20 niespodziewanych przedmiotów, na które możesz wydać dolary FSA przed końcem 2017 roku

Zespół Insider Picks pisze o rzeczach, które naszym zdaniem Ci się spodobają. Business Insider współpracuje z partnerami, więc otrzymujemy część przychodów z Twojego zakupu.

W okresie świątecznym prawdopodobnie wydajesz więcej niż normalnie. Nadal musisz sprawić, by wszyscy na liście byli prezentem, ale jednocześnie powinieneś starać się oszczędzać pieniądze w dowolny sposób. Oprócz korzystania z poradników świątecznych, dzięki którym każdy dolar się liczy, możesz zdobyć wiele przedmiotów codziennego użytku z pieniędzmi, o których możesz zapomnieć.

Jeśli jesteś pracującym profesjonalistą, istnieje duża szansa, że ​​założysz elastyczne konto oszczędnościowe przez swojego pracodawcę, aby móc korzystać z niektórych kosztów opieki zdrowotnej z własnej kieszeni. Podczas gdy wiele osób uważa, że ​​oznacza to spłatę na wizyty u lekarza, pieniądze FSA są dobre na znacznie więcej. Drogie potrzeby takie jak okulary, kontakty, apteczki pierwszej pomocy, poduszki grzewcze, bandaże, zabiegi na trądzik, filtry przeciwsłoneczne, poduszki grzewcze i produkty do planowania rodziny to tylko niektóre z wielu rzeczy, z których można korzystać na FSA.

Używanie dolarów FSA na przedmiotach, których potrzebujesz, niezależnie od sprzedaży lub specjalnej okazji, może uwolnić część ciężko zarobionej gotówki, ale jest jeden haczyk. Elastyczne rachunki oszczędnościowe działają na zasadzie "wykorzystaj lub strać", co oznacza, że ​​musisz je wydać lub wygasa pod koniec roku. Ponieważ rok 2017 dobiega końca, teraz jest najlepszy czas, aby wydać resztki FSA.

Niezależnie od tego, czy chcesz zafundować sobie okulary korekcyjne na receptę, czy zdecydować się na zaopatrzenie w przydatne produkty medyczne, podsumowaliśmy niektóre z najlepszych opcji poniżej.

Wydaj FSA dolary wszystkie okulary w GlassesUSA teraz.

Kup teraz wszystkie produkty zatwierdzone przez FSA w Walgreens.

Zapoznaj się z najlepszymi przedmiotami, na które możesz wydać dolary FSA przed 2017 rokiem, poniżej:

4.6
Średnia ocena: 34
5
13
4
5
3
2
2
2
1
0