10 najlepszych zegarków kalorii


10 najlepszych zegarków kaloriiZegarki kaloryczne sprzedają się jak hotcakes na rozwijającym się rynku technologii noszenia. Ekscytujące postępy technologiczne ułatwiły sportowcom i weekendowym wojownikom poznanie ich faktycznego poziomu aktywności, zmotywowanie, a tym samym zwiększenie postępów w kluczowych celach związanych z poprawą sprawności lub utratą wagi.

W 2015 r. Przedstawiamy jedne z najlepszych produktów do liczenia kalorii dostępnych dla aktywnych konsumentów:

1. FitBit Flex

Fitbit Flex to najlepszy sprzedawca kalorii na Amazon. Jest to klasyczny licznik kalorii popularny wśród użytkowników, którzy starają się schudnąć w bardziej systematyczny sposób. Oprócz bieżących danych zapewnia niestandardowe oszacowanie spalonych kalorii na podstawie cech osobowych, takich jak płeć i waga.

Fitbit Flex ma atrakcyjne funkcje, takie jak monitorowanie snu i ocena celu, ale nic dziwnego. Oprócz doskonałego zegarka kalorii, Fitbit ma reputację stojącego za swoim produktem. Uważamy, że zegarek Flex jest idealnym wyborem dla osób początkujących w świecie przydatnego śledzenia kondycji.

>> Kliknij tutaj, aby uzyskać Fitbit Flex na sprzedaż <<

2. Biegowy pulsometr RS300X i komputer

Jeśli szukasz zegarka spalającego kalorie z wszystkimi funkcjami pomiaru rytmu serca i pomiaru czasu, prawdopodobnie spodoba Ci się znacznik Polar, taki jak RS300X. Niewiele innych urządzeń oferuje lepsze połączenie funkcjonalności i przyjazności dla użytkownika.

Polar RS300X monitoruje tętno, prędkość i dystans dzięki olimpijskiej precyzji. Ostatnie 16 sesji treningowych można zapisać w celu łatwego śledzenia postępów. Możesz także wyznaczyć "osobiste strefy sportowe", aby poprowadzić Cię w kierunku stabilnych ćwiczeń z idealną intensywnością. Nie za drogie ani za tanie, RS300X jest satysfakcjonującym pick-upem dla wielu biegaczy.

>> Kliknij tutaj, aby kupić biegowy monitor pracy serca RS300X <<

3. Garmin vívofit 2

Vívofit 2 jest wytwarzany przez znanego producenta produktów GPS, Garmin. Zgodnie z formą, vívit korzysta z mocy GPS. Technologia umożliwia śledzenie odległości, kalorii lub czasu, twój wybór. Cele osobiste zwiększają się w miarę upływu czasu, aby stawić czoła wyzwaniom.

W celu motywacji, vívofit oferuje dźwiękowy alarm, który przypomina, aby zdjąć swój tyłek i przenieść, w razie potrzeby. Ta funkcja jest przydatna dla osób z zadaniami biurkowymi, które potrzebują subtelnego przypomnienia, aby zatrzymać się i rozciągnąć lub chodzić co jakiś czas. Zegarek spalający kalorie vívofit może pochwalić się imponującym całorocznym czasem pracy na baterii, lepszym od prawie każdego innego zegarka spalającego kalorie. Jest to krok ponad modele zegarków kalorycznych w różnych ogrodach, oferując bogaty zestaw funkcji dla pieniędzy.

>> Kliknij tutaj, aby uzyskać Garmin vívofit 2 w sprzedaży <<

4. Nike + FuelBand SE

Jak Nike? Marka FuelBand SE marki nie zawiedzie, z klasyczną stylizacją Nike i pożądanym poziomem funkcjonalności za przyzwoitą cenę. Fuelband wykorzystuje tempo, dystans i okrążenia, aby obliczyć współczynnik spalania kalorii. Dane wytworzone przez urządzenie są częściowo mierzone w "NikeFuel", jednostce śledzącej, która jest, jak mówią twórcy, "uniwersalnym sposobem mierzenia ruchu dla wszystkich rodzajów aktywności".

W tym miejscu musimy zaufać firmie Nike w zakresie dokładności danych, ponieważ nikt nie wie, co się dzieje z obliczeniami NikeFuel. Ogólnie rzecz biorąc, kupujący wydają się zadowoleni. Przyjazny dla użytkownika Nike + FuelBand to dobry wybór dla aktywnych, którzy chcą czegoś miłego, ale nie także miły.

>> Kliknij tutaj, aby kupić Nike + FuelBand SE w sprzedaży <<

5. Misfit Shine

Stworzony z myślą o up-marketu, minimalistyczny Misfit Shine nie jest tak odbiegający, jak sugeruje jego nazwa. Wykonane z aluminium lotniczego, Shine ma wiele funkcji śledzenia, które wspólnie oferują bardziej kompletny obraz twojego zdrowia, w tym wyjątkowy "dziennik zdjęć na temat jedzenia" łączący dietę i cele treningowe.

Misfit utrzymuje prostą ocenę celu dzięki eleganckiemu halo z diodami LED otaczającymi tarczę zegarka, które są oświetlone do tego stopnia, że ​​każdego dnia osiągasz swój cel aktywności: "motywacja na pierwszy rzut oka".

Oferta Shine oferuje wiele pięknych wyborów kolorystycznych, takich jak bogate "wino" i ciemnoniebieska "burza". Wykorzystuje baterię, która trwa co najmniej sześć miesięcy, dłużej niż większość. Jest to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą dobrze wyważonego zegarka liczenia kalorii, który wykonuje wszystkie właściwe rzeczy i robi je dobrze.

>> Kliknij tutaj, aby uzyskać promocję Misfit Shine na sprzedaż <<

6. Timex męski Ironman Road Trainer

Trener drogowy Timex Ironman może pomóc w tym wszystkim idealny poziom zużycia kalorii. Za pomocą urządzenia Ironman można zmierzyć odzysk i szczytowe tętno, a także spalone kalorie podczas treningu. Również na pokładzie jest odliczany czasomierz, a nie jeden, ale dwa alarmy dzienne z funkcją automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Aha, i mówi też o czasie.

Wiele liczników kalorii cierpi z powodu niedokładności, ale nie tej. Aby poprawić precyzję, zegarek został zaprojektowany tak, aby wyeliminować "krzyżyk" i inne potencjalne źródła zakłóceń elektronicznych. Ironman jest jak szwajcarski scyzoryk fitness trackerów.

>> Kliknij tutaj, aby kupić męski trener drogowy Timex Ironman na sprzedaż <<

7. Jawbone UP24

Jawbone z siedzibą w San Francisco jest liderem w widżetach fitness do noszenia. Jego sekretny sos jest zastrzeżoną technologią "UP", opartą na zbiorze złożonych czujników, które przechwytują dane o codziennych czynnościach i wykorzystują je do napędzania rzeczywistego postępu, jak widać w szczupłym zegarku UP24.

Twoje urządzenie UP24 zawiera "Smart Coach", którego głównym celem jest zmotywowanie cię do zrobienia co najmniej jednego zdrowego wyboru dziennie.Pod względem wzornictwa tracker Jawbone jest elegancki i nie rzuca się w oczy. Dzięki synchronizacji danych w czasie rzeczywistym, głębokim i lekkim pomiarom snu, bezczynnym alertom i kompatybilności z wieloma aplikacjami innych firm, Jawbone jest wyjątkowo korzystny dla pieniędzy.

>> Kliknij tutaj, aby uzyskać Jawbone UP24 w sprzedaży <<

8. Basis Peak

Jest to jeden z najdroższych trackerów na naszej liście, ale może to być również najlepszy zegarek licznik kalorii z nich wszystkich. Tracker zdrowia Basis Peak jest najnowocześniejszym artykułem, który, jak można sobie wyobrazić, zajmuje się czymś więcej niż liczeniem kalorii.

Podstawa obejmuje najnowocześniejszy monitor pracy serca, który nie wymaga paska na klatkę piersiową do użytku. Automatycznie wykrywa różne czynności, takie jak chodzenie, bieganie i jazda na rowerze. Dokonano również dostosowań, oceny jakości życia i automatycznej oceny jakości snu. Wysoce zautomatyzowany Basis daje ci dogłębną analizę potrzebną do pełnego policzenia i optymalizacji poziomów twojej aktywności. Cena może być tego warta dla najpoważniejszych maniaków fitness.

>> Kliknij tutaj, aby uzyskać sprzedaż Basis Peak <<

9. X-Doria KidFit

Ten jest dla dzieci. Młodzi ludzie, którzy wcześnie budują zdrowe nawyki, są zdrowsi przez całe życie. X-Doria KidFit może pomóc. Zegarek liczący kalorie dla osób w wieku od 5 do 13 lat, ta aktywna, bezprzewodowa aktywność i funkcja śledzenia snu pozwalają młodym użytkownikom ustawić własne cele i dobrze się bawić, próbując je osiągnąć. Zgodny z USB i smartfonem X-Doria zapewnia rodzicom i dzieciom usługi, wprowadzając ten niedrogi licznik kalorii na rynek.

>> Kliknij tutaj, aby kupić "X-Doria KidFit" w sprzedaży <<

10. Polarny monitor pracy serca FT4

Monitor tętna FT4 firmy Polar to znacznie więcej niż tylko monitor pracy serca! Jest to również licznik kalorii, a można go podłączyć do kompatybilnego sprzętu do ćwiczeń za pomocą technologii GymLink. Dodatkowe funkcje obejmują pasek na klatkę piersiową w kształcie serca wykonany z miękkiego, wygodnego materiału, który dopasowuje się do kształtu Twojego ciała. Monitor jest wodoodporny i zawiera wymienną baterię.

Jest to jeden z najpopularniejszych liczników kalorii, które można znaleźć, z ponad 5000 opinii na Amazon.com od czasu tego posta! Jest w rozsądnej cenie, wytrzymuje próbę czasu i oferuje niewiarygodną wartość.

>> Kliknij tutaj, aby kupić monitor tętna Polar FT4 <<

4.7
Średnia ocena: 34
5
13
4
4
3
1
2
2
1
1