Weight Watchers Points Plus ~ Nowy program

Dziś rano byłem na dobrej drodze, więc mogłem dostać się do nowych materiałów programu Weight Watchers 2011 Points Plus. Muszę przyznać, że gdy Weight Watchers wyjdzie z REALną reorganizacją programu, a nie tylko aktualizacją, jestem jak dziecko w sklepie ze słodyczami (dobra analogia, prawy Tiff!) I nie mogę się doczekać, aby zdobyć nowe materiały.

Dla mnie NOWY PROGRAM = ODNOWIONA MOTYWACJA !!!

Jak wielu z was prosiło, opisałem, co uważam za największe zmiany i odpowiedziałem na kilka rzeczy, które wymyśliłem, że niektórzy mogą zapytać po drodze. NIE pracuję dla Weight Watchers, więc wszystko opiera się na mojej osobistej wiedzy / doświadczeniu.

The WERSJA ONLINE ma iść NA ŻYWO dziś wieczorem o 12:01 EST (21:01 dla wszystkich moich przyjaciół z Zachodniego Wybrzeża).

Jeśli uda ci się dzisiaj dostać na spotkanie, rozdajesz wszystkie nowe materiały i prawdopodobnie już to wszystko wiesz.

Uwielbiam ich nowe motto! Program jest naprawdę prostszy, niż się wydaje.

Jedz dobrze

Być aktywnym

Powtarzać!

ZMIANY

1. Formuła punktów opiera się teraz na tym, jak odżywczo brzmi jedzenie ~ Musisz to wiedzieć białko, węglowodany, tłuszcz i błonnik zadowolony.

Skupiają się na tym, co teraz nazywają "Power Foods". Jest to zasadniczo takie samo jak Filling Foods i CORE Foods. Pomyśl o chudych białkach, owocach / warzywach, zdrowych pełnych ziarnach, zdrowych tłuszczach, CAŁEJ ŻYWNOŚCI, nieprzetworzonej itp.

2. My FAVORITE jeden ze wszystkich ~ WSZYSTKIE Owoce i warzywa są teraz 0 punktów (z wyjątkiem warzyw skrobiowych (ziemniaki, kukurydza, groch) i awokado)!

3.  Nowe zakresy punktów dla wszystkich. Wiem, że podnieśli zakresy, ponieważ punkty na żywność wzrosły, jednak myślę, że istnieje także aspekt mentalny. to znaczy, że 29 punktów w porównaniu z 18 punktami sprawia, że ​​czujesz, że masz więcej do jedzenia.

Zjedz NOWY dzienny cel punktowy każdego dnia. Jednak słuchaj swojego ciała i jedz tylko do zadowolenia, a nie do nadziewania. Żadne punkty dzienne nie przechodzą na następny dzień, jeśli ich nie używasz.

4.  Nigdy więcej suwaków punktów (próbowali, ale to tylko za dużo informacji i nie zadziałałoby).

RYSUNEK PUNKTY WYJŚCIOWE WARTOŚCI ŻYWNOŚCI ~ masz 3 opcje.

1. Sprawdź je w wyszukiwarce kieszonkowej lub Książkach towarzyszących

2. Sprawdź je online lub za pomocą aplikacji telefonu.

3. NAJLEPSZA OPCJA, (szczerze) ~ Użyj swojego kalkulatora punktowego.

5. Twój dzienny cel punktowy jest teraz wam dane na JEDNYM z DWAJ sposobów, NIE MOŻNA go obliczyć online (chyba że macie e-narzędzia) i NIE jest w książkach.

RYSUJ TWOJE CELE DZIENNE ~ masz 3 opcje.

1. Otrzymujesz go, gdy będziesz uczestniczyć w spotkaniu w waszej książce.

2. Dostajesz je online, jeśli jesteś E-Tools lub Monthly Pass Subscriber (domyślam się, że twoja aplikacja na telefon też to zrobi).

3. NAJLEPSZA OPCJA, (szczerze) ~ Użyj swojego kalkulatora punktowego.

6.  NIE LICZBY punktów jest nadal opcją przez proste wypełnienie (pomyśl CORE).

7. Wstań i idź ~ Bądź aktywny zawsze i jak możesz.

8.. Traktowanie siebie jest zachętą (wszyscy teraz otrzymujemy 49 dodatków tygodniowych na punkty EXTRA)! Nie, nie są one przenoszone między tygodniami, jeśli nie są używane i nie można ich używać każdego tygodnia.

Wspaniale, prawda?

Pamiętaj tylko, że rzeczy, które pojawiały się w punktach, nie są tak odżywcze, więc będą cię bardziej kosztować. Będziesz jednak je kompensował, oszczędzając punkty na POWER FOODS, które są teraz niższe w punktach ..

9. The Dobre wytyczne dotyczące zdrowia zostały zaktualizowane, aby uwzględniać żywność energetyczną, a także ograniczać zawartość sodu wraz z cukrem i alkoholem.

ULUBIONA NOWA FUNKCJA

Czekam na ... .Wszystko, KTÓRYCH DROID użytkownicy, tak jak ja, w końcu mają PRZEGLĄDY MASY WIDZĄCEJ wdrażanie.

NAJLEPSZĄ część, możesz skanowanie kodów kreskowych i kalkuje punkty!

KILKA OSTATECZNYCH MYŚLI

* KUP TERAZ! Jeśli zamierzasz kupić kalkulator i / lub zestawy, kup je TERAZ, nawet jeśli oficjalnie nie przyłączasz się do stycznia. Powodem jest to, że Weight Watchers ma "rozsądną cenę", ponieważ nagradza obecnych członków niższymi cenami, ale, korzystając z noworocznych Resolutioners i podnosząc ich ceny każdego miesiąca, aż osiągną limit w lutym.

Kupiłem zestaw Deluxe, ponieważ zawiera on KALKULATOR za darmo i COOKBOOK! Teraz jest 34 USD (ale wzrosną do 39,95 USD).

Jak fajnie jest w torbie organizatora ?!

Jest też mniejszy zestaw, który kosztuje 14,95 $, ale nie dostajesz za to wszystkich fajnych rzeczy.

* Naprawdę potrzebujesz kalkulatora, aby skalować punkty - określa dzienny cel punktowy i pomaga znaleźć punkty dla każdego jedzenia. To 6 USD lub ZA DARMO z zestawem Deluxe.

* Wszystkie produkty Weight Watchers, które sprzedają, wzrosły w wartości punktowej od barów do płatków owsianych do mrożonych posiłków. (Notatka poboczna, może będą pracować nad zrobieniem ich z PRAWDZIWYMI SKŁADNIKAMI / ŻYWNOŚCIĄ, nie tylko chemikaliami Mrugający uśmiech)

Wartości punktów Frozen Meal najprawdopodobniej nie będą wyświetlać nowych statystyk do stycznia 2010 r. Sprawdź je w Complete Food Companion i / lub użyj kalkulatora punktów do tego czasu. Nowe posiłki będą miały niebieski symbol za punkty plus (większość 6-punktowych wersji ma teraz 9 punktów, więc sprawdź to!)

* To naprawdę nie jest tak źle, mówią, że większość ludzi je z grubsza tych samych 25 pokarmów przez cały czas. Z biegiem czasu jestem pewien, że poznasz najważniejsze rzeczy, które jesz najczęściej.

* Nie, nie musisz wyrzucać wszystkich swoich starych książek kucharskich. Po prostu użyj informacji o wartości odżywczej dla każdego przepisu (nawet na mojej stronie!), Aby obliczyć NOWE Wartości Punktów.

Dla tych, którzy chcą uzyskać małą pomoc lub po prostu chcą mieć małe wyzwanie, mają wydmuchiwany przewodnik Kick Start, który mówi wszystko, czego potrzebujesz, aby program działał.

Rozmawiałem o nowym programie na Twitterze z kilkoma super fajnymi blogerami dziś rano i zdecydowaliśmy się stworzyć własny Weight Watchers Support Group... Każdy może się przyłączyć, ale byłby to świetny sposób na wymianę pomysłów, motywowanie i osiąganie naszych celów.

AKTUALIZACJA!!! The Weight Watchers Support Group jest teraz NA ŻYWO. Nazwaliśmy go Friends for Weight Loss, ponieważ właśnie do siebie jesteśmy. Kliknij TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ DO GRUPY I ZABAWĘ!

Gotowi do startu start….

375 Akcje

Weight Watchers Points Plus ~ Nowy program

przez Gal Trieu
18 lipca 2007 r

Big Mac ma 14 punktów obserwujących ciężar, ćwierćfunta z serem 13 ikurczak KFC 9. Czym są Weight Watchers Points?

Weight Watchers Points plan to bardzo skuteczny komercyjny program odchudzaniakoncentruje się na zrównoważonym odżywianiu niskotłuszczowym, ćwiczeniach fizycznych i grupowym. Każdypozycja żywności ma wartość punktów Weight Watchers na podstawie jej wartości odżywczej.Dietetkom pomaga "kalkulator" Weight Watchers i przepisy kulinarnedostarczone przez program Weight Watcher Points. Wszyscy członkowie są zachęcani do wzięcia udziałudyskusje grupowe i sesje doradcze w lokalnych ośrodkach Weight Watchers dopomóc w zmianie stylu życia. Zapewnia także program Weight Watchers Pointswsparcie online oraz punkty i kalkulatory online.

Weight Watchers stworzyli własną linię kuchni, którą można kupićniezależnie w większości głównych sieci sklepów spożywczych. Jest jednorazowa opłata rejestracyjnai tygodniową opłatą.

Wszystkie produkty spożywcze mają przypisaną wartość punktową w oparciu o system Weight Watchers Points.Jest to zależne od wielkości porcji, liczby kalorii, ilości błonnikagramów i ilość tłuszczowych gramów w żywności. Im wyższe gramy tłuszczowe, tymwięcej punktów w tym jedzeniu. Im wyższy gram włókno, tym mniej punktów. Ilośćpunktów, które każdy dieter powinien mieć codziennie, zależy od ich masy ciała i tego, w jaki sposóbwiele próbują stracić.

Big Mac: 14 punktów Weight WatchersPopularny Big Mac z Mcdonald's ma 14 punktów Weight Watchers

Czy Weight Watchers Points działają?

Badanie opublikowane w Journal of the American Medical Association (JAMA),finansowane przez Weight Watchers, znaleziono osoby, które śledzą punkty Weight Watchersprogram na dwa lata stracił średnio sześć funtów. Pracowity uczestnik - ktoudział w co najmniej 78 procentach cotygodniowych spotkań - stracił średnio 11 funtówpo dwóch latach w programie.

Średnia utrata wagi wśród uczestników Weight Watchers Points "jestniewiele w porównaniu z tym, co ludzie mają nadzieję, że stracą, lub co ludzieMuszę przegrać, aby osiągnąć pożądane, smukłe "- donosi badanieautor dr Stanley Heshka.

Heshka sugeruje, że ludzie, którzy muszą stracić znaczną wagędość szybko ze względów medycznych może chcieć zrezygnować z Weight Watchers Pointsprogram i podobnie skonstruowane programy. Nie oznacza to jednak wagiSystem Watchers Points nie przynosi żadnych korzyści. Podczas gdy przeciętnie uczestnicy tracilitylko niewielkie ilości masy podczas zapisywania w ustrukturyzowanych Weight WatchersProgram punktowy, niektóre straciły znacznie więcej, osiągając maksymalną ilość utraconej wagiokoło 50 funtów. Strukturalny program "wydaje się mieć przewagę nad próbowaniemstracić wagę samemu, "powiedział Heshka.

Dla osób, które nie są jeszcze otyłe, ale doświadczają wzrostu masy ciała,lub masz rodzinną historię problemów, które mogą być pogarszane przez nadwagę -takich jak choroby serca lub cukrzyca - program Weight Watchers Points może miećznaczący wpływ na zdrowie.

Formuła Weight Watchers Points

Właściwa formuła Weight Watchers Points używana w Weight Watchers Points Kalkulator jest obecnie objęty ścisłym amerykańskim patentemprawa. Wzór jest pokazany poniżej:

Gdzie:
p = punkty
c = kalorie
f = Fat Grams
r = Diet Grams włóknisty

(Uwaga: min {r, 4} to liczba gramów błonnika pokarmowego lub 4, w zależności od tegojest mniejszy. Innymi słowy, tylko pierwsze 4 gramy włókna "liczą się").

Niektóre przykłady Weight Watchers Punkty przypisane do żywności są wyświetlane w Poniższa tabela, używając kalkulatora Weight Watchers Points dałaby podobnewynik:

jedzenie WW Punkty Kalorie Tłuszcz (g) Węglowodany (g) Fibra (g)
Średnie frytki 10 450 22 57 5
Ćwierćfuntówka z serem 13 430 30 38 2
Cheeseburger 7 330 14 35 2
Big Mac 14 590 34 47 3
Kukurydza na kolbie 3 140 2 34 2
Niskotłuszczowy makaron z grilla z kurczaka 17 873 8.9 134.3 10.3
Beztłuszczowa Azjatycka Sałatka z Kurczaka 14 714 9 121 9.6
O niskiej zawartości tłuszczu Brownie Sundae 6 326 3.2 72 4.6

Plusy i minusy systemu Weight Watchers Points

Plusy
Wiele osób często rezygnuje ze śniadania lub lunchu, wierząc, że to pomoże im przegraćwaga. W konsekwencji ciało zamienia się w tryb głodzenia i spowalnia organizmwskaźnik metabolizmu. W rezultacie, wszelkie spożywane tuczne jedzenie zostaje zmagazynowanejak tłuszcz. System Weight Watchers Points to dobry program, który równoważy prawidłoweodżywianie, doradztwo i ćwiczenia. Dieta nigdy nie jest głodna lub czujeletargiczny - w rzeczywistości, dietetycy często zgłaszają, że jedzą więcej na Weight WatchersProgram punktowy niż zwykle. Spożywane jedzenie jest po prostu bardziej pożywne.

Istnieje wiele referencji od ludzi, którzy są zadowoleni z Weight WatchersProgram punktowy, a oni mają dobry program dietetyczny. Dietetycy również są w staniezachowaj materiały (które są bardzo dobre i pouczające) i są w stanie spróbowaćzrób to sam, bez wchodzenia na spotkania.

Weight Watchers jest jednym z dobrych ludzi w tej branży pigułek i pigułekpozbawieni skrupułów "eksperci". Plan punktów zwycięstwa wykonuje skuteczną pracękontroli porcji nauczania i kształci dietetyka na temat wartości odżywczejniektóre produkty spożywcze mają. Jest to program do wyboru, jeśli czujesz, że potrzebujesz twarzą w twarzwsparcie.

To wymaga zamieszania z utraty wagi. Dietetycy mają swobodę wyboru- nie ma żywności bez ograniczeń i jest ona wystarczająco elastyczna, aby można ją było używać na co dzieńjeśli masz bardzo napięty harmonogram.

Cons
Chociaż Plan Punktów Winnych Weight Watchers ma swoje zalety, to też opiera sięmocno na sztuczkach. Reklamują się agresywnie, aby przekonać do nadwagiludzie, że mogą schudnąć bez poświęcania żywności, którą kochają. onereklamuj się z Sarą, księżną Yorku, próbując przekonać o tym ludzi z nadwagąmogą schudnąć bez poświęcania żywności, którą kochają.

Jednak tak jest osiągnąć tylko poprzez umożliwienie dietetykom posiadanie kalorii, które powinny być spożywane zdrowa żywność z bardzo małymi porcjami potencjalnie niezdrowej żywności. Ta strategia daje dieterowi fałszywe poczucie prawdziwych zmian żywieniowych, które muszą wprowadzić w ich życiu dla długofalowego sukcesu. Jeśli ktoś poważnie chce schudnąć i trzymaj się tego, muszą przemyśleć bardziej kompleksowo żywność, którą jedzą bez schematu mylących punktów. Program również nie stawia priorytetu na ćwiczeniach - co jest niezbędne do długotrwałej kontroli zdrowia i wagi.

Średnio tylko 5% dietetyków odniosło sukces przekraczając 5 lat.Osiąga się to poprzez długoterminową terapię, która może stać się bardzo kosztowna imoże potencjalnie zapobiec rozwojowi samodzielności i samodyscypliny.

Niektórzy dietetycy stwierdzili, że spotkania są denerwujące i kosztowne. Mimo żespotkania mają przede wszystkim wspierać uczestników, mogą sprzyjać konkurencjiNatura. Tego rodzaju presja rówieśnicza może zmotywować niektórych dietetyków do dalszego przegrywaniawaga, ale może mieć negatywny wpływ na innych. Ponadto wydaje się, że jedzeniebyć obsesją na punkcie jakiegoś dietera, jeden z członków zgłosił:

"Przez cały czas miałem obsesję na punkcie jedzenia, musiałem ważyć,mierz, licz, śledź wszystko, co wkładam do ust. Nie tylko toza dużo pracy, ale sprawiło, że jedzenie stało się jeszcze bardziej priorytetowe niż przedtem. jawiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale chciałem zjeść WIĘCEJ, kiedy byłem na diecie, ponieważZawsze myślałem o jedzeniu. "

Dr Catherine DeAngelis, redaktor naczelna JAMA, najlepiej opisuje wagęProgram obserwatorów, "podczas gdy Weight Watchers i podobne programy mogą działaćdla niektórych osób najwyraźniej nie działają one dla wszystkich. Programy mają najlepszeSzanse na pracę, jeśli czują się naturalnie dla ludzi podążających za nimi, w przeciwnym razieutrata wagi jest zbyt trudna do utrzymania. Działa tak długo, jak długo pozostajeszto."


ŹRÓDŁO: Journal of American Medical Association 2003; 289: 1792-1798,1833-1836.

UWAGA: Weight Watchers jest zarejestrowanym znakiem handlowym Weight WatchersInternational, Inc. POINTS i 123 Success są znakami towarowymi Weight Watchers International,Inc. Autentyczne informacje na temat programu są dostępne tylko w lokalnej wadzeSpotkanie obserwatorów. Ta strona nie jest powiązana z Weight Watchers Internationalw jakikolwiek sposób, a Weight Watchers nie sprawdził tej witryny pod względem dokładności ani przydatnościdla członków WW. Informacje na tej stronie oparte są na wspomnieniach i założeniachjego autora i nie jest uzasadniony jakimikolwiek celami jego autora. Wszyscy czytelnicyZachęcamy, aby udali się na spotkanie Weight Watcher, aby uzyskać informacje o WW. Ta stronajest prezentowany zgodnie z prawami Pierwszej Poprawki; prawa, o które warto walczyć.

Wszystkie informacje są przeznaczone wyłącznie dla Twojej wiedzy ogólneji nie zastępuje porady lekarskiej lub leczenia w określonych schorzeniach.Powinieneś szukać szybkiej opieki medycznej w przypadku jakichkolwiek konkretnych problemów zdrowotnych i skonsultować sięTwój lekarz przed rozpoczęciem nowego schematu fitness.

4.1
Średnia ocena: 37
5
13
4
1
3
1
2
3
1
0