Kreatywne i zdrowe pomysły na przekąskę

34K Akcje

Kreatywne i zdrowe przekąski, które Twoje dzieci będą absolutnie miłe i świetny sposób, aby włączyć do diety więcej owoców i warzyw. Pamiętaj, że dzieci potrzebują 3-5 porcji owoców i warzyw dziennie w celu ich optymalnego rozwoju.

Kreatywne i zdrowe pomysły na przekąskę

1.- Potwory Pieprzowe. Użyj swoich ulubionych spadków i ciesz się! Pokrój paprykę w cienkie plasterki i napełnij paprykę dowolnym rodzajem dipu. Dla oczu użyj plastra czarnej oliwki i odrobiny dipu. Te kreatywne i zdrowe pomysły na przekąski są świetne także na imprezy! Moją ulubioną kąpielą jest hummus.

Moje najnowsze filmy

2.- Kebaby owocowe i dip jogurtowy. Spróbuj różnych smaków i kombinacji owoców. Jogurt grecki to dobry wybór. Wypróbuj go również z mlekiem kokosowym lub jogurtami z migdałowego mleka! Jeśli masz frajdę z zabawy, możesz spróbować tak wielu różnych kombinacji! Kebaby z owocami i warzywami są również świetne! Idealny na przyjęcia lub przekąski w domu. Jeden z moich ulubionych frezów do zabawy: przecinarki do warzyw ze stali nierdzewnej wykonane ze stali nierdzewnej i świetna do serwowania warzyw dla dzieci w kreatywny i super zabawny sposób!

Proszę zobaczyć mój drugi post na więcej pomysłów pop owoców: pomysły pop owoców

3.- Idź łowić ryby. Użyj selera jako wędki, masła orzechowego lub ulubionego masła orzechowego, uwielbiam całe naturalne surowe masło migdałowe
i krakersy ze złotymi rybkami.

Możesz stworzyć własną rybkę za pomocą prostej receptury zawierającej tylko 4 składniki. Zdobądź Mini Tiny Fish Cookie Cutter, mają kilka rozmiarów do wyboru. Poszukaj domowych krakersów cheddar: domowych krakersów

Co za świetny pomysł! Można również po prostu umieścić kije selera na tacy z dipem z fasoli lub sera i udekorować precelkami ze złotej rybki, marchewką lub papryką!

4. -Hummus Flower. Można również podawać go z dowolnym rodzajem zanurzenia. Użyj marchewki dla dzieci lub pokrój marchewki w plastry. Jeśli podajesz marchewki maluchowi, dobrym pomysłem będzie najpierw gotowanie na parze lub gotowanie, aby były miękkie. Polecam gotowanie na parze zamiast gotowania, aby zachować składniki odżywcze. Dobry parowiec to cyfrowy parowiec Hamilton Beach

5.-Kiwi i żółw winogronowy. Graj z owocami i warzywami i twórz zabawne kreacje! Zaangażuj swoje dzieci również w ten proces! Pierwsze zabawne kroje sprawią, że dzieci będą naprawdę podekscytowane jedzeniem zdrowym! Jak te urocze żółwie! Niektóre inne noże, które lubię: Wilton Metal Cookie Cutters lub zestaw do cięcia kwiatów MSC 3pc zrobić wspaniałą owocową sztukę!

Rekomendowane produkty:

34K Akcje

Związane z

4.1
Średnia ocena: 37
5
15
4
1
3
2
2
1
1
1