Jak schudnąć twarz i żołądek w 7 tygodni

Siedemtygodniowa zmiana stylu życia może pomóc Ci poczuć się energetyzowana i zdrowa, ale może to nie wystarczyć, aby schudnąć znacząco swoją twarz i żołądek. W tym czasie można jednak stracić odpowiednią wagę, aby uzyskać zauważalną różnicę. Połącz dietę i ćwiczenia przez siedem tygodni, aby schudnąć - w tym na twarzy i brzuchu.

Wideo dnia

Prawdopodobnie nie będziesz w stanie całkowicie zmienić swojego ciała w ciągu zaledwie siedmiu tygodni, ale będziesz w stanie stracić od 7 do 14 funtów. Nadwaga będzie pochodzić z całego ciała, w tym z twarzy i żołądka. Aby schudnąć, musisz stworzyć deficyt energii - różnicę między ilością spalonych kalorii a ilością spożywanych kalorii. Dla bezpiecznej utraty wagi, powinieneś spożywać od 500 do 1000 mniej kalorii dziennie.

Rozpocznij swoją podróż odchudzającą, oceniając swoje potrzeby energetyczne. Kalkulator online ułatwia podłączenie informacji i obliczenie przybliżonego spalania kalorii. Na przykład, 23-letnia kobieta, która ma 5 stóp, 7 cali wzrostu, waży 170 funtów i prowadzi lekko aktywny tryb życia, potrzebuje około 2350 kalorii dziennie, aby utrzymać wagę. Skrócenie jej dziennego spożycia do 1350 kalorii pozwoliłoby jej stracić 14 funtów w ciągu siedmiu tygodni; zmniejszenie jej spożycia do 1850 kalorii pozwoliłoby jej stracić 7 funtów w tym czasie.

Możesz agresywnie kosić kalorie, aby uzyskać 1000-kaloryczny deficyt, ale nie obniżaj zbyt niskiego spożycia kalorii. Wszystko poniżej 1200 kalorii dla kobiet lub 1800 kalorii dla mężczyzn zwiększa szansę spowolnienia metabolizmu, co może spowodować zwiększenie masy ciała w dłuższej perspektywie. Będziesz także musiał zmierzyć się z większym ryzykiem wystąpienia niedoborów składników odżywczych podczas jedzenia tak mało jedzenia.

Odchudzanie - szczególnie na krótkich odcinkach czasu - wymaga jedzenia odpowiednich pokarmów w celu utraty tłuszczu. Dodaj do diety dużo chudego białka i błonnika. Część codziennego spalania kalorii pochodzi z trawienia, a ponieważ białko potrzebuje więcej energii, by się zepsuć niż węglowodany lub tłuszcz, spożywanie pokarmów bogatych w białko jest łatwym sposobem na zwiększenie tempa metabolizmu. Posiłki bogate w białko i błonnik trawią się powoli, zapobiegając głodowi między posiłkami, a jedzenie większej ilości błonnika może spowodować znaczną utratę wagi - zauważa Harvard Medical School.

Aby zwiększyć spożycie białka, dodaj odrobinę jogurtu greckiego lub łyżkę proszku proteinowego do koktajlu; zawierają fasolę lub soczewicę w sałatce; sięgać po orzechy i nasiona w czasie przekąsek; w tym obiady i kolacje obejmują chude kurczaka, tempeh lub ryby. Upewnij się, że podajesz warzywa lub owoce w każdym posiłku jako źródło błonnika i jesz pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż lub tost z pszenicy, aby uzyskać więcej błonnika.

Podczas gdy nie można w sposób konkretny schudnąć z twarzy i żołądka, rutynowy trening, który obejmuje trening interwałowy o wysokiej intensywności - zwany także HIIT - może dać ci trochę przyspieszenia, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu z brzucha. Praca z dużą intensywnością wyzwala fizjologiczne zmiany w organizmie, wyjaśnia Len Kravitz, Ph.D, pisząc dla University of New Mexico, i może zachęcać do spalania tłuszczu w żołądku. HIIT jest również świetny dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, więc powinieneś zauważyć znaczny wzrost sprawności fizycznej, który może zmotywować Cię do trzymania się swojej ścisłej linii czasu.

Obejmuj dwie do trzech sesji HIIT w rutynie, w dni niejednoczesne, aby umożliwić prawidłowe odtwarzanie między sesjami. Alternatywne sprinty, które mogą wynosić od 15 sekund do minuty, z odzyskiwaniem, które trwa od 1 do 2 minut w wolniejszym tempie. Powtórz przedziały dla 20 do 30 minut treningu cardio.

Może minąć kilka tygodni, zanim zaczniesz dostrzegać efekty swojej siedmiotygodniowej diety i ćwiczeń, ale możesz sprawić wrażenie szczuplejszego brzucha i twarzy niemal natychmiast. Ćwicz dobrą postawę przez cały dzień, zwijając ramiona w dół i w dół, ściągając łopatki i podnosząc klatkę piersiową. Zgarnianie naturalnie nadaje wygląd lub zaokrąglony brzuch, więc korekta postawy może sprawić, że Twój abs będzie wyglądał na bardziej płaski.

Kolejnym niemal natychmiastowym szczuplejszym środkiem jest redukcja sodu z diety. Sód wyzwala nadmierne zatrzymywanie płynów, co może nieznacznie powiększać talię, a także sprawiać, że twarz wygląda na podpuchniętą. Po prostu unikanie przetworzonej żywności i posiłków w restauracji prawdopodobnie pomoże obniżyć spożycie sodu, ale można również wyciąć sól, unikając sera, warzyw i zup w puszkach oraz kupowanych w sklepie sosów i sosów sałatkowych.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.7
Średnia ocena: 21
5
15
4
1
3
3
2
2
1
0