Oczyść mistrza

Program Colonix składa się z trzech komponentów:

Colonix Internal Cleanser (1 kanister):
Mieszanka rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika ułatwiająca utrzymanie jelita grubego w czystości, a odpady przemieszczają się swobodnie i wydajnie, tworząc gąbczastą, galaretowatą masę w jelitach. Poprzez spęcznianie i wchłanianie płynów rozkłada się i porusza toksyczne odpady utknięte w fałdach i szczelinach okrężnicy.
psylliumfiber.png

KleriTea (30 torebek herbaty):
Połączenie 12 ziół wspomagających organizm w procesie detoksykacji, jednocześnie wywierając regulujący efekt przeczyszczający, który pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie i regularność jelit. Nie zawiera kofeiny.

Paranil (110 vcap):
Połączenie 17 odtruwających ziół.

Oczyszczanie mistrzowskie (czasami nazywane także "dietą z lemoniadą" lub "lemoniadą szybką") składa się z pięciu składników, chociaż fazy wstępnego czyszczenia i oczyszczania po oczyszczeniu obejmują także wszystkie dostępne owoce i warzywa. Pięć niezbędnych składników do The Master Cleanse to:

Czysta woda:
Używana jako podstawa wymyślonego napoju, jako transport i rozpuszczalnik. Ważne również dla nawodnienia organizmu.

Syrop klonowy:
Powinien być klasy B lub ciemniejszy i organiczny. Służy do osłodzenia mikstury, dostarczania kalorii do ciała (261 kalorii w 100 gramach lub 3,5 uncji) i dostarczania minerałów wapnia, żelaza, magnezu, manganu, potasu i cynku. Występują również nieznaczne ilości niektórych witamin z grupy B. W znaczących ilościach obecne są tylko wapń, żelazo, mangan i cynk.

Sok cytrynowy:
Uważany za najbardziej krytyczny składnik The Master Cleanse, powinien być świeżo wyciśnięty z organicznych cytryn, aby uniknąć dodatków i konserwantów. Używany do dostarczania enzymów, naturalnie występujących kwasów, umiarkowanych ilości witaminy C i detoksykacyjnych związków fitochemicznych, takich jak limonen.

Pieprz cayenne:
Prawie tak samo ważne w Oczyszczeniu Mistrza, jak sok z cytryny, powinno być organiczne, aby unikać toksyn z nawozów i pestycydów. Używany do dostarczania substancji fitochemicznych kapsaicyna, metabolizm i stymulant cyrkulacyjny oraz silny przeciwutleniacz. Papryka pieprz Cayenne ma umiarkowanie wysoką zawartość witaminy A i ma znikome ilości witaminy B3, wapnia, żelaza i magnezu.
drnatura-cayenne-master-cleanse.jpg

Sól morska:
Czasami zanegowany w ogólnym oczyszczaniu, jest używany do tworzenia "Salt Water Flush" (SWF) - bardzo silnego efektu przeczyszczającego wywołującego 7-10 wypróżnień w bardzo krótkim czasie. Nie ma żadnego powodu żywieniowego ani innego powodu terapeutycznego dla SWF.

4.3
Średnia ocena: 25
5
10
4
1
3
3
2
1
1
0