Przygotowania do rozpoczęcia jutrzejszego 5: 2! - Szybka dieta

Cóż, nie ma dla mnie dzisiaj bólu głowy, dzięki Bogu, ale ostatnie kilka godzin było tak bardzo trudne. Nie mogłem się doczekać wieczoru, więc miałem pół awokado i 3 królewskie krewetki późnym popołudniem i właśnie skończyłem zmodyfikowane fajitas z kurczaka bez tortilli. Przepraszam za szczegóły, jeśli wciąż pościsz :-) Wszystko do środka, dodane do 505. Dopóki nie będę głodny jutro.

Mam nadzieję, że wszystkim udało się przetrwać dzisiaj bez zbytniej traumy. Wprost przeciwnie, pomógł mi kontynuować wiedząc, że inni też "cierpią" !!

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać mojego TDEE jutro lub nawet trochę poniżej, dopóki nie wejdę w rytm.
Wydaje mi się, że ponieważ mój TDEE jest w 1500 roku, może to wyjaśnić, dlaczego miałam taki nawrót w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Obwiniam mój "sen fajki" w moim metabolizmie, ale był to zwykły, staromodny przełowienie.
Wygląda na to, że ja i tylko ja nie potrzebuję tego jedzenia.
Mam nadzieję, że pamiętam tę myśl, gdy pojawia się kolejne wyzwanie związane z jedzeniem.
Nie możemy się doczekać środę (cóż, to kłamstwo), ale i tak idzie się po środę.
Do zobaczenia wszyscy.

POZOSTAŃ Z DALA OD TYCH BRZEGÓW TERAZ .... :-)
M

Przygotowania do rozpoczęcia jutrzejszego 5: 2! - Szybka dieta

Rozpoczęcie diety może być dość przytłaczające, szczególnie jeśli nie jesteś psychicznie przygotowany na wyzwanie. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przygotować się przed rozpoczęciem diety 5: 2, która da ci największą szansę na zobaczenie rezultatów, których szukasz. Jak większość rzeczy, przygotowanie jest kluczem.

Poniżej podajemy niektóre z głównych punktów, które należy rozważyć przy rozpoczynaniu diety na czczo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozpoczynania diety na czczo 5: 2, kliknij tutaj.

Myślenie

Aby zmotywować się, dobrym pomysłem jest przemyślenie procesu i podanie powodów, dla których chcesz rozpocząć dietę jako pierwszy krok. Bycie w odpowiednim miejscu psychicznie pomoże ci w przestrzeganiu diety 5.2, szczególnie w trudnych czasach. Ludzie zaczynają dietę 5: 2 z wielu powodów, ale wiedząc, że pracujesz nad poprawą swojego zdrowia, aby prowadzić bardziej satysfakcjonujące, aktywne życie, łatwiej jest trzymać się, niż po prostu zacząć dietę od kaprysu.

Poszukaj wsparcia

Zaplanuj dietę 5: 2 w taki sposób, aby zapewnić sukces.

Zaplanuj dietę 5: 2 w taki sposób, aby zapewnić sukces.

Niech twoja rodzina i bliscy przyjaciele wiedzą, że masz zamiar przestrzegać diety 5: 2 i aktywnie pozyskać ich wsparcie. Ta grupa osób wspierających może nawet obejmować współpracowników lub każdego, z kim masz codzienny kontakt. Pomaga, jeśli ludzie wokół ciebie są świadomi swojej nowej diety, szczególnie jeśli chcesz spotkać się z nimi podczas lunchu lub innych spotkań towarzyskich. Spróbuj zmotywować kogoś bliskiego, aby także rozpocząć dietę 5: 2, abyś mógł podążać za nią razem. Dwie zaangażowane osoby mogą się nawzajem wspierać i motywować, dzieląc się ważnymi informacjami i odczuciami na temat diety. Upewnij się, że wybrana osoba jest zdolna do pozostania zaangażowanym i zmotywowanym. Jeśli ta osoba jest bardziej zmotywowana niż ty, to będzie jeszcze lepiej, ponieważ może pomóc ci przetrwać ciężkie czasy.

Zaplanuj rozpoczęcie diety 5: 2

Każda dieta może być trudna i najlepiej zacząć od chwili, gdy nie jesteś nadmiernie zestresowany w pracy lub w swoim środowisku domowym. Wykonuj swoje planowanie w taki sposób, aby zapewnić sukces. Może to oznaczać, że nie rozpoczniesz swojej diety podczas wakacji lub w bardzo pracowitych okresach w miejscu pracy. Pozbądź się produktów spożywczych, o których wiesz, że nie będziesz używać podczas tego programu diety.

Zaplanuj swoje 5: 2 dni diety na czczo

Zawsze bądź przygotowany na dni, w których będziesz pościć. Przyjdź do planu posiłków na czczo, abyś nie zastanawiał się nad tym ... "Co mogę zjeść?" Kupuj jedzenie, które potrzebujesz na te dni z dużym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że wszystkie potrzebne przedmioty są dla ciebie dostępne poranek dnia, w którym planujesz pościć.

Zbadaj jedzenie

Zbadaj nie tylko, które posiłki będą odpowiednie w dniach, kiedy pościsz, ale także, w jaki sposób te posiłki składają się na kalorie. Pamiętaj, aby nie nadużywać dni, które nie są pości. Przejadanie się w dniach, w które nie wyposzczono, będzie umniejszać pozytywne wyniki osiągnięte w dniach postu.

Kupuj żywność niskokaloryczną

Upewnij się, że kupujesz odpowiednią żywność w ramach przygotowań do diety 5: 2

Upewnij się, że kupujesz odpowiednią żywność w ramach przygotowań do diety na 5: 2 po diecie

Zapasuj na smacznych produktach spożywczych lub artykułach spożywczych, z których możesz korzystać podczas przygotowywania posiłków na czczo. Zawsze będzie łatwiej trzymać się odpowiedniej maksymalnej ilości kalorii, jeśli posiłki są co najmniej smaczne i przyjemne. Na szczęście wiele produktów żywnościowych, które są zdrowe i mają niską zawartość kalorii, są łatwo dostępne i sprawdzają informacje o wartości odżywczej na wielu produktach spożywczych, a także sprawdzają naszą przydatną listę produktów spożywczych z typową liczbą kalorii, a także nasze receptury niskokaloryczne , możesz mieć wiele różnych przedmiotów do wyboru w dniach postu.

Monitoruj swoje postępy

Śledź i świętuj swoje postępy. Zdobądź kalendarz lub planista z wystarczającą ilością miejsca na zapisanie wielu szczegółów, jeśli to konieczne. Umożliwi to rejestrowanie ilości spożywanego pokarmu i dokładną ilość spożywanych kalorii. Nie zapomnij pogratulować sobie za każdym razem, gdy osiągniesz wyznaczony cel lub stanowisko celu w programie. Trzymanie się diety 5: 2 oznacza pokonanie barier mentalnych, emocjonalnych i fizycznych w większym lub mniejszym stopniu i ważne jest, abyś rozpoznał postępy, jakie robisz.

Nagradzaj siebie

Nagradzaj się namacalnymi prezentami, gdy osiągniesz określone cele. Mogą to być nowe ubrania, które uzupełniają "nową" szczuplejszą sylwetkę. Inne namacalne prezenty mogą być związane ze zdrowiem, takie jak buty do biegania, krokomierz lub rower, które przyczynią się do ogólnego ogólnego stanu zdrowia i kondycji.

Czekamy na sukces

Ta przerywana dieta na czczo jest łatwiejsza do przestrzegania niż wiele innych diet, ale wciąż daje zauważalne i wspaniałe wyniki. Wyznaczaj sobie cele, ciesz się sukcesami od samego początku diety i nigdy się nie poddawaj.

Dieta 5: 2 to plan zdrowia, który może stać się stylem życia. Łatwiej jest zmotywować się do postu na jeden dzień, jeśli wiesz, że możesz zjeść to, co chcesz w następnej kolejności ... i tam właśnie kryje się cała tajemnica: motywacja. Trzymaj się diety, a wkrótce poczujesz się lepiej o swoim ciele i czerpiesz korzyści zdrowotne. Powodzenia!

Jeśli jednak potrzebujesz więcej informacji na temat diety 5: 2, Przygotowałem przewodnik, który pomoże ci na każdym kroku. Kliknij poniżej, aby uzyskać więcej informacji i natychmiast uzyskać dostęp do przewodnika ...

Może Ci się spodobać:

4.6
Średnia ocena: 40
5
15
4
2
3
1
2
2
1
1