Jak stracić 20 funtów w 2 tygodnie

Zatwierdzony czytnik

Jak stracić 20 funtów w 2 tygodnie

Cztery części: Zmieniając to, co jesz, zmieniając sposób spożywania, zmieniając styl życiaPrzykłady dietetyczne Społeczność Pytania i odpowiedzi

Bardzo trudno jest stracić 20 funtów w ciągu dwóch krótkich tygodni, a utrata tak dużej wagi, która często nie jest bezpieczna. Operacje i pigułki na odchudzanie są jedną z opcji, których wiele osób używa tak szybko, aby obniżyć tak dużą wagę, ale zmiana diety i stylu życia może pomóc w osiągnięciu celów odchudzających i zdrowszej opcji długoterminowej, gdy zrobi się to w odpowiedni sposób. . Ważne jest, aby pamiętać, że dieta, która obniża tyle wagi, jest bardzo niekonwencjonalna, i powinieneś porozmawiać o swoich planach z lekarzem przed kontynuowaniem.

Kroki

Część 1
Zmieniając to, co jesz

 1. 1
  Przełącz się na picie tylko wody. Woda wypłukuje system, usuwając niepotrzebne toksyny, ułatwiając schudnięcie. Co więcej, woda jest wolna od kalorii, co czyni ją lepszym wyborem niż słodkie napoje. W rzeczywistości, jeśli możesz ograniczyć się tylko do wody, zwiększy się twoja szansa na utratę wagi. Jeśli potrzebujesz czegoś od czasu do czasu, wybierz niesłodzoną herbatę.
  • Powinno to być 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przed treningiem. Wtedy możesz poczuć się swobodnie przy filiżance czarnej kawy (lub odrobinie chudego mleka). Uderzenie kofeiną ma dać ci kopa, co sprawi, że będziesz pracował trochę trudniej.[1]
  • Okazuje się, że woda pitna może podnieść twój metabolizm, a także sprawić, że poczujesz się pełny. Ostatnie badania pokazują, że picie dwóch szklanek zimnej wody może zwiększyć twój metabolizm o około 40% przez 15-20 minut. Uczestnicy tych badań utraty wagi podobno stracili 15 funtów w ciągu trzech miesięcy, głównie pijąc tylko wodę.[2]
 2. 2
  Wytnij niezdrowe jedzenie z diety. Całkowicie wyciąć. Ktoś, kto stosuje standardową dietę, może zwykle pozwolić sobie na jednorazowe lub podwójne odpadnięcie z wagonu żywnościowego bez ponoszenia poważnych konsekwencji. Aby uzyskać bardziej ekstremalne, krótkoterminowe cele utraty wagi (takie jak ta), należy jednak całkowicie unikać żywności typu fast-food.
  • Trzymaj się z dala od tłustych, tłustych produktów, jak również tych o wysokiej zawartości cukru. Wszystko poobijane, smażone, pokryte czekoladą, pakowane, lub ładowane i konserwowane cukrem to nie do zniesienia.
  • Pamiętaj, aby przeczytać etykiety. Nawet rzeczy takie jak jogurt i batoniki musli mogą być motorem cukru. Chociaż wiele osób uważa je za zdrowe, w rzeczywistości tak nie jest.
 3. 3
  Wytnij białe węglowodany. Wszystko, od makaronu do ciasteczek, jest pełne prostych węglowodanów, które w rzeczywistości są cukrem w przebraniu. Te małe czarne charaktery zwiększają poziom insuliny, podnoszą ilość zapasów tłuszczu i ostatecznie zwiększają naszą wagę. Aby obniżyć kolec, wytnij przetworzone węglowodany - to znaczy biały ryż, chleb i ziemniaki, oprócz ciasteczek, ciast, pączków, frytek, precli i lodów.[3]
  • Być może lepiej będzie wyciąć węglowodany w ogóle. Spójrzmy prawdzie w oczy: 20 funtów w 2 tygodnie to wysokie zamówienie. Aby umieścić swoje ciało w ketozie, gdzie karmi się swoimi zapasami tłuszczu, a nie zapasami glikogenu (ponieważ zostały one wyczerpane), będziesz musiał przejść zupełnie nisko lub bez węglowodanów. Oprócz słodyczy będziesz musiał wyciąć skrobiowe warzywa (ziemniaki, squash, marchew), całe ziarna (w tym komosy ryżowej i brązowego ryżu) i słodkich owoców, takich jak banany, pomarańcze i jabłka.
  • Co więcej, bycie głodnym sprawia, że ​​pokusa, by przełamać stare nawyki, jest tym potężniejsza. Konsekwentnie jedząc dobre dla ciebie, zdrowe jedzenie zatrzymuje inne pragnienia. Kiedy jesteś bardziej pełny, podejmujesz lepsze decyzje.
 4. 4
  Nabijanie pokarmów "o ujemnej kaloryczności".[4] To, czy negatywne kaloryczne jedzenie jest naprawdę negatywne, jest przedmiotem debaty. Zgodnie z teorią, niektóre produkty spożywcze pobierają tak dużo energii, aby je strawić, ponieważ spalają więcej kalorii niż zawierają żywność. Nawet jeśli nie spożyjesz kalorii, jedząc te pokarmy, nie dostaniesz też zbyt wielu kalorii.
  • Na drodze warzywa, jeść więcej szparagów, korzeń buraka, brokuły, kapusta, kalafior, seler, ogórek, czosnek, zielona fasola, sałata, cebula, rzodkiewka, szpinak, rzepa i cukinia.
  • Jeśli chodzi o owoce, ciąża w kierunku borówek, kantalupa, żurawiny, grejpfruta, spadzi, cytryny, limonki, pomarańcze, mango, papaja, maliny, truskawki, pomidory, mandarynki i arbuz.
 5. 5
  Wybierz szczuplejsze białka i załaduj warzywa. Zamiast wołowiny i wieprzowiny zdecyduj się na chude mięso, takie jak kurczak lub ryba. Spożywanie ryb jest szczególnie pomocne, ponieważ kwasy tłuszczowe w rybach dostarczają twojemu ciału korzystnych olejków, których potrzebuje, i mogą pomóc opanować chęć spożycia tłustych lub tuczących się pokarmów.[5]
  • A jeśli chodzi o warzywa, idź do niego. Śniadanie, obiad i kolacja - kupuj je. Są pożywne, na ogół nie są pełne kalorii lub cukrów (znowu, nie ma ziemniaków) i zapewniają pełne spożycie. To najkrótsza droga do utraty wagi.
 6. 6
  Rozważmy dietę bardzo ostrożnie. Faktem jest, że w krótkim okresie modne diety mogą działać. Jeśli chcesz bardzo szybko schudnąć i nie obchodzi Cię, czy je odzyskasz, wtedy modna dieta może być w porządku w tej sytuacji. Po prostu zdaj sobie sprawę, że generalnie nie są zdrowi, a ich efekty nie trwają długo.
  • Jedną z najbardziej popularnych diet teraz jest wyciskanie soku. Innym kandydatem jest dieta Master Cleanse - obie te diety oparte są na płynach. Oferują one szybkie wyniki, ale są trudne do przestrzegania i nie są rozsądne, aby pozostać na długo.Jeśli jesteś zdesperowany, spójrz na nie, ale skorzystaj z ich rady z przymrużeniem oka.
Wynik
0 / 0

Część 1. Quiz

Jaki jest dobry przykład negatywnego kalorycznego jedzenia?

Spróbuj ponownie! Makaron zawiera dużo "białych węglowodanów", które w rzeczywistości są cukrami w przebraniu. Wraz z makaronem powinieneś również wyciąć biały chleb, ryż i ziemniaki, aby w ciągu 2 tygodni stracić jak najwięcej! Spróbuj jeszcze raz ...

Nie! Idealnie powinieneś wycinać wszystkie niezdrowe jedzenie, starając się schudnąć. W szczególności należy unikać plików cookie ze względu na przytłaczające ilości cukru. Tam jest lepsza opcja!

Poprawny! Warzywa takie jak ogórki, brokuły i szparagi rzeczywiście wymagają tak dużej ilości energii do strawienia, że ​​zużywają więcej kalorii niż zawierają. To sprawia, że ​​są doskonałym jedzeniem, gdy próbujesz schudnąć. Czytaj dalej, aby uzyskać kolejne pytanie z quizu.

Nie do końca! Co zaskakujące, nawet zwykły jogurt może zawierać ukryte ilości cukru, które mogą przeszkadzać w wysiłkach na utratę wagi. Wybierz inną odpowiedź!

Część 2
Zmiana sposobu jedzenia

 1. 1
  Pamiętaj, aby nadal jeść wszystkie posiłki. Podczas gdy możesz odczuwać pokusę, aby pominąć śniadanie lub spędzić dzień pości, powinieneś oprzeć się pokusie, by to zrobić. Wydłużony post może powodować utratę mięśni i inne problemy zdrowotne, ale może również utrudnić utratę wagi przez organizm. Kiedy organizm ludzki nie otrzymuje wystarczającej ilości pożywienia, automatycznie zaczyna oszczędzać kalorie, spalając je wolniej. Po kilku pierwszych dniach może nastąpić znaczny spadek masy ciała, ale pod koniec dwóch tygodni prawdopodobnie odzyskasz znaczną część tego efektu.[6]
  • Wyjątkiem od tego jest sytuacja, gdy jesteś na bardzo przerywanym, przerywanym planie postu. Tu nie jesz od ośmiu do dwudziestu czterech godzin, a potem jesz planowane ilości kalorii (często więcej).[7] Chociaż może to być skuteczne, zrób to tylko za zgodą swojego lekarza. Jeśli nie zrobisz tego poprawnie, możesz faktycznie zwiększyć skłonność twojego organizmu do magazynowania tłuszczu.[8]
 2. 2
  Nie jedz po określonej porze dnia. Wiele osób znajduje sukces w planie czasowym. To znaczy, oni decydują, że oni przyzwyczajenie jeść po pewnym czasie, zwykle około 7 do 20 wieczorem. Nocne jedzenie jest zazwyczaj najgorsze dla większości ludzi, ponieważ telewizor jest włączony, a znajomi zwykle przeżuwają. Może to być trudne emocjonalnie, ale może się opłacić.
  • Być może trzeba być rozsądnym wobec siebie. Ta zasada obowiązuje tylko przez pięć lub sześć dni w tygodniu. Dajcie sobie trochę wiggle pokoju, aby wyjść z przyjaciółmi - ale to nie znaczy, że można zwariować. Trzymaj się kieliszka czerwonego wina i kilku przekąsek - nie jedz całego bufetu.
 3. 3
  Zredaguj swoje kalorie. Pomysł, że chodzi o kalorie powoli staje się oldschoolowy. Faktem jest, że ciało każdego jest inne i nie wszystkie kalorie są takie same. Co więcej, liczenie kalorii jest do bani. Biorąc to pod uwagę, są dobre generał wytyczna. Do celów tej diety, kalorie budżetu na cały dzień. Jeśli zrobiłeś naprawdę, naprawdę świetnie, masz kawałek ciemnej czekolady lub dodatkową połówkę piersi kurczaka. Nie wyrzucaj za burtę, ale unikaj odczuwania deprawacji.
  • Będziesz chciał zrównoważyć spalone kalorie z kaloriami, które spożyjesz. Innymi słowy, im więcej ćwiczysz, tym więcej możesz jeść. Utrata masy ciała zwykle występuje, gdy spalasz więcej kalorii niż zużywasz. Średnio (ponownie średnio), osoba musi spalić 3500 kalorii więcej niż zużywa, aby stracić 1 funt (450 g).[9] Aby stracić 20 funtów (9 kg) w ciągu dwóch tygodni, musisz stracić nieco poniżej 1,5 funta (675 g) każdego dnia. Oznacza to spalanie nieco ponad 5000 kalorii więcej, niż zużywasz każdego dnia. Tak, bardzo, bardzo trudna sprawa.
 4. 4
  Kontrola porcji głównej. Nie chodzi tylko o co jesz, to także ile jesz. Nawet najzdrowszy pokarm należy spożywać z umiarem. Zacznij od używania mniejszych talerzy i mniejszych przyborów do jedzenia i nie wracaj przez kilka sekund. Przestrzegaj wielkości serwowania podanych na etykietach dotyczących wartości odżywczej i sprawdź, czego nie masz na myśli.
  • Snacking to miejsce, w którym kontrola porcji staje się niepewna. Aby uniknąć sytuacji, w której garść orzechów zamieni się w całą torbę, od razu wymień przekąski. Następnie, gdy jesteś głodny, złap trochę torebkę lub pojemnik o odpowiednim rozmiarze i to wszystko. Wiesz dokładnie, ile jesz.
 5. 5
  Rozważ sesję oszukiwania. Przerywany post i kolarstwo kaloryczne stają się coraz bardziej popularne. Praktyki te utrzymują, że czasami dużo kalorii jest dobrą rzeczą, ponieważ chroni ciało przed regulacją w dół (gdzie przestajesz spalać kalorie). Po tygodniu diety, pomyśl o zabawie z jedzeniem - może to pomóc w utrzymaniu prawidłowej diety.[10]
  • Jeśli ta dieta miałaby trwać dłużej, możesz poświęcić cały dzień na jedzenie. Jeść cokolwiek chcesz. Jednak w tym czternastodniowym okresie najlepiej będzie ograniczyć się do godziny lub dwóch. Tak więc przez 60 minut jednego dnia w tym tygodniu udaj się do miasta. Ale poza tym musisz wrócić do swojego planu.
 6. 6
  Jedz częściej. Pamiętaj, aby przeczytać trzecie słowo - jedz więcej często, nie jeść jeszcze. Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli masz tylko 5 kawałków selera, które możesz jeść w ciągu jednego dnia (niezalecane, tylko przykład), nie chcesz jeść ich wszystkich na śniadanie. Chcesz je rozstawić, aby nie być głodnym. Na tych samych zasadach prawdopodobnie nie zjesz dużo w ciągu tych dwóch tygodni. Więc jedz mniej, ale jedz mniej jeszcze często. To powstrzyma twój żołądek od myślenia, że ​​jest głodny.
  • Wiele zdrowych diet opowiada się za podjadaniem i nie bez powodu - utrzymuje metabolizm i zapobiega późniejszemu objadaniu się. Zmniejsz posiłki, dzięki czemu możesz zmieścić kilka dodatkowych kalorii na przekąskę. Za dwa tygodnie twoje ciało i twoja motywacja podziękują ci za to.
Wynik
0 / 0

Część 2 Quiz

Dlaczego okazjonalne podjadanie jest zalecane podczas diety?

Tak! Okresowe podjadanie w ciągu dnia może pomóc w utrzymaniu metabolizmu (a także głodu) w ryzach, co oznacza, że ​​nie będziecie kuszeni, by wąchać się podczas regularnych posiłków. Czytaj dalej, aby uzyskać kolejne pytanie z quizu.

Nie do końca! Okazjonalna sesja "oszukiwania" może być świetną zabawą w leczeniu podczas diety, ale nie powinieneś jeść "oszukiwać" jedzenia podczas każdej przerwy na przekąskę. Spróbuj jeszcze raz ...

Spróbuj ponownie! Nawet jeśli jesteś na diecie, powinieneś jeść wszystkie 3 standardowe posiłki dziennie: śniadanie, lunch i kolację. Przekąski nie powinny być używane do zastąpienia tych posiłków. Spożywanie 3 standardowych posiłków dziennie jest również ważnym elementem w utrzymywaniu prawidłowego metabolizmu. Tam jest lepsza opcja!

Część 3
Zmienianie swojego stylu życia

 1. 1
  Rozpocznij gotowanie. Jedynym sposobem, aby naprawdę kontrolować każdy składnik odżywczy i kalorie, które trafiają do twojego ciała, jest gotowanie dla siebie. Chociaż obecnie każda restauracja ma zdrowsze opcje, nigdy nie można być pewnym, co jest w tym sosie sałatkowym lub jakiego rodzaju oleju używają do warzyw. Będziesz lepiej gotować dla siebie i być w stanie sprawować pełną kontrolę nad każdym ukąszeniem.
  • W ten sposób możesz używać zdrowszych olejów, takich jak oliwa z oliwek, mniej masła, mniej cukru, mniej soli (duży winowajca, jeśli chodzi o wzdęcia) i kontrolować wielkość porcji również. A co jest jeszcze lepsze? Rozszerza również portfel.
 2. 2
  Śledź swoje jedzenie i ćwiczenia. Gdyby to była trwała zmiana stylu życia, śledzenie może być po prostu demotywujące. Ale ponieważ jest to tylko 14 dni, jest to całkowicie wykonalne. Śledzenie ruchu może pomóc Ci zorientować się, gdzie możesz się podnieść, zobaczyć, gdzie masz mały pokój do poruszania się i pomóc Ci zobaczyć wszystkie postępy, które zrobiłeś - co jest niesamowitym uczuciem. To dowód dobrze wykonanej pracy.
  • Można to zrobić za pomocą starego szkolnego długopisu i papieru, jak w dzienniku żywnościowym, lub można uzyskać technologię i pobrać jedną z wielu dostępnych aplikacji odchudzających. Wielu pomaga liczyć kalorie, węglowodany, tłuszcze i białko, a także brać pod uwagę ćwiczenia.
 3. 3
  Podejmij zobowiązanie. Brzmi to oczywiste, ale jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zagwarantować sukces odchudzania, jest zobowiązanie się do celu. Jest to szczególnie ważne w przypadku tak krótkoterminowej diety. Nie możesz sobie pozwolić na dzień wolny od pracy, kiedy rezygnujesz z diety lub ćwiczeń. Kiedy zdecydujesz się na tę trasę, musisz być zaangażowany w jej realizację.
  • Będzie łatwiej, jeśli powiesz innym o swoim planie lub jeśli masz innych ludzi, którzy to zrobią. Mogą cię pociągnąć do odpowiedzialności, możesz jeść zdrowo i ćwiczyć razem, a także możesz narzekać na nie razem.
 4. 4
  Każdego dnia ćwicz kilka godzin umiarkowanych i energicznych ćwiczeń.[11] Najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest ćwiczenie. Jeśli twoje ciało jest już zaznajomione z umiarkowaną aktywnością fizyczną, możesz być w stanie podnieść poprzeczkę, wykonując na przemian umiarkowaną i energiczną aktywność przez cały dzień. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do dużej aktywności fizycznej, powinieneś trzymać się jedynie umiarkowanych ćwiczeń fizycznych. Tak czy inaczej, pamiętaj, aby zrobić wiele przerw i ponownie nawodnić się dużą ilością wody.
  • Energiczna aktywność spala od 400 do 600 kalorii na godzinę, a przykłady obejmują bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, aerobik, koszykówkę i ciężką pracę na ciężarówce lub podwórku.
  • Umiarkowana aktywność spala od 200 do 400 kalorii na godzinę i obejmuje wycieczki piesze, lekki dziedziniec, tańce, golf, powolny rower i powolne chodzenie. Zdobądź co najmniej 30 minut ćwiczeń 2-3 razy w tygodniu.
 5. 5
  Nie bierzcie też zbyt wiele okazji do ćwiczeń. Jeśli oglądasz swój ulubiony program i reklamy się pojawiają, wyskocz na podłogę po kilka pompek. Podczas odkładania naczyń idź na tańce. Zejdź korytarzem. Brzmi głupio, ale te małe bity łączą się, co prowadzi do zwiększenia napięcia mięśniowego i szczuplejszej talii.
  • Nawet jeśli twój harmonogram jest niedorzeczny, znajdź sposoby na zabicie dwóch ptaków jednym kamieniem. Zabierz psa na spacer po okolicy, parku z dala od drzwi centrum handlowego, energicznie wyczyść dom lub umyj samochód osobiście. Życie w ogóle jest okazją do ćwiczeń.
 6. 6
  Zaspać całą noc. Ciało ludzkie nie może prawidłowo funkcjonować bez snu. Sen daje ciału szansę na odpoczynek, przywracając go do szczytowych warunków pracy, a tym samym ułatwiając organizmowi spalanie kalorii i zmniejszanie masy ciała. Aby w krótkim czasie utracić wagę, należy zapewnić sobie od siedmiu do ośmiu godzin snu każdej nocy.
  • To więcej niż tylko zdrowy rozsądek, to faktycznie reguluje twoje hormony i może zapobiegać głodowi.[12] Więc nie tylko spala kalorie i powstrzymuje cię od jedzenia, ale może nawet powstrzymać cię od jedzenia kiedy nie śpisz.
Wynik
0 / 0

Część 3 Quiz

Który składnik jedzenia jest najbardziej znany ze zwiększania masy ciała?

Nie do końca! Cukier jest zdecydowanie czymś, czego chcesz uniknąć, gdy starasz się schudnąć, ale jest inny składnik, który może być bardziej szkodliwy dla wysiłków odchudzających. Wybierz inną odpowiedź!

Dokładnie! Zbyt dużo soli w diecie może prowadzić do mnóstwa różnych problemów zdrowotnych, w tym zwiększonej masy ciała. Wycinanie soli z diety znacznie ułatwi Ci szybką utratę wagi. Czytaj dalej, aby uzyskać kolejne pytanie z quizu.

Spróbuj ponownie! Próbując schudnąć, zdecydowanie należy ograniczyć spożycie masła do minimum. Istnieje jednak wspólny składnik do gotowania, który może być nawet gorszy dla ciebie niż masło, jeśli twoim celem jest utrata wagi. Kliknij inną odpowiedź, aby znaleźć właściwą ...

Przykładowe plany dietetyczne

Żywność i napoje, których należy unikać podczas diety
Pokarm, który można zjeść podczas diety

Community Q & A

Szukaj
 • Pytanie
  Jak skuteczne jest to dla nastolatków?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Ta porada dotyczy osób w każdym wieku, w tym nastolatków.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 87 Przydatne 808
 • Pytanie
  Mam 12 lat i ważę 190 funtów. Chcę szybko schudnąć i jestem gotów bardzo ciężko pracować. Jaką radę możesz mi dać?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Po prostu dużo ćwicz i nie rób przekąsek. Zamiast tego spróbuj podjadać na owocach lub warzywach.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 178 Przydatne 981
 • Pytanie
  Jak mogę zapobiec zbyt dużemu spożyciu po mojej tygodniowej diecie?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Pij więcej wody. Woda może wypełnić żołądek, dzięki czemu łatwiej nie jeść zbyt dużo. Zastanów się także, kupując mniejsze talerze - mniejszy rozmiar zachęci Cię do umieszczenia mniej na talerzu i zjedzenia mniej ogólnie.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 104 Przydatne 593
 • Pytanie
  Jak mogę schudnąć bez ćwiczeń?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Popraw dietę, aby schudnąć. Zmniejsz ilość spożywanych kalorii, pij dużo wody, unikaj fast foodów i skupiaj się na otrzymywaniu dużej ilości białka i warzyw dziennie.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 97 Przydatne 548
 • Pytanie
  Czy byłoby dobrze mieć 1 jajko, 1 kawałek tostu i pół grejpfruta na śniadanie z tym planem?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Tak.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 17 Pomocne 118
 • Pytanie
  Czy mogę jeść płatki owsiane na śniadanie?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Możesz jeść płatki owsiane, ale nie w dużych ilościach. Jest dla ciebie bardzo zdrowy.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 106 Przydatne 571
 • Pytanie
  Czy mogę po prostu pić wodę, jeść pomarańcze i ćwiczyć przez cały dzień jak najwięcej i schudnąć?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Woda pitna, jedzenie pomarańczy i ćwiczenia będą korzystne dla twoich celów odchudzania. Jeśli spożywasz mniej kalorii niż przypalasz, to utrata masy netto. Jeśli ćwiczysz, to także zmusza twoje ciało do utraty wody i tłuszczu. Biorąc to pod uwagę, jeśli spożyjesz 20 pomarańczy w jeden dzień, to około 1200 kalorii i nie będziesz tracić zbyt wiele. Jeśli ćwiczysz zbyt dużo, ryzykujesz zmęczenie mięśni i ciała. Jeśli pijesz swoją wagę w wodzie, wypłukasz korzystne składniki, a także złe. Nie wspominając już o tym, że twoja podświadomość straci zainteresowanie tak surową i monotonną rutyną. Spróbuj bardziej zróżnicowanej rutyny, która obejmuje zdrowe wybory żywieniowe.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatny 57 Przydatne 317
 • Pytanie
  Ile kalorii mam spalić, żeby stracić jeden funt?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  3.500 kalorii, jeśli jesz normalnie i nie za dużo fast foodów (i już lekko ćwiczą). Zazwyczaj spalasz ten 1 funt w ciągu tygodnia bez próbowania.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 74 Przydatne 364
 • Pytanie
  Jakie są przepisy na sałatki, które promują utratę wagi?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Używaj zdrowej zieleni jak jarmuż, sałata, szpinak. Unikaj sosów lub sałatek na vinaigrette, ponieważ są to niepotrzebne kalorie. Utrzymuj w czystości, tylko zielenie (na początku jest to trudne, ale szybko się do tego przyzwyczaisz). Jeśli lubisz przekąski na sałatki, idź na surowe orzechy i suszone owoce (bez cukru).
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 69 Przydatne 339
 • Pytanie
  Czy mogę zastąpić wodę owocową o zerowej kaloryczności zwykłą wodą?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Picie regularnej wody jest najlepsze. Woda z owoców o zerowej zawartości kalorii może wydawać się zdrowa, ale zwykle zawiera substytuty cukru.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 18 Pomocne 101
Pokaż więcej odpowiedzi
Zadać pytanie
Pozostało 200 znaków
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość, gdy to pytanie zostanie odebrane.
Zatwierdź
 • Już odpowiedział
 • To nie jest pytanie
 • Złe pytanie
 • Inny

  Szybkie podsumowanie

  Aby stracić 20 funtów w ciągu 2 tygodni, zastąp niezdrowe przetworzone produkty spożywcze w diecie owocami, warzywami i chudym mięsem, takimi jak kurczak i ryby. Spróbuj też jeść mniej kalorii każdego dnia, ale upewnij się, że nie pomijasz żadnych posiłków - jeśli stracisz wagę, nie jedząc, prawdopodobnie odzyskasz wszystko po 2 tygodniach. Powinieneś także spróbować 3-4 godzin umiarkowanych lub energicznych ćwiczeń każdego dnia, takich jak bieganie, jazda na rowerze i uprawianie sportu.

  Czy to podsumowanie ci pomogło?

  Wskazówki

  • Cardio to świetna forma ćwiczeń. Bieganie lub taniec przez kilka godzin dziennie czyni cuda.
  • Aby efekty mogły się pokazać, musisz mieć dużo ćwiczeń. Z początku może się to wydawać trudne, ale kiedy już wyjdziesz i po prostu to zrobisz, nie będzie tak źle, jak się wydaje.
  • Rób zdjęcia progresowe, kiedy będziesz się rozwijać. To może nie wydawać się wielką zmianą, gdy spojrzysz na siebie w lustrze, ale kiedy spojrzysz na zdjęcia i porównasz je, zobaczysz różnicę.
  • Zaplanuj posiłki.
  • Zastanów się, jak wyglądałyby twoje zdjęcia, aby Cię motywować podczas ćwiczeń.
  • Ćwicz, gdy jesteś najbardziej czujny!
  • Możesz kupować lub pobierać aplikacje na telefony komórkowe, które pomagają monitorować spożycie wody, monitorować ćwiczenia i rejestrować posiłki. Pomoże Ci to skoncentrować się na celach odchudzania i pomoże znaleźć obszary w diecie i poziomie aktywności, które możesz poprawić
  • Umieszczaj zdjęcia celebrytów lub modeli, które mają idealny typ ciała w szafkach, lodówce, a nawet na pojemnikach z fast foodami. W ten sposób, gdy sięgniesz po tę torebkę chipsów w szafce z przekąskami, zobaczysz zdjęcia cieńszych osób, co sprawi, że będziesz chciał odłożyć żetony i wypić szklankę wody.
  • Porozmawiaj z lekarzem lub osobistym trenerem, aby dowiedzieć się, jak zmniejszyć wagę w tak krótkim czasie. Na rynku dostępne są różne suplementy diety, a specjalista od utraty wagi będzie mógł powiedzieć Ci, czy możesz skorzystać z takich suplementów lub czy dany lek jest w ogóle skuteczny.
  • Nie głodźcie się, ponieważ to powoduje, że wasze ciało jest słabe i jak tylko zaczniecie jeść ponownie, to przybierzesz na wadze jak szalony! Więc trzymaj się zdrowej diety. Musisz jeść, aby przegrać.
  • Poinformuj kogoś o swoich planach. Być może poproś ich, aby opracowali i / lub wykonali plan z tobą. Wydaje się to głupie, ale ludzka duma sprawi, że będziesz bardziej skłonny do naśladowania.
  • Utrata wagi może być trudna, ale nie przestawaj próbować, straciłem 4 funty tygodniowo, biegając z moim psem dwa razy dziennie przez 10 do 15 minut.
  • Kiedy pragniesz czegoś słodkiego, wypij butelkę wody i idź na spacer. Jeśli nadal pragniesz cukru, masz kij gumy i wyobrażasz sobie swoją idealną wagę.
  • Nie pomijaj posiłków, schudniesz, ale gdy zaczniesz znowu normalnie jeść, zyskasz więcej niż to, co zacząłeś.
  • Nigdy się nie poddawaj. Możesz robić co chcesz.
  • Spróbuj najtrudniej i nie poddawaj się! Będziesz czasem zniechęcać się, ale możesz to zrobić!
  • Pij zieloną herbatę łyżką miodu rano, zamiast pić gorący napój

  Wykonuj ćwiczenia takie jak deska, boczna deska, siedzenie ups.

  Ostrzeżenia

  • Lekarze na ogół zalecają, aby tracić od 1 do 2 kg (450 do 900 g) wagi na tydzień. Przed wdrożeniem ekstremalnego regimentu utraty wagi, który spowoduje spadek o wiele więcej, musisz porozmawiać z pracownikiem służby zdrowia, aby dowiedzieć się, czy taki pułk będzie zdrowy dla Ciebie i jakie są związane z tym ryzyko.

  Źródła i cytaty

  1. ↑ http://www.cosmopolitan.com/health-fitness/advice/a5614/drop-5-pounds-in-a-week-0509/
  2. ↑ http://www.cnn.com/2010/HEALTH/08/23/drink.water.lose.weight/
  3. ↑ http://www.health.com/health/gallery/0,,20488303,00.html
  4. ↑ http://www.fatfreekitchen.com/negative-calorie-foods.html#3
  5. ↑ http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/heart-disease/in-depth/omega-3/art-20045614
  6. ↑ http://www.webmd.com/diet/features/diet-myth-truth-fasting-effective-weight-loss
  7. ↑ http://dailyburn.com/life/health/intermittent-fasting-methods/
  8. ↑ http://www.nytimes.com/2012/01/01/magazine/tara-parker-pope-fat-trap.html?pagewanted=all&_r=0
  9. ↑ http://www.mayoclinic.com/health/weight-loss/HQ01625/NSECTIONGROUP=2
  10. ↑ http://fourhourworkweek.com/2007/04/06/how-to-lose-20-lbs-of-fat-in-30-days-without-doing-any-exercise/
  11. ↑ http://www.cdc.gov/healthyweight/physical_activity/index.html
  12. ↑ http://www.webmd.com/diet/features/lose-weight-while-sleeping
  Pokaż więcej ... (9)

  Jak stracić 20 funtów w 2 tygodnie

  W rzeczywistości było to 15 funtów w ciągu 12 dni. Od stycznia 7 do 19 stycznia. Straciłem ponad 40 funtów w ciągu pierwszych trzech miesięcy i nadal jestem silny! Dieta i program, które opisuję poniżej, mogą zazwyczaj spowodować utratę 10 funtów w ciągu pierwszych dwóch tygodni bez żadnych problemów.

  Uwaga dla kobiet: Tak, tracisz wagę inaczej niż mężczyźni. Twoje metabolizmy są różne i ważne jest, aby o tym pamiętać. Ten post przedstawia również rozwiązania dla kobiet (nasza mama straciła ponad 25 funtów za pomocą programu wspomnianego dla kobiet).

  Oto moje zdjęcia przed i po kasie:

  Pierwszy dzień i tydzień 2 ważą tutaj:

  Początkowa waga:

  224 funty

  jak schudnąć

  Tydzień 2 Waga:

  209 funtów

  jak schudnąć za 2 tygodnie

  15 funtów lżejszych od 2 tygodni - nie muszę dodawać, że byłem bardzo podekscytowany i to zdecydowanie pomogło mi iść dalej.

  Śledziłem dostosowany program utraty tłuszczu przez 90 dni. Wersja tego programu dla kobiet i mężczyzn. Kliknij tutaj, jeśli jesteś kobietą. Jeśli jesteś mężczyzną, kliknij tutaj. Po upływie 90 dni zajęło mi to:

  Początkowa waga:

  224 funty

  Jak schudłem

  Dzień 90 Waga:

  183,8 funtów

  szybko schudnąć

  Oto moje zdjęcie przed / po wstępnych 90 dni w nowym programie, a ostatnio dodałem ostatnią aktualizację sprzed około miesiąca - wciąż tak mocno.

  Adam Bate - utrata wagi

  Mój brat, Devon, również osiągnął bardzo podobne wyniki (choć o wiele mniej do stracenia). Nawet nasza matka była w stanie zrzucić 25 funtów za pomocą metod nakreślonych specjalnie dla kobiet. Chcesz więcej informacji na temat programu? Jeśli jesteś kobietą, kliknij tutaj. Jeśli jesteś mężczyzną, kliknij tutaj, aby zobaczyć swój program.

  To zmieniło życie i naprawdę dużo zabawy!

  Ten post ma być podsumowaniem rodzajów zmian w stylu życia, które wprowadziliśmy, i przeglądem tego, co zrobiliśmy, aby stracić tę wagę. Mamy nadzieję, że pomoże to jak największej liczbie osób. Mimo, że odrobiliśmy wysiłek, większość strat, które zauważyliśmy, polegała na optymalizacji planu posiłków i programu, który pracował specjalnie dla nas.

  Jeśli poważnie myślisz o utracie wagi, to możesz sprawdzić dostosowany program utraty tkanki tłuszczowej (dla mężczyzn) lub program siostrzany o nazwie Czynnik Venus (dla kobiet). Poświęć trochę czasu na sprawdzenie niektórych postów, ale wiele informacji zostało zaczerpniętych z tego programu (Mężczyźni: kliknij tutaj Kobiety: kliknij tutaj Film wideo na stronie to około 20 minut, ale jest to dobry zegarek i ma kilka Świetne informacje (pamiętaj, aby oglądać do końca, ponieważ daje to świetne zniżki) .Program jest tylko o 40 USD - mniej niż to, co kiedyś wydawałem na pizzę w każdy weekend. Kliknij poniższy link, aby to sprawdzić.

  To szaleństwo, co spadnie do 10 kilogramów na poziom energii i wydajność pracy. Przechodziłem przez ten proces, który pobudził moje odnowione zainteresowanie środowiskiem zdrowia i fitnessu, i wpadł we mnie w coraz większą pasję.

  Jeśli chcesz szybko schudnąć, są trzy rzeczy, które musisz zoptymalizować lub skoncentrować się na:

  • Twoja dieta - co jesz i pijesz
  • Twoje ćwiczenie - czas i czas trwania określonych ćwiczeń
  • Suplementacja - przyspieszenie procesu za pomocą bezpiecznych leków

  Naprawdę uważam, że najlepszym sposobem na odchudzanie jest optymalizacja diety. Bardziej szczegółowo chodzi o kontrolowanie poziomu cukru we krwi i spożywanie pokarmów dla określonego metabolizmu.

  Kobiety, kliknij tutaj, aby zobaczyć program, który jest specyficzny dla żeńskiego metabolizmu (tak nasza mama traci na wadze.

  Mężczyźni, kliknij tutaj, aby sprawdzić spersonalizowany program odchudzania dla facetów.

  Straciłem wagę, optymalizując tylko dietę. Zmieniłem to, co zjadłem dramatycznie i dosłownie stopiłem wagę. Pamiętam, jak się obudziłem czwartego dnia po rozpoczęciu tego w całkowitym zdziwieniu, że moje palce były chude. Nie jestem pewien, czy to była ilość soli, którą zjadłem, czy co, ale moje palce i dłonie były ciężkie przez ostatni rok - tylko to wystarczyło, by mnie utrzymać. W trosce o ten przegląd, nie będę wdawał się w szczegóły dotyczące suplementów (ponieważ muszę jeszcze wiele się o nich dowiedzieć) i tylko krótko dotknę ćwiczeń. Zamiast tego skupię się na optymalizacji diety w celu szybkiej utraty wagi.

  Jak więc tak szybko straciłem ten ciężar?

  Stwierdziłem, że mój poziom cukru we krwi nie wzrósł, wykonując program utraty tłuszczu zbudowany dla mnie. To było dość podobne do diety wolnej od węglowodanów. Metody, z których korzystałem, pochodziły z porad, które znalazłem w różnych miejscach, z otaczających je produktów i jak sama dieta może przyczynić się do niesamowitej utraty wagi. Możesz pobrać program, który wykorzystaliśmy tutaj: kliknij tutaj - i - mężczyźni kliknij tutaj.

  Nie wchodzenie w szczegóły diety (możesz to przeczytać samemu). Były to kluczowe zmiany, które zrobiłem, co wiem, pomogły w szybkiej utracie wagi.

  Zjadłem duże, wysokobiałkowe śniadanie

  śniadanie odchudzające

  Uwielbiam moje śniadania. Szaleństwem jest myśleć, że mogłem stracić 10 funtów w ciągu 2 tygodni, jedząc to każdego ranka. Jest wspaniale, bo wieczorem, gdy czasami dostaję apetyt, przypomnę sobie, jak będzie wspaniałe śniadanie. Zawarłem zdjęcie po prawej stronie typowego śniadania, które będę jadł. To trzy smażone jajka, 4-6 sztuk boczku i smażone pieczarki, cebula i fasola. Pyszne.

  Bądźmy szczerzy, były poranki, których nie miałem, aby to zrobić. Na te poranki powrócę do 2-3 jajek na twardo lub pojedynczego jaja na twardo i koktajlu proteinowego z wodą + izolat białka serwatkowego. Ponieważ pracuję w domu, zazwyczaj mogę poświęcić trochę czasu na zrobienie dużego śniadania, ale prawdopodobnie za 1/6 dni będę musiał wrócić do szybkiego śniadania.

  Usuń większość produktów mlecznych

  To nie była dla mnie wielka sprawa.Nie piłem zbyt dużo mleka od czasów gimnazjum, a mimo tego, że lubię sery na niemal wszystkim, łatwo było się poddać. Na szczęście nadal mogłem używać masła do gotowania, a jeśli jesteś jak wielu ludzi, którzy uwielbiają śmietankę w swojej kawie - to jest w porządku, a także długo, jak to jest ciężki krem, a nie mleko. Ser jest ważną częścią moich dni, o których mówię poniżej.

  Woda, kawa lub herbata

  To było jedno z największych wyzwań dla mnie. Powiedział, że to szalone, jak szybko można szybko schudnąć, jeśli po prostu wyciąć niepotrzebnych kalorii. Prawdą jest, że historycznie lubiłem piwo lub dwa przy kolacji w domu - i nawet więcej niż jeden lub dwa, jeśli z przyjaciółmi. Chociaż nie wydaje mi się, żeby coś było nie tak z piwem w nocy lub kieliszkiem wina na noc, wiem, że ten pierwszy nie jest świetny do utraty wagi.

  Jeśli masz tylko dwa tygodnie na zrzucenie wagi, będziesz musiał bardzo surowo przestrzegać tej zasady. Na szczęście nadal można wypić dowolny napój na bazie wody, np. Kawę i herbatę, więc nie jest tak źle. Zwykle mam ogromną szklankę lodowatej wody plus jedną lub dwie duże filiżanki kawy rano, by zacząć dzień. Często używam cynamonu do zaparzenia mojej kawy - jest to świetna wskazówka dla tych z was, którzy naprawdę lubili dodawać mleko.

  Bez białych węglowodanów

  utrata wagi kolacji

  W rzeczywistości wszystko, co jest białe lub może być białe. Więc bez makaronów, bez ryżu, bez pieczywa, bez płatków owsianych, bez ziemniaków itp. Jednak nadal jadłem mnóstwo węglowodanów. Właśnie jadłem lepsze węglowodany o wysokiej zawartości błonnika, takie jak czarna fasola, fasola i soczewica. Ten ostatni naprawdę mi się nie podobał, więc większość moich posiłków składała się z fasoli. Zdjęcie po lewej jest przykładem tego, co jadłem na kolację. Tej nocy miałem rozłożoną czarną fasolę, gotowane mrożone warzywa i pokrojoną szynkę. Zasadniczo zamieniłem szynkę na inne mięso - głównie z kurczakiem, wołowiną lub wieprzowiną - i na przemian z fasolą czarną i nerkową. Uwaga - jeśli zauważysz, że twoje jedzenie staje się mdłe, spróbuj użyć musztardy i pieprzu. Na lunch, często biorę 1 / 2-1 puszkę tuńczyka, 1-2 filiżanki mrożonych warzyw i dużą gałkę fasoli, gotuję w kuchence mikrofalowej, dodam kilka wyciskanych musztard i pieprzu i potrząsam.

  Umiarkowana 20-minutowa wytrzymałość na obciążenia dwa razy w tygodniu

  Kiedy czytałem Ciało Czterogodzinne, naprawdę zainteresowało mnie to, jak działa ciało, jak radzi sobie z ćwiczeniami, jedzeniem itp. Jest to jedna rzecz, która, jak sądzę, naprawdę mi pomogła - szczególnie podczas moich oszustw. Zrobię lekcję, aby ukoić 20-minutowe ćwiczenia składające się z następujących ćwiczeń:

  • Bicep curl x 15
  • Przysiady powietrzne x 50
  • Wojskowa prasa ramienna x 15
  • Szeroki zakres pomp x 20
  • Przeciwstawne przedłużacze tricep
  • Jak najwięcej podciągnięć z zamkniętym uchwytem, ​​jak to możliwe
  • Łydka podnosi x 30

  Celem treningu było promowanie przechowywania żywności w mięśniach zamiast w tłuszczu - jest to szczególnie ważne w czasach, gdy grasz. Podczas mojego oszustwa będę szukał przysiadów + tricepów, nawet jeśli jem. W ogóle nie chodziłem na siłownię, zamiast tego po prostu wziąłem parę starych hantli o wadze 20 funtów, parę hantli o wadze 10 lb i drążek do podciągania z domu. Jeśli nie masz drążka do podciągania, nie kupuj go, po prostu wymień ćwiczenie na ćwiczenia z tyłu lub w pozycji siedzącej. Nie posiadam też ławki wagi, więc nie trzeba wydawać na to pieniędzy. To, czego się nauczyłem od utraty wagi, to to, że te treningi są bardzo ważne, jeśli chcesz szybko schudnąć. Nie są konieczne, ale z pewnością pomagają rzucić dodatkowe kilogramy, utrzymując tłuszcz, zwłaszcza w dniu, w którym odbywa się oszustwo.

  Dałem sobie jeden cheat day

  Mówię jeden dzień oszustwa, ponieważ chciałem zilustrować fakt, że ta dieta może być stosowana dla osób, które chcą wiedzieć, jak schudnąć w 2 tygodnie. Jeśli używasz tego tylko jako szybki sposób na zrzucenie wagi, będziesz chciał tylko pozwolić sobie na jeden cheat day podczas twojego dwutygodniowego okresu. Jednak teraz oddaję się w każdą sobotę jako dzień oszustwa.

  Uważam, że ten dzień jest ważny z wielu powodów. Po pierwsze, nauka stojąca za tym sugeruje, że jeśli zbyt długo stosujesz dietę o ograniczonej kaloryczności (co nie jest, jednak zauważyłem, że zabranie mi dużo, o wiele mniej jedzenia, gdy dobrze jadam, więc ty mają tendencję do naturalnego spożywania mniej na tej diecie), że twój metabolizm przejdzie na niższy bieg, aby kompromis przy niższym spożyciu kalorii. Oszukujesz jeden dzień i zwiększasz liczbę kalorii, które spożywasz, to powstrzyma twój metabolizm - i pozwoli ci utrzymać wysoki metabolizm przez cały tydzień.

  Osobiście uważam, że dzień oszustów jest ważny, ponieważ daje ci coś, na co możesz czekać. Ta dieta to ogromna zmiana w stylu życia większości ludzi Zachodu. Wraz z dietą pojawia się wiele zachcianek, szczególnie na początku. Zrobiłbym małą notatkę o wszystkim, czego pragnąłem, i upewniłem się, że wyjdę i kupiłem ją w sobotę rano. Na przykład tak wyglądał mój pierwszy dzień oszustwa:

  • Śniadanie - bekon i jajka z hash-browns, tosty, tona keczupu i koktajl owocowy
  • Snack - Pełna torebka wszystkich ubranych chipsów ziemniaczanych i duża torebka cukierków (Cherry Blasters)
  • Lunch - Całe pudełko ekstra tandetnej kolacji Kraft
  • Snack - 2 duże batony czekoladowe Caramilk
  • Kolacja (i wieczorna przekąska) - 1/2 dużego poutine, kilka czosnkowych paluszków i 7 plasterków 16 "dużej pizzy z Alexandras Pizza.

  Nawet wpisanie tego sprawia, że ​​czuję się trochę chory na mój żołądek. Nie trzeba dodawać, że po tym dniu nie miałem ochoty na żadne śmieci.W rzeczywistości, myśląc, że był to przynajmniej czwartek, zanim zanotowałem coś na następny dzień oszustwa.


  Ostatnie słowa na ten temat, aby szybko schudnąć

  Wyjaśniłem powyżej, jak straciłem 10 funtów w ciągu 2 tygodni. Nadal tracę tydzień za tygodniem średnio 4-5 funtów tygodniowo (jestem pewien, że zwolni to, gdy zbliży się do mojej wagi docelowej). Powyższa metoda działa jak urok i uważam, że jest to świetny sposób na utratę dodatkowej wagi. AKTUALIZACJA: Od tego czasu straciłem ponad 40 funtów w ciągu 90 dni i nadal jestem coraz szczuplejszy.

  W ciągu ostatnich kilku miesięcy nauczyłem się dużo o zdrowiu i kondycji - szczególnie o utracie wagi i motywacji. Tak bardzo, że ostatnio stałem się osobistym trenerem, dzięki czemu mogłem pomagać innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sprawnościowych. Jestem bardzo podekscytowany nową pasją i nie mogę się doczekać, aby zacząć pomagać większej liczbie osób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego programu lub innego programu ćwiczeń, nie wahaj się zapytać - jestem tu, by ci pomóc.

  Jeśli poważnie myślisz o utracie wagi i zmianie stylu życia i chęci wkładania odrobiny wysiłku, aby dokonać niesamowitych zmian, to myślę, że powinieneś sprawdzić program utraty tłuszczu. Jak wspomniałem, kosztuje to trochę pieniędzy i bardzo się wahałem, czy nie kupić programu w Internecie, ale naprawdę się cieszę, że to zrobiłem. Jest to tańsze niż to, co zwykle wydawaliśmy na pizzę co kilka dni.

  Ponadto, jeśli masz jakieś pytania, zostaw komentarz w sekcji komentarzy poniżej, a ja odpowiem im tak szybko, jak tylko będę mógł.

  4.8
  Średnia ocena: 30
  5
  15
  4
  5
  3
  2
  2
  2
  1
  1