Czy ktoś stracił wagę z totalną siłownią?

Jak sama nazwa wskazuje, Total Gym to urządzenie do ćwiczeń, które ma zająć miejsce wszystkich innych urządzeń, które można znaleźć w placówce treningowej. Ludzie rzeczywiście stracili na wadze, korzystając z Total Gym - choć jeśli chcesz być jednym z nich, powinieneś najpierw zrozumieć mechanizmy utraty wagi i jak Total Gym może pomóc.

Wideo dnia

Total Gym to w istocie sprzęt do treningu siłowego. Na swojej stronie internetowej Total Gym opisuje się jako "funkcjonalny" sprzęt do treningu oporowego, który wykorzystuje własną masę ciała, zapewniając odporność podobną do tego, co można napotkać podczas treningu siłowego. Trening siłowy jest istotną częścią zdrowego stylu życia, przypomina Centrum Kontroli Chorób i Zapobiegania. Główną funkcją treningu siłowego jest budowanie mięśni. Muscle wymaga więcej energii do utrzymania niż tkanki tłuszczowej - więc budując mięśnie, będziesz spalać więcej kalorii w ciągu dnia i z czasem możesz schudnąć.

Twoje ciało potrzebuje kalorii - innego słowa dla energii - do poruszania się. Kiedy spalasz więcej kalorii niż potrzebuje twoje ciało do swoich podstawowych funkcji, utworzysz deficyt kalorii i stracisz wagę. Jeśli siedzisz lub nie ćwiczysz w ogóle i zaczynasz korzystać z Total Gym, będziesz poruszał swoim ciałem bardziej niż przedtem, a to może spowodować spalanie większej ilości kalorii i późniejszy deficyt kalorii. To spalanie kalorii w połączeniu z budową mięśni pomogło wielu osobom stracić na wadze, wynika z opinii opublikowanych na stronie Total Gym Direct.

Do utraty wagi jest znacznie więcej niż treningi cardio i trening siłowy. Możesz stworzyć konieczny niedobór kalorii dodając więcej ćwiczeń do codziennej rutyny - ale jeśli chcesz zrobić to jeszcze szybciej, będziesz również musiał zmienić dietę, przypomina osobisty trener Michael Behnken, który zrecenzował Total Gym strona internetowa Zapytaj trenera. Podczas gdy Behnken popiera Total Gym jako realną część sprzętu do odchudzania, przypomina także czytelnikom, że dobrze zbilansowana dieta z odpowiednim odżywianiem jest kluczem do prawdziwego sukcesu. Jeśli nie masz pewności, ile kalorii potrzebuje twoje ciało, użyj kalkulatora, takiego jak ten opracowany przez American Council on Exercise, aby obliczyć Twoje potrzeby na podstawie wagi, wieku i płci.

Jeśli wybrałeś Total Gym jako sprzęt do ćwiczeń i schudniesz, możesz zobaczyć wyniki - ale pamiętaj, że połączenie diety kontrolowanej kaloriami, treningu siłowego i ćwiczeń sercowo-naczyniowych jest najlepsze podejście. Najlepiej będzie wykonywać ćwiczenia siłowe z Total Gym dwa do trzech dni w tygodniu w dni niejednoczesne, a następnie wykonywać ćwiczenia układu krążenia, takie jak biegi, pływanie, jazda na rowerze lub aerobik około pięciu dni w tygodniu, aby pomóc w szybszym odpadzie. Pod względem spalania kalorii należy pamiętać, że ćwiczenia siłowe spalają w przybliżeniu 112 kalorii w ciągu 30 minut dla osoby o wadze 155 funtów, podczas gdy ciągłe ćwiczenia cardio, takie jak jazda na rowerze, mogą spalić prawie trzy razy więcej kalorii.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.3
Średnia ocena: 21
5
10
4
2
3
1
2
1
1
0