Treningi Total Gym Workout: DARMOWA Instrukcja ćwiczenia TotalGym

Nie zapomnij przeczytać recenzji Total Fitness na stronie AskTheTrainer.com


Trening siłowy łącznie dla manekinów

Prawie wszystkie ćwiczenia, które możesz wykonywać za pomocą wolnych ciężarów, a sprzęt, który można znaleźć w większości siłowni, można wykonać na Total Gym.

Ale zanim wykonasz ćwiczenia Total Gym, a nawet przed obejrzeniem filmów treningowych, powinieneś znać sposób kontrolowania oporu i trudności większość Ćwiczenia polegają na przesunięciu ławki Total Gym pod większym kątem.

Standardowy domowy Total Gym, a nawet GTS o komercyjnej jakości, nie ma dołączonych ciężarów, więc zgadliście, waga (opór) będzie pochodzić z masy ciała. Każda pozycja w Total Gym zmusi cię do użycia twoich mięśni rdzeniowych w różnym stopniu, aby ustabilizować masę ciała, podczas gdy będziesz naciskać lub ciągnąć swój ciężar ciała w górę iw dół przeciw oporowi.

Różni ludzie korzystają z ćwiczeń na siłowni Total z różnych powodów

Filmy z ćwiczeniami Total Gym mogą Ci pokazać, że ludzie na wszystkich poziomach fitness mogą korzystać z Total Gym, chociaż w inny sposób.

Osoby o niskich poziomach sprawności będą w znacznym stopniu korzystać z możliwości wykorzystania mniej niż 100% masy ciała do ćwiczeń, takich jak przysiady i podciąganie podczas wykonywania ćwiczeń w Total Gym. Ćwiczenia Total Gym pozwolą początkującym zbudować bazowe poziomy wytrzymałości, jednocześnie zwiększając siłę rdzenia, równowagę i koordynację.

Ci, którzy mają już stosunkowo wysoki poziom sprawności i siły, nie poprawią swojej siły, równowagi i koordynacji tak bardzo, jak hipertrofia mięśni. Gładkie działanie ćwiczeń Total Gym pozwala osobom o wielkiej formie ćwiczeń naprawdę izolować mięśnie górnej części ciała i rdzenia, aby uzyskać ogromne oparzenie podczas wykonywania każdego zestawu ćwiczeń.


Total Gym Exercise Instructions

Mimo że Total Gym jest urządzeniem do ćwiczeń zaprojektowanym do użytku domowego, używanie go może być dość mylące, szczególnie dla osób o niewielkim doświadczeniu w posługiwaniu się maszynami wagowymi. Nawet osoby, które mają duże doświadczenie w siłowni, mogą skorzystać z tych filmów treningowych Total Gym Workout. Oprócz wykonywania standardowych ćwiczeń wykonywanych na nowej aparaturze dowiesz się, jakie różne ćwiczenia możesz wykonywać na Total Gym.

Jak najlepiej wykorzystać treningi Total Gym

Wiele osób łączy się z jednym sprzętem fitness i nie może czerpać korzyści z innych form ćwiczeń. Z przyjemnością będziesz ćwiczyć na Total Gym ze względu na jego naturalną, gładką i cichą pracę, ale skorzystaj z różnych form ćwiczeń. Przykładem są ćwiczenia na nogach, takie jak rzucanie. Podczas gdy w Total Gym jest kilka dobrych ćwiczeń, nie ma wystarczająco dużo, by dać ci naprawdę świetny trening nóg. Korzystanie z Total Gym w połączeniu z innymi urządzeniami, gimnastykami i cardio pozwoli Ci uzyskać największe korzyści.

Ważne uwagi dotyczące bezpieczeństwa ćwiczeń w siłowni

Podczas gdy Total Gym nie jest wcale "niebezpieczną" maszyną i każdy sprzęt do ćwiczeń ma swoje własne ryzyko, należy się wystrzegać pewnych rzeczy. Przede wszystkim strzeż się wysokości. Na najwyższym poziomie oporu górna część ławki ma około 4 stóp wysokości. Może to być niebezpieczne, jeśli wykonujesz jakieś ćwiczenie, które wymaga równowagi. Zachowaj szczególną ostrożność podczas wykonywania jakiegokolwiek ćwiczenia klęczącego lub stojącego na ławce Total Gym podczas wykonywania ćwiczenia.

Innym potencjalnym zagrożeniem związanym z ćwiczeniami na Total Gym są szyny, w których ława się ślizga. Jeśli ktoś ma rękę na ławce, gdy ławka zejdzie, może to być przepis na katastrofę. Uważaj, aby nie nosić luźnych ubrań ani nie rozłączać sznurówek podczas korzystania z Total Gym. Jeśli masz długie włosy, upewnij się, że nie przeszkadza to tobie lub nie zostaniesz złapany w koło pasowe na szczycie ławki Total Gym.

Kup Total Gym od Total Gym Direct TERAZ
Zdobądź jedyny sprzęt, jaki kiedykolwiek będziesz potrzebował, aby uzyskać świetny trening. Skorzystaj z naszych filmów treningowych Total Gym jako osobistego trenera online, ale przed zakupem zapoznaj się z naszą szczegółową recenzją Total Gym.

Pamiętaj, że Total Gym najlepiej sprawdza się przy innych rodzajach ćwiczeń. Możesz korzystać z Total Gym z hantlami, sztangą, kablami, opaskami oporowymi, piłkami do ćwiczeń i ćwiczeniami tylko z własną masą ciała.

Filmy z ćwiczeniami, które można wykonać bez żadnego wyposażenia
Ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu, na siłowni lub na wakacjach i nie wymagają dodatkowego wyposażenia.

Filmy ćwiczeń wideo