Kompletny przewodnik, aby szybko zatrzymać farting przy użyciu naturalnych środków

kompletny-przewodnik-do-stop-farting-szybki

Czy cierpisz z powodu nadmiernego gazowania? Czy stało się niewygodne i kłopotliwe?

Czy szukałeś w nieskończoność naturalnych środków na nadmierne napuszenie?

Jest to kompletny przewodnik, aby szybko zatrzymać farting przy użyciu naturalnych środków.

Nadmierna obsesja może stać się ciężarem w codziennym życiu, ponieważ boisz się iść do pracy, ponieważ twój brzuch zacznie skurczyć się, gdy będziesz próbował trzymać gaz.

Bardzo trudno jest ukryć to przed współpracownikami, jeśli pracujesz w biurze lub w pobliżu innych osób, co sprawi, że nie będziesz się spodziewać każdego dnia.

Niemożność czerpania przyjemności z pracy lub jakichkolwiek innych codziennych czynności z powodu nadmiernego pierdzenia może cię zepsuć.

Nadszedł czas, aby położyć temu kres, abyście mogli znów cieszyć się życiem i pracą. Najlepszym sposobem na powstrzymanie pierdzenia jest zmiana diety.

Jeśli twój nadmierny pierdnięcie nie jest związane ze stanem zdrowia, twój lekarz nie zaleci ci niczego, ale powie ci, aby zmienić dietę.

Aby zaoszczędzić czas na znalezienie wszystkich różnych pokarmów, które powinieneś jeść i które nie powinny jeść, przygotowałem listę wszystkich naturalnych środków, które powstrzymają twoje pierdzenie.

bębnica

Co to jest wzdęcie

Co powoduje wzdęcia

Zanim jednak przejdę do naturalnych środków na wzdęcia, chcę najpierw wyjaśnić, co to jest.

Wszyscy wiemy, że to nieprzyjemny hałas pochodzący z naszych podków, którym zwykle towarzyszy nieprzyjemny zapach, ale co to właściwie jest?

Podczas trawienia pokarmu nasz układ trawienny wytworzy gaz jelitowy, inaczej znany jako flatus.

To jest ten płask, który musi wydostać się z naszych ciał poprzez usta, przez odbijanie lub przez jamę odbytu przez pierdzenie.

Co może być zaskakujące, to, że gruba warstwa jest rzeczywiście bezwonna, gdy siedzi w jelitach.

Zapach, który kojarzymy z gazem, pochodzi z bakterii z przewodu pokarmowego, a nie z samego gazu jelitowego.

Skąd wiesz, czy masz nadmierny gaz, a nie tylko trochę normalnego gazu? Możesz być zszokowany słysząc, że ludzie mijają wiatr, średnio, do 21 razy dziennie.

Wszystko ponad to byłoby uważane za nadmierne.

Jednakże, jeśli nie możesz kontrolować go tak bardzo, że staje się on zawstydzający, to można to również zakwalifikować jako nadmierne, nawet jeśli liczba razy, kiedy minie wiatr, jest poniżej 21 razy dziennie.

Jeśli czujesz, że przejeżdżasz ponad 21 razy dziennie lub nie potrafisz nad nim zapanować, to czytaj dalej, aby odkryć, jakie naturalne środki mogą pomóc w powstrzymaniu tego.

Co powoduje GassinessCo powoduje wzdęcia

Teraz, kiedy już wiesz, czym są wzdęcia, ważne jest, aby zrozumieć, co powoduje to wzdęcie, abyś mógł to zatrzymać.

Przez większość czasu, zatrucie spowodowane jest pokarmem, który jemy, dlatego zaleca się zmianę diety, jeśli chcesz go powstrzymać.

W szczególności są pewne produkty spożywcze, które powodują jednak zawilgocenie, takie jak fasola. Prawdopodobnie słyszałeś wiersz "Fasola fasoli owoc muzyczny. Im więcej jesz, tym więcej zarabiasz ", więc już wiesz, że fasola cię pierdzi.

Istnieje wiele innych pokarmów, które możesz spożywać, chociaż nie jesteś świadomy przyczyny gazu.

Jakie pokarmy przyczyniają się do wzdęćZdrowa dieta

Żywność, która powoduje wzdęcia, to pokarmy bogate w celulozę, ponieważ twoje ciało w pełni je trawi.

Dzieje się tak dlatego, że nasz przewód pokarmowy jest zbyt krótki, aby rozbić polisacharydy, z których składa się te pokarmy.

Kiedy twój układ trawienny nie jest w stanie w pełni strawić pokarmu, zamieni go w gaz, aby uciec z ciała.

Oto pokarmy bogate w polisacharydy:

 • fasolki
 • Warzywa korzeniowe, takie jak cebula, czosnek i scallions
 • soczewica
 • Nabiał
 • Zielone warzywa, takie jak brokuły, kapusta i kiełki

Te produkty nie tylko powodują gaz, ale mogą również prowadzić do silniejszego zapachu gazu i mogą powodować uczucie wzdęcia.

Jeśli okaże się, że przepuszczany przez ciebie gaz ma bardzo nieprzyjemny zapach, to te produkty mogą być również winowajcą.

Wiele osób, które patrzą na to, co może wywoływać ich sapanie, patrzy na to, co zjadły tego dnia, jednak większość wspomnianych powyżej pokarmów jest spożywana podczas wieczoru.

Oznacza to, że najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o tym, co jadłeś poprzedniej nocy, a nie dnia.

Najlepszym sposobem dowiedzenia się, jakie produkty spożywcze powodują nadmierne zatarcie gazet jest prowadzenie dziennika żywności.

Pomoże ci to ustalić, czy jest jakiś schemat, w którym doszło do złego skurczu i pierdzenia po zjedzeniu określonego jedzenia poprzedniej nocy. Następnie możesz usunąć ten pokarm z diety, aby przestać nadmiernie fartować.

Jakie warunki zdrowotne powodują wzdęcia

Podczas gdy większość czasu nadmiernego pierdzenia jest ze względu na jedzenie, które jemy, może to być również ze względu na stan zdrowia.

Może się zdarzyć, że nadmierny wzdęcie nie jest problemem, a raczej symptomem stanu.

Podczas gdy naturalne środki są doskonałe na wzdęcia spowodowane przez żywność, zaleca się wizytę u lekarza, jeśli jest to spowodowane stanem chorobowym.

Jeśli nie masz pewności, zawsze najlepiej udać się do lekarza.

Jeśli czujesz, że jesz wszystkie właściwe rzeczy i pijesz dużo wody, to może być możliwe, że twoje nadmierne pierdnięcie jest objawem, a nie problemem.

Nadmierne wzdęcia są najczęściej związane ze schorzeniami układu trawiennego, takimi jak zaparcia.

Zaparcie nie oznacza po prostu, że ciężko jest wypróżnić się, ponieważ ludzie z zaparciami mogą nadal rzucać kał.

Jednym z głównych powodów nadmiernego pierwiosnku podczas zaparć jest fakt, że defekacja w przypadku zaparć może pozostawić kał w jelicie grubym.

Nadmierne pierdnięcie może być również objawem poważniejszego stanu, takiego jak zespół jelita drażliwego (IBS), który nadal stanowi trudny stan diagnostyczny dla lekarzy.

Lekarze uważają, że na IBS najczęściej mają wpływ takie problemy psychologiczne, jak stres, depresja i lęk, chociaż potrzeba więcej dowodów, aby to potwierdzić. Jeśli nie jesteś zestresowany, przygnębiony lub cierpisz z powodu lęku, możesz nie mieć IBS, ale zawsze zaleca się wizytę u lekarza, jeśli nie masz pewności.

Jak zatrzymać Gassiness

Teraz, gdy wiesz o wiele więcej na temat tego, czym jest gaz i co go powoduje, nadszedł czas, abyś poszedł do tego, dlaczego tu jesteś ... jak to powstrzymać.

Jak wspomniano wcześniej, najlepszym sposobem na powstrzymanie fartingu jest zastosowanie naturalnych środków.

Te naturalne środki nie tylko pomogą powstrzymać szybkie pierdzenie, ale pomogą również uniknąć ponownego nadmiernego objadania się.

Jeśli udasz się do apteki po pomoc w nadmiernym pierdnięciu, mogą polecić środki przeczyszczające, ponieważ wiele leków na rynku jest również przyczyną zatwardzenia.

Problem polega jednak na tym, że środki przeczyszczające zachęcają organizm do defekacji, co niekoniecznie jest konieczne do nadmiernego pierdzenia.

To może uczynić twój układ trawienny bardziej szkodliwy niż dobry.

Właśnie dlatego naturalne środki zaradcze są najlepszym wyborem, aby szybko zatrzymać fartuch i utrzymać go na dystans w dłuższej perspektywie.

Naturalne środki lecznicze mają znacznie mniej skutków ubocznych niż leki przetworzone, które są głównym powodem, dla którego jest to lepsza opcja.

Jedynym powodem, dla którego ludzie stosują przetworzone środki, jest to, że są mniej wysiłku niż zmiany diety.

Jednak na dłuższą metę nie są one najlepszą opcją, ponieważ nie możesz kontynuować przyjmowania leku przez resztę swojego życia, podczas gdy przy naturalnych środkach zaradczych możesz dokonać zmiany na całe życie.

Teraz, gdy sprzedajesz za pomocą naturalnych środków, oto mnóstwo naturalnych środków, które możesz wypróbować w celu nadmiernego pierdzenia:

Herbata ziołowa

Jest to bardzo prosty przepis na cudowną świeżą herbatę ziołową, która pomoże szybko zatrzymać nadmierne pierdzenie.

Herbatka ziołowa jest doskonałym i łatwym środkiem naturalnym, który pomoże w chorobie układu pokarmowego, a zwłaszcza w nadmiernym napompowaniu.

Składniki tego przepisu można łatwo znaleźć w każdym supermarkecie lub w Internecie i na pewno nie złamie banku. Lub możesz łatwo kupić jeden z najlepszych suplementów ziołowych, które zalecają wszyscy dietetycy.

Składniki

Aby przygotować ziołową herbatę, będziesz potrzebować następujących składników:

 • 1 uncja. Rumianek
 • 1 uncja. Zmiażdżone nasiona kminku
 • 1 uncja. Liście mięty pieprzowej
 • 1 uncja. Rozdrobnione nasiona kopru włoskiego

Jak to zrobić

Należy pamiętać, że nie trzeba używać dokładnie 1 uncji. każdego z powyższych składników możesz użyć więcej lub mniej, ale upewnij się, że używasz równych części wszystkich składników.

Po pierwszym smaku będziesz w stanie zrobić to tak silne lub tak słabe, jak chcesz.

Na początek jednak użyj jednej czubatą łyżeczką mieszaniny składników i umieść ją w kubku. Wlać do wrzącej wody i pozostawić strome na około 10 minut.

Możesz również zmienić czas, na jaki pozwalasz stromo, w zależności od tego, jak bardzo Ci się podoba.

Po zakończeniu moczenia można odcedzić mieszankę z kubka za pomocą sita lub sitka do herbaty.

Ta herbata pomoże wypchnąć powietrze z jelit, co zmniejszy gromadzenie się gazu i ostatecznie nadmiernego pierdzenia.

Pomoże to również zmniejszyć ryzyko zaparć i innych problemów układu trawiennego.

Jeśli nie podoba ci się ta herbata lub po prostu chcesz więcej niż jeden do wyboru, to inną dobrą ziołową herbatą na wzdęcia jest krwawnik pospolity i rumianek.

Możesz zrobić to w taki sam sposób, w jaki robisz poprzednią ziołową herbatę. Będziesz musiał użyć równych części obu składników, aby zrobić tę herbatę, tak jak w przypadku poprzedniej herbaty ziołowej.

Ta ziołowa herbata z krwawnika i rumianku pomoże nie tylko w nadmiernym piercingu, ale także w nieprzyjemnym wzdęciu, które zwykle towarzyszy nadmiernemu pierdnięciu.

Dlaczego to pomaga

Dlaczego więc ziołowe herbaty pomagają szybko przestać pierdnąć?

Głównym powodem ich działania jest zmniejszenie ilości gazu wytwarzanego w przewodzie pokarmowym.

Ta redukcja gazu doprowadzi do zmniejszenia tych nieprzyjemnych głośnych pierdnięć. Najlepiej zaopatrzyć się w wszystkie składniki herbat ziołowych, abyś mógł mieć trochę różnorodności.

Są także wspaniale mieć przed pójściem spać, aby przestać pierdnąć we śnie.

Możesz przygotować mieszankę herbaty ziołowej i umieścić ją w pojemniku do przechowywania w miejscu pracy, abyś mógł szybko powstrzymać napady pierdnięcia.

Jeśli naprawdę lubisz smak tych herbat ziołowych, mogą zastąpić je zamiast kawy.

Są znacznie lepsze dla ogólnego stanu zdrowia i mają dużo lepszy gust.

Nasiona żywieniowe

Nasiona lnu

Kolejnym dodatkiem, który możesz dodać do swojej diety, aby powstrzymać nadmierne pierdnięcie, są nasiona odżywcze.

Istnieją trzy główne odżywcze nasiona, które są najlepsze do zatrzymania wzdęć.

Są to nasiona lnu, nasiona chia i nasiona kopru. Przejrzałem każdą z nich bardziej szczegółowo.

Nasiona lnu

Nasiona lnu będą doskonałym dodatkiem do diety, ponieważ są bogate w omega 3 i błonnik.

Oprócz pomocy w podrażnieniu układu trawiennego, nasiona lnu mogą również pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego, obniżeniu poziomu glukozy we krwi i obniżeniu poziomu cholesterolu.

Korzyści z dodawania nasion lnu kończą się nie tylko dlatego, że dobrze smakują. Kiedy trafisz na jedzenie, które jest zdrowe i smaczne, jest absolutną koniecznością.

Możesz kupić nasiona lnu, które są już uziemione w supermarketach, lub możesz kupić całe nasiona i sam je uszyć.

Niezależnie od wyboru, możesz dodać uziemione nasiona lnu do niemal każdego posiłku lub przekąski, takiej jak płatki zbożowe, koktajle, zupy, jogurty, sałatki i wiele innych.

Jedyne, co musisz zachować ostrożność, to fakt, że nasiona lnu mogą powodować zaparcia, jeśli nie pijesz 8 szklanek wody dziennie.

Aby uniknąć zaparć, zacznij dodawać do pokarmu 1 łyżeczkę nasion lnu i zwiększaj po dostosowaniu układu trawiennego.

Nie dodawałbym jednak więcej niż 4 łyżki na raz.

Nasiona Chia

Nasiona Chia są pełne witamin i minerałów, a także kwasów tłuszczowych omega 3, które są korzystne dla naszych systemów trawiennych.

Chociaż te maleńkie czarne nasiona są zapełnione całą tą dobrocią, dopiero zaczęły się popularne w Ameryce.

Były one spożywane głównie w Ameryce Południowej, która przez wieki dodawała nasiona chia do swojego jedzenia.

Podobnie jak w przypadku nasion lnu, możesz dodać dawki nasion chia do posiłków i przekąsek, aby dodać więcej składników odżywczych.

Jedyną różnicą między nasionami chia i nasion lnu jest to, że nie będziesz musiał mielić nasion chia, aby je konsumować, tak jak robisz to z nasion lnu.

Jednak jeśli kupisz nasiona lnu już uziemione, nie ma powodu, aby nie mieć w diecie zarówno nasion lnu, jak i nasion chia.

Należy pamiętać, że chociaż nasiona lnu i nasiona chia zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3, to nie zawierają DHA i EPA jak w oleju rybim.

Z tego powodu nadal zaleca się posiadanie ryb w diecie lub suplementów oleju z ryb.

Nasiona kopru

Nasiona kopru są jednym z najlepszych nasion odżywczych, które można dodać do diety, aby pozbyć się wzdęć, ponieważ działa szybko.

Możesz uwolnić się od niewygodnych wzdęć w ciągu 5 do 10 minut po nasionach kopru.

Wspaniale są pracować, aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, które każdego dnia budzą lęk.

Oprócz pomagania w zatrzymaniu pierdzenia, są one również doskonałym naturalnym lekarstwem, które pomaga złagodzić ciężkie wzdęcia.

Możesz spożywać nasiona kopru włoskiego na dwa różne sposoby; pierwszy to je jeść, a drugi to je pić.

Można je jeść, powoli żując łyżeczkę nasion kopru włoskiego, aby się upewnić, że są rozkładane, aby łatwo strawić.

Możesz również przygotować herbatę z kopru włoskiego, dodając niewielką ilość nasion kopru włoskiego do wrzącej wody i pozwalając jej stromować przez 4 do 9 minut.

Zaleca się, aby nasiona kopru w twoim domu i miejscu pracy przestały szybko pierdnąć.

Naturalne enzymy trawienne

Innym naturalnym środkiem, który pomaga zatrzymać pierdzenie są naturalne enzymy trawienne, ponieważ pomagają one rozłożyć pokarm w przewodzie pokarmowym.

Jeśli pamiętasz wcześniej, powiedziałem, że wszystko, co nie może być strawione, spowoduje fartowanie, dlatego te naturalne enzymy trawienne działają tak dobrze.

Będą głównie pomagać kobietom, ponieważ kobiety nie produkują wystarczającej ilości enzymów, aby móc całkowicie przełamać jedzenie, które jedzą.

Istnieją specyficzne owoce, które zawierają enzymy, takie jak ananas i papaja. Aby pomóc przestać pierdnąć, możesz zjeść ananasa, papaję lub obie około 15-30 minut przed jedzeniem kolacji.

Suplementy enzymów trawiennych

Nasiona lnu

Oprócz jedzenia konkretnych owoców, istnieją również suplementy enzymów trawiennych, które pomogą Ci przestać pierdnąć.

Ponieważ kobiety mają tendencję do wytwarzania niższych poziomów enzymów, suplementy enzymatyczne mogą być lepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz szybko zatrzymać swoje pierdzenie.

Suplementy te pomogą układowi trawiennemu przełamać pokarmy trudne do rozbicia, takie jak produkty bogate w błonnik lub tłuszcze.

Na rynku jest wiele suplementów enzymów trawiennych, ale zalecam trzymać się tylko tych, które są najwyższej jakości.

Zwróć uwagę na suplementy enzymatyczne, które są oznaczone jako naturalne, ponieważ są one najlepsze.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, najlepiej spożyć suplement w ciągu około 30 do 45 minut przed posiłkiem, który ma pokarm bogaty w błonnik lub tłuszcze.

Dlaczego to pomaga

Jeśli nie masz wystarczającej ilości enzymów trawiennych w swoim systemie, twój system trawienny nie będzie w stanie rozłożyć jedzenia.

Oznacza to, że twoje ciało nie będzie w stanie wchłonąć wszystkich składników odżywczych z pożywienia, które jesz, a także spowoduje zatarcie.

Gaz produkowany z produktów, które nie zostały zepsute, może uszkodzić podszewkę przewodu pokarmowego. Inną rzeczą, która może powodować zaparcie.

Spożywanie ananasa i papai lub przyjmowanie suplementu enzymu trawiennego przed jedzeniem pomoże układowi trawiennemu przełamać jedzenie.

To z kolei pomoże zatrzymać twoje pierdzenie, a także zmniejszyć wzdęcia i złagodzić zaparcia.

Nakarm Dobre Bakterie

Nie wszystkie bakterie są złe; będziesz mieć dobre bakterie w jelicie grubym, które pomogą mu funkcjonować w najlepszym wydaniu.

Istnieje wiele różnych rodzajów dobrych bakterii, które są:

 • Lactobacillus acidophilus
 • Bifidobacterium infantis
 • Lactobacillus salivarius
 • Streptococcus faecium
 • Bifidobacterium bifidum

Jedną z najlepszych rzeczy, które można zrobić, aby przestać pierdnąć, jest karmienie dobrych bakterii, aby lepiej zwalczać złe bakterie, aby poprawić funkcjonowanie okrężnicy.

Jest jeden pokarm, który może pomóc w tym, a to jest jogurt kulturowy. Wszystko, co musisz zrobić, aby nakarmić dobre bakterie w układzie trawiennym, to jeść jogurt z mleka koziego pomiędzy posiłkami.

Podczas gdy jogurt z mleka koziego jest droższy od standardowego jogurtu, będzie działał cudownie na twoim układzie trawiennym i szybko zatrzyma twoje pierdzenie.

Zdecydowanie, warto, jeśli mnie poprosisz!

Suplementy probiotyczne

Jeśli posiadanie jogurtu z mleka koziego nie jest czymś, co przemawia do ciebie, to istnieją inne opcje karmienia dobrych bakterii.

Jedną z tych opcji jest przyjmowanie suplementów probiotycznych, które można kupić w postaci płynnej lub pigułki.

Nie bierz ich podczas jedzenia, ponieważ kwas żołądkowy z jedzenia zniszczy dobre bakterie w suplemencie, co oznacza, że ​​nie zadziała.

Jeśli chcesz suplementu probiotycznego, który pomoże ci przestać pierdnąć, to polecam wybór suplementu, który ma kilka dobrych gatunków bakterii.

W ten sposób są bardziej prawdopodobne, że przeżyją, przechodząc przez przewód pokarmowy.

Dobre bakterie znalezione w suplemencie probiotycznym muszą przetrwać przechodzenie przez przewód pokarmowy, dzięki czemu mogą zachować pełną siłę działania w okrężnicy, aby działać jak najlepiej.

Masaż ShiatsuMasaż

Nie wszystkie naturalne środki są pożywieniem, są też inne naturalne środki, które pomogą ci przestać pierdnąć.

Jednym z tych środków jest masaż shiatsu, który może pomóc zmniejszyć zatory, podobnie jak akupunktura.

Powodem, dla którego działa to w celu zatrzymania pierdzenia, jest fakt, że odblokowuje on "kanały energetyczne".

Oznacza to, że jeśli masz zablokowany meridian przewodu pokarmowego (który może powodować wzdęcia i pierdzenie), wówczas masaż shiatsu pomoże odblokować go, prowadząc do złagodzenia wzdęć i zatrzymania pierdzenia.

Masaż shiatsu działa specjalnie na zablokowany południk trawienny, celując w pewne punkty nacisku wzdłuż meridianu.

Najlepiej jest odwiedzić profesjonalną masażystkę, ponieważ będą one znały te punkty nacisku i jak je celować.

Jakie punkty nacisku do celu

Jeśli nauczysz się i rozumiesz różne punkty nacisku, które pomogą odblokować trawienie Meridian, nie będziesz musiał płacić za profesjonalistę, ponieważ możesz to zrobić sam.

Oznacza to, że możesz uwolnić się od szybkiego pierdzenia.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby przestać pierdzieć, to znaleźć punkt nacisku i mocno go nacisnąć przez minutę, a następnie zwolnić.

Możesz to zrobić jednak wiele razy, aż pierdzenie zatrzyma się na kilka minut oczekiwania pomiędzy poszczególnymi masażami.

Jeden z punktów nacisku na cel znajduje się na dole twoich stóp. Użyj kciuka, aby znaleźć punkt nacisku, który będzie na łuku stopy i o szerokości palca od piłki stopy.

Po masażu tej stopy, zrób to na drugiej stopie i poczekaj kilka minut. Jeśli pierdzenie się nie zatrzymało, powtórz proces, aż się zatrzyma.

Niektóre inne naturalne środki zaradcze

Chociaż są to najlepsze naturalne środki, aby spróbować szybko zatrzymać pierdzenie, nie są jedynymi.

Istnieje wiele innych naturalnych środków, które możesz szybko powstrzymać. Niektóre z tych naturalnych środków to:

Imbir

Imbir

Dodanie imbiru do kolacji lub koktajli może pomóc w zmniejszeniu ilości gazu wytwarzanego w żołądku.

Ginger w rzeczywistości nie pozbędzie się gazu, ale przyczyni się do zapobieżenia temu.

Jeśli chcesz szybko przestać pierdnąć, możesz po prostu zjeść niewielki kawałek surowego imbiru zamiast czekać na obiad.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy jest doskonałym naturalnym lekarstwem na wzdęcia, ale może również pomóc szybko zatrzymać fartowanie.

Wszystko, co musisz zrobić, aby powstrzymać szybkie pierdzenie, to dodać łyżeczkę octu jabłkowego do kubka gorącej wrzącej wody i pić powoli.

Możesz ulec pokusie, aby wypić go szybko, aby szybko przestać pierdnąć, ale ważne jest, aby Twój układ trawienny był taki, żebyś go powoli pił. Jest to wielki naturalny środek do pracy, ponieważ jest wygodny i łatwy w użyciu.

Mięta pieprzowa

Herbata miętowa może działać cuda na rozstrój żołądka, który jest nadęty. Pomaga szybko przestać pierdnąć, ale można go również wypić od 2 do 3 razy dziennie, aby nie dopuścić do zatracenia się.

Możesz samodzielnie zrobić miętową herbatę, dodając po prostu kilka liści mięty do filiżanki gorącej wody ... to jest to!

Jest to kolejny naturalny środek, który możesz podjąć, aby pracować z tobą dla szybkiej ulgi.

Żółta musztarda

Możesz być zaskoczony tym, ale żółta musztarda może pomóc w szybkim zatrzymaniu gazonu.

Wszystko, co musisz zrobić, to zjeść łyżeczkę żółtej gorczycy i pozwolić jej wykonać swoją pracę. Jeśli znajdziesz żółtą musztardę, która ma kurkumę, wtedy jeszcze lepiej, ponieważ kurkuma jest również doskonałym naturalnym lekarstwem na gazę.

Activated Charcoal Tablets

Jeśli twoje wzdęcia są naprawdę poważne i twoje pierdzenie jest naprawdę całkiem śmierdzące, prawdopodobnie silniejszy środek naturalny jest prawdopodobnie potrzebny.

Aby rozwiązać ten problem i sprawić, by szybko się zatrzymał, musisz aktywować tabletki z węglem aktywnym.

Tabletki z węglem aktywnym pochłoną nadmiar gazu w żołądku, a także absorbują toksyny powodujące nieprzyjemny zapach.

Możesz przechowywać ich pojemnik zarówno w pracy, jak iw domu, aby złagodzić silne wzdęcia i szybko przestać pierdnąć.

Soda do pieczenia i cytryna

Nie tylko jest to naturalne lekarstwo, ale również jest natychmiastowe.

Wszystko, co musisz zrobić, to wycisnąć jedną cytrynę do szklanki wody, a następnie dodać łyżeczkę sody oczyszczonej.

Daj wodzie dobry miks, aby sok z cytryny i soda oczyszczona zostały dobrze wymieszane. To będzie początkowo musować, więc wypij go, gdy flasz ustąpi.

Jest to kolejny naturalny środek, który można stosować zarówno w pracy, jak i w domu.

Wniosek

To wszystko, co musisz wiedzieć, jak szybko przestać pierdnąć!

Wszystkie naturalne środki zaradcze w tym przewodniku są całkowicie łatwe do zrobienia i do konsumpcji, ponieważ wiem, że wygoda jest ważna.

Jeśli próbowałeś wielu z tych naturalnych środków i nadal cierpi na nadmierne pierdnięcie, zalecam, aby umówić się na wizytę z lekarzem, aby sprawdzić, czy nie ma żadnego podstawowego schorzenia.

Pamiętaj, że niektóre pokarmy mogą powodować wzdęcia, ponieważ proces trawienia nie przebiega prawidłowo. Innym czynnikiem jest nietolerancja pokarmowa, co jest problemem, o który warto poprosić lekarza.

Czy próbowałeś naturalnego środka, który działa cuda, o których nie wspomniałem?

Chcę je wszystkie usłyszeć, więc zostaw je w komentarzach poniżej.

Kompletny przewodnik, aby szybko zatrzymać farting przy użyciu naturalnych środków

Udostępnij ten obraz w swojej witrynie

<p><strong>Please include attribution to Positive Health Wellness with this graphic.</strong><br /><br /><a href=’http://www.positivehealthwellness.com/pain-relief/the-complete-guide-to-stop-farting-fast-using-natural-remedies/’><img src=’https://phwellness-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2016/05/The-Complete-Guide-To-Stop-Farting-Fast-Using-Natural-Remedies.png’ alt=’The Complete Guide To Stop Farting Fast Using Natural Remedies’ width=’611′ border=’0′ /></a></p>

4.2
Średnia ocena: 38
5
13
4
1
3
3
2
1
1
1