Operacja pomostowania żołądka - utrata masy ciała | Grupa szpitalna

Poznaj swojego nowego partnera odchudzającego.

Rozumiemy, że utrata wagi nie jest łatwa, szczególnie na własną rękę. Kiedy już próbowałeś diety i ćwiczeń, a to nie wystarczy, operacja bariatryczna z The Hospital Group może być początkiem twojej podróży do nowego ciebie.

Operacja pomostowania żołądka może być odpowiednia, jeśli masz BMI 40 lub więcej lub mniej (ale nie mniej niż 30), jeśli cierpisz na choroby związane z otyłością, takie jak cukrzyca typu 2. Jest to sprawdzona forma odchudzania w połączeniu z programem zmian diety, ćwiczeń i stylu życia. Chirurgia polega na stworzeniu małej torebki żołądkowej i przekierowaniu jelita cienkiego, co pomaga ograniczać przyjmowanie pokarmu i zmniejszać głód oraz wchłanianie kalorii i składników odżywczych.

Operacja może pomóc pacjentom, którzy zmagają się z otyłością, utratę znacznych ilości wagi - średnio 55-70% nadwagi po 3 latach (źródło: National Registry Chirurgia Report 2014). Istnieją również znaczące korzyści zdrowotne, w tym kontrola cukrzycy typu 2 i nadciśnienia oraz poprawa bezdechu sennego, astmy, bólu stawów, poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Z nami możesz to zrobić. Skontaktuj się i rozpocznij swoją podróż już dziś.

Zarezerwuj teraz swoją konsultację

4.3
Średnia ocena: 40
5
15
4
1
3
2
2
3
1
1