Niedrogie, ale dobre jedzenie blisko Times Square - New York City Forum

14.Re: Niedrogie, ale dobre jedzenie blisko Times Square

Kelly i Paul - otrzymają od ciebie raport z podróży?

Jestem pewien, że świetnie się bawiliście, ale szczerze, w Nowym Jorku jest tyle restauracji, które serwują warzywa w koszyku - ale nie są na Times Square.

Większość naszych włoskich restauracji oferuje wspaniały smażony szpinak i zieleninę, sałatki, pomidory, itp. Wietnamskie, tajskie i inne azjatyckie restauracje są o warzywach. Francuski, Środkowowschodny, Karaibski - wszystkie zwykle mają wspaniałe opcje wegetariańskie w menu.

Powiedz nam, gdzie jadłeś, abyśmy mogli doradzić ci w drodze powrotnej! Wygląda na to, że następnym razem spodoba ci się tajskie lub karaibskie jedzenie.

Niedrogie, ale dobre jedzenie blisko Times Square - New York City Forum

Kiedy byliśmy w Nowym Jorku na początku maja i zatrzymaliśmy się w Efison Hotel w dzielnicy Times Square, aby zobaczyć kilka przedstawień na Broadwayu, jedliśmy w nowym lokalu o nazwie Satya Eastern Kitchen na rogu 8th Ave i 46th St.

to jest azjatyckie, wiele potraw smażyć razem z kanapkami i sliderą, ale jest dobre i zdrowsze niż w większości takich miejsc, w których używa się zbyt dużo oleju i sosu. Warzywa są świeże, a porcje są duże i wyjątkowo przystępne cenowo. zamawiasz w kasie, a jedzenie jest dostarczane do ciebie, więc nie jest wymagane żadne napiwki. Polecam to. przestrzeń jest duża, wysokie sufity i wygodne. Podają również rozsądnie wycenione piwo, wina i sake. Bardzo przyjazny personel pomoże Ci również zamówić.

Sprawdź miejsce i menu / ceny tutaj. jest to dobre miejsce na szybką, niedrogą kolację przed koncertem.

http://satyaeasternkitchen.com/

4.4
Średnia ocena: 24
5
14
4
1
3
3
2
1
1
0