Odnowa skóry

Mezoterapia przezskórna dla korzyści przeciwstarzeniowych: Starzenie się jest złożonym zjawiskiem, które jest genetycznie zaprogramowane zgodnie z zegarem biologicznym. Ale może to nastąpić przedwcześnie przez zewnętrzne czynniki środowiskowe, takie jak promienie UV, zanieczyszczenie, palenie, które produkują wolne rodniki. Ludzka skóra jest żywym narządem, który wykonuje dynamiczne czynności, takie jak wzrost, naprawa i konserwacja. Chociaż nasza skóra wymaga cytokin i czynników wzrostu jako kluczowych modulatorów metabolizmu komórek skóry, ich poziom zmniejsza się wraz z procesem starzenia, który powoduje powolną odnowę komórek i wadliwe systemy obronne skóry. Jeśli egzogenne cytokiny i czynniki wzrostu są wprowadzane w starzejącą się skórę za pomocą mezoterapii przezskórnej, poprawiają elastyczność i plastyczność skóry poprzez przyspieszony proces odmładzania.

Dzisiejsi doświadczeni pacjenci i konsumenci szukają zabiegów i usług, które współdziałają z ich programami przeciwdziałającymi starzeniu, aby zapewnić bardziej dostrzegalne wyniki. Dobrą wiadomością jest to, że najnowsze metody leczenia, takie jak przeciwstarzeniowa mezoterapia przezskórna z czynnikami wzrostu są bardziej skuteczne niż kiedykolwiek wcześniej, a leczenie należy rozpocząć wcześniej, gdy skóra ma znacznie większą zdolność odmłodzenia.

Odnowa skóry

Cellulit można zdefiniować jako zaburzenie medyczne obserwowane jako mikroskopijne zmiany w skórze. Te niewidzialne zmiany manifestują się później po okresie dojrzewania jako dołeczki. Cellulit jest spowodowany przez skórę, która uległa pogorszeniu do punktu, w którym prężne komórki tłuszczowe są w stanie wepchnąć się do skóry właściwej, środkowej warstwy skóry i pokazać się przez powierzchnię jako nieestetyczne grudki i guzy.

Jedno wiarygodne wytłumaczenie - które wyjaśnia również, dlaczego bardzo niewielu mężczyzn cierpi na cellulit - opiera się na składzie i zachowaniu komórek tłuszczowych kobiet i tkance łącznej, która utrzymuje je w miejscu. Po prostu kobieca tkanka łączna jest bardzo nieelastyczna, tak jak samice przybierają na wadze, a ich komórki tłuszczowe się rozszerzają i mają tendencję do wybrzuszania się w górę w kierunku powierzchni skóry, dając klasyczny cellulit o skórze pomarańczowej. U mężczyzn nie tylko generalnie występuje mniej tłuszczu na udach, ale także zewnętrzna skóra jest grubsza, a zatem zasłania to, co dzieje się z nadmiarem tkanki tłuszczowej poniżej.

Cellulit jest stanem progresywnym, a jeśli nie jest leczony, może stać się poważną przeszkodą dla poczucia własnej wartości i zdrowego ciała. Najlepsze traktowanie to wczesna interwencja. Jakikolwiek sposób leczenia sam w sobie może zrobić dużą różnicę, ale w naszych oczach to nie wystarcza. Cellulit ma różne postacie i stopnie, a zatem sukces w zwalczaniu cellulitu wymaga połączenia zabiegów, które obejmują drenaż limfatyczny, redukcję komórek tłuszczowych, rozciąganie tkanki łącznej i stymulację kolagenu

Mezoterapia przezskórna na cellulit i redukcję komórek tłuszczowych: Większość kobiet poszukuje rozwiązania do leczenia zadrapanej, obwisłej skóry i kieszeni odpornego tłuszczu. Większość z nas zawsze będzie interesować się skrótem do lepszego ciała, ale nie wszyscy są skłonni rozważyć opcje chirurgiczne. Body Renewal oferuje rewolucyjne, nowe, nie chirurgiczne zabiegi, które mogą zapewnić dramatyczne rezultaty w krótkim czasie.

Badania wykazały, że z upływem czasu tkanka tłuszczowa staje się leniwą i zaczyna gromadzić nadmiar tłuszczu. Dobrą wiadomością jest to, że najnowsze metody leczenia, takie jak mezoterapia przezskórna, obejmują kombinacje aktywnych składników, które są bardziej skuteczne niż kiedykolwiek w eliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, a leczenie należy rozpoczynać, zanim stopień cellulitu pogorszy się do poziomu, który jest bardziej odporny na leczenie.

4.7
Średnia ocena: 24
5
15
4
5
3
1
2
3
1
0