Strong - NBC.com

O programie

"STRONG" NBC to pokaz konkurencji, jak żaden inny. Uczestnicy rozpoczynają transformującą podróż, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Jak się dowiedzą, nie musi to oznaczać utraty wagi, ale raczej znalezienie równowagi między umysłem a ciałem. Chodzi o to, aby stać się silnym.

Profesjonalna siatkarz i ekspertka fitness Gabrielle Reece jest gospodarzem serii 10-odcinków od producentów wykonawczych Dave'a Broome'a ​​("The Biggest Loser"), nominowanej do Oscara kultowej gwiazdy filmowej Sylvester Stallone, Kevina Kinga Templetona ("Creed") i Holly Wofford ("American Wojownik ninja").

Dziesięć kobiet ze wszystkich dziedzin życia - każda z nich chce poprawić siebie psychicznie i fizycznie - dołączy do 10 najbardziej elitarnych męskich trenerów fitness w kraju. Uczestnicy będą trenować w parach i pracować, aby pokonać szereg wyzwań, które popychają wszystkich do granic możliwości.

W każdym odcinku każdy dwumiejscowy zespół będzie trenował razem i rywalizował w wielu fizycznych wyzwaniach, które zawierają wiele potężnych przeszkód. Wyzwania te doprowadzą ich do ostatecznego testu siły, wytrzymałości i wytrzymałości psychicznej. Podczas gdy zawodnicy starają się zdominować kursy i konkurencję, zobaczymy zwrot ciała do mięśni, wątpliwości zwrócą się ku zaufaniu, a słabość zamieni się w siłę.

Każdego tygodnia jedna drużyna zostanie wyeliminowana, a pod koniec każdego epizodu zostanie ujawniona ich inspirująca transformacja. Zwycięska drużyna otrzyma znaczną nagrodę pieniężną w wysokości do 500 000 $, co jest wynikiem ich ogólnej wydajności.

Ta seria wzmacniająca integruje się z kolejną generacją ruchu zdrowia i dobrego samopoczucia i stara się zainspirować miliony ludzi na całym świecie do wzmocnienia się.

"STRONG" jest produkowany przez 25/7 Productions we współpracy z Sony Pictures Television.

Odcinki dostępne do kupienia.

Jeszcze