Yweight Spa - San Mateo, CA.

66

170 W 25th Ave
San Mateo, CA 94403
(650) 212-7240

Przez lata zastanawiałem się, co się dzieje w tym miejscu, ponieważ kobiety przychodzą i wychodzą tak szybko i często każdego dnia mamy zajęcia jiu-jitsu (4x w tygodniu, pamiętajcie). Myślałem, że to jest ściśle spa ze względu na nazwę i szukałem informacji na temat Yelp. Wśród ich wielu sekretów, ich usługi przedłużania rzęs są niesamowicie niesamowite! Właściciel i personel są bardzo mili, bardzo kompetentni, uprzejmi, pomocni, reagujący i gościnny. Byłem tu około 5 razy i jestem absolutnie uzależniony! Nie odezwałem się od dłuższego czasu, ale ich ogólna obsługa i obsługa klienta były tak fascynujące. Mogę całkowicie powiedzieć, że inni klienci tak samo ich kochają. Odesłałem do przyjaciela, który też kocha jej rzęsy. Uwierzcie mi, gdy mówię, że nie jestem fałszywym przedłużeniem rzęs lub rzęsami. Ostatni raz nosiłam je na ślubie 10 lat temu (i być może wtedy, gdy starałem się nałożyć trochę na imprezę świąteczną, ale po jednym zestawie przesłoniłam brwi i powieki, po prostu nigdy nie byłam w stanie licz tę konkretną instancję) ... Jeśli jesteś ciekawy i gotowy poradzić sobie z przypadkowymi codziennymi komplementami, zdecydowanie musisz tu przyjechać! Poważnie.

Chodziłam do tego miejsca od lat i myślałam, że to wspaniałe, dopóki się nie ruszyłam i nie musiałam znaleźć innego miejsca w mieście. Piszę tę recenzję, aby chronić innych. Oto moje problemy: 1. Brat, który prowadzi to miejsce. LUDZIE SĄ CZŁOWIEKIEM, DZIAŁAJĄ 2 MINUTY PÓŹNO. Założę się z tobą, gdy drugi tyknie zegar, a ciebie tam nie będzie, zadzwoni twój telefon i to on pyta cię, gdzie jesteś. To nie jest obsługa klienta, to jest szykanowanie. Twój samolubny i zmartwiony co do bilonu, gdy prawdopodobnie nie płacisz tym kobietom za dolara w pobliżu tego, ile mogą być warte, jeśli będą odpowiednio wyszkoleni. To dosłownie dowcipny dowcip o tym gościu i jego GDZIE PIEKŁO WAS wzywa. Istnieje różnica między prowadzeniem działalności gospodarczej a byciem na luzie NEUROIC. 2. Na moich brwiach mam łysiny z taśmy malarskiej, której używają do zaklejania powiekami tak, jak chcą. Skóra wokół oczu jest 10 razy cieńsza niż zwykła skóra, nie oznacza to, że ma ona zerwaną taśmę z niebieskiego malarza. Wydaj dziesięciocentowy odpowiedni materiał. 3. Po 2 tygodniach, kiedy wszystkie rzęsy odpadną, dosłownie nie masz rzęs, to nie jest normalne i nie pozwól im myśleć, że tak jest. Klej, którego używają, jest tak silny, przysięgam, że to szalony klej - i rozdziera twoje prawdziwe rzęsy. Po przejściu do osoby posiadającej odpowiednią licencję - nigdy więcej nie miałem takiego kleju. TO ZNAK. 4. Odwołując się do kleju, to miejsce daje ci wentylator, a następnie ma wentylator na biurku, ponieważ WSZYSTKIE OCZY SĄ PALIĆ OGNIA. Ich klej jest jak trucizna i jestem pewien, że może to powodować problemy na drodze. Nigdy nie miałem żadnych irytacji po dotknięciu lub aplikacji w moim nowym miejscu bata. Założę się, że to jak klej do paznokci czy coś takiego. Ich klej sprawia, że ​​twoje rzęsy CLUMP i zdzierają się w kawałku - w tym twoje prawdziwe rzęsy. RUN DLA GÓRY! 5. Ich łóżka są jak rozkładane stoły. Wolę leżeć na środku ulicy - byłoby wygodniej. Ponieważ trwają tak długo, wydaje ci się, że dadzą ci coś przyjemniejszego do leżenia przez 2 godziny. Znów to miejsce jest tanie. 6. Są tak powolne w aplikacjach, myślałem, że będę martwy, zanim skończą, a oni nawet nie zrobią 3D. Minimum 2 godziny na WYPEŁNIENIE. Dostaję 3-5D wypełnienia teraz w nowym miejscu i jestem poza godziną 15 i trwają 3 razy dłużej. Ogólnie - czuję, że to miejsce wymaga wizyty w wydziale zdrowia, ponieważ coś jest nie tak. Zazwyczaj nie piszę recenzji i nie jestem nadmiernie konkretną osobą, która pisze jedną po pobycie, każdy ma swoje dni. Ale to miejsce jest pestką, a ich ceny przedstawiają to - TO TANIO. Jest to bardzo specjalistyczna umiejętność radzenia sobie z oczami ludzi i NIE NALEŻY BYĆ TANIEJ.

NIE PRZEJDŹ TUTAJ DO ROZSZERZENIA OCZU. Przyjechałem tu kilka tygodni temu na mój pierwszy zestaw norek przedłużanie rzęs. Po pierwsze, nie kazali mi przychodzić bez makijażu; nie dali mi żadnych instrukcji przed moim spotkaniem. Nie pytali mnie, jakiego rodzaju rzęs chciałem. Przyszedłem tutaj z rekomendacją mojego stylisty włosów, który powiedział, że ma kilku klientów, którzy tu poszli, więc nie zawracałem sobie głowy czytaniem opinii na temat Yycha na Yelp. (Wiem, że jestem całkiem głupi). Teraz, kiedy wróciłem do recenzji skeczu dla Yweight i czytam o ludziach, którzy mają zamknięte powieki i wierzę im. Nie czułem się komfortowo wracając do mojego 2-tygodniowego odświeżenia, ponieważ moje pierwsze spotkanie było tak złe. Dziewczyna była powolna i facet w recepcji przyszedł podczas moich sesji, mówiąc, że trzeba go było owinąć, ponieważ czekał na niego inny klient. Powiedziałem mu, że nie skończyła, ale ciągle namawiał dziewczynę do pośpiechu. Oto problem z rzęsami. Ludzie, którzy tu pracują, nie są odpowiednio przeszkoleni. Osoba, która nałożyła moje rzęsy, użyła zbyt dużo kleju, przykleiła rzęsy bezpośrednio do mojej skóry (duża nie, nie) również złożyła razem rzęsy, chwyciła 3-4 rzędy sklejając je razem, a następnie umieściła je bezpośrednio w mojej skórze. górna linia rzęs, która z czasem spowodowałaby podrażnienie nowego wzrostu rzęs i nie wyrosła prawidłowo. Kiedy jedna z jej superkrup wypadnie mi z rzęs, zabiera mi to kilka własnych rzęs. Znalazłem kolejną osobę rzęs (iCute iLashes), która jest fenomenalna. Ona jest super profesjonalna, przechodzi przez cały proces, zapytała, jak chciałbyś, aby twój efekt końcowy wyglądał. Jest fantastyczna i nie mogę o niej powiedzieć wystarczająco dużo. Jedyne, co mogła zrobić tym razem, to usunąć straszliwe rzęsy, które założyła Yweight. Oprócz tego będę musiał czekać 2-4 tygodnie, zanim będę mógł wprowadzić nowe rozszerzenia lash z powodu szkód, które mi wyrządzili.Ponownie, nie idź tutaj lub naucz się na własnej skórze, jak niekompetentni są.

Chodziłem do Yweight przez 4 lata i nigdy tak naprawdę nie miałem złych doświadczeń. Czasami mogło dojść do niewielkiej walki, ponieważ przyzwyczajenie się do pracy z moimi małymi rzęsami zajmuje kilka razy. Musiałem tylko raz zmienić ludzi i oni są bardzo gościnni i zawsze tak mili. jego relaks tutaj i nie zaufam nikomu innemu. Jest to trochę kosztowne po raz pierwszy, ale wypełnienia są o wiele tańsze, niż mogłoby się wydawać i nigdy mnie nie zawiodą. płacisz za pracę. Nigdy nie miałem żadnych problemów z moimi rzęsami i to przez długi czas nie mieć żadnych problemów. Po prostu polecam może prosić o kogoś, kto pracował przez jakiś czas. nowych ludzi może być ciężko pracować. ale uwielbiam Yweight i zawsze będę !!

Chodziłam do YWeight przez kilka lat. Miałem do czynienia ze wszystkimi balsamami, które opisywali inni (niewyszkoleni pracownicy przyklejają moje oczy (SO OFTEN), ściskając moją powiekę, gdy próbują usunąć rzęsy (OUCH !!) przez cały ten czas, głównie dlatego, że podobała mi się rodzina, która je prowadziła i chciałem wspierać mały biznes. Ale przestałem już iść i nie mogę tego polecić. Niedawno próbowałam złożyć uzasadnioną skargę, oczekując pewnego rodzaju uwagi lub przynajmniej przeprosin. Zamiast rozważyć skargę lub przeprosić, kierownictwo odwróciło się i popchnęło do mnie winę. Dość.

Przez jakiś czas byłem patronem, zawsze mając nadzieję, że wszystko się poprawi. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz jedną z sióstr, które są właścicielami tego miejsca, prawdopodobnie będziesz w porządku. Niestety, mają wiele niewykwalifikowanych pań, które mają 1. przykleiły mi oczy, 2. wyrwały rzęsy, 3. dźgnęły mnie w oczy. Często prosiłem, aby NIE mieć pewnych dziewcząt. Polityka jest w zasadzie "kto daje sh-it o kliencie?" Najpierw "telefony i recepcja są prowadzone przez Phillipa, który jest najmłodszym młodszym bratem sióstr. obsługa klienta i STRASZNE maniery. Próbowałem przeglądać błędy, ale w końcu udało mi się.

Bardzo polecam Dianę !! Jest zdumiewająca, cierpliwa (zwłaszcza, że ​​nie mogłam zdecydować, które z nich usunąć). Ja i moja matka usunęliśmy z niej krety, a ja w końcu usunąłem wszystkie! Od dużych moli po znaczniki skóry może nawet powiedzieć, które powinny być widoczne dla dermatologa. Jest wspaniała. Dziękuję Diana!

Żałuję, że nie mogę dać 3.5 - w tym miejscu jest dużo profesjonalistów: - zawsze uprzejmy i wygodny, kiedy wołam o spotkanie - czysto i porządnie - łatwe parkowanie - piękne przedłużanie rzęs - moja pani nie mówiła za dużo, ale była zawsze bardzo ładne - ceny są BARDZO uczciwe - dobre jedzenie blisko Ale szukałem nowego miejsca rozszerzenia jako: - Waga ma niewygodne godziny (zamykane przez 6 - niemożliwe dla każdego profesjonalisty, który pracuje tak późno, jak ja) zwykle zapakowane i nie są otwarte w niedziele) - Kilka razy znalazłem kilka rzęs, które sprawiały, że rzeczy wyglądały dziwnie i wypadały szybciej w tydzień lub dwa po tym, jak zrobiłem przedłużenie. Bez bueno. - Zająłem NAPRAWDĘ długi czas. Nie przeszkadzało mi, gdy mój pierwszy raz trwał 90 minut, ale wydawało mi się, że moje dolewki również zajęły prawie tyle samo czasu! Podoba mi się ich praca tutaj, ale nie mogę sobie pozwolić na tyle czasu, by po prostu dostać wkład.

To jest miejsce, do którego możesz się udać, jeśli chcesz mieć te piękne, grube rzęsy, które widzisz w reklamach z tuszem do rzęs. Mój najlepszy przyjaciel skierował mnie na YWeight. To, co podoba mi się w tym miejscu, to to, że możesz wybrać naturalnie wyglądające proporcje lub grube, fałszywe "MAC". Mogą robić, co chcesz. Osobiście wolę gruby, kędzierzawy fałszywy wygląd. I sposób nakładania rzęs na powieki sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś miał już cienką kreskę eyelinera. Dostaję wiele komplementów na moich oczach! Idealnie, aby zachować wygląd twoich rzęs, powinieneś iść co dwa tygodnie. Mogę sobie pozwolić tylko na to, by jechać co trzy tygodnie, czyli 50 $. W ciągu ostatnich trzech tygodni pobierają 60 USD. Ale NIE polecam tego. Pozwoliłem temu odejść 4 tygodnie, a moje rzęsy do tego stopnia się rozleciały. Tak, to zdecydowanie konserwacja. Ale spędzałem tak dużo czasu rano, nakładając makijaż oczu i stosując sztuczne rzęsy. Nigdy więcej. Dosłownie wychodzę z oczami "zrobione". 50 $ jest warte czasu, który oszczędza mi na przygotowanie się.

Po powrocie do rejonu zatoki wiedziałem, że muszę znaleźć nowe miejsce do rzucania. Osoba, która zrobiła moje rzęsy w Orange County była niesamowita, ale nie chciałem kupować biletów lotniczych co drugi miesiąc, tylko po to, żeby zrobić sobie rzęsy. Po wrzaskach postanowiłem sprawdzić Yweight Spa ze względu na wygodę i lokalizację. Odkąd otrzymałem przedłużenie rzęs zanim już weszłam z oczekiwaniami. Gdyby to był mój pierwszy kontakt z przedłużaniem rzęs, nie byłbym tak rozczarowany. Moja pierwsza wizyta w Yweight poszła dobrze. Osoba, która pracowała przy mnie nie znała angielskiego, więc ktoś inny przyszedł, żeby mi o tym opowiedzieć i zapytał, czego chcę. To mi nie przeszkadzało, pomyślałem, że jeśli są naprawdę dobrzy w rzęsach, to naprawdę nie ma to znaczenia. Spotkanie trwało pełne 2 godziny. Było to dla mnie wyjątkowo długie, ponieważ w moim poprzednim miejscu zajęło to tylko godzinę do półtorej godziny. Kiedy spojrzałem na moje rzęsy, wyglądały dobrze. Skończyło się na tym, że wróciłem do wypełnienia 3 tygodnie później. Zostałem sparowany z tą samą kobietą i zajęło jej to tyle samo czasu. To mnie zaskoczyło, ponieważ myślałem, że wypełnienie zajmie mniej czasu. Tym razem moje rzęsy rzeczywiście wyglądały wspaniale, gdy opuszczałem Yweight. Jedynym problemem jest to, że tydzień później moje rzęsy zaczęły się zbierać. Wyglądało okropnie! Było to również bolesne i straciłem kilka moich prawdziwych rzęs z powodu zbicia.Kiedy poszedłem do SF, aby zrobić makijaż na ślub swojego brata, artystka makijażu skomentowała, jak moje rzęsy zostały zrobione niepoprawnie, i że wyglądają tak, że przykleiły one jedno przedłużenie do dwóch lub trzech moich prawdziwych rzęs w porównaniu do jednego przedłużenia na jednym. bicz. Potem postanowiłem nie wracać do Yweight i pozwolić, by moje rzęsy wyrosły. Wracam do moich naturalnych rzęs i mam nadzieję znaleźć inne miejsce, które może zaoferować mi przedłużanie rzęs bez uszkadzania moich prawdziwych rzęs.

Lustro lustro na ścianie, kto jest najdoskonalszy ze wszystkich? W tym przypadku ... ja i Yweight! Hej dziewczyny, wszyscy, którzy nie mają wystarczająco szczęścia, aby urodzić się z długimi, soczystymi rzęsami, mogą na śnić o takich. Nie ma mowy! To jest miejsce na to, co nasza mama nam nie dała, ale za cenę. Cena piękna oczywiście. Początkowe przedłużanie rzęs wynosi około 150 USD, a następnie zależy od tego, jak długo będziesz czekać na retusz może kosztować od 40 do 70 USD. Ale warte swojej ceny. Dzięki pomocy mojego współpracownika i przyjaciela, którzy wprowadzają mnie w to miejsce, aby mój bat został zrobiony. Mam bardzo dobrą ilość rzęs, ale nie są długie. Dzięki Yweight, szczególnie dla Diana i Diane, mogę mieć wygląd prawdziwych długich rzęs. Są mili i przyjaźni, a przede wszystkim znakomici w tym, co robią. To miejsce samo w sobie jest dość proste bez nowoczesnego i luksusowego wyglądu, ale spełnia swoje zadanie. Jeśli więc chcesz mieć te piękne rzęsy, o których sądzisz, że ludzie się urodzili, pomyśl jeszcze raz, może to być w Yweight. Dlaczego więc czekać! Nie rozczarujesz się!

moja siostra, kuzyn i ja wszyscy tutaj! Susan i Diana wykonują fantastyczną robotę! Nasze rzęsy wyglądają tak cudownie! Dostajemy komplementy przez cały czas. Są super mili, profesjonalni i miejsce jest bardzo czyste. Philip też jest fajny.

Przyszedłem tu na ostatnią minutę, gdy moja regularna dama o przedłużeniu rzęs była chora. Z przyjemnością znalazłem miejsce, które mogłoby mi pasować w dniu, ponieważ będę za granicą następnego dnia. Powiedzieli, że stawka za wypełnienie zestawu wcześniej wykonanego przez kogoś innego wynosiła 100 USD. Pani była super miła, a pokój miał bardzo uspokajający nastrój (zasnąłem) ... Obsługa trwała około półtorej godziny, a moje rzęsy wyszły naprawdę miło. Jedyne, co bym chciał, aby robili inaczej, omawia niebezpieczeństwo używania rzęs o grubszej średnicy (użyli wszystkich .2, które mogą osłabić naturalne rzęsy i spowodować ich wypadnięcie z powodu ciężaru) innego niż to to było świetne wypełnienie i to trwało dobrze przez moją podróż, a potem trochę!

Phil jest niesamowity, że przyjeżdżam tutaj od ponad roku i poleciłem wszystkim moim znajomym !!!! Zadzwonił po prostu, żeby mi powiedzieć, że po wyjściu z salonu miałem kredyt w wysokości 20 $, ponieważ technik lub przedstawiciel salonu używał swoich starych rzęs, które nie są tak lekkie i trwałe jak ich nowe. Naprawdę doceniam prowadzenie interesów z uczciwymi ludźmi i profesjonalistami, którzy dbają o swoją jakość usług i produktu. Dzięki Phil, Margaret i Yan !!!

MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ Uwielbiam to miejsce !!!! Znalazłem ich na fali przez przypadek! Musiałem spróbować po przeczytaniu wszystkich wspaniałych recenzji i Uwielbiam to !!!!!!!!!! Ponieważ miałem WIELKIE doświadczenie z rozszerzaniem powiek, bardzo chciałbym spróbować ich "spa na twarz" też !!! Wrócę ponownie i znowu tak długo, jak mieszkam w zatoce !!!! :)

Przyjeżdżam do Y Weight od około 4 lat i co mogę powiedzieć ... Uwielbiam to tutaj. Kiedyś jeździłem co drugi tydzień, ale przez ostatni rok przychodziłem co tydzień - bo mam OCD na moich rzęsach. Mam ustalony harmonogram (ponieważ tak trudno jest czasem umówić się na spotkanie). Byłem w wielu miejscach wcześniej, ale kiedy już znalazłem to miejsce, wiedziałem, że mnie mają. Wszyscy ludzie, którzy tam pracują są niezwykle mili i gościnni. Miejsce jest bardzo czyste i zawsze mile widziane przez Philipa, kiedy wchodzę :) Wiem, że na temat skrzeków są opinie na temat mikstur, ale jeśli pojawi się na czas i da wystarczająco dużo czasu na odwołanie, nie będzie ci ciężko. Próbują tu prowadzić firmę! Ogólnie rzecz biorąc, bardzo polecam Y Weight i najprawdopodobniej tu przyjadę ... Na zawsze.

Miałem przedłużenie rzęs przez prawie 2 lata, a ostatnio przeprowadziłem się na półwysep. istnieje zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny składnik przedłużania rzęs. Funkcjonalny: dobre przedłużanie rzęs jest przyklejane jednym przedłużeniem do jednej rzęsy. Czasami, aby uzyskać pełniejszy wygląd, estetyk może nałożyć na dodatkowe przedłużenie tego samego rzęs. NIGDY nie należy wklejać przedłużaczy do wielu naturalnych rzęs. Gdy twoje rzęsy wyrastają, niektóre rosną szybciej niż inne, a te, które są sklejone, zostaną wyciągnięte przez szybciej rosnące włosy w kępce. To jest przedłużenie rzęs 101. Wreszcie, klej nigdy nie powinien dotykać twoich powiek, i nie powinieneś widzieć widocznych kępek kleju na twoich rzęsach, nawet jeśli są one 1 do 1 rzęs do przedłużenia. Estetyczny: spójrz na piękny zestaw naturalnych rzęs. Są krótsze w wewnętrznym kąciku, wydłużając się w miarę zbliżania się do zewnętrznego oka, a następnie skracają się ponownie. Powodem, dla którego fałszywe rzęsy często wyglądają, dobrze, fałszywe, jest to, że są zbyt długie w wewnętrznych i zewnętrznych rogach, a gęsta część kończy się nagle bez żadnego przejścia. Przedłużenia powinny być wzorowane na naturalnych rzęsach, pod względem względnej długości. Dwa razy poszedłem do Yweight na wypełnienie. Pierwszy raz byłem zarezerwowany z kimś, kto nie mówił po angielsku. Pokazałem im zdjęcia (zapewnione przez moją ostatnią artystkę), jak chciałem ich zrobić. Ku mojemu przerażeniu, kiedy wróciłem do domu i spojrzałem w lusterko powiększające, mogłem zobaczyć kilka miejsc, w których kilka moich naturalnych rzęs zostało sklejonych i mnóstwo grudek kleju. Kiedy mijały dni, a moje rzęsy rosły, kępy stawały się bolesne.Skontaktowałem się z salonem i poprosiłem o umówienie się z innym estetykiem na następną wizytę, i poprosiłem, bym mógł natychmiast przystąpić do naprawienia tych kępek, aby nie wyrządziły szkód przed moim następnym spotkaniem. Byli bardzo mili i zabrali mnie bez opłat. Estetyk usunął kilka rzęs i wysłał mnie po drodze. Poprosiłem o lustro powiększające, a oni go nie mieli. Tak więc po raz kolejny wróciłem do domu, spojrzałem w lustro, a kępki moich naturalnych rzęs wciąż były sklejone. Jak to możliwe? Ta osoba mówiła po angielsku, wskazywałem na obszary, które stanowiły problem, zanim zaczęła pracować nad mną, a ona wciąż ich nie usuwała. Tak więc, mając nadzieję na najlepsze, po raz drugi poszedłem na spotkanie z innym estetykiem w następnym tygodniu. Pokazałem jej zarówno zdjęcie tego, jak moje rzęsy zostały wcześniej zrobione, jak i wskazałem, gdzie niektóre z moich naturalnych rzęs wciąż są sklejone i trzeba je rozdzielić. Przypuszczam, że ty, drogi czytelniku, wiesz, dokąd to zmierza. Wstaję ze stołu i patrzę w lustro, a moje rzęsy są tej samej długości od końca do końca. przerażająco źle wyglądające, fałszywe rzęsy. Wracam do domu i, cholera !!! ona NIE naprawiła miejsc, w których naturalne rzęsy są sklejone. Moje rzęsy nadal wyrastają iw ciągu kilku następnych dni tracę mnóstwo naturalnych rzęs, gdy kępki kleju je wyciągają. Moje naturalne rzęsy są teraz zniszczone. Odrodzą się i znalazłem kolejnego asetetysty rzęsy, który pracuje bardzo delikatnie z moimi pozostałymi rzęsami, podczas gdy one ponownie zaludniają swoją naturalną gęstość. Zajmie to 8-16 tygodni (dlatego reklamy w Latisse mówią, że ostateczny wynik zajmuje od 8 do 16 tygodni). Na szczęście nie ma trwałych uszkodzeń. oni odrosną. Ale jest to naprawdę niewybaczalne w miejscu bata.

Jakie jest właściwe słowo, aby opisać, co czuję w Yweight ... Hmm ... Uzależniony? Przyjechałem tu po raz pierwszy kilka miesięcy temu i od tego czasu przychodzę co 3 tygodnie. Tak jak wszyscy, chciałem zobaczyć, o co chodzi w tych rozszerzeniach rzęs. UWIELBIAM to. Nie muszę już używać tuszu, cholera! nawet cień do powiek! Rzęsy są tak długie, że tworzą naturalną przestrzeń wokół oka, czyniąc ją bardziej żywą. Wszyscy, mam na myśli KAŻDEGO, pyta o to i mówi, jakie to miłe. Dziewczyny, które pracują w Yweight są również bardzo przyjazne. Są jak perfekcjoniści, zawsze upewniając się, że rzęsy są prawidłowo założone i ładnie przepływają. Wystarczy, że się zastanawiasz, to nie boli. Zasypiam za każdym razem. Staram się nie zasnąć, ponieważ jest niegrzeczny, aby zasnąć na kimś takim, ale otoczenie jest po prostu spokojne.

Teraz, gdy wypróbowałem niektóre z ich innych usług, powinienem napisać aktualizację. Po urodzeniu dziecka byłem bardzo zdesperowany, aby schudnąć (odzyskać moje ciało) i wypróbować kilka okładów na ciało. Straciłem wiele cali. Jeśli masz ochotę na okłady na ciało, myślę, że jest to dobre miejsce do zrobienia tego (choć nie próbowałem go nigdzie indziej). Są tutaj super mili - bardzo lubię ten rodzinny biznes. Pomimo tego, że zgubiłem kilka centymetrów za pomocą okładów na ciało, użyłem tylko 3 z opakowania 4 (uważam, że tracę wagę podczas ćwiczeń, jedzenia i akupunktury, więc postanowiłem wykorzystać pozostałe kredyty w zamian za inne spa usługa). Pierwsze doświadczenia z mikrodermabrazją z Dianą były niesamowite. Dokonała wielu ekstrakcji, naprawdę wie, co robi. Mam pewne problemy z trądzikiem i zdecydowanie ufam jej mojej skórze. Inną imponującą rzeczą w Dianie jest to, że poleciła pewien produkt, który sprzedaje, ale wspomniała, że ​​jest również dostępna na receptę (i że mogę ją dostać taniej od dermatologa). Skończyło się na widzeniu dermatologa w moim HMO po raz pierwszy od kilku lat i to uratowało mi poważne pieniądze (10 $ za Kaiser Rx). Myślę, że estetyk, który poleca produkt i ma uczciwość sugerującą wizyty u dermatologa, jest naprawdę niezwykły. Naprawdę szanuję i doceniam ją za to, że jest tak etyczna i propaguje to, co najlepsze dla jej klientów. Straciłem siłownię, ale zyskałem spa.

Boże, gdzie zaczynam? Niedawno przeniosłem się z Nowego Jorku do Zatoki i wpadłem w przerażenie myślą, że nie mam miejsca, gdzie można by zrobić rzęsy. Koszmary prześladowały mnie, jak budzę się bez jednego bata. Widziałem recenzje dla YWeight na Yelp i miałem nadzieję. Widziałem kilka recenzji, które były mniej niż ładne, więc poszedłem przygotowany na wszystko! Wszedłem, żeby umówić się na wizytę, odkąd byłem w okolicy. Philip był świetny i bardzo kompetentny. I nieźle na to patrzeć. Zaplanowałem spotkanie na następny dzień, mimo że było trochę za drogo. W NY kosztuje 90 $ za pierwszą sesję, a następnie 35-50 $ za poprawki. Philip był na tyle łaskawy, że dał mi szansę na pierwszą cenę sesji. Następnego dnia poszłam i była tak niesamowicie traktowana przez Vivian. Zajęło to trochę dłużej, niż się spodziewałem. Ponad 2 godziny, ale warto. To było wspaniałe doświadczenie. Zdecydowanie chcę wypróbować Dianę następnym razem z powodu wszystkich niesamowitych recenzji, jakie otrzymała. Jestem bardzo szczęśliwy i wrócę za 2 tygodnie.

4.1
Średnia ocena: 22
5
13
4
1
3
1
2
2
1
0