Dieta Dukana: 2 kroki do utraty wagi, 2 kroki do utrzymania go na zawsze

# 1 międzynarodowa bestsellerowa książka dietetyczna przyjeżdża do Ameryki Północnej
 
Opracowany przez Dr. Pierre'a Dukana, francuskiego lekarza, który spędził swoją karierę pomagając ludziom schudnąć, dieta Dukana odrzuca odliczanie kalorii i obiecuje trwałą utratę wagi, pozwalając jednocześnie zwolennikom jeść tyle, ile im się podoba.
 
Pierwotnie opublikowana w 2000 r. Dieta Dukana przetoczyła się przez Francję, wspierana przez ludzi, którzy z powodzeniem stracili na wadze w związku z unikalnym czteroetapowym reżimem. Dieta Dukana pomógł milionom we Francji, gdzie był numerem jeden przez ponad dziesięć lat i przyjął w dwudziestu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Polsce, Korei i Brazylii. Wszyscy razem, Dieta Dukana sprzedał ponad 3 miliony kopii na całym świecie.
 
Dieta: 4 proste kroki do trwałej utraty wagi
 
Faza pierwsza: atak
Korzystając z kalkulatora True Dankana, dietetycy określają rozsądny i zdrowy cel odchudzania. Następnie rozpoczynają fazę ataku Dukana przez okres od dwóch do siedmiu dni, podczas których konsumowane są tylko nielimitowane chude białka i galette (lub naleśnik) otrębów owsianych i osiąga się dramatyczną utratę wagi.
 
Faza druga: rejs
Dieta na przemian dni nieograniczonego chudego białka z dni białek w połączeniu ze zdrowymi warzywami, aż osiągną swoją prawdziwą wagę.
 
Faza trzecia: konsolidacja
Dietetycy pozostają na tym etapie przez 5 dni za każdy utracony funt. W tym momencie dieta pozwala na nieograniczoną ilość białka i warzyw, a inne produkty (takie jak ser i chleb) są ponownie wprowadzane. Dietetycy mają również dwa cotygodniowe uroczystości, aby powstrzymać nudę.
 
Faza czwarta: Stabilizacja
Jest to część planu utrzymania, w której naśladowcy mogą jeść, co im się podoba, nie odzyskując wagi - pod warunkiem, że przestrzegają 3 nierozerwalnych reguł, w tym spożywania tylko nieograniczonej ilości chudego białka przez jeden dzień w tygodniu.
 
Dla każdej fazy Dieta Dukana oferuje jasne proste wskazówki dotyczące długoterminowego sukcesu. Dieta Dukana to idealna dieta dla osób pragnących szybkiego odchudzania, które można utrzymać bez liczenia kalorii lub porcji.

Z edycji Hardcover.

4.4
Średnia ocena: 22
5
12
4
2
3
1
2
2
1
0