Weight Watchers # 1 Najlepszy plan na utratę wagi przez US News & World Report na czwarty rok z rzędu

W 2014 r. Ocena Best Diets zapewnia także najwyższą pozycję w rankingu najlepszych planów dotyczących odchudzania, najłatwiejszego planowania i kategorii najlepszych komercyjnych planów.

Article By: Mary Elizabeth Hurn

Z przyjemnością informujemy, że Weight Watchers po raz kolejny króluje w rankingu Best Diets 2014 Wiadomości ze świata i ze świata, zdobywając pierwsze miejsce w trzech kategoriach. Jesteśmy na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych planów odchudzania i najlepszego planu komercyjnego - po raz czwarty z rzędu - jak również najłatwiejszego planu naśladowania, który otrzymał ten tytuł, ponieważ kategoria została dodana trzy lata temu. Weight Watchers to także najwyżej notowana komercyjna dieta w kategorii "Najlepsze diety za zdrowe odżywianie". Niezależny zespół 22 ekspertów zajmujących się dietą i żywieniem stwierdził, że elastyczność Weight Watchers i fakt, że żadne produkty żywnościowe nie są niedostępne, były dużymi przywilejami programu.

"Odbieranie najwyższego rozpoznania z zaufanego zasobu, takiego jak Wiadomości i raport o świecie USA jest naprawdę satysfakcjonujące i tylko pogłębia nasze pragnienie dalszego dostarczania "najlepszego" i "najłatwiejszego" programu "- powiedziała Lesya Lysyj, prezydent, Ameryka Północna, Weight Watchers.

"Weight Watchers pomógł milionom ludzi stracić na wadze i osiągnąć swoje cele od ponad 50 lat, ale zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie pracy często jest najtrudniejszą częścią" - powiedział Lysyj. "Tak więc, podczas gdy zaryzykujemy z naszym sukcesem PointsPlus® podejście, jesteśmy również podekscytowani wprowadzeniem nowego dwutygodniowego planu prostego startu, ponieważ wierzymy, że pomoże to członkom w szybkim rozpoczęciu swoich noworocznych celów i odkrywaniu nowego początku dzięki Weight Watchers u ich boku. "

Mimo że jest on zbyt nowy, by uwzględnić go w najnowszym rankingu amerykańskich wiadomości i światowych raportów, nasz plan Simple Start został opracowany z myślą o sukcesach w walce z utratą wagi przy pomocy Weight Watchers. PointsPlus® program. Przez dwa tygodnie, wszystko, co musi zrobić członek, to jeść z listy dobrych produktów, które można znaleźć w każdym sklepie spożywczym. Zapewniamy wiele pysznych pomysłów na posiłek lub członkowie mogą tworzyć własne przy użyciu Power Foods za pomocą zupełnie nowej aplikacji dla subskrybentów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o prostym starcie.

Weight Watchers nieustannie pracuje nad innymi sposobami, aby łatwiej było śledzić plan i było wygodniejsze, na przykład ekscytujące postępy w naszych oryginalnych aplikacjach mobilnych. w tym funkcje skanera kodów kreskowych i funkcji Snap & Track (śledzenie zdjęć). Ulepszyliśmy także naszą witrynę mobilną.

Wraz z coraz większą liczbą badań wspierających nasze podejście do odchudzania, jesteśmy dumni z tego, że robimy, co możemy, aby pomóc w walce z otyłością i, co najważniejsze, utrzymać Amerykanów w zdrowiu.

Jak ustalane są rankingi: Panel ekspertów USA i World Report składał się z uznanych w całym kraju ekspertów w zakresie diety, żywienia, otyłości, zachowania ludzi, cukrzycy i zdrowia serca. Eksperci przeprowadzili dogłębną ocenę 32 planów dietetycznych, oceniając je w siedmiu kategoriach: Krótkoterminowa utrata masy ciała, długoterminowa utrata masy ciała, łatwość przestrzegania przepisów, kompletność odżywcza, ryzyko zdrowotne oraz zdolność do zapobiegania cukrzycy i serca lub zarządzania nimi choroba. Eksperci ocenili każdą dietę od 1 do 5 w każdej z kategorii. Możesz dowiedzieć się więcej o metodologii tutaj.

† Cyfrowe narzędzia i aplikacje dostępne tylko w Weight Watchers OnlinePlus lub subskrypcja eTools. Aplikacje dostępne na iOS i urządzenia z Androidem.

4.3
Średnia ocena: 20
5
11
4
3
3
2
2
2
1
1