Top Ten Waist Odchudzanie Ćwiczenia dla kobiet - Top.me

Sekret szczupłej talii leży w ćwiczeniu, które wykonujesz.

To prawda, że ​​kiedy kontrolujesz swoją dietę, stracisz część tłuszczu w brzuchu. Jednakże osiągniesz tą szczupłą talię tylko wtedy, gdy uzupełnisz swoją dietę odpowiednim rodzajem ćwiczeń.

Samo ćwiczenie godzin na rowerze stacjonarnym to za mało. Długie, wolne sesje cardio nie są idealnym rozwiązaniem dla szczuplejszej talii. Robienie brzuszków, dopóki nie możesz stać prosto, również nie wystarcza, by mieć wąską talię. Ćwiczenia typu "ab-focus", takie jak popularny chrupnięcie, izolują mięśnie brzucha, ale nie uderzają w mięśnie, które biegną po twojej stronie (skośne) i głębokie, "gorseciarskie" mięśnie brzucha (mięśnia poprzecznego brzucha lub TVA).

Aby mieć idealną talię w talii, potrzebujesz nie tylko odpowiedniej mieszanki ćwiczeń, która jest skierowana na mięśnie rdzenia, jednocześnie zwiększając metabolizm, ale także właściwą dietę.

Kiedy wzmacniasz właściwe mięśnie, ukośne i TVA, zaczynasz budować tę szczuplejszą i mocniej wyglądającą talię.

Abs Workout App

7-minutowa aplikacja treningowa Abs

Jeśli masz iPhone'a, wypróbuj naszą 7-minutową aplikację treningową Abs. Daje ci pełny trening abs, który schnie talię i wzmocni rdzeń - w ciągu zaledwie 7 minut. Aplikacja jest dostarczana z nakładkami głosowymi, instrukcją ćwiczeń i wbudowanym zegarem. Najlepszy ze wszystkich: to nic nie kosztuje. Możesz to zrobić bezpośrednio w App Store.

Dziesięć dziesiątek najbardziej efektywnych ćwiczeń odchudzających w talii

10) Skakanka skacząca

# 10 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Skakanka Pomijam

Kto by pomyślał! Skakanka jest świetnym ćwiczeniem wyszczuplającym talię. Ponieważ znacznie zwiększa tempo przemiany materii i zmusza do zaciśnięcia rdzenia w tym samym czasie, jest podwójnie skuteczny.

Wykonując to ćwiczenie, spróbuj bardziej złożonych ruchów, które obejmują więcej mięśni, takich jak skręcanie talii w lewo i w prawo podczas skoku. Kiedy będziesz czuł się komfortowo z tym ćwiczeniem przez kilka dni, spróbuj wykonać procedurę treningu interwałowego o wysokiej intensywności za pomocą swojej skakanki:

  • Skakać tak szybko, jak to możliwe przez 40 sekund.
  • Mają 15 sekundową przerwę.
  • Powtórz 5 razy, zrób jednominutową przerwę i idź jeszcze raz!

Spowoduje to spalenie dużej ilości kalorii podczas treningu, a także będzie miało działanie po spaleniu na tłuszczach przez kilka godzin po treningu.

Zalecamy zaopatrzenie się w regulowany, lekki skakanek, taki jak ten, aby umożliwić szybkie skoki.

9) Skręty narciarskie

# 9 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Skręty na nartach

(Przepraszam, nie mogłem znaleźć dziewczyny robiącej te zwroty akcji! Jeśli to zrobisz, zrób zdjęcie i wyślij je do mnie! 🙂

Podnośniki do skakania mogą być dla niektórych nieco nudne, ale to one są świetnymi palnikami na flab. Oprócz skakania, spróbuj użyć zwrotów narciarskich. Za pomocą skręcania klawiszy skaczesz tak, jak robisz ze skaczącymi podnośnikami, ale tym razem trzymasz stopy razem i skręcasz na biodrach, zamiast rzucać rękami. Po prostu skacz i skręć w lewo, a następnie wróć do środka, a następnie skręć w prawo i wróć do środka. To ćwiczenie działa na funkcję obrotową rdzenia ciała, jednocześnie spalając kalorie. To świetna odmiana dla miłośników cardio i nieco bardziej interesująca niż zwykły stary jack do skoków!

8) Pchnięcia biodrowe

# 8 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Hip pchnięcia

Żadna kobieca forma kształtowania talii nie byłaby kompletna bez jakiejś wersji bioder. Pchnięcie biodra wraz z ruchami pośladków naśladują pośladki i mięśnie dolnej części pleców. To ćwiczenie wzmacnia mięśnie i kształtuje pośladki. To świetny sposób na poprawienie krzywych i zmniejszenie talii.

7) Burpees

# 7 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Burpees

Zderzacze są prawdopodobnie najlepszymi ćwiczeniami kondycji ciała, jakie kiedykolwiek zrobisz. Działają praktycznie na każdej grupie mięśniowej w twoim ciele i jeśli rzucisz push up, to ćwiczenie wyduży cię jeszcze bardziej, co jest naprawdę wspaniałe dla twojego ciała. Wykonuj te czynności w ramach rutyny układu metabolicznego lub podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT). Kulturyści, elitarni sportowcy i fizyczni konkurenci używają tych ruchów, by wzmocnić swoje ciało i możesz to zrobić.

6) Crunchy rowerowe

# 6 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Crunches rowerów

Otrzymujesz dwa treningi z uderzeniami rowerowymi - uderzenie cardio i ab burn. Poprzez naprzemienne podnoszenie kolana i skręcenie tułowia, możesz wygenerować rozpęd, który przyspieszy twoje serce. Działanie dolnej części ciała / górnej części ciała oznacza uderzanie w całą ścianę brzucha. Uderzenia rowerowe pokazały, że ostrzeliwują abs w większym stopniu niż praktycznie każde inne podstawowe ćwiczenie.

5) Cat Vomit

# 5 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Cat Vomits

To ćwiczenie wygląda i brzmi dziwnie, ale daje twoim mięśniom TVA świetny trening. Czasami konieczne są ekstremalne środki, aby aktywować te mięśnie. Aby wykonać to poprawnie, uklęknij na czworakach i zrób wydech całkowicie. To zdecydowanie wymusi twoje mięśnie brzucha. Z tej pozycji podnieś pępek w kierunku kręgosłupa i przytrzymaj przez 10 sekund. Powtórz ten ruch kilka razy. Uważaj, aby nie stracić oddechu i staraj się utrzymać neutralną pozycję pleców i szyi.

4) Pionowe wyciągi biodrowe

# 4 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Pionowe biodrowe wyciągi

Pionowe wyciągi biodrowe silnie aktywują twoje mięśnie TVA. musisz wykonać ten ruch poprawnie. Wymaga ogromnej elastyczności w biodrach i ścięgno, ale zdecydowanie warte wysiłku. Utwórz kształt litery L leżąc płasko na plecach i podnieś nogi, aż stopy znajdą się bezpośrednio nad biodrami. Z tej pozycji unieś biodra z podłogi, przesuwając stopy w kierunku sufitu. Upewnij się, że ruch ten jest wykonywany bez kołysania lub zginania nóg.

3) Boczne deski

# 3 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Boczne deski

Boczne deski angażują boczne mięśnie rdzenia, przede wszystkim wewnętrzne i zewnętrzne skośne. Jest to bardzo odmienne od ciężkiego podnoszenia ciężarów, które może nadmiernie rozwinąć ukośne, a tym samym utratę kobiecego kształtu klepsydry.Z bocznymi deskami wszystko, co robisz, wzmacnia i usprawnia twoje ukośne ułożenie, bez tworzenia "klockowatego" umięśnionego wyglądu.

2) Deski

# 2 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: deski

Planks jest prawdopodobnie najlepszym i najpopularniejszym ćwiczeniem podstawowym oprócz brzuszków. Mimo ich popularności wielu ćwiczących nieprawidłowo wykonuje deski. Aby naprawdę zaangażować rdzeń, upewnij się, że ściskasz pośladki (mięśnie grzbietu) i utrzymujesz ciało prosto podczas wykonywania tego ćwiczenia. Zanurz się w pośladkach, aby utworzyć tylne nachylenie bioder, które w większym stopniu aktywuje mięśnie brzucha. Postaraj się nie zapadać w biodro, ponieważ jeśli zaczniesz obwiązywać biodrami, oznacza to, że nie dostaniesz aktywacji rdzenia, której szukasz.

1) Rollouty szwajcarskich piłek

# 1 Talia Odchudzanie Ćwiczenie: Swiss Ball Rollouts

Weź deskę i jeszcze lepiej. Istnieje wiele odmian szwajcarskiej piłki (patrz nasz artykuł: Piłki do ćwiczeń - Przewodnik ostateczny), ale podstawowe ćwiczenia zaczynają się od rąk na szwajcarskiej piłce (łokcie też są w porządku). Przytrzymaj pozycję deski, a następnie lekko przewiń piłkę do przodu. Przytrzymaj pozycję przez 3 sekundy, a następnie cofnij się do pozycji wyjściowej. Widzący ruch tam iz powrotem, który robisz ze sterowaniem i stabilnością, jest fantastycznym ćwiczeniem rdzeniowym, ponieważ obciąża mięśnie brzucha, skośne i dolnej części pleców.

Pięć najlepszych ćwiczeń, których powinieneś unikać

10 powyższych ćwiczeń to twoi przyjaciele; pomogą ci osiągnąć seksowną talię. Jest jednak kilka ćwiczeń, których powinieneś unikać. Ćwiczenia te albo zmarnują twój czas, albo sprawią, że twoja talia będzie grubsza.

5) Przysiady

Są to przede wszystkim ćwiczenia biodrowe i są teraz uważane za relikt ze zapomnianej ery treningu fitness. Sit ups są znane z powodu bólu pleców i naprawdę nie trafiają w midsection.

4) Chrupnięcia

Powód uniknięcia brzuszków jest podobny do Sit Ups. Wiele osób unika Crunches, ponieważ cierpią na bóle pleców. Można to jednak pokonać za pomocą szwajcarskich kulek i kulek stabilności. Kryzys jest nadmiernym wysiłkiem, który zapewnia sub-par aktywację brzucha. Jeśli chcesz się schrupać, rowerowe cięcie da ci lepszy wynik. Ważone chrupnięcia są również znacznie skuteczniejszą opcją.

3) Ciężkie przysiady

Możesz wykonać jakąś formę ćwiczeń w kucki, ale to, czego chciałbyś uniknąć, to przysiady w ciężkim stylu. Dzieje się tak dlatego, że przysiady w ciężkim stylu mogą rzucić rozmiar na biodra i talię. Lepiej będzie, jeśli zastąpisz duże ruchy przysiadu ćwiczeniami, takimi jak Przyssawki z obciążającym ciężarem kettlebell lub Splitem Squats. to kładzie większy nacisk na ścięgna i pośladki.

2) Boczne zakręty

Boczne łuki naprawdę nadają skosom solidny trening. Jednakże, ponieważ pociągają za sobą użycie mięśni brzucha i skośnych, mogą dodać mięśni po bokach. Zabije to twój kształt klepsydry, dlatego powinieneś unikać tego ćwiczenia. Boczne deski są znacznie lepszą opcją do tonowania twoich skosów bez nadęcia.

1) Rosyjskie zwroty akcji

Poza tym, że są złym ćwiczeniem dla treningu ab, mogą być szkodliwe. Obejmują zgięcie i rotację kręgosłupa, co stawia kręgosłup w upośledzonej pozycji. Nie ma jednego powodu, dla którego powinieneś robić rosyjskie zwroty akcji, ale jeśli ktoś ci to zalecił, grzecznie zignoruj ​​tę radę.

Go Forth and Be Slimmer!

Jest więcej i być może jeszcze lepsze ćwiczenia odchudzające w talii, ale tutaj 10 najlepszych ćwiczeń tutaj załatwi sprawę. Skorzystaj z pierwszej 6, aby celować w rdzeń i korzystaj z ćwiczeń od 7 do 10 na ćwiczenia kardio i ogólne.

Łącząc efektywne ćwiczenia cardio z udowodnionymi mechanizmami dokręcającymi, z pewnością sprawdzi się w zrzucaniu tłuszczu z brzucha, tworząc jednocześnie odpowiednią talię.

Jeszcze? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak pozbyć się dolnego tłuszczu z brzucha ...

Mów swój umysł

komentarze

Spodoba Ci się również:

4.5
Średnia ocena: 20
5
10
4
4
3
2
2
3
1
0