lub joggingu około ośmiu mil dziennie dla przeciętnego człowieka.

Spal 400 kalorii za pomocą każdej z wyżej wymienionych metod. Na przykład wypal 400 kalorii poprzez wiercenie, chodzenie do pracy i po schodach na kolejne 400 kalorii i spędzić 30 minut na maszynie eliptycznej, aby spalić 400 kalorii. Celem jest utrzymanie ruchu na 1200 dziennych wydatkach kalorycznych.

4.7
Średnia ocena: 34
5
13
4
1
3
2
2
3
1
0