Co to jest podsłuchiwanie i jak to działa? - Tapping Solution Foundation

PRZYWRÓCENIE NAPĘDZA SIŁOMI W CELU UZDRAWIENIA SIĘ, USTAWIAJĄC KONTROLĘ PRZEZ PRZEZNACZENIE Z POWROTEM DO WŁASNYCH RĘK.

Praktyka polega na stukaniu palcami po określonych punktach meridianowych podczas rozmowy przez traumatyczne wspomnienia i szeroki zakres emocji.

Co to jest punkt Meridian?

Mówiąc prościej, punkty meridianów to pewne punkty, które można odwzorować w całym ciele. Energia krąży w twoim ciele wzdłuż tej konkretnej sieci kanałów. Możesz wykorzystać tę energię w dowolnym punkcie systemu.

Wszystkie negatywne emocje są odczuwane poprzez zakłócenie energii ciała. Ciało, jak wszystko we wszechświecie, składa się z energii. Przywróć równowagę energii ciała, a wyleczysz negatywne emocje i fizyczne objawy wynikające z zakłócenia energii. Tapping przywraca równowagę energetyczną organizmu, a negatywne emocje zostają podbite.

Jak działa Tapping?

Podstawowa technika wymaga skupienia się na negatywnej emocji: strachu lub lęku, złej pamięci, nierozwiązanego problemu lub czegoś, co cię niepokoi. Zachowując skupienie na tym problemie, dotknij palcami 5-7 razy każdego z 9 punktów meridianowych ciała. Stukanie w te punkty meridianów - podczas koncentracji na przyjmowaniu i rozwiązywaniu negatywnych emocji - będzie mieć dostęp do energii twojego ciała, przywracając go do stanu równowagi.

Według dr Dawson Church, "stukanie Acupoint wysyła sygnały bezpośrednio do centrów stresu w środkowym mózgu, bez pośrednictwa płatów czołowych (część myśląca, aktywna w terapii rozmów)." Ponieważ EFT jednocześnie uzyskuje dostęp do stresu fizycznego i emocjonalnego - dodaje EFT - "EFT daje ci to, co najlepsze z obu światów, ciała i umysłu, jak masaż podczas sesji psychoterapeutycznej". W rzeczywistości jest to zdolność EFT do dostępu do ciała migdałowatego, części mózgu w kształcie migdała, która inicjuje negatywna reakcja twojego ciała na strach, proces, który często nazywamy odpowiedzią "walcz lub uciekaj", co czyni go tak potężnym.

Pomyśl o swoim ciele migdałowatym jako osobistym systemie alarmowym. Kiedy doświadczasz traumy lub strachu, ciało migdałowate jest wyzwalane, a twoje ciało jest zalewane kortyzolem, powszechnie znanym jako "hormon stresu". Ta skomplikowana reakcja łańcuchowa - twoja reakcja na stres - znacząco wpływa, a czasami nawet powoduje, że cokolwiek cię to trapi, czy to choroba, obrażenia, emocje, czy nawet problem zewnętrzny, taki jak problem z przyjaźnią.

Szacuje się, że 10 milionów ludzi na całym świecie korzystało z podsłuchu

To, co jest tak ekscytujące, to to, jak niesamowicie szybko może wyeliminować takie problemy, jak depresja, lęk i bezsenność, a także ciężki PTSD, ból fizyczny, a nawet choroba.

Badania te pokazują, że stymulując te części ciała - tak jak to robimy w EFT Tapping - można drastycznie zmniejszyć lub wyeliminować stres, który towarzyszy lub powoduje problemy, z którymi się mierzysz. W ten sposób często można wyeliminować problemy same!

Tapping jest prosty i bezbolesny. Każdy może się tego nauczyć. I możesz go zastosować do siebie, kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś. Jest to mniej kosztowne i mniej czasochłonne. Może być używany z konkretnym emocjonalnym zamiarem do własnych unikalnych wyzwań i doświadczeń życiowych. Co najważniejsze, daje moc uzdrawiania siebie, oddając kontrolę nad swoim przeznaczeniem z powrotem w swoje ręce.


Obejrzyj ten krótki film instruktażowy, aby dowiedzieć się, gdzie są punkty zaczepienia:


Możesz znaleźć więcej badań związanych z korzyściami z EFT / Tapping, odwiedzając thetappingsolution.com.

Co to jest podsłuchiwanie i jak to działa? - Tapping Solution Foundation

Rozwiązanie Tapping
· 4 ч. ·

Są to świetne wskazówki, które pomogą Ci zwolnić, gdy życie zaczyna działać zbyt szybko:

6 sposobów na spowolnienie twojego życia
Kiedy prędkość codziennego życia staje się zbyt duża, aby poradzić sobie z nią, nadszedł czas na poważny reset.
treehugger.com
Rozwiązanie Tapping
· 7 ч. ·

Kiedy myślisz o słowach "wolność", "nadzieja", "możliwość", "radość", "wkład", prawdopodobnie nie łączą ich ze słowem "pieniądze". "Pieniądze" są zwykle powiązane z "stresem", "niepokojem", "przytłaczaniem" i "strachem" ...

Stukanie może pomóc w przeprogramowaniu podświadomych przekonań i wzorców, dzięki czemu możesz pokonać swoje finansowe wyzwania i stworzyć życie, które chcesz. Pobierz ten darmowy eBook, aby dowiedzieć się, jak -> http://bit.ly/2ueWTKO

4.5
Średnia ocena: 34
5
14
4
5
3
1
2
2
1
0