Https://www.cookinglight.com

Witamy! Aby zapewnić najlepsze treści na naszych stronach i aplikacjach, partnerzy Meredith współpracują z zewnętrznymi reklamodawcami, aby wyświetlać reklamy cyfrowe, w tym spersonalizowane reklamy cyfrowe. Ci reklamodawcy korzystają z technologii śledzenia w celu zbierania informacji o Twojej aktywności na naszych stronach i aplikacjach oraz w Internecie i innych aplikacjach i urządzeniach.

Zawsze masz możliwość korzystania z naszych witryn bez spersonalizowanych reklam opartych na działaniach związanych z przeglądaniem Internetu, odwiedzając stronę wyboru klienta DAA, stronę NAI i / lub stronę internetową UE dotyczącą wyboru, z każdej przeglądarki lub urządzenia. Aby uniknąć spersonalizowanej reklamy opartej na aktywności w aplikacjach mobilnych, możesz zainstalować aplikację AppChoices DAA tutaj. Możesz znaleźć o wiele więcej informacji na temat swoich wyborów prywatności w naszej polityce prywatności. Nawet jeśli zdecydujesz się nie śledzić aktywności stron trzecich w poszukiwaniu usług reklamowych, nadal będziesz widzieć niespersonalizowane reklamy w naszej witrynie.

Klikając przycisk Kontynuuj poniżej i korzystając z naszych witryn lub aplikacji, zgadzasz się, że my i nasi zewnętrzni reklamodawcy możemy:

  • przenieść swoje dane osobowe do Stanów Zjednoczonych lub innych krajów, oraz
  • przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi spersonalizowanych reklam, z zastrzeżeniem wyborów opisanych powyżej oraz w naszej polityce prywatności.

Żądania podmiotu danych UE

Https://www.cookinglight.com

Umiejętności i know how

Pomagając Ci również zdecydować, co ugotować, możemy również pomóc Ci go ugotować. Od wskazówek na temat technik gotowania po fakty i informacje na temat zdrowia i odżywiania, mamy wielu smakoszy, którzy wiedzą, jak je zbadać.

Zobacz naszą sekcję ...

O BBC Good Food

Jesteśmy największą marką żywności w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, czy szukasz zdrowych przepisów kulinarnych i przewodników, rodzinnych projektów i planów posiłków, najnowszych recenzji gadżetów, inspiracji dla miłośników jedzenia czy po prostu idealnego przepisu na kolację dziś wieczorem, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Nasze przepisy

Wszystkie nasze przepisy są przez nas dokładnie testowane, aby upewnić się, że nadają się do Twojej kuchni w domu. Wiemy, że wielu z was niepokoi się o zdrowe odżywianie, więc wysyłamy je do wykwalifikowanego specjalisty do spraw żywienia, aby przeprowadzić dokładną analizę.

Zacznij przeglądać nasze przepisy teraz

Powiedz nam co myślisz…

Uwielbiasz nowy wygląd lub myślisz, że przegapiliśmy znak? Chcemy usłyszeć twoje myśli - dobre i złe - aby upewnić się, że nowa strona internetowa będzie jak najbardziej użyteczna.

Skontaktuj się

Czasopismo

Zapisz się do magazynu BBC Good Food i otrzymuj co miesiąc sprawdzone receptury dostarczane do Twoich drzwi.

Zamów już dziś!

W telewizji

Zobacz swoich ulubionych szefów kuchni na kanale Sky Channel 247, Virgin TV 260 i znajdź ich przepisy na stronie goodfoodchannel.co.uk

Podążaj za nami

Dołącz do społeczności BBC Good Food, obserwując nas na Facebooku, Twitterze, Pinterestu, Instagramie i Google Plus.

Dowiedz się więcej tutaj