Najlepsze z najlepszych: poznaj najlepsze restauracje Nowego Jorku

Aby napisać listę o dziesięciu najlepszych restauracjach w Nowym Jorku, należy nazywać siebie poczuciem zguby i przygnębienia. Po pierwsze, jest tak wiele do przebycia, a następnie do wyboru - pomyśl przez chwilę o każdej małej cukierni ukrytej za alejką do rozległych jadalni, które stoją na straży Central Parku. A potem jest osobista opinia każdego nowojorczyka i gościa - każdy z własną ulubioną potrawą i klejnotem okolicy.

Teraz, gdy wszyscy się zgodziliśmy, nie można napisać listy dziesięć najlepszych restauracji w Nowym Jorku, przejdźmy do biznesu, przedstawiając listę kandydatów do najlepszej restauracji. W żadnym wypadku ta lista nie jest wyczerpująca, ale daje wgląd w kulinarną świetność Nowego Jorku. Od oczywistych czołowych biegaczy, takich jak Eleven Madison Park i Jean-Georges, po bary z winami, takie jak Wildair, serwujące obłędnie smaczne przekąski, jesteśmy gotowi założyć się, że te restauracje sprawią, że poczujesz się wyjątkowo zadowolona bez względu na ich cenę, lokalizację czy tłum.

Poniżej spojrzymy na dziesięć najlepszych restauracji w Nowym Jorku i wyjaśnimy, dlaczego warto dodać je do listy moszczów podczas wizyty w Big Apple.