Dlaczego tylko mój żołądek staje się gruby?

Niestety, nie możesz stracić tłuszczu z określonej części ciała - twoje ciało wkłada tłuszcz tam, gdzie chce (wydaje się, że są czynniki genetyczne, które determinują to miejsce ... w każdym razie, nie możesz tego kontrolować: () Ćwiczenia brzuszne (np. Przysiady, podbrzusza itp.) Pomogą budować mięśnie w tej części ciała, ale "utrata tłuszczu" nie jest możliwa.

W 100% skutecznym (lub prawie dostatecznym) sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest spożywanie mniejszej ilości kalorii niż spalanie - to znaczy spożywanie mniejszej ilości kalorii i więcej ćwiczeń. Bieganie, jazda na rowerze itp. Ćwiczenia są bezpłatne i pomogą; staraj się wycinać fast foody i jeść więcej owoców, warzyw, ryb i chudego mięsa (gotowanie dla siebie może faktycznie zaoszczędzić pieniądze). Pewne ćwiczenia obciążające to także dobry pomysł na budowanie masy mięśniowej - może spróbuj zestawić dość "zrównoważony" program ćwiczeń, takich jak pompki, przysiady itp., Które wykorzystują własną masę ciała. Alternatywnie, może być w stanie uzyskać tani zestaw hantli (przypadek wody lub piwa może również przydać się do przysiadu). Rysunek na temat utraty jednego lub dwóch funtów tygodniowo.

Jeśli chodzi o dietę, możesz spróbować spędzić tygodniowy budżet żywności na kupowaniu zdrowej żywności - owoców, warzyw, ryb, chudego mięsa itd. To da ci dużą motywację, by nauczyć się gotować szybko, a jeśli nie masz innego jedzenie do jedzenia, możesz zaskoczyć się tym, jak szybko głód doprowadzi cię do wypróbowania nowych rzeczy;)

Jeśli chodzi o zdrowe dania mięsne, może spróbuj takich rzeczy jak grilowana chuda pierś z kurczaka, hamburgery z chudego steku mince itp. Ryby takie jak tuńczyk czy rekin są również dość mięsne-smakują i są po prostu grillowane. Wędliny są również niskotłuszczowe, a rzeczy takie jak króliki mogą być tanie, jeśli znajdziesz przyjaznego rzeźnika lub myśliwego ...

4.5
Średnia ocena: 29
5
15
4
4
3
3
2
1
1
0