Jak spalić tłuszcz z twoich łydek

Tłuszcz cielęcy jest bardziej zawstydzający niż niebezpieczny. W przeciwieństwie do tłuszczu w żołądku nie zwiększa to ryzyka chorób przewlekłych. Aby spalać tłuszcz, musisz uwzględniać ćwiczenia w codziennym życiu, wprowadzając zmiany w diecie. Ustaw cel, aby uzyskać lepszą definicję w dolnej części pleców, podczas gdy schudniesz. Mięsień brzuchaty i płaszczuszek są głównymi mięśniami w okolicy łydki.

Wideo dnia

Przestań jeść, kiedy czujesz się usatysfakcjonowany Przejadanie prowadzi do nadmiaru funtów w całym ciele. Zmniejsz porcje, aby jeść mniej. Żuć powoli, aby zapobiec przejadaniu się.

Jedz zdrowe jedzenie zamiast pustych kalorii. Porzućcie żeberka z grilla, kukurydzę w śmietanie, załadowane pieczone ziemniaki i smażony kurczak. Zdecyduj się na produkty o niższej zawartości tłuszczu, kalorii, sodu i cukru, takie jak piersi z kurczaka, chuda wołowina, filety z indyka, ryby, niskotłuszczowe produkty mleczne, owoce, warzywa, fasola i produkty pełnoziarniste.

Wykonaj ćwiczenia układu krążenia, które podkreślają twoje łydki. Przykładami są skakanka, wspinaczka po schodach, jazda na rowerze i bieganie po zboczu. Wybierz jeden z tych formularzy lub połącz je w jednym treningu. American College of Sports Medicine zaleca od 60 do 90 minut cardio, jeśli chcesz schudnąć. Wykonywać trzy dni w tygodniu w naprzemienne dni. Ćwicz kilka razy dziennie, aby uzyskać minuty, jeśli nie możesz zrobić wszystkiego naraz.

Stań ze stopami o szerokich biodrach, aby podnosić cielę. Te przede wszystkim działają na żołądek, który jest mięśniami dwuczęściowymi tuż poniżej kolana. Podnieś pięty w powietrzu tak wysoko, jak to możliwe i przytrzymaj przez pełną sekundę. Obniż nogi powoli i powtórz od 20 do 25 razy. Wykonaj je na jednej stopie dla odmiany. Stań przed ścianą lub krzesłem dla równowagi, jeśli to konieczne.

Usiądź na końcu ławki, aby zrobić cielę na podbrzusze dla Twojego Soleusa, który jest przedni lub przed twoim żołądkiem. Umieść hantle na udach i trzymaj je pionowo lub poziomo obiema rękami. Podnieś swoje pięty maksymalnie wysoko, przytrzymaj przez sekundę i powoli obniżaj obcasy. Powtórz od 15 do 20 powtórzeń.

Odwróć palce na zewnątrz, aby pracować z zewnętrzną częścią mięśni łydek i okolic nosa. Czaszki spływają zewnętrznym aspektem twoich goleń. Stań z piętami na szerokość bioder i palcami pod kątem. Podnieś się na palcach tak wysoko, jak to tylko możliwe, przytrzymaj przez sekundę i powoli powróć do pozycji wyjściowej. Powtórz dla 20 do 25 powtórzeń.

Wykonaj zestaw podskoków z palcami zwróconymi do wewnątrz. Działają one w wewnętrznej części twoich cieląt. Połóż palce u nóg na szerokość biodra i odsuń piętki pod kątem. Podnieś się na palcach, przytrzymaj przez sekundę i powoli powróć do pozycji wyjściowej. Powtórz od 20 do 25 razy.

  • Skakanka
  • Hantle
  • Ławka
  • Wykonaj cztery lub pięć zestawów ćwiczeń łydek. Pracuj trzy dni w tygodniu w naprzemienne dni cardio.
4.5
Średnia ocena: 25
5
14
4
2
3
2
2
1
1
0