Jak jeść żywność w proszku do utraty wagi

Inteligentni dietetycy używają chudego białka do odchudzania. Czemu? Ponieważ pokarmy o niskiej zawartości białka pomagają czuć się dłużej i pomagają czuć się bardziej usatysfakcjonowanym. W rezultacie wielu dietetyków je mniej w ciągu dnia i szybciej odchudza.

Ponadto, jeśli uczestniczysz w programie treningu siłowego, chude białko pomaga budować i utrzymywać mięśnie. Nie tylko chudszy, ciaśniejszy korpus wygląda lepiej, ale silny organizm lepiej funkcjonuje przez cały dzień. Codzienne czynności fizyczne stają się łatwiejsze do wykonania. A gdy aktywność jest łatwiejsza, możesz zrobić więcej - i spalić więcej kalorii w procesie.

Te wskazówki, listy żywności i przepisy pomogą Ci zjeść właściwe białko w celu zmniejszenia masy ciała. Nauczysz się wybierać najlepsze produkty białkowe, aby schudnąć, zjeść odpowiednią ilość białka i zrównoważyć spożycie białka z dobrymi węglowodanami i zdrowymi tłuszczami, dzięki czemu zbudujesz i utrzymasz ciało, na które zasługujesz.

Willie B. Thomas / Getty Images

Czy wiesz, dlaczego białko jest dobre dla utraty wagi? Powinieneś. Jeśli rozumiesz korzyści - i wady - diety wysokobiałkowej, możesz dokonać mądrzejszego wyboru najlepszego planu odchudzania.

Dieta wysokobiałkowa nie działa dla wszystkich. Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby upewnić się, że jest odpowiedni dla Ciebie przed rozpoczęciem podróży odchudzającej.

Jeszcze

Brian Balster / Getty Images

Upewnij się, że jesz odpowiednią ilość białka każdego dnia, aby zmaksymalizować swój potencjał odchudzania. Skorzystaj z tego przewodnika, aby obliczyć zapotrzebowanie na białko. Następnie porównaj swój numer do aktualnego spożycia.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo, skorzystaj z przewodnika, aby dowiedzieć się, czy należy używać proszku białkowego do utraty wagi, czy należy zwiększyć spożycie w czasie posiłku i ze zdrowymi przekąskami bogatymi w białko.

Jeszcze

Glow Wellness / Glow / Getty Images

Gdy już zdecydujesz się na dietę wysokobiałkową w celu zmniejszenia masy ciała, musisz wyczyścić lodówkę i napełnić ją zdrowymi bogatymi w białko przekąskami i składnikami posiłku.

Zabierz tę listę produktów białkowych do sklepu spożywczego i zaopatrz się w nią. Znajdziesz pożywne wybory w prawie każdej części rynku.

Jeszcze

esemelwe / E + / Getty Images

Jednym z najprostszych sposobów odchudzania z użyciem białka jest stosowanie koktajli zastępujących posiłek. Ale najlepsze koktajle proteinowe do utraty wagi powinny być bogate w składniki odżywcze i niskokaloryczne. Musisz więc uważać na przepis smoothie, którego używasz.

Skorzystaj z tego przewodnika, aby podążać za dietą białkową, aby rozpocząć odchudzanie lub utrzymać ciało po osiągnięciu celu.

Jeszcze

Crystal Cartier / Getty Images

Nie jesteś pewien, który baton proteinowy jest najlepszy dla twojego planu odchudzania? Niniejszy przewodnik przedstawia podział składników odżywczych i zawiera zalecenia dotyczące wyboru najlepszego batonu.

Nie ma znaczenia, czy lubisz chrupiące bary, czekoladowe batony czy batony z orzechami, znajdziesz bar o wysokiej zawartości białka, który pasuje do twojego planu na tej liście.

Jeszcze

Verdina Anna / Getty Images

Badania wykazały, że jeśli masz porcje białek kontrolowane przez porcje gotowe do spożycia w lodówce, możesz jeść mniej i szybciej schudnąć.

Jakie przekąski białkowe są najlepsze? Oto lista. Użyj go, aby zapełnić i schudnąć.

Jeszcze

Daniel Grill / Tetra images / Getty Images

Dowiedz się, co zapakować i co jeść, jeśli masz ochotę na przekąskę wysokobiałkową.

Wrzuć te przekąski do torby sportowej, aktówki, torebki lub plecaka, aby zaoszczędzić kalorie i gotówkę, gdy nie masz czasu na jedzenie.

Jeszcze

Cultura / Brett Stevens / Riser / Getty Images

Wyjdź poza jajka rano. Istnieje wiele sposobów na włączenie białka do porannego posiłku.

Skorzystaj z tych wskazówek, aby przygotować zdrowe śniadanie o niskiej kaloryczności, ale również pełne błonnika i białka, które pomogą Ci pozostać naenergetyzowanym przez cały dzień.

Jeszcze

William Shaw / Dorling Kindersley / Getty Images

Zapobiegaj spadkowi po południu, jedząc zdrowy lunch z chudym białkiem.

Dowiedz się, jak przygotować posiłek po południu, który zapewni Ci pełne, bezsenne uczucie.

Jeszcze

Yvonne Duivenvoorden / Radius Images / Getty Images

Bądź kreatywny i korzystaj z różnych źródeł chudego białka w porze kolacji.

Dbaj o to, by Twoja dieta była na czasie, budżet był zgodny, a cała rodzina zadowolona z tych przepisów i wskazówek dotyczących jedzenia.

Jeszcze