Melissa McCarthy debiutuje wciągającą piosenkę "Life of the Party" na "Ellen" - patrz tutaj!

Melissa McCarthy debiutuje wciągającą piosenkę "Life of the Party" na "Ellen" - patrz tutaj!

Melissa McCarthy pojawia się na Pokaż Ellen DeGeneres, emitowany w poniedziałek (5 lutego) i debiutuje wyłącznym zwiastunem z jej nowego filmu, Dusza towarzystwa!

W jej nadchodzącym filmie Dusza towarzystwa, 47-letnia aktorka gra w średnim wieku mamę o imieniu Deanna, która postanawia wrócić do college'u, aby w końcu uzyskać stopień naukowy. Deanna ląduje w tej samej klasie i szkole, co jej córka (Molly Gordon), która nie jest całkowicie przekonana do tego pomysłu. Wkraczając na oślep w kampusie, coraz bardziej szczery Deanna - teraz przez Dee Rock - obejmuje wolność, zabawę i bratnich chłopców na własnych warunkach, odnajdując swoje prawdziwe ja w roku starszym, którego nikt nigdy nie oczekiwał.

Dusza towarzystwa ponownie łączy Melissę ze swoim partnerem w pisaniu i mężem, Benem Falcone, jako reżyser, a także gwiazdy Gillian Jacobs, Maya Rudolph i Julie Bowen.

Dodatkowo, na cześć filmu matki i córki z filmu "Melissa", ona i Ellen zaskakują publiczność Chassidy'ego Jacksona-Goodwina i jej córkę Jaidę Jackson z Lincoln w stanie Nebraska, aby zagrać w wersję piwa z piwem "Life of the Party".

Dusza towarzystwa trafia na teatry tej wiosny - Obejrzyj zwiastun poniżej!

Kliknij w środku, aby obejrzeć resztę występu Melissy McCarthy w programie Ellen Show ...


Melissa McCarthy odtwarza piwo Pong z opiekującą się matką / córką Duo


Nowe psy Melissy McCarthy są ładne, ale nie takie mądre

Just Jared na Facebooku

Linki sponsorowane przez ZergNet

Również w Just Jared

4.6
Średnia ocena: 24
5
13
4
1
3
3
2
2
1
1