"This Is Us" już wkrótce nie pojawi się w dowolnym miejscu

Najpierw dowiedzieliśmy się, że Jack i Rebecca żyli w innym okresie czasu, a właściwie rodzice Kevina, Kate i Randalla. Potem dowiedzieliśmy się, że w chwili obecnej Rebecca nie jest już żoną Jacka z jakiegoś powodu. Ale być może największym utrudnieniem dla NBC This Is Us jest to, że po dwóch tygodniach wspaniałej, łzawej telewizji, nowy huczny koncert jest tajemniczo nieobecny na falach radiowych we wtorek wieczorem. Co daje? Zrobił To my uzyskać anulowane? A jeśli nie, to ile odcinków This Is Us jest w tym sezonie i dlaczego nie ma ich w tym tygodniu?

Przede wszystkim nie panikuj. To my ma zdecydowanie nie został anulowany. W rzeczywistości jest to jeden z najwyżej ocenionych nowych programów sezonu jesiennego 2016, który uzyskał ocenę 2,8 w kluczowym przedziale wiekowym 18-48, wraz z 10 milionami widzów, do NBC, gdy jej premiera odbyła się pod koniec września. (Przewaga programowa nad innymi seriami dla początkujących jest przedłużana tylko wtedy, gdy bierzesz pod uwagę ludzi, którzy dogonili premierę za pośrednictwem DVR, podnosząc jej ocenę do imponującego 4,2.) Sieć nie zawahała się, aby nagrodzić show i jego obsadę i twórca, Dan Fogelman, oficjalnie zabierając This Is Us na cały sezon, zanim drugi odcinek został wyemitowany, jak podał termin w zeszłym tygodniu.

To sprawia, że ​​dramat w dobrym towarzystwie, z innymi programami, które zostały przyznane w pełnych porach roku, w tym serialu komediowego NBC Dobre miejsce i kolejna komedia sieci Superstore, jak również nowe ABC pokazuje Wyznaczonego Survivora i Speechless. Ale podczas gdy te dwa ostatnie pokazywano, każdy otrzymał pełny standardowy 22-odcinkowy odcinek transmisji, To my w rzeczywistości rozpocznie się tylko 18 epizodów w inauguracyjnym sezonie. Ale nie martw się; nie jest to spowodowane brakiem wiary w winę NBC. Raczej 18 odcinków zawsze był planem pokazu, według Fogelmana.

To zamówienie na kompletny pierwszy sezon 18 odcinków jest dokładnie tym, czego chcieliśmy i mamy nadzieję ", powiedział twórca serialu w Deadline. "Dokładnie zaplanowaliśmy 18-rozdziałową historię na pierwszy rok pokazu, a to pozwala nam postępować zgodnie z naszą dokładną początkową intencją, a tak wczesne uzyskanie zamówienia jest ogromnym dowodem zaufania i wzmocnienia dla całej obsady i załogi ".

Więc jeśli NBC jest tak pomocny dla show i będzie emitowany przez cały sezon, to gdzie zniknął w ten wtorek? W rzeczywistości istnieje bardzo dobry powód To my bierze tydzień wolnego: coś, co nazywa się Wiceprezydentem Debaty. Współpracująca z Hillary Clinton, Virginia Senator Tim Kaine oraz biegacz Donalda Trumpa, Indiana Governor Mike Pence, zmierzą się w ten wtorkowy wieczór na Uniwersytecie Longwood w Farmville w Wirginii, moderowany przez Elaine Quijano z CBS News.

Inne pokazy, które zwykle emitowane są we wtorkowe wieczory - takie jak ABC Agenci tarczy., CBS " Byki FOX Królowa Krzyku - również w tym tygodniu będzie oddawać głos Kaine'owi i Pence'owi, więc bądźcie pewni tego To my fani nie są sami w swojej nędzy. I kto wie? Istnieje wyraźna możliwość, że debata wiceprzewodnicząca będzie o wiele bardziej rozrywkowa niż wszystkie te zebrane razem. A jeśli nie, to przynajmniej wiemy, że wrócą w przyszłym tygodniu To my będzie się kłaniał, abyśmy zrobili uglycry przez co najmniej jeden pełny sezon ... i prawdopodobnie o wiele więcej sezonów.

Grafika: Ron Batzdorff / NBC (3)

4.5
Średnia ocena: 22
5
12
4
1
3
3
2
2
1
1