Ocet jabłkowy i napój detoksykacyjny Lemon

Uczyń ten SoFabFood ekskluzywnym ocet jabłkowy i Lemon Detox Drink, wypróbowany i prawdziwy sposób, aby przejść do swoich celów odchudzania na Nowy Rok!


Jeśli chcesz oczyścić, stracić tkankę tłuszczową i zyskać więcej energii, spróbuj dodać do diety naturalne napoje detoksykacyjne, które pomogą ci żyć bardziej młodzieńczo!

Kluczowe składniki tego ekskluzywnego octu jabłkowego SoFabFood i napoju Lemon Detox są zmieszane razem, aby zrobić zaskakująco smaczną miksturę, która pomoże Ci w rozpoczęciu realizacji celów odchudzających na nowy rok. Ocet jabłkowy, cytryny, pieprz cayenne, kurkuma i imbir mają potężne właściwości zdrowotne, które przyniosą wiele korzyści!

Ocet jabłkowy - jest pełen enzymów i dobrych bakterii. Zawiera kwas octowy, który, jak wykazano, obniża ciśnienie krwi do sześciu procent.

Cytryny - wypłukuj toksyny z przewodu pokarmowego. Są bogate w przeciwutleniacze, minerały i witaminy, które pomagają rozluźnić toksyny w przewodzie pokarmowym. Cytryny są również naturalnym środkiem moczopędnym. Detox sok z cytryny jest doskonałym dodatkiem do oczyszczania wątroby. Naturalne właściwości czyszczące cytryny pomagają ograniczyć szkodliwe bakterie.

Cayenne Pepper - stymuluje przewód pokarmowy, który zwiększa przepływ enzymów i soków żołądkowych. Pomaga to organizmowi w metabolizowaniu żywności (i toksyn). Kajenna powoduje również, że pocimy się, kolejna część detoksykacji.

Kurkuma - to naturalny detoksykator wątroby. Wątroba wykorzystuje żółć, aby wyeliminować toksyny; żółć również odmładza komórki wątroby, które rozkładają szkodliwe związki. Z tego powodu kurkuma była stosowana w leczeniu trawienia i zaburzeń wątroby.

Imbir - jest silnym składnikiem detoksykującym, który pomaga rozpocząć metabolizm. Imbir może poprawić trawienie poprzez zwiększenie pH żołądka i stymulację enzymów trawiennych.

4.6 od 7 Opinie

Ocet jabłkowy i napój detoksykacyjny Lemon

Pij ten napój detoksykacyjny przez trzy dni i pomóż wypłukać toksyny i wzmocnić metabolizm.

Autor: April Decheine

Rodzaj przepisu: Detox Drink

Składniki

  • 16 uncji filtrowanej wody
  • Sok z 1 cytryny
  • 1 "świeżego imbiru, obrany.
  • ½ łyżeczki kurkumy
  • ½ łyżeczki pieprzu cayenne
  • 1 łyżka octu jabłkowego (od matki!)

Instrukcje

  1. Wymieszaj wszystkie składniki razem i wypij!

Uwagi

Pij przez trzy dni, zrób dużą porcję, którą możesz przechowywać w lodówce.

3.4.3177

Mamy nadzieję, że znalazłeś tę informację i przepis na SoFabFood's Apple Cider Ocet i Lemon Detox Drink informacyjny i zachęcamy Cię do picia tego codziennie przez trzy dni, aby czerpać z niego wiele korzyści zdrowotnych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, pamiętaj, aby zatrzymać się w sekcji Food and Fitness, aby pomóc Ci w poszukiwaniu zdrowszego i szczęśliwszego Ciebie!

Ujawnienie: Autor tego artykułu nie jest przeszkolonym lekarzem, ani dietetykiem. Wszystkie informacje w tym poście oparte są na badaniach, zaleceniach lekarza i osobistych doświadczeniach.

4.6
Średnia ocena: 27
5
11
4
2
3
1
2
2
1
1