31 Babesów w rozmiarach Plus w całej ich chwały Fatkini

Od lat pamiętam, jak patrzyłem na zdjęcie mojej trzyletniej osoby na plaży, która wisiała w domu moich rodziców i myślę: "Od tego czasu nie nosiłem bikini". To nie było tak, że nie chcieć nosić jeden, ale tak bardzo, że nikt tak naprawdę nie robił bikini dla kobiet w rozmiarze plus.

Podczas gdy kontynuowałem omijanie misek mojej trzy-starej osoby, wróciłem do bikini dzięki mnóstwu opcji dostępnych teraz dla kobiet w dużych rozmiarach. Jest to częściowo zasługa często uznawanego wynalazcy terminu "fatkini", Gabifresh, którego linia współpracy dla Swimsuitsforall sprawia, że ​​wiele osób pojawia się na liście babesów o dużych rozmiarach.

Kiedy znajdujesz się w społeczności plus i część pozytywnego ruchu ciała, to naprawdę nie jest wielka sprawa, aby zobaczyć grubą kobietę w bikini. W rzeczywistości jest to powszechne. Ale o czym świadczy wirusowa eksplozja Magazyn Skorch zdjęcie wydawcy Jessiki Kane na plaży, wciąż jest głównym nurtem wiadomości, że gruba kobieta nosi strój kąpielowy na plaży jak "normalny" człowiek.

Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi wciąż nie jest narażona na tak wiele pięknych, grubych babes w bikini wystarczająco regularnie, aby znaleźć to "normalne" jeszcze. Więc nawet jeśli nadal nie jestem pewien, czy powinienem mieć na sobie moją kurtkę zimową, czy nie, chciałem podzielić się tylko kilkoma wspaniałymi zdjęciami bikini, które widziałem w tym roku na temat grama w oczekiwaniu na latem, aby przypomnieć, że sezon bikini nie ma limitu rozmiaru.

Kelly Augustine

Przysięgam na to zdjęcie Bloggera Roku Pełnej Liczby Tygodnia Mody, Kelly Augustine jest wprost z plus-size wersji Baywatch.

@KellyAugustineB

Chastity Garner

Crystal Coons

Jeśli czujesz się nieprzygotowany na lato, wystarczy rzucić okiem na blog "Czasami Glam" Crystal Coons, ponieważ w połowie marca ukończyła już pełny tydzień bikini, który uznała za "Tydzień pływania".

@SometimesGlam

Chanté

Kim

Gabi Gregg

Chodzi mi o to, czy naprawdę myślałeś, że mogłabym stworzyć listę babesów o dużych rozmiarach, a nie sama pani założycielka, pani Gabi Gregg? Ma na sobie garnitur z linii Gabifresh x SwimSexy i oczywiście ją zabija.

@gabifresh

Brittney

Uwielbiam to, co plus-size YouTuber Brittney zamieścił w podpisie tego zdjęcia: "Bikini to nie tylko luksus dla cienkiego. Wybór nalezy do ciebie. Jesteś w stanie być osobą, o której marzysz. Ruszaj swoim własnym światem. "

@ brittness389

Elizabeth Taylor

Plus Model Elizabeth Taylor (tak, to jej prawdziwe imię) daje mi Carmen Miranda jarmarczną dziewczynę fatkini realness na tym zdjęciu i jestem tu po to!

@elizabethtaylorplus

Kelsey Rose Weber

Spojrzenie na palmy w tle tego zdjęcia sprawia, że ​​chcę biegać, założyć bikini i znaleźć najbliższy basen. Plus model Kelsey Rose Weber wygląda uroczo w tym kwiatowym bikini przez Betsey Johnson.

@kelsonacja

Ashleigh Rhoades

Jak mogłeś nie być szczęśliwy patrząc na to zdjęcie aspirującego, plus-size blogera, Ashleigh Rhoades? Zaufanie i pozytywność po prostu promieniują z jej uśmiechu.

@thequirkyfatshionlover

Tess Holliday

Jest mnóstwo kiepskich zdjęć bikini w rozmiarze plus size, blogera, adwokata i wszechstronnego anioła Tess Holliday na Instagramie, ale ten, który zrobiła podczas pobytu w Australii ze swoim narzeczonym, jest dla mnie wszystkim.

@TessHolliday

Jolene

Jolene z bloga Boardroom Blonde, podobnie jak jej kolega, Crystal of Sometimes Glam, opublikowała już w tym roku wiele blogów na swoim blogu i wyglądała świetnie w każdym z nich. Napisała nawet przewodnik, jak znaleźć strój kąpielowy w rozmiarze plus.

@boardroomblonde

Shainna Tucker

Danielle Ferguson

Plus modelka i fryzjerka, Danielle Ferguson, miała na sobie bikini z nadrukiem na donutki wykonane przez Pink Moon Prophecy i jestem wdzięczna za jego urocze życie.

@hairordyechick

Nicole Simone

Fluvia Lacerda

Międzynarodowy model o rozmiarze plus Fluvia Lacerda mógł być modelem, w którym kupiłeś swoje bikini podczas zakupów online, ale to nie powstrzymało jej przed udostępnieniem tego wspaniałego, nieretuszowanego zdjęcia siebie na plaży.

@fluvialacerda

Ivory Jinelle

Oparta na L.A. blogerka Ivory Jinelle ma osobisty styl, który sprawia, że ​​chcę się spakować i przenieść na Zachodnie Wybrzeże. Zawsze bawi się kolorami i drukiem, a ten bikini nie jest wyjątkiem.

@ivoryjinelle

Ashleigh The Lion

Blogger Ashleigh the Lion jest uosobieniem perfekcji i wie o tym. Mieszkam dla jej serii zdjęć "Fat & Perfect" i nawet jeśli nie jestem pewien, czy to jest skomplikowane body czy bikini, z tym, jak bardzo wygląda, nie jestem pewien.

@ashleighthelion

Słodka Jane

Hej, jeśli nie możesz dostać się na plażę, to po prostu stwórz własne! Uwielbiam spodnie z syrenami w połączeniu z koszulką w stylu bikini w stylu streetwear.

@jane_czko

Kristine

Jessica Biffi

Czytając biografię na Instagramie Jessiki Biffi, która wymienia ją jako projektanta mody, projektanta akcesoriów, stylistę, blogera i uzależnionego od paznokci, zastanawiałem się, czy znalazłem mojego dawno zmarłego bliźniaka. Jedno spojrzenie na jej blog na stroje kąpielowe i byłem całkowicie sprzedany na jej słodkości.

@JessicaBiffi

Glitter + Lazers

Jennifer Buckingham

Oparty na L.A. model plus size i blogerka Jennifer Buckingham zamieściły to zdjęcie w Walentynki, kiedy byłem prawdopodobnie po kolana w śniegu tutaj, w Ohio, próbując dostać moje ręce na jakieś czekoladowe winogrona. Buckingham napisała także post dla bloga o swojej podróży do noszenia bikini, które jest obowiązkowe!

@ model.radical

Charisma Monroe

Dla tych, którzy szukają bikini z ograniczonym budżetem, blogerka Charisma Monroe zakryła Cię! Wysłała to spojrzenie na swoim blogu, a całkowity wygląd wyniósł 47 USD, mimo że wygląda jak milion dolarów.

@charisma_monroe

Wiktoria

Chelsea M

Margitte, Andi i Kyla

Sarah Rae Vargas

Mia Juicy

Plus model Mia Juicy zamieścił wiele wspaniałych zdjęć w swoim pierwszym bikini i nie jestem na niego zły. Bikini pochodzi od maifa Monifa C. Nie może być doskonalsze.

@miajuicybstorm

Cailey Darling

Z poważaniem