Atkins Fat Fast: Break A Low Carb Weight Loss Stall & Starting Ketosis

Masło na zdrowej diecie niskowęglowodanowej - Atkins Fat Fast

Zawiera 17 szybkich receptur Atkinsa!

01/28/13 Przepisy zaktualizowane i zmodernizowane przez Dana Carpender, teraz sformatowane do łatwego drukowania.
06/21/16 Wszystkie zdjęcia przepisów zostały zaktualizowane.

Fat Fast to krótki, 3- do 5-dniowy cykl, w którym przestrzega się ścisłego planu odchudzania w celu wywołania ketozy i przełamania wszelkich stoisk metabolicznych. W połączeniu ze zdrowym planem zdrowej diety o niskiej zawartości węglowodanów, Twój skok Fat Fast rozpoczyna odchudzanie, niezależnie od tego, czy po raz pierwszy osiągasz niski poziom węglowodanów, czy w trakcie jazdy przez płaskowyż.

Atkins Fat Fast - Breaking A Low Carb Weight Loss Stall - Zawiera 17 receptur Atkins Fat Fast! Kliknij, aby ćwierkać

Fat Fast Cookbook
autor: Dana Carpender, Amy Dungan i Rebecca Latham

Fat Fast Cookbook 2
autor: Dana Carpender i Andrew DiMino

Przedstawiamy Fat CarbSmart's Fat Fast Cookbook:

  • Czy masz problemy z utratą wagi, nawet w fazie indukcji Atkinsa?
  • Czy z powodzeniem straciłeś wagę przy niskiej zawartości węglowodanów, ale osiągnąłeś plateau lub zacząłeś odzyskiwać wagę, nawet jeśli nadal stosujesz dietę o niskiej zawartości węglowodanów?
  • Czy szukasz sposobu, aby dodać więcej zdrowego tłuszczu do diety o niskiej zawartości węglowodanów?
  • Czy jesteś zainteresowany skoczkiem, rozpoczynając swoją utratę wagi w sposób niskowęglowodanowy?

Dowiedz się więcej o Fat Fast Cookbook firmy CarbSmart.

Życie w Low Carb Lane - Jak rozbić płaskowyż Keto

Możesz także usłyszeć Fat Fast, który nazywa się Fast Diet Dieta Atkinsa lub Fat Fast Diet - są tym samym. Fat Fast, o którym pisze dr Atkins w Dr Atkins New Diet Revolution, to narzędzie, dzięki któremu niskie węglowodany, które są odporne metabolicznie, mogą szybko dostać się do ketozy. Ketoza oznacza, że ​​nasze ciała używają zgromadzonego tłuszczu na energię, co jest dokładnie tym, czego chcesz, prawda?

Fat Fast jest również wykorzystywany przez wiele niskich carberów (ja sam wśród nich), aby przełamać plateau utraty wagi lub jako sposób na powrót na właściwe tory, gdy odejdą od planu.

Ponieważ klasyczny Atkins Fat Fast jest dość rygorystyczny, pod koniec tego artykułu znalazłem 17 szybkich receptur szybkich tłuszczów.

Krótko mówiąc, dieta Atkins Fat Fast składa się z 3 lub 5-dniowego cyklu, w którym spożywasz tylko 1000 kalorii dziennie. 90% tych kalorii powinno pochodzić z tłuszczu. Ważna uwaga: Tłuszcz Fast Fast nie powinien być przedłużony dłużej niż 5 dni, ponieważ zawiera niedobór białka. Po zakończeniu postu możesz wrócić do swojego regularnego planu diety o niskiej zawartości węglowodanów.

Fat Fast to 3 lub 5-dniowy cykl, w którym konsumujesz 1000 kalorii dziennie, 90% kalorii z tłuszczu. Kliknij, aby ćwierkać

Dr Atkins twierdzi, że zjedzenie 4 lub 5 mini-posiłków jest lepsze, aby doprowadzić nasze ciało do ketozy, niż do zjedzenia jednego dużego posiłku, szczególnie gdy robimy Fat Fast. Podczas Fat Fast możesz spożywać cztery mini 250-kaloryczne mini-posiłki lub pięć 200-kalorycznych mini-posiłków.

Spożywanie tych małych posiłków często przez cały dzień faktycznie działa lepiej niż kompletny poszcząc, a będziesz mieć łatwiejszy czas z nim niż gdybyś jadł porcję sera śmietankowego rano i pościł przez resztę dnia.

W swojej książce dr Atkins wymienia w szczególności ser śmietankowy i orzechy makadamia jako "doskonałe" tłuste potrawy fast food.

Dziesięć uncji twarogu byłoby całodziennym przydziałem żywności; podziel kremowy ser na pięć 2-uncjowych porcji. Możesz także wybrać 5 uncji orzechów makadamia podzielonych na pięć porcji 1 uncji i spożywanych przez cały dzień, jeśli ci się to podoba ... lub możesz uzyskać pomysły z przepisów w tym poście.

Twarożek i orzechy makadamia to doskonałe tłuste fast foody, ale CarbSmart ma też kilka pysznych darmowych receptur Fat Fast. Kliknij, aby ćwierkać

Być może patrzysz na te wielkości porcji i myślisz: to nie jest dużo jedzenia. Masz rację.

Uważam, że kiedy robię Fast Diet Atkinsa, ciągle myślę o jedzeniu. Nie mam obsesji na punkcie jedzenia z powodu głodu - zaskakująco, nie jestem głodny w Fat Fast - tylko dlatego, że nie mogę mieć żadnych produktów, które naprawdę chcę, więc mam obsesję na ich punkcie.

A Fat Fast sprawia, że ​​regularny, surowy wygląd z niską przyczepnością jest absolutnie luksusowy. Dobrze, że to tylko kilka dni.

Będę tu całkowicie szczery:

Nienawidzę, nienawidzę i nienawidzę robienia Fat Fast.

Dostaję zrzędę, bo jestem sfrustrowany. Moja rodzina mówi, że tego nie robię, ale to tylko sprawia, że ​​myślę, że nie zauważają różnicy i być może, tylko może, jestem dość zrzędliwym człowiekiem przez cały czas. To albo to, albo dzieci ignorują mnie w taki sam sposób, w jaki robią, kiedy każę im czyścić ich pokoje lub odrabiać zadania domowe. A może po prostu cenią sobie życie i wiedzą, kiedy trzymać usta zamknięte. Instynkt przetrwania jest bardzo silny u mojego potomstwa.

Kolejna ważna uwaga: "Ale robiłem Fat Fast!" nie jest legalną obroną prawną w przypadku zamętu lub morderstwa. Wiem, że to prawda. Sprawdziłem.

OK, wiem, o co chcesz mnie zapytać: "Jeśli dieta Atkins Fat Fast jest tak niesamowicie okropna, żeby ją pokonać, dlaczego to robisz, głupia kobieto ?!"

Cóż, możesz nie powiedzieć "głupiej kobiety", ponieważ jesteś zawsze tak uprzejmy, ale wiem, że to myślisz.

Ale poważnie, dlaczego to robię? Ponieważ działa dla mnie. Jeśli nie jestem w stanie ketozy, kiedy zaczynam Fat Fast, jestem, kiedy to się skończy. Jeśli mam ochotę pokonać zespół i pozostać na skórze moich zębów, gdy Fat Fast się skończy, pożądanie to G - O - N - E i jestem całkowicie szczęśliwy, mogąc wrócić do chrupania na udach kurczaka i sałatki. Jeśli uderzyłem w płaskowyż i przestałem tracić na wadze, moja utrata wagi zaczyna się.

Kiedy patrzę wstecz na wyniki, 5 dni bycia zrzędliwym nie jest wcale takie złe.

Porozmawiajmy o Fat Fast Weight Loss Results

Zrobiłem 5-dniowy Fat Fast pół tuzina razy i za każdym razem, gdy traciłem 5-8 funtów! Kliknij, aby ćwierkać

Zrobiłem 5-dniowy Fat Fast pół tuzina razy w ciągu ostatnich trzech lat, i za każdym razem traciłem od 5 do 8 funtów podczas cyklu. Po powrocie do mojego zwykłego planu diety o niskiej zawartości węglowodanów zyskuję 2 do 4 z tych funtów, ale zawsze kończyłem się stratą netto od 2 do 4 funtów.

Twoje wrażenia mogą być inne niż moje. Jedynym sposobem, aby się przekonać, jest wypróbowanie tego.

Oczywiście, wielu ludzi nawet nie myśli o robieniu diety Fat Fast, aby dostać się do ketozy lub przerwać stragan, ponieważ nie mogą znieść idei utrzymania się na zwykłym kremowym serze i / lub orzechach makadamii przez 3 dni, i Nie winię ich. Nie wiem jak ty, ale byłbym bardziej skłonny do odcięcia mojego dużego palca za pomocą tępego noża, niż byłbym w stanie wykrztusić 10 uncji zwykłego twarożku. Moje gardło zamyka się na samą myśl.

Poza tym nie lubię orzechów makadamia.

Cóż, nie muszę się dławić zwykłym kremowym serem ani jeść orzechów makadamii, dzięki Bogu, a ty też nie.

Dr Atkins wymienia kilka alternatyw w swoim rozdziale o Fat Fast, a chociaż kawior i awokado nie przemawiają do mnie, może ci się bardzo podobać.

Opracowałem także listę alternatywnych sposobów żywienia dla Fat Fast, które wymienię poniżej. Niektóre z nich nie całkiem odpowiadają parametrowi "90% kalorii z tłuszczu", ale są wystarczająco zbliżone i sprawdziły się u mnie. Uważam, że te receptury Fat Fast sprawiają, że cykl jest o wiele przyjemniejszy, nawet jeśli nadal jestem dość zrzędliwy.

Przepisy na szybkie fastfood (moje szybkie menu Atkins Fat)

Jest jeszcze jeden plus do diety Fast Fast, o której jeszcze nie wspomniałem:

W przeciwieństwie do wielu planów dietetycznych, w Fat Fast jest bardzo mało przygotowania do jedzenia. Żaden z pomysłów lub przepisów wymienionych poniżej nie zajmie Ci więcej niż 5 minut na przygotowanie.

CarbSmart.com ma 17 DARMOWE łatwe do wykonania Atkins Fat Fast Recipes wszystkie ze zdjęciami! Kliknij, aby ćwierkać

Fat Fast Coffee z intensywnym kremem

Fat Fast 4 Strips of Bacon Recipe

Przepis na ser Fast Fast Peanut Butter Cream Cheese

Tłuszczu Fast Cream Cheese Nadziewane selera przepis

Tłuszczowe szybkie skórki wieprzowe i śmietana

Tłuszczowe fast pork skórki z przepisu śmietaną Dip

Tłuszcz Fast Peanut Butter nadziewany seler

Receptura bita śmietana o smaku tłuszczu

Przepis na ogórki tłustych fast foodów z kwaśną śmietaną

Przepis na tłustą szybką sałatkę z tuńczyka

Receptura Tłuszczu Fast Egg Yolk Dip

Przepis na pudding tłustych fastów orzechowych

Receptura tłuszczu o niskiej zawartości tłuszczu o niskiej zawartości tłuszczu

Receptura bitej śmietany o dużej zawartości tłuszczu

Receptura kawałków sera Fast Fast Cheese

Receptura Fast Fast Chocolate Whip

Szybki przepis na żelatynę

Czy masz jakieś ulubione porady, sztuczki lub przepisy na Fat Fast? Daj nam znać poniżej lub wyślij e-mail na komentarze@CarbSmart.com.

Dalsze informacje na temat Fat Fasting

Fat Fast Cookbook
autor: Dana Carpender, Amy Dungan i Rebecca Latham

Fat Fast Cookbook 2
autor: Dana Carpender i Andrew DiMino

Przedstawiamy Fat CarbSmart's Fat Fast Cookbook:

  • Czy masz problemy z utratą wagi, nawet w fazie indukcji Atkinsa?
  • Czy z powodzeniem straciłeś wagę przy niskiej zawartości węglowodanów, ale osiągnąłeś plateau lub zacząłeś odzyskiwać wagę, nawet jeśli nadal stosujesz dietę o niskiej zawartości węglowodanów?
  • Czy szukasz sposobu, aby dodać więcej zdrowego tłuszczu do diety o niskiej zawartości węglowodanów?
  • Czy jesteś zainteresowany skoczkiem, rozpoczynając swoją utratę wagi w sposób niskowęglowodanowy?

Dowiedz się więcej o Fat Fast Cookbook firmy CarbSmart.

Powrót do życia w Low Carb Lane przez Di Bauer - redaktor magazynu CarbSmart oferuje jej pogląd na niski carbing i pomocne wskazówki, aby niska karabinu łatwiejsze i bardziej produktywne.

Wróć do CarbSmart Magazine - zasobów online dla setek artykułów wspierających dietę niskowęglowodanową, diabetyków i ludzi redukujących ich spożycie cukru.

Udostępnij ten artykuł:

Związane z

4.3
Średnia ocena: 26
5
12
4
5
3
1
2
1
1
1