Jak Teens spłaszczają żołądek w trzy miesiące

Jako nastolatek, możesz rozwinąć ostrą świadomość tego, jak wyglądasz i czy pasujesz do tłumu. Możesz porównywać swoje ciało z rówieśnikami i żałować, że nie możesz zmienić konkretnych rzeczy na swój temat. Podczas gdy męskie nastolatki mogą chcieć wypukłych mięśni i doskonałych zdolności sportowych, nastolatki mogą chcieć szczupłej sylwetki z płaskim i stonowanym brzuszkiem. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do letnich wakacji, szkolnego tańca czy ukończenia szkoły, powinieneś być w stanie spłaszczyć brzuch w ciągu trzech miesięcy.

Wideo dnia

Zaangażuj się w ćwiczenia sercowo-naczyniowe co najmniej trzy do pięciu razy w tygodniu. Nawet jeśli wykonujesz setki ćwiczeń brzucha dziennie, Twój żołądek nigdy nie będzie całkowicie płaski, jeśli masz nadmiar tłuszczu w okolicy brzucha. Trzeba przez co najmniej 150 minut ćwiczeń cardio o umiarkowanej intensywności na tydzień przez całe trzy miesiące. Pomysły obejmują jogging, pływanie, jazdę na rowerze, taniec, jazdę na łyżwach lub udział w sporcie.

Odłóż 15 minut na celowane ćwiczenia brzucha trzy lub cztery dni w tygodniu. Po upływie trzech miesięcy zalogowałbyś się od 9 do 12 godzin dedykowanej pracy brzusznej. Amerykańska Rada Ćwiczeń identyfikuje trzy najskuteczniejsze ćwiczenia brzucha, takie jak zapadnięcie się roweru, krzesło kapitańskie i kulki ćwiczeń. Dodatkowe pomysły na ćwiczenia obejmują regularne chrupnięcia, odwrócenie sytuacji i deski do jogi. Instruktor fitness w twojej szkole może pomóc ci rozwinąć ćwiczenie brzucha.

Dodaj jeden lub dwa dodatkowe treningi brzuszne na tydzień w trzecim miesiącu, jeśli nie jesteś jeszcze zadowolony z brzucha. Chociaż nie powinieneś oczekiwać, że osiągniesz swoje cele w ciągu zaledwie dwóch miesięcy, powinieneś być na dobrej drodze do osiągnięcia płaskiego, stonowanego żołądka. Dodatkowe 15 do 30 minut ćwiczeń brzucha na tydzień w ciągu ostatniego miesiąca może naprawdę pomóc w tonizacji brzucha.

Zmniejsz ilość sodu i cukru w ​​diecie, które przyczyniają się do wzdęcia brzucha. Na początku swojego trzymiesięcznego planu zacznij powoli eliminować sód. Zamiast pizzy, frytek i koktajli mlecznych na lunch, wybierz kanapki z warzywami na ziarnach chleba ze świeżymi owocami na boku. Pomagaj przy przygotowywaniu posiłków w domu, używając ziół i przypraw do aromatyzowania potraw zamiast soli. Gdy przejdziesz do dwóch i trzech miesięcy, wyeliminuj dodatkowe pokarmy z diety - takie jak zupy w puszkach, słone przekąski i ser. Jak skończy się twój trzeci miesiąc, powinieneś jeść tylko fast food, słodycze, cukierki i frytki rzadko, jeśli w ogóle.

Zamień napoje gazowane, słodkie soki i napoje energetyczne na wodę, zaczynając od pierwszego dnia. Chociaż można sobie na to pozwolić od czasu do czasu, napoje te często zawierają cukier, sód i karbonatyzację, a wszystko to przyczynia się do wzdęć. Z drugiej strony woda pomaga wypłukać toksyny z systemu i przyczynia się do bardziej płaskiego żołądka. W ciągu pierwszego miesiąca ten krok może wydawać się trudny - a może nawet niemożliwy. Ale gdy przejdziecie na miesiące dwa i trzy, wasze apetyty na te słodkie i kofeinowe napoje powinny znacznie się zmniejszyć. Jeśli to konieczne, dodaj świeże owoce do wody, aby poprawić smak i uczynić go bardziej interesującym.

Spędzaj co najmniej siedem godzin każdej nocy. Według strony internetowej Real Beauty badanie przeprowadzone w University of Chicago wykazało, że ludzie, którzy nie spali wystarczająco dużo, byli bardziej skłonni do emocjonalnego jedzenia przez cały dzień. Nawet jeśli twoje dni i noce są najprawdopodobniej wypełnione zajęciami akademickimi i zajęciami pozaszkolnymi, planuj, że każdej nocy kładziesz się spać o przyzwoitej godzinie. Podobnie jak w przypadku wody pitnej, wystarczająca ilość snu powinna rozpocząć się od pierwszego dnia i trwać do końca trzeciego miesiąca. Chociaż początkowo może wydawać się, że trudno jest spać, harmonogram czuwania powinien stać się nawykiem do trzeciego lub czwartego tygodnia.

  • Ponieważ ciało każdej osoby jest inne, trudno powiedzieć, że każdy nastolatek może osiągnąć płaski brzuch w ciągu trzech miesięcy. Nawet jeśli przestrzegasz zdrowej diety, masz dość snu i regularnie ćwiczysz, w ciągu trzech miesięcy może być trudno uzyskać całkowicie płaski brzuch. Jednak wykonanie tych kroków powinno zapewnić Ci dobrą kondycję, aby osiągnąć brzuszek swoich marzeń. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników pod koniec trzeciego miesiąca, kontynuuj wykonywanie tej samej procedury aż do momentu.
  • Wiek nastolatków to często czas wielu fizycznych zmian, z których część może wpłynąć na sposób, w jaki waga i tłuszcz są rozmieszczone w całym ciele. Uzyskanie płaskiego brzucha nigdy nie jest warte podjęcia ekstremalnych środków, takich jak pomijanie posiłków, rzucanie po jedzeniu, przyjmowanie tabletek odchudzających lub nadmierne ćwiczenia. Te zachowania mogą być bardzo niebezpieczne dla twojego zdrowia i bezpieczeństwa. Jeśli jesteś szczególnie zaniepokojony zwiększoną wagą żołądka, porozmawiaj ze swoim lekarzem lub trenerem fitness w swojej szkole.
4.8
Średnia ocena: 25
5
11
4
2
3
3
2
2
1
0