Szczenięta Bichon Frise - Rescue and Adoption Near You

Bichon Frise tylko ratuje w Ameryce Północnej

Te strony i grupy są doskonałymi zasobami informacji na temat przyjęcia Bichon Frise.

  • Tidewater Bichon Frise Rescue - www.virginiabichonrescue.org
  • Bichon Frise Rescue Ranch of CO - www.bichonfriserescueranch.org
  • Bichon Frise Rescue Effort - www.bichonrescue.org
  • Bichon Frise Rescue of Northern New Jersey - www.adoptapet.com/adoption_rescue/81577.html
  • Small Paws Rescue Inc. - www.smallpawsrescue.org
  • Bichon Frise i Small Breed Rescue of FL - www.bratpackrescue.com
  • Delaware Valley Bichon Rescue - www.delawarevalleybichonrescue.org
  • Maryland Bichon Frise Rescue - www.bichonbash.com

Adopt-a-Pet.com to największa na świecie witryna internetowa poświęcona adopcji zwierząt domowych bez zysku. Jesteśmy jak agencja reklamowa dla schronisk i schronisk dla zwierząt domowych, pomagając im uzyskać ekspozycję. Miliony ludzi widzi naszą bazę danych zwierząt domowych każdego miesiąca, i pokazujemy dziesiątki tysięcy bezdomnych zwierząt domowych potencjalnym użytkownikom. Nasza strona internetowa ułatwia każdemu, kto ma połączenie z Internetem, znalezienie opisów i zdjęć adoptowalnych zwierząt według lokalizacji, rasy, płci, wieku, wielkości i koloru. Schroniska wysyłają zwierzęta, a my dostajemy je, ale potrzebujemy twojej pomocy! Proszę przeszukać sobie Bichon Frise dla siebie lub poinformować znajomego o naszej stronie internetowej, aby mogli przyjąć Bichon Frise. W międzyczasie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyjęciu do kasy naszego bloga (http://blog.adoptapet.com/), lub dowiedzieć się, co możesz zrobić jako wolontariusz Adopt-a-Pet.com (http: // www.adoptapet.com/public/help-animal-shelters.html).

Rescue & Adoption: Dlaczego Adult Bichon Frises robi lepsze zwierzęta

Autor: Pia Salk autorstwa Adopt-a-Pet.com

Więc chcesz adoptować Bichon Frise, co? Świetny pomysł! Chcesz usłyszeć jeszcze lepszy pomysł? Uratuj dorosłego Bichon Frise. Żaden pies nie jest za stary na szczenię, a szczenięta to tylko szczenięta od kilku miesięcy, prawda? Masz już swoje serce na uroczym szczeniaku Bichon Frise? Czy szukałeś szczeniaków Bichon Frise na sprzedaż, sprawdzając hodowców szczeniąt Bichon Frise? OK, oto trochę jedzenia do przemyślenia, jeśli masz serce na szczeniaka, a kilka powodów, dla których adopcja dorosłego może być lepszą opcją:

Co trzeba zrobić, aby zniszczyć szczeniaka

Zanim przyjmiesz Bichon Frise, zastanów się, ile czasu poświęci twój nowy członek rodziny. Pamiętaj, że szczeniak wymaga stałej uwagi. Kluczem do udanego włamania jest spójność; zapobieganie "wypadkom" jest kluczowe. Gdy szczeniak zabrudzi wykładzinę, znacznie trudniej będzie go wyćwiczyć z tego zachowania. Oto dobra zasada, którą należy wziąć pod uwagę: szczeniak może trzymać pęcherz zaledwie godzinę za każdy miesiąc, w którym przeżył. Na przykład 3-miesięczny szczeniak będzie musiał opróżnić pęcherz co trzy godziny! Zanim zaaplikujesz szczeniaka Bichon Frise, zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie chodzić z psem kilka razy w ciągu dnia, a jeśli masz cierpliwość i zaangażowanie, aby się obudzić i zabrać go najpierw co rano w tym samym czasie, i trzymać się według ścisłego harmonogramu. Oczywiście, zanim w ogóle będziesz mógł go chodzić, będziesz musiał nauczyć go chodzenia na smyczy, która jest projektem sama w sobie.

Z drugiej strony pęcherz psa dorosłego jest już w pełni rozwinięty. Schroniska są często już przetrenowane, a grupy ratunkowe Bichon Frise mogą ci powiedzieć, czy ich dorosłe psy do adopcji są załamane, zanim wejdą do twojego domu. Masz także tę zaletę, że pies jest fizycznie w stanie "utrzymać go" przez kilka godzin. W większości przypadków dorosłe psy są o wiele łatwiejsze do złamania niż szczenięta. Możesz nauczyć starego psa nowych sztuczek!

Zachowanie szczenięcia czasami nie jest przyjemne

Oczywiście, szczenięta Bichon Frise są super-słodkie, ale mówiąc wprost, szczenięta mogą być uroczymi, nieubłaganymi maszynami zniszczenia. Nawet najbardziej grzeczny szczeniak zniszczy buty, odzież, papier, piloty, telefony, smycze, łóżka dla psa, dywany ... wszystko. Znane są bardziej niesforne szczenięta, które niszczyły kanapy, fotele samochodowe, żaluzje weneckie, przewody elektryczne, ramy drzwi ... Ty to nazwij, mogą je zjeść lub zniszczyć. A kiedy ząbkują, uważaj! Śliczne szczenięta mają bardzo ostre zęby i chętnie używają rąk, stóp, nosa, włosów itp. Jako zabawki do żucia. Oooo! Nie trzeba dodawać, że ząbkowanie szczeniąt Bichon Frise i małe dziecko NIE są dobrym towarzyszem! Aby powstrzymać szczeniaka od zranienia i zapobiec destrukcyjnemu zachowaniu, które może stać się złym nawykiem, będziesz musiał spędzać każdą chwilę na jawie, nadzorując każdy jego ruch. Czy masz taki czas?

Wiele psów Bichon Frise w schroniskach lub grupach ratowniczych jest już przeszkolonych i gotowych do drogi! Dorośli mają znacznie więcej uwagi niż szczenięta, co oznacza, że ​​łatwiej i szybciej nauczają. Dorosłe psy mają już rozpoznawalne cechy osobowości, więc możesz wybrać osobę, która jest świetna z dziećmi. Wiele grup ratunkowych Bichon Frise korzysta z domów zastępczych, aby upewnić się, że każdy Fizyczny Bichon do adopcji jest wyszkolony, aby dobrze zachowywać się w pomieszczeniach zamkniętych. Chociaż wszystkie psy potrzebują uwagi i czasu na zabawę, potrzeby dorosłego psa są znacznie mniej wymagające niż u szczeniaka.

Na jakiś czas nie poznasz osobowości szczenięcia

Z dorosłym Bichon Frise, to, co widzisz, jest tym, co dostajesz. Ich osobowość jest już rozwinięta, a będziesz mógł łatwiej dostrzec cechy, których szukasz, niż ze szczeniakiem Bichon Frise. Schroniska i grupy ratownicze są w stanie ocenić osobowość każdego Bichon Frise do przyjęcia i starannie dopasować cię do odpowiedniego psa dla Twojego stylu życia.Kiedy adoptujesz szczeniaka, w grę wchodzi o wiele więcej zgadywania.

Adult Bichon Frise Adoption = Natychmiastowy przyjaciel na całe życie

Zapytajcie każdego, kto adoptował dorosłego psa, a oni przysięgną, że ich więź z uratowanym kumplem jest tak głęboka jak oni. Kiedy otwierasz swoje serce i dom dla psa, który potrzebuje pomocy, naprawdę okazują wdzięczność za resztę swojego życia! Psy, które zostały wyrwane z domów lub miały trudne początki, prawdopodobnie będą wiązały się całkowicie i głęboko ze swoimi nowymi opiekunami, których uważają za bohaterów. Fani Bichon, którzy znaleźli się w schronie lub w grupie ratunkowej z powodu śmierci lub innej tragedii w swojej dawnej rodzinie ludzkiej, zwykle przechodzą okres żałoby. Jednak po przyjęciu zazwyczaj nie chcą niczego więcej, jak zadowolić swojego nowego bohatera --- TY! Bez względu na okoliczności, które przywiodły je do schronienia lub grupy ratunkowej, większość psów Bichon Frise do adopcji to wyjątkowo czułe i uważne zwierzęta domowe oraz niezwykle lojalni towarzysze. Ale najpierw musisz go przyjąć!

Adult Bichon Frise Adoption = naprawdę ratowanie życia

Kiedy adoptujesz dorosłego psa, robisz ostateczny dobry uczynek. Spójrzmy prawdzie w oczy: na początku wiele osób myśli, że chcą znaleźć szczeniaczki Bichon Frise na sprzedaż, ale nie wszyscy są w kolejce, by adoptować wspaniałych dorosłych! Niektórzy ludzie mogą mieć błędne przekonanie, że Bichon Frises w schroniskach coś z nimi nie tak. W rzeczywistości, większość Bichon Frises do adopcji kończy się w schroniskach nie z powodu jakiegokolwiek problemu z zachowaniem zwierząt lub problemów zdrowotnych, ale dlatego, że zostały one upuszczone przez kogoś, kto po prostu nie miał czasu ani pieniędzy na opiekę nad zwierzętami. W niektórych przypadkach zwierzęta domowe są zagubione i nigdy nie zostały znalezione przez właścicieli. Te zwierzęta są zdrowe i bardzo chętne do pomocy. Czy wiesz, że co roku zabijane są około 4 miliony adoptowanych zwierząt? Zdumiewające 25% tych zwierząt to zwierzęta czystorasowe, więc możesz założyć, że istnieje Bichon Frise, który potrzebuje adopcji.

Przy tak ogromnym problemie przeludnienia, szukanie psa na sprzedaż Bichon Frise lub hodowców szczeniąt Bichon Frise, niestety przyczynia się do tej tragedii. Grupy ratownicze, które specjalizują się w adopcji, bardzo ciężko pracują, aby pomóc dorosłym psom znaleźć dobre domy. Ratownicy prawie zawsze składają się z grupy wolontariuszy. Często utrzymują Bichon Frises do adopcji we własnych domach, podczas gdy oceniają swoje zdrowie i osobowość. Jeśli pies potrzebuje podstawowego szkolenia, często zapewnia je ratownik. Jeśli pies potrzebuje leczenia, wielu dedykowanych ratowników płaci za to z własnej kieszeni. Ci ludzie są niesamowicie pasjonujący ratunku i pracują niestrudzenie, aby każdy pies znalazł dom. Nic nie jest tak satysfakcjonujące dla tych bohaterów, jak udane przyjęcie! Pomóż tym zdrowym zwierzętom, zanim obejrzysz hodowcę szczeniąt Bichon Frise lub szczeniaka Bichon Frise, przeszukaj naszą bazę danych adopcji Bichon Frise na tej stronie!

Adopcja oznacza zdrowszy Bichon Frise jak jesteś zwierzakiem

Schroniska mają psy wszystkich ras, w tym rasowe Fiszki Bichon. Psy te czasami trafiają do schronisk, ponieważ hodowca psów Bichon Frise lub ktoś, kto sprzedał szczenięta Bichon Frise, nie był w stanie znaleźć domu dla wszystkich psów. Osoby te są czasami nazywane hodowcami "podwórkowymi". Są to ludzie, którzy zarabiają trochę łatwo, hodując rasowe fajerwerki Bichon Frises w kółko, a następnie starają się zrobić łatwą gotówkę, publikując szczenięta Bichon Frises na sprzedaż w gazetach. Pamiętaj, że większość tych hodowców psów z Bichon Frise nie wie o hodowli o korzystnych właściwościach zdrowotnych i temperamentowych, a oni nie wiedzą, jak wychować właściwie zsocjalizowany miot. Wielu hodowców psów Bichon Frise odstawia mioty od matki zbyt wcześnie. Czasami hodowca szczeniąt Bichon Frises zamienia się w maleńki młyn szczeniąt, aby zwiększyć swoją podaż, dzięki czemu można znaleźć szczenięta Bichon Frise na sprzedaż przez cały czas, aby zyski rosły.

Czym są szczeniaki? Młyn szczeniąt to po prostu hodowla czystej rasy szczeniąt, w której szczenięta są wyrabiane tak szybko, jak tylko mogą, aby mieć na przykład jak najwięcej psów Bichon Frise na sprzedaż. Psy trzymane są w małych klatkach i zmuszane do rozmnażania się w niezdrowych cenach ... wszystko zależy od pieniędzy. Samice psów w młynie szczeniąt produkują kilka miotów rocznie, co jest niezwykle niebezpieczne i okrutne. Zwykle hodowcy Bichon Frise nie przywiązują zbytniej uwagi do specyficznych chorób zdrowotnych i genetycznych spowodowanych hodowlą, niechętnie nie informują, kto szuka Bichon Frises Bichon Frises psa na sprzedaż o tym problemie. Testy genetyczne na temat zdrowia są prawie niespotykane, a zwierzęta masowo produkujące dla zysku to wynik końcowy. W najgorszych młynach szczeniaków straszne warunki są normą. Jak możesz zatrzymać młyny szczeniaków? Jest tylko jeden sposób. Zabierz ich zyski. Pamiętaj, zanim zaczniesz sprzedawać Bichon Frise lub psy Bichon Frise na sprzedaż pamiętaj, że adopcja jest najbardziej humanitarną opcją!

Chcemy szerzyć słowo!

Jeśli masz dane kontaktowe do schroniska w jednym z tych miejsc, w którym nie ma zwierząt z nami, napisz do nas, a my skontaktujemy się z nimi.

Kalifornia Los Angeles, Hrabstwo Orange, San Diego, San Francisco, Irvine, San Bernardino, Riverside, Fresno, Oakland, Sacramento, Ventura, Santa Barbara, San Luis Obispo, Bakersfield, Ontario, Walnut Creek, Santa Cruz, Northern, Southern, Central , Concord, Hanford, Los Angeles County, Long Beach, Santa Ana, Riverside County, Mission Viejo, Yolo, San Bernardino County, San Francisco, San Jose, San Rafael, Novato Santa Clara County, San Fernando Valley, Simi Valley, San Gabriel Dolina

Texas Dallas, Fort Worth, Houston, Waco, Austin, El Paso, Corpus Christi, Abilene, Amarillo, Western Texas, Eastern Texas, San Marcos, Dallas County, Harris County, Galveston, Brazoria, McAllen, San Antonio

Nowy Jork Nowy Jork, Manhattan, Brooklyn, Long Island, Syracuse, Rochester, Buffalo, Albany, Niagara Falls, Kings County, Queens County, Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens, Staten Island

Florida Miami, Tampa, Orlando, Gainesville, Tallahassee, Pensacola, Fort Lauderdale, Daytona Beach, Jacksonville, Hrabstwo Broward, Hrabstwo Miami Dade, Sarasota, Bradenton, St. Petersburg, Clearwater, West Palm Beach, Boca Raton

Illinois Chicago, Springfield, Peoria, DeKalb, Bloomington, Cook County

Filadelfia Pensylwanii, Harrisburg, Pittsburgh, Lancaster, Allentown, Erie, Betlejem

Ohio Cleveland, Toledo, Columbus, Dayton, Cincinnati, Canton, Akron, Youngstown, Hamilton

Michigan Detroit, Lansing, Grand Rapids, Saginaw, Ann Arbor, Flint Michigan, Holland, Wayne County

Ontario Toronto, Ottawa, Windsor, Kingston

New Jersey Newark, Trenton, Jersey City, Atlantic City, Camden, New Brunswick, Hackensack

Georgia Atlanta, Augusta, Savannah, Valdosta

Karolina Północna Charlotte, Raleigh, Durham, Winston -Salem, Greensboro, Gastonia, Rock Hill, High Point, Chapel Hill

Virginia Richmond, Arlington, Norfolk, Lynchburg, Roanoke, Virginia Beach, Newport News

Massachusetts Boston, Springfield, Worcester, Cape Cod, Lawrence, Fall River

Indiana Indianapolis, Evansville, Gary, Muncie, Bloomington, Richmond, Centreville

Quebec Montreal, Quebec City

Waszyngton Seattle, Tacoma, Spokane, Everett, Kirkland, Bellingham, Vancouver, King County, Bremerton

Tennessee Nashville, Knoxville, Memphis, Chattanooga, Clarksville, Jackson, Davidson

Missouri St. Louis, Kansas City, Springfield, Jefferson City, Muskegon, Holandia

Wisconsin Milwaukee, Madison, Green Bay, Oshkosh, Kenosha, Wisconsin, Racine

Maryland Baltimore, Annapolis, Bethesda, Gaithersburg

Arizona Flagstaff, Phoenix, Mesa, Yuma, Tucson, Hrabstwo Maricopa, Casa Grande

Minnesota Minneapolis, St. Paul, Rochester, Duluth

Luizjana Nowy Orlean, Lafayette, Baton Rouge

Alabama Birmingham, Montgomery, Mobile, Huntsville, Tuscaloosa, Decatur

Colorado Denver, Boulder, Colorado Springs, Grand Junction, Fort Collins, Aurora, Greeley

Kentucky Louisville, Lexington, Bowling Green

Karolina Południowa Karolina, Charleston, Greenville

Oklahoma Oklahoma City, Tulsa, Muskogee

Oregon Portland, Eugene, Ashland, Klamath Falls, Salem

Connecticut Hartford, Bridgeport, New Haven, Waterbury, Stamford

Iowa Des Moines, Sioux City

Mississippi Jackson, Gulfport

Kansas Topeka, Wichita, Kansas City, Dodge City

Alberta Edmonton, Calgary

Arkansas Little Rock Texarkana

Utah Salt Lake City, Ogden, Provo, Cedar City, Moab

Nevada Reno, Las Vegas, Henderson, Carson City

Nowy Meksyk Albuquerque, Santa Fe, Los Alamos, Alamogordo

Zachodnia Wirginia Charleston, Clarksburg

Nebraska Omaha, Lincoln

Idaho Boise, Twin Falls, Idaho Falls

Maine Portland, Kennebunk, Augusta

New Hampshire Concord, Manchester, Nashua, Berlin

HawaiiHonolulu, Oahu, Maui, Hilo, Kailua

Rhode Island Providence, Newport, Portsmouth, Warwick

Kolumbia Brytyjska Victoria, Vancouver, Prince George

Montana Billings, Great Falls, Bozeman, Missoula, Helena

Nova Scotia Halifax

Delaware Wilmington, Dover, Georgetown

South Dakota Rapid City, Pierre, Sioux Falls

Nowa Fundlandia i Labrador St. John's

Północna Dakota Bismarck, Fargo, Grand Forks

Alaska Fairbanks, Anchorage, Juneau

Manitoba Winnipeg

Vermont Burlington, Montpelier, Newport, Bennington

Dystrykt Kolumbii Waszyngton DC

Wyoming Cheyenne, Jackson

Nowy Brunszwik Fredericton

Saskatchewan Regina

Wyspa Księcia Edwarda Charlottetown

Terytoria Północno-Zachodnie Yellowknife

Yukon Whitehorse

4.4
Średnia ocena: 29
5
12
4
2
3
3
2
3
1
1