Https://www.health.com

Witamy! Aby zapewnić najlepsze treści na naszych stronach i aplikacjach, partnerzy Meredith współpracują z zewnętrznymi reklamodawcami, aby wyświetlać reklamy cyfrowe, w tym spersonalizowane reklamy cyfrowe. Ci reklamodawcy korzystają z technologii śledzenia w celu zbierania informacji o Twojej aktywności na naszych stronach i aplikacjach oraz w Internecie i innych aplikacjach i urządzeniach.

Zawsze masz możliwość korzystania z naszych witryn bez spersonalizowanych reklam opartych na działaniach związanych z przeglądaniem Internetu, odwiedzając stronę wyboru klienta DAA, stronę NAI i / lub stronę internetową UE dotyczącą wyboru, z każdej przeglądarki lub urządzenia. Aby uniknąć spersonalizowanej reklamy opartej na aktywności w aplikacjach mobilnych, możesz zainstalować aplikację AppChoices DAA tutaj. Możesz znaleźć o wiele więcej informacji na temat swoich wyborów prywatności w naszej polityce prywatności. Nawet jeśli zdecydujesz się nie śledzić aktywności stron trzecich w poszukiwaniu usług reklamowych, nadal będziesz widzieć niespersonalizowane reklamy w naszej witrynie.

Klikając przycisk Kontynuuj poniżej i korzystając z naszych witryn lub aplikacji, zgadzasz się, że my i nasi zewnętrzni reklamodawcy możemy:

 • przenieść swoje dane osobowe do Stanów Zjednoczonych lub innych krajów, oraz
 • przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi spersonalizowanych reklam, z zastrzeżeniem wyborów opisanych powyżej oraz w naszej polityce prywatności.

Żądania podmiotu danych UE

Https://www.health.com

Wszyscy chcemy mieć nasze ciasto i zjeść je ... o, i chcemy, żeby ciasto miało zero kalorii! Podczas gdy ciasto bez kalorii pozostaje fantazją o jedzeniu, tak naprawdę istnieją potrawy, które kosztują nas prawie nic do jedzenia, w przeliczeniu na kalorie. To, co nazywam "darmową żywnością" i "prawie darmową żywnością".

Wiem, o czym myślisz, ale to nie wszystko "jedzenie dla królika" - niektóre owoce, pakowane przekąski, a nawet mrożone desery stanowią ocenę. Więc jeśli masz ochotę na coś, co możesz zjeść, ale nie możesz zaoszczędzić kalorii, sprawdź listę poniżej niskokalorycznych opcji - wraz z kilkoma przepisami, aby je ubrać.

Ale najpierw trochę definicji: "darmowe jedzenie", moim zdaniem, to te, które mają 25 kalorii lub mniej na rozsądną porcję. "Prawie darmowe pokarmy" mają od 25 do 60 kalorii na rozsądną porcję. Kontrola porcji jest tutaj kluczowa. Podczas gdy 2 kubki popkornu, popcorn mikrofalowy w 94% wolny od tłuszczu może zawierać tylko 40 kalorii, jeśli zjesz całą torebkę, otrzymasz 200 kalorii - zdecydowanie nie jest to "prawie za darmo".

Znajdziesz te "darmowe" i "prawie darmowe" produkty spożywcze w czterech podstawowych obszarach twojego supermarketu.

1. Sekcja Produkcji

Wiele warzyw o wysokiej zawartości wody i błonnika staje się "wolna" lub "prawie wolna". Więc jeśli masz ochotę na coś z kryzysem, pomyśl o tych "darmowych" opcjach ("darmowe" jedzenie, jedzone w rozsądnych ilościach, nie musisz być zapisywany w dzienniku, jeśli chcesz, wypisz 1 szklankę tych warzyw jako 1/2 szklanki warzyw bez dodatku tłuszczu):

 • 2 duże łodygi selera = 13 kalorii, 1,2 grama błonnika
 • 2 szklanki rozdrobnionej sałaty rzymskiej = 18 kalorii, 1,4 grama błonnika
 • 1/2 ogórka = 20 kalorii, 1 gram błonnika
 • 1 średni pomidor = 25 kalorii, 1,3 grama błonnika
 • 1/2 szklanki groszku cukrowego = 30 kalorii, 3,4 grama błonnika
 • 1 marchewka = 30 kalorii, 2 gramy z błonnika
 • 1 szklanka kije jicama = 45 kalorii, 6 gramów błonnika

Nie musisz być królikiem, aby czerpać przyjemność z tych przekąsek - zwłaszcza jeśli ubierzesz je w "darmowy" dip z tego szybkiego przepisu:

"Bezpłatny" Dip Ranch

Nieprzerwany

Czasopismo jako: 1/4 szklanki jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu

2 łyżki beztłuszczowej śmietany
3/4 łyżeczki do herbaty Hidden Valley Ranch Dip Mix

 • Wymieszaj śmietanę i proszek do kąpieli ranczo razem w małej filiżance lub naczyniu z łyżką.
 • Podawaj z surowymi warzywami jako cudownie pożywna przekąska.

Wydajność: 1 porcja

Na 2 łyżki stołowe: 25 kalorii, 1 g białka, 4 g węglowodanów, 0 g tłuszczu, 0 g błonnika, 230 miligramów sodu. Kalorie z tłuszczu: 0%.

Wierzcie lub nie, warzywa nie mają przypiętego rynku "darmowej żywności". Niektóre niskokaloryczne owoce również powodują cięcie (Dziennie co 1/2 owocu):

 • 1 brzoskwinia = 37 kalorii, 1,6 grama błonnika
 • 1/2 grejpfruta = 37 kalorii, 1,7 grama błonnika
 • 1 szklanka truskawek w plasterkach = 50 kalorii, 2,5 grama błonnika
 • 1 szklanka arbuza = 51 kalorii, 0,4 grama błonnika
 • 1 szklanka papai = 54 kalorie, 2,5 grama błonnika
 • 3/4 szklanki połówek moreli = 55 kalorii, 2 gramy z błonnika
 • 1 miarka kantalupa = 56 kalorii, 1,3 grama błonnika
 • 1 pomarańczowy = 60 kalorii, 2,3 grama błonnika

2. Sekcja żywności mrożonej

Świeże, surowe warzywa to nie jedyna opcja warzywna. Oto kilka "prawie darmowych" warzyw, które znajdziesz w sekcji mrożonego jedzenia (Journal 1 cup jako 1/2 szklanki warzyw bez dodatku tłuszczu):

 • 1 szklanka zimowych warzyw mieszanych = 25 kalorii, 2 gramy z błonnika
 • 1 szklanka toskańskich warzyw = 25 kalorii, 2 g błonnika
 • 1 szklanka mieszanych brokułów, kalafiora i marchwi = 25 kalorii, 2 gramy błonnika
 • 3/4 szklanki całej zielonej fasoli = 25 kalorii, 2 gramy z błonnika

3. Pakiety produktów

Jell-O jest w zasadzie wykonany z wody, cukru i nietrawionego żelu. Tak więc bezcukrowy Jell-O jest tak "darmowy", jak to tylko możliwe:

 • 1/2 szklanki bezcukrowego jell-o (wiśnia, limonka, truskawka-banan) = 10 kalorii

Nie wszyscy chodzą na bezcukrową galaretkę Jell-O, ale jeśli ci się spodoba, możesz zaimprowizować ją z 1/4 szklanki dowolnego z wyżej wymienionych owoców lub 2 łyżkami beztłuszczowej bita (dodając 20 kalorii do całkowity). Aby nie być nudnym, spróbuj tego pięknego parfait:

Nieprzerwany

"Darmowe" Jell-O Parfait

Czasopismo jako: 1/2 świeżych owoców

1/2 szklanki małych kostek przygotowanych bez cukru Jell-O, schłodzone (smak do wyboru)
2 łyżki beztłuszczowej bita topping
1/2 szklanki truskawek w plasterkach (lub zastąp inne owoce wymienione powyżej)

 • Łyżkę 1/4 szklanki kostek Jell-O w szkło parfaitowe lub inne małe. Na wierzch z 1/4 szklanki pokrojonych truskawek, a następnie 1 łyżkę ubijania.
 • Powtórz warstwy z pozostałymi Jell-O, truskawkami i bitą polewą.

Wydajność: 1 porcja

Na porcję: 55 kalorii, 2 g białka, 8,5 g węglowodanu, 0,3 g tłuszczu, 0 mg cholesterolu, 1,5 g błonnika, 75 mg sodu. Kalorie z tłuszczu: 5%.

Chociaż z pewnością nie są "wolne", istnieje kilka zapakowanych produktów zbożowych, które można uznać za "prawie za darmo", gdy są spożywane w umiarkowanych porcjach (Czasownik podany poniżej jako skrobia 1/4 szklanki bez dodatku tłuszczu):

 • 94% popcorn mikrofalowy wolny od tłuszczu. 2 kubki popped = 40 kalorii, 2 gramy błonnika
 • Quaker Rice Snacks, Apple Cynamon. 8 mini ciastek = 60 kalorii
 • Quaker Rice Snacks, Caramel Corn. 8 mini ciastek = 60 kalorii

4. Przekrój zamrożonego deseru

Tak, ludzie. Możesz znaleźć "prawie darmowy" pokarm w sekcji mrożonego deseru w twoim supermarkecie. Kupiłem jeden rodzaj mrożonych batonów wymienionych poniżej, a moje przed-nastoletnie dziewczyny lubiły je jako fajne popołudniowe przekąski.

Są to produkty, które znalazłem, które kwalifikują się jako "prawie za darmo" (Dziennik każdy jako 1/4 szklanki soku owocowego):

 • Dreyers Batony pełnoziarniste, bez dodatku cukru (truskawka, mandarynka i malina). 1 bar = 30 kalorii, 1 gram błonnika. (Należy pamiętać, że każdy baton ma 2 gramy alkoholi cukrowych, które są substytutami cukru, które mogą mieć efekt przeczyszczający, jeśli są spożywane w dużych ilościach).
 • Batony Dole Fruit Juice, bez dodatku cukru (truskawka, winogrona i malina). 1 pop = 30 kalorii (każdy pop zawiera 2 gramy alkoholi cukrowych).
© 2005 WebMD, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.
4.2
Średnia ocena: 22
5
13
4
5
3
2
2
2
1
0