Czy można bezpiecznie jeść squirell?

Zacytować:

Wysłano pierwotnie trixie

powinieneś jeść mięso tylko z supermarketu.

Zgadzam się ... Nie daj Boże nikomu zabić własnego jedzenia.

Zacytować:

Wysłano pierwotnie Ciemne niebo

Czy wiewiórka jest wystarczająco duża, aby nakarmić czteroosobową rodzinę? Sam bym jadł gryzonie. Jednak przeczytałem, że choroba nie może się rozwijać w temperaturach poniżej 99 stopni - dlatego niektóre zwierzęta o niższych temperaturach ciała nie są na nią podatne - np. Oposy. Więc podążało za zwierzęciem, które było martwe przez jakiś czas, powinno być w porządku.

Większość wiewiórek tu żywi jedną, może dwie osoby. Może są większe gdzie indziej ...

W odniesieniu do temperatur, NIGDY NIGDY NIGDY jeść zwierzę, które było martwe wystarczająco długo, aby całkowicie się ochłodzić.

Kiedy zwierzę umiera i ochładza się, bakterie w jelitach rozmnażają się tak szybko, że zwłoki zaczynają puchnąć. Jelita pękają, a bakterie wyciekają w jamie otrzewnowej, powodując wykładniczy wzrost.

Bakteria ta jest częścią normalnej flory i fauny występującej u niemal każdego przewodu pokarmowego zwierząt. Są nieszkodliwe, nawet dobre dla nas, gdy ich liczba jest niska, ale kiedy rosną zbyt szybko, mogą łatwo cię zabić.

Porada, którą właśnie przekazałeś, zabije kogoś, kto ją śledzi.

Czy można bezpiecznie jeść squirell?

Polityka Prywatności Bonnier Corporation

Ta polityka została ostatnio zaktualizowana 16 maja 2018 r.

W Bonnier Corporation Twoja prywatność jest dla nas ważna. Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy wszystkich produktów, usług i stron internetowych oferowanych przez Bonnier Corporation i jej spółki zależne lub stowarzyszone (łącznie "Bonnier").

Aby lepiej chronić Twoją prywatność, udostępniamy tę informację wyjaśniającą nasze praktyki dotyczące prywatności oraz wybory, które możesz podjąć, dotyczące sposobu, w jaki Twoje informacje są gromadzone i wykorzystywane przez Bonnier.

Bonnier działa jako "administrator danych" w rozumieniu ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych. Bonnier wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym możesz się skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zasad i praktyk dotyczących danych osobowych Bonnier. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych są następujące:

Jeremy Thompson, Radca Prawny
Bonnier Corporation
460 N. Orlando Ave., Ste. 200
Winter Park, FL 32789
dpo@bonniercorp.com

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej Polityki prywatności lub sprawdzania swoich danych w celu ich weryfikacji, aktualizacji lub korekty prosimy pisać do nas e-mailem na adres privacy@bonniercorp.com lub pocztą na adres:

Dział prywatności
Bonnier Corporation
460 N. Orlando Avenue, Apartament 200
Winter Park, FL 32789

Możesz również poprosić o podsumowanie informacji, które zachowaliśmy, w jaki sposób je wykorzystaliśmy i komu zostały one ujawnione. Ze względów bezpieczeństwa możemy wymagać uwierzytelnienia Twojej tożsamości przed przekazaniem jakichkolwiek informacji.

Uwaga: w przypadku pytań związanych z subskrypcją czasopisma odwiedź witrynę obsługi klienta danego magazynu.

Przegląd informacji, które Bonnier może zebrać

Możesz skorzystać z wielu produktów, usług i stron internetowych firmy Bonnier, nie podając żadnych informacji pozwalających na identyfikację użytkownika według nazwy, adresu lub innych informacji umożliwiających osobistą identyfikację. Zbieramy tylko dane osobowe, gdy dobrowolnie przesyłasz je nam.

Czasami potrzebujemy danych umożliwiających identyfikację użytkownika, aby zapewnić produkty i usługi, o które prosisz. W zależności od produktu lub usługi możemy poprosić Cię o podanie różnych informacji umożliwiających identyfikację. Może to być na przykład twoje imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, płeć i data urodzenia. Możemy również poprosić o inne informacje na Twój temat, takie jak dane Twojej karty kredytowej (kiedy dokonujesz zakupu), zainteresowania, dochody lub poziom wykształcenia. Uważamy, że pewne informacje identyfikacyjne są "wrażliwe". Obejmuje to numer karty kredytowej, poziom dochodu lub inne informacje, które normalnie zostałyby uznane za poufne. Niektóre typy danych osobowych NIGDY nie będą wymagane ani zbierane, na przykład informacje o Twojej rasie lub pochodzeniu etnicznym, opinie polityczne, członkostwo w związkach zawodowych, przekonania religijne, zdrowie, życie seksualne lub orientacja seksualna.

Możesz nie przekazywać nam żadnych danych osobowych. W takim przypadku nadal można uzyskać dostęp do wielu stron naszych witryn i korzystać z nich; nie będziesz jednak mógł uzyskać dostępu do tych części witryny Bonnier, które wymagają twoich danych osobowych.

Wiele stron internetowych Bonnier zawiera funkcje społecznościowe, takie jak fora internetowe i fora dyskusyjne. Informacje publikowane w tych obszarach stają się informacjami publicznymi, a ich wykorzystanie przez jakąkolwiek stronę trzecią jest poza naszą kontrolą. Należy zachować ostrożność przed ujawnieniem jakichkolwiek danych osobowych w tych publicznych miejscach. Jeśli zdecydujesz się przesłać treść zawierającą informacje, które mogą być użyte do identyfikacji Ciebie, musisz założyć, że treść może i będzie wyświetlana na dowolnej stronie internetowej.

W niektórych witrynach Bonnier oraz w ramach niektórych promocji możesz przesyłać dane osobowe o innych osobach. Na przykład możesz przesłać nazwisko osoby i adres e-mail, aby wysłać elektroniczną kartkę z życzeniami; lub, jeśli zamówisz prezent w trybie online lub offline i chcesz, aby został wysłany bezpośrednio do odbiorcy, możesz przesłać nazwę i adres odbiorcy. Niektóre strony internetowe Bonnier oferują także usługi polecania, które pomogą Ci poinformować przyjaciela o naszych stronach internetowych, produktach lub usługach. Rodzaje informacji, które gromadzimy o innych osobach na takich stronach, mogą obejmować imię i nazwisko osoby, jej adres, adres e-mail lub numer telefonu. Poprosimy Cię tylko o informacje o Twoim przyjacielu, których potrzebujemy, aby zrobić to, o co prosisz.

Nasze właściwości mogą zawierać opatentowane oprogramowanie pomiarowe Nielsen, które pozwoli Ci wnieść wkład w badania rynkowe, takie jak Nielsen TV Ratings. Aby dowiedzieć się więcej na temat informacji, które może gromadzić oprogramowanie Nielsen, a także o swoich wyborach, zapoznaj się z Nielsen Digital Measurement Privacy Policy na stronie http://www.nielsen.com/digitalprivacy.

Umożliwiamy firmom zewnętrznym wyświetlanie reklam i / lub zbieranie określonych informacji podczas odwiedzania naszej strony internetowej. Firmy te mogą wykorzystywać informacje, które udostępniasz (np. Informacje o strumieniu kliknięć, typ przeglądarki, czas i datę, temat kliknięć lub przewinięć reklam, adres e-mail) podczas wizyt na tej i innych stronach internetowych w celu dostarczenia reklam o towary i usługi mogą być dla ciebie bardziej interesujące. Nasi partnerzy wykorzystują te informacje, aby z czasem rozpoznać użytkowników z różnych kanałów i platform w celach reklamowych, analitycznych, przypisywania i raportowania. wszelkie zebrane informacje są przechowywane w postaci zaszyfrowanej lub nieczytelnej dla człowieka. Firmy te zazwyczaj używają pliku cookie lub zewnętrznego sygnału nawigacyjnego strony trzeciej do zbierania tych informacji.Aby dowiedzieć się więcej o tej behawioralnej praktyce reklamowej lub zrezygnować z tego typu reklam, możesz odwiedzić stronę http://www.networkadvertising.org lub http://www.aboutads.info/choices.

Witryny internetowe Bonnier mogą czasami oferować konkursy, loterie lub promocje sponsorowane lub sponsorowane przez zidentyfikowane strony trzecie. Ze względu na sponsoring, te strony trzecie mogą uzyskiwać dane osobowe, które odwiedzający dobrowolnie podadzą im w celu wzięcia udziału w konkursie, loterii lub promocji. Bonnier nie ma kontroli nad wykorzystaniem tych informacji przez sponsorów stron trzecich. Jeśli sponsor zewnętrzny będący poza naszą kontrolą uzyska informacje, które nam dostarczasz, powiadomimy Cię o tym w momencie, gdy będziemy zbierać informacje od Ciebie. W przypadku niektórych promocji tylko osoby, które dostarczyły nam żądane informacje umożliwiające identyfikację, będą mogły zamawiać produkty, programy i usługi lub w inny sposób uczestniczyć w działaniach i ofertach promocji.

Niektóre z naszych stron zawierają linki do innych stron. Klikając na te linki, opuścisz stronę obsługiwaną przez Bonnier, a niniejsza Polityka prywatności przestanie obowiązywać. Takie praktyki dotyczące innych stron mogą być inne niż nasze. Powinieneś zapoznać się z informacjami o prywatności w innych witrynach, ponieważ nie mamy kontroli nad informacjami przekazywanymi lub zbieranymi przez te strony trzecie.

W jaki sposób wykorzystujemy informacje, które zbieramy

Używamy danych osobowych, które nam przekazujesz, aby spełnić twoje żądania dotyczące naszych produktów, programów i usług, aby odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące ofert i zaoferować Ci inne produkty, programy lub usługi, które naszym zdaniem mogą być interesujące do Ciebie. Czasami wykorzystujemy te informacje do komunikowania się z Tobą, na przykład do powiadamiania Cię, gdy wygrasz jeden z naszych konkursów, kiedy wprowadzamy zmiany w umowach subskrybentów, w celu wypełnienia prośby o wysłanie biuletynu online lub skontaktowania się z Tobą w sprawie Twojego konta z nami. Nie używamy twoich danych osobowych do podejmowania automatycznych decyzji.

Możemy dystrybuować publicznie dostępne treści z naszych obszarów społecznościowych na niepowiązane strony internetowe osób trzecich, wykorzystując kanały RSS lub inne technologie. Informacje, które udostępniłeś w obszarach społeczności, mogą być zawarte w tej dystrybucji.

Będziemy wykorzystywać dane osobowe, które podajesz, dotyczące innych w celu dostarczenia żądanych produktów lub usług; na przykład, aby umożliwić nam przesyłanie im prezentów lub kart. Jeśli podasz nam czyjeś dane osobowe służące identyfikacji, możemy wykorzystać te informacje, aby zaprosić ich do odwiedzenia naszych stron internetowych lub przekazania im informacji o naszych produktach lub usługach.

Jeśli podasz nam swój adres e-mail i / lub adres pocztowy, możemy umieścić ten adres na listach e-mail i / lub listach adresowych, które sprzedajemy, handlujemy lub wynajmujemy stronom trzecim. Te listy nigdy nie zawierają poufnych informacji. Jeśli nie chcesz, aby Twój e-mail lub adres pocztowy był udostępniany firmom, które nie są własnością Bonnier, które chcą wprowadzić na rynek produkty lub usługi, możesz zrezygnować, zgodnie z opisem poniżej. Możesz również zrezygnować z otrzymywania jakichkolwiek materiałów marketingowych od Bonnier, jak opisano poniżej.

Możemy przekazać poufne dane osobowe do innych biur firmy Bonnier w celach wewnętrznych i administracyjnych. Ponadto Twoje dane osobowe zostaną przekazane innym biurom Bonnier, tam gdzie jest to konieczne do wykonania lub zawarcia naszych zobowiązań umownych wobec Ciebie lub na Twoją korzyść. Przekazywanie informacji umożliwiających osobistą identyfikację może być również dokonywane, gdy jest to konieczne do ustanowienia, wykonania lub obrony roszczeń prawnych. Nie przekazujemy danych osobowych w skali międzynarodowej.

Bonnier będzie udostępniać wrażliwe dane osobowe wyłącznie firmom zewnętrznym lub osobom prywatnym w następujących ograniczonych okolicznościach:

  • Kiedy używamy zaufanych firm lub osób do przetwarzania danych osobowych w naszym imieniu. Przed udostępnieniem jakichkolwiek danych osobowych stronom zewnętrznym wymagamy, aby strony te zgodziły się przetwarzać takie informacje w oparciu o nasze instrukcje i zgodnie z niniejszą Polityką prywatności oraz wszelkimi innymi odpowiednimi środkami dotyczącymi poufności i bezpieczeństwa.
  • Gdy mamy wiarę w dobrej wierze, że dostęp, użytkowanie, zachowanie lub ujawnienie jest konieczne, aby (a) być zgodne z obowiązującym prawem, przepisami lub procesem prawnym; (b) egzekwować obowiązujące Warunki świadczenia usług lub inne umowy i zasady na stronach internetowych Spółki; (c) wykrywać, zapobiegać lub w inny sposób rozwiązywać problemy dotyczące nadużyć, bezpieczeństwa lub problemów technicznych; lub (d) chroni przed nieuchronną szkodą dla praw, własności lub bezpieczeństwa lub Bonnier, jego użytkowników lub społeczeństwa zgodnie z wymogami lub dozwolonymi przez prawo.
  • Kiedy zgadzasz się. Zanim udostępnimy Twoje wrażliwe dane osobowe poza wymienionymi wcześniej okolicznościami, najpierw poprosimy Cię o pozwolenie. Pamiętaj, że dotyczy to wyłącznie informacji poufnych zdefiniowanych powyżej.

Możemy również wykorzystywać, przekazywać, sprzedawać i udostępniać zbiorcze, anonimowe dane o naszych użytkownikach w jakimkolwiek celu prawnym, na przykład analizować trendy użytkowania i szukać kompatybilnych reklamodawców i partnerów. W żadnym wypadku te zbiorcze dane nie zawierają żadnych informacji, które mogłyby zostać wykorzystane do identyfikacji poszczególnych użytkowników naszych produktów lub usług.

Jak chronimy bezpieczeństwo i integralność gromadzonych przez nas informacji

Podejmujemy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i proceduralne środki w celu ochrony i ochrony Twoich danych osobowych. Używamy różnych środków bezpieczeństwa, w tym szyfrowania i uwierzytelniania, w celu zachowania poufności Twoich danych osobowych.Przechowujemy twoje dane osobowe w systemach za zaporami ogniowymi, które są dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób, z których każda jest zobowiązana do zachowania poufności informacji. Podejmujemy również odpowiednie kroki, aby zabezpieczyć przesyłanie wrażliwych danych osobowych z komputera na komputery Firmy. Przekazując nam poufne dane osobowe, takie jak dane karty kredytowej, oferujemy bezpieczne połączenie z naszymi serwerami. W zakresie, w jakim wybierasz metodę bezpiecznego połączenia lub Twoja przeglądarka obsługuje taką funkcję, wszystkie informacje o koncie karty kredytowej, które dostarczasz, są przesyłane za pomocą bezpiecznej technologii szyfrowania. Niezależnie od tych środków, żaden system podłączony do Internetu lub transmisji danych wysyłanych przez Internet nie może zagwarantować 100% bezpieczeństwa. Powiadomimy nas, jeśli dowiemy się o wszelkich naruszeniach bezpieczeństwa, które mogą wpłynąć na wszelkie wrażliwe dane osobowe, które przechowujemy w naszych systemach.

Pracownicy, agenci i kontrahenci Bonnier, którzy mają dostęp do informacji umożliwiających identyfikację osoby, są zobowiązani do ochrony tych informacji w sposób zgodny z niniejszą Polityką prywatności i nie mogą wykorzystywać tych informacji w żadnym innym celu niż wykonywanie usług, które wykonują. dla Bonnier. Osoby te są zobowiązane do zachowania poufności i mogą podlegać dyscyplinie, w tym wygaśnięciu i ściganiu karnemu, jeśli nie spełnią tych zobowiązań.

Bonnier zbiera tylko dane osobowe, które są istotne dla celów, do których zostaną wykorzystane. Chociaż podejmujemy odpowiednie kroki w celu przeglądu i aktualizacji przechowywanych przez nas informacji, aby zapewnić ich dokładność, kompletność i aktualność, zależymy również od Ciebie, aby w razie potrzeby zaktualizować lub poprawić swoje dane osobowe.

W dowolnym momencie możesz poprawić lub usunąć wszystkie lub wszystkie podane przez siebie dane osobowe. Wiele naszych witryn zapewnia środki do przeglądania i aktualizowania danych osobowych podanych w tej witrynie. Aby uzyskać informacje na temat danych osobowych, które Bonnier zebrał o Tobie lub na temat innych sposobów poprawienia błędów rzeczowych w tych informacjach, wyślij nam wiadomość e-mail na adres privacy@bonniercorp.com. (Uwaga: nie używaj tego adresu e-mail do wysyłania pytań dotyczących subskrypcji, ale odwiedź witrynę obsługi klienta danego czasopisma.) Aby chronić Twoją prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy uzasadnione kroki, aby zweryfikować twoją tożsamość przed udzieleniem dostępu lub poprawki. Odmówimy przetwarzania żądań, w przypadku których nie będziemy mogli zweryfikować tożsamości wnioskodawcy. Możemy również odmówić przetworzenia żądań, które są automatyczne, powtarzalne, systematyczne lub niepraktyczne lub mogą zagrozić prywatności innych osób.

W niektórych ograniczonych okolicznościach, takich jak rozstrzyganie sporów, rozwiązywanie problemów i egzekwowanie naszych zasad, możemy zachować niektóre informacje, które poprosiliście nas o usunięcie. Dlatego nie powinieneś oczekiwać, że wszystkie Twoje dane osobowe zostaną całkowicie usunięte z naszych baz danych w odpowiedzi na Twoje prośby.

Używamy wyłącznie informacji, które zbieramy do celów zgodnych z niniejszymi zasadami. Jeśli proponujemy wykorzystanie danych osobowych użytkownika w celach wykraczających poza zakres wyjaśniony w niniejszych zasadach, przed złożeniem takiego powiadomienia poinformujemy o tym użytkownika, a my zapewnimy możliwość rezygnacji z tych zastosowań. Nie wykorzystamy poufnych danych osobowych użytkowników do celów innych niż opisane w niniejszych Zasadach, chyba że uzyskamy Twoją zgodę.

Twoje opcje prywatności

Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości e-mail od innych firm, możesz zrezygnować z list e-mail, które udostępniamy stronom trzecim w celach marketingowych, wysyłając nam wiadomość e-mail na adres emailoptout@bonniercorp.com. Nadal będziesz otrzymywać informacje od Bonnier i jego różnych marek, ale nie udostępnimy twoich danych adresowych nikomu innemu.

Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości pocztowych od innych firm, możesz zrezygnować z list mailingowych, które udostępniamy stronom trzecim w celach marketingowych, wysyłając wiadomość e-mail na adres emailoptout@bonniercorp.com lub pisząc na adres PO Box 6364, Harlan, IA 51593-1864. Nadal będziesz otrzymywać informacje od Bonnier i jego różnych marek, ale nie udostępnimy twoich danych adresowych nikomu innemu.

Chcemy tylko komunikować się z Tobą, jeśli chcesz usłyszeć od nas. Jeśli nie chcesz w ogóle kontaktować się z nami, możesz zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości w dowolnym momencie, powiadamiając nas na adres emailoptout@bonniercorp.com. Możesz również powiadomić nas wysyłając pocztę na następujący adres:

Dział marketingu online
Attn: Preferencje prywatności
Bonnier Corporation
460 North Orlando Avenue, Suite 200
Winter Park, FL 32789

We wszystkich wnioskach podaj nam, z jakich informacji chcesz zrezygnować, co oznacza, że ​​wykorzystaliśmy Cię do skontaktowania się z Tobą (np. Twój adres e-mail lub adres pocztowy), datę Twojej prośby i sposób na dotarcie do Ciebie w przypadku, gdybyśmy musieli osobiście skontaktować się z Tobą, aby spełnić Twoją prośbę. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania pewnych komunikatów, takich jak alerty techniczne, bez oferowania możliwości rezygnacji z ich otrzymywania.

Egzekwowanie i zgodność z niniejszą Polityką prywatności

Traktujemy naszą Politykę prywatności poważnie i regularnie sprawdzamy naszą własną zgodność z niniejszymi Zasadami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej Polityki lub uważasz, że wykorzystaliśmy Twoje dane osobowe w sposób niezgodny z niniejszymi Zasadami, skontaktuj się z nami pod adresem:

Dział prywatności
Bonnier Corporation
460 North Orlando Ave., Suite 200
Winter Park, FL 32789

Jeśli otrzymamy od Ciebie skargę, skontaktujemy się z Tobą, aby rozwiązać Twoje wątpliwości. Jeśli nie będziemy w stanie rozstrzygnąć skargi, w razie potrzeby weźmiemy udział w odpowiednich niezależnych mechanizmach regresowych.

Bonnier Corp. Ujawnianie danych na stronie internetowej

Ta polityka została ostatnio zaktualizowana 25 maja 2018 r

Bonnier Corp. i jej marki stosują pliki cookie w celu identyfikacji Twojego indywidualnego urządzenia, abyśmy my i nasi partnerzy zewnętrzni mogli skutecznie docierać do Ciebie z treściami i reklamami, które będą dla Ciebie istotne, na podstawie stron odwiedzanych na naszych stronach i inne strony internetowe w Internecie.

Bonnier może zbierać informacje, takie jak rodzaj używanej przeglądarki, system operacyjny, adres IP, typ urządzenia, z którego korzysta się do witryny, oraz nazwa domeny dostawcy usług internetowych. Informacje te same w sobie nie pozwalają na indywidualną identyfikację, co oznacza, że ​​pozostaniesz anonimowy. Jeśli jednak zdecydujesz się podać nam dane osobowe podczas wizyty, informacje te mogą być powiązane z Twoim adresem IP lub adresem e-mail, na który możemy mieć dostęp do pliku za pośrednictwem innych produktów lub usług Bonnier Corp.

Odwiedzając nasze strony internetowe, my i nasi partnerzy zewnętrzni wysyłamy do komputera pliki cookie - małe, wymienne pliki danych. Używamy plików cookie, aby jednoznacznie identyfikować Twoją przeglądarkę, co pozwala nam ulepszać i personalizować Twoje doświadczenia online na stronach internetowych Bonnier. Na przykład pliki cookie pozwalają nam rozpoznać użytkownika po powrocie na stronę internetową i przedstawiać odpowiednie treści podczas odwiedzin. Większość przeglądarek jest początkowo skonfigurowana tak, aby akceptować pliki cookie, ale możesz skonfigurować przeglądarkę tak, aby ostrzegała Cię, gdy wysyłane są pliki cookie, lub aby odrzucała wszystkie pliki cookie. Niektóre funkcje i usługi witryn internetowych Bonnier mogą nie działać poprawnie, jeśli Twoje pliki cookie są wyłączone. Pliki cookie same w sobie nie dostarczają nam żadnych informacji umożliwiających identyfikację użytkownika.

Na naszych stronach internetowych możemy również używać małych obrazów graficznych zwanych znacznikami pikselowymi, sygnalizatorami sieciowymi lub czytelnymi obrazami gif. Te niewielkie obrazy pomagają nam analizować zachowania internetowe naszych użytkowników i gromadzić inne dane, takie jak wyświetlenia stron czy odpowiedzi na reklamy. Tagi Pixel pozwalają nam również wysyłać Ci e-maile w formacie, który możesz przeczytać, i daj nam znać, gdy otworzysz wiadomość e-mail od nas. Tagi Pixel mogą być również używane do dostarczania plików cookie. Niektóre z naszych witryn korzystają również z firm reklamowych innych firm, aby wyświetlać reklamy podczas odwiedzin. Firmy te mogą wykorzystywać informacje nieosobiste dotyczące wizyt na tej i innych stronach internetowych w celu dostarczania reklam dotyczących towarów i usług, które mogą Cię zainteresować.

Współpracujemy z renomowanymi stronami trzecimi, które zapewniają technologie śledzenia i zbierania danych, aby:

  • Prezentuj lub wyświetlaj reklamy, które możesz zobaczyć na stronach internetowych Bonnier;
  • Dostarczanie i śledzenie wiadomości e-mail;
  • Przetwarzaj zamówienia zakupu za pośrednictwem transakcji e-commerce;
  • Realizuj drukowane i cyfrowe zamówienia na subskrypcję; i
  • Dostarczanie wskazówek marketingowych organizacjom zewnętrznym (gdzie wyraziłeś zgodę na to).

Firmy te mogą zbierać informacje o Tobie w naszym imieniu. Wymagamy, aby strony te zgodziły się przetwarzać takie informacje w oparciu o nasze instrukcje i zgodnie z niniejszą Polityką prywatności oraz wszelkimi innymi odpowiednimi środkami ochrony poufności i bezpieczeństwa.

Umożliwiamy firmom zewnętrznym wyświetlanie reklam i / lub zbieranie określonych informacji podczas odwiedzania naszej witryny. Firmy te mogą wykorzystywać informacje, które udostępniasz (np. Informacje o strumieniu kliknięć, typ przeglądarki, czas i datę, temat kliknięć lub przewinięć reklam, adres e-mail) podczas wizyt na tej i innych stronach internetowych w celu dostarczania reklam towarów i usług prawdopodobnie będzie dla ciebie bardziej interesujący. Nasi partnerzy wykorzystują te informacje, aby z czasem rozpoznać użytkowników z różnych kanałów i platform w celach reklamowych, analitycznych, przypisywania i raportowania. wszelkie zebrane informacje są przechowywane w postaci zaszyfrowanej lub nieczytelnej dla człowieka. Firmy te zazwyczaj używają pliku cookie lub zewnętrznego sygnału nawigacyjnego strony trzeciej do zbierania tych informacji. Aby dowiedzieć się więcej o tej behawioralnej praktyce reklamowej lub zrezygnować z tego typu reklam, możesz odwiedzić stronę www.networkadvertising.org lub www.aboutads.info/choices.

W dowolnym momencie możesz poprawić lub usunąć wszystkie lub wszystkie podane przez siebie dane osobowe. Aby uzyskać informacje na temat danych osobowych, które Bonnier zebrał o Tobie lub na temat innych sposobów poprawienia błędów rzeczowych w tych informacjach, wyślij nam wiadomość e-mail na adres privacy@bonniercorp.com.

Jeśli wcześniej zaakceptowałeś używanie plików cookie przez Bonnier Corp., ale teraz chcesz je odrzucić, odwiedź naszą stronę rezygnacji z witryny.

Aby uzyskać informacje na temat danych, które przechowujemy i jak wykorzystujemy Twoje dane, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

4.3
Średnia ocena: 32
5
15
4
1
3
1
2
1
1
1