Lauren Hutton, Deborah Kotz: 9780060393359: Amazon.com: Książki

Największy problem z Slim-Fast Body-Mind-Life Makeover jest to, że plan opiera się na zastąpieniu koktajli Slim-Fast i barów w przypadku regularnych posiłków. Dwa trzęsienia dziennie mogą pomóc stopić funty, ale strategie mogą sprawić, że wielu dietetyków będzie odczuwało głód i depresję, szczególnie na dłuższą metę.

Inne niż popychanie produktów Slim-Fast, porady żywieniowe, ruchowe i motywacyjne, które można znaleźć na tych stronach o ponad 350 stronach, brzmią całkiem nieźle. Napisany przez zespół dietetyków i modelkę Lauren Hutton, książka zawiera 14-dniowy, 1400- do 1500-kaloryczny plan posiłków, inspirujące cytaty, strategie ćwiczeń, przepisy kulinarne i mnóstwo miejsca, aby zarejestrować swoją wagę, ocenić swój głód i zapisz swoje uczucia. Jest tu także rozdział poświęcony podstawom żywienia, kolejny rozdział poświęcony ćwiczeniom i relaksowi, a także wiele historii sukcesu Slim-Fast, które pomagają Ci iść, gdy myśl o wypiciu kolejnego trzęsienia powoduje, że krztusisz się.

Jeśli Twoim pomysłem na dietę jest schudnięcie w Slim-Fast, snack-barach i batonikach, to pokochasz tę książkę. Jeśli, z drugiej strony, wolisz plan odchudzania, który kładzie nacisk na prawdziwą żywność, lepiej będzie, jeśli skorzystasz z jednej z nowych wspaniałych książek o diecie opartych na niskokalorycznym, niskotłuszczowym i wysokowłóknistym jedzeniu. tak jak Zasada Pritikina. - Allen Albertson

4.1
Średnia ocena: 34
5
11
4
4
3
3
2
1
1
0