Kalorie w powietrzu popcorn

Ile kalorii w Air Popped Popcorn

31 kalorii

Wielkość porcji

Jak spalić 31 kalorii2

  • 3 min pływanie
  • 4 min jogging
  • 4 min Jazda rowerem
  • 8 min pieszy

Wyróżniony artykuł

Menopauza: Najbardziej skuteczne schodki do wspinaczki, poprawiające siłę mięśni i ciśnienie krwi

Może ci się spodobać również

Błonnik pokarmowy chroni przed otyłością i zespołem metabolicznym
Niewystarczający sen może być dodatkiem do talii
Kobiety w ciąży z niedoborem witaminy D mogą rodzić otyłe dzieci
Więcej artykułów arrow_forward

Kalorie w powietrzu popcorn

Kiedy mówimy o ilości kalorii w popcornach filmowych, lepiej nie jeść ani nie objadać się na niej, ponieważ jest ona bogata w tłuszcze nasycone i sód, a poza tym jest bombą kaloryczną.

Małe pudełko z popcornem zawiera średnio 420 kalorii, a większe średnio 1200 sztuk, więc musisz być ostrożny! Większe mogą zawierać do 60 gramów tłuszczów nasyconych, co stanowi równowartość dwóch dni normalnego spożycia tego pierwiastka. Ponadto zawierają one również 1,5 grama sodu, który prawie osiąga zalecaną dawkę na jeden dzień.

I nie popełnijcie błędu, wielu ludzi, którzy jedzą popcorn, wypijcie z tym napój, który zawiera znacznie więcej cukru, niż myśleliśmy. Więc teraz wiesz, jeśli pójdziesz do kina i nie chcesz umrzeć popcornem, weź małe pudełko z butelką wody.

Jeśli myślisz, że zamiast jeść słony popcorn, zjesz słodkie, spożycie soli zmniejszy się, ale z drugiej strony Twój poziom cukru wzrośnie nieproporcjonalnie, ponieważ zawierają dużo cukru. Zjedz to, jeśli chcesz, ale zawsze z umiarem!

Ile kalorii ma Popcorn Have - Popcorn filmowy

Popcorn mikrofalowy ma również wysoką zawartość tłuszczów nasyconych, a ponadto zawiera dodatki smakowe i dodatki. Jedna ważna rzecz do zapamiętania z tym popcornem bezpośrednio dotyczy ludzi, którzy muszą kontrolować spożycie soli: zawiera dość dużą ilość soli, a nawet popcorn nie jest dobrą przekąską dla osób cierpiących na nadciśnienie, wersja mikrofalowa jest gorsza niż te wykonane w naczyniach.

100 gramów popcornu zawiera 500 kalorii i 30% tłuszczu. Ponadto około 2% stanowi sól.

Ile kalorii ma Popcorn Have - Popcorn mikrofalowy

Ten rodzaj popcornu jest zdecydowanie najzdrowszy ze wszystkich, ponieważ ziarno nie zawiera żadnych chemikaliów, dodatków ani konserwantów. Aby je wykonać, procedura jest bardzo prosta, ponieważ potrzebujesz tylko ziarna kukurydzy i trochę oleju lub masła.

Weź duży garnek z pokrywką i posmaruj dno i boki odrobiną oleju lub masła, a następnie nałóż na ciepło. Dodaj ziarna kukurydzy do doniczki i umieść na średnim ogniu. Szybko załóż pokrywkę, ponieważ ziarna zaczną już pop i zamieni się w popcorn. Nie należy podnosić za to pokrywy, ponieważ w przeciwnym razie wiele ziaren się nie wyskoczy. Najlepiej jest poczekać, aż usłyszysz dźwięk co 30 sekund, a potem możesz go zdjąć z ognia. Dodaj trochę soli lub trochę cukru do smaku, i jest gotowy do pożarcia!

Ten rodzaj popcornu zawiera kalorie, więc nadal musisz ograniczyć spożycie, ale oczywiście nie tak dużo jak te, które kupujesz, więc nie musisz się tak martwić.

Ile kalorii Popcorn ma - Pan lub domowy popcorn
4.1
Średnia ocena: 31
5
13
4
3
3
2
2
3
1
0