FilterBypass - Twój anonimowy serwer proxy

FilterBypass jest bezpłatny anonimowy serwer proxy co pozwala ludziom na całym świecie ominąć filtry internetowe i cieszyć się nieograniczonym przeglądaniem. W przeciwieństwie do innych serwerów internetowych obsługujemy wszystkie główne portale streamingowe, takie jak YouTube i Dailymotion. Cieszymy się, że możesz odblokować swoje ulubione serwisy społecznościowe, takie jak Facebook lub Twitter, jednym kliknięciem .

Zjednoczmy się, aby zwalczać opresję i cenzurę internetu oraz anonimowo surfować po Internecie.

Jak to działa?

Poinformujesz nas, którą stronę chcesz odblokować, a następnie pobierzemy ją za pomocą naszego serwera. Docelowa witryna nie wyświetla Twoich danych osobowych, takich jak Twój adres IP i przeglądarka. Dlatego działamy jako pośrednik między Tobą a witryną internetową i wydajnie. ukryj swój adres IP. Możesz wybrać modyfikację informacji, które chcesz nam pokazać na docelowej stronie, zmieniając useragent.

Zezwalamy również naszym użytkownikom na usuwanie plików cookie w dowolnym momencie w celu uzyskania większej anonimowości. Co więcej, nie ma potrzeby instalowania oprogramowania proxy ani usługi VPN w celu skorzystania z naszej w 100% bezpłatnej usługi proxy.

Szybki i niezawodny

Nasze serwery zostały zoptymalizowane w celu zapewnienia szybkiego przeglądania naszym użytkownikom. Co więcej, mamy specjalne mechanizmy zapobiegające blokowaniu naszej witryny przez filtry.

Wysoce zabezpieczony

Twoje połączenie jest szyfrowane za pomocą 128-bitowy SSL przez cały czas korzystając z naszych usług w celu zapewnienia optymalnej prywatności. Ochrona prywatności w Internecie jest naszą misją.

Przyjazny użytkownikowi

Wpisz stronę, którą chcesz odwiedzić na powyższym pasku adresu i kliknij opcję Surfuj. Przeszukiwanie anonimowe to tylko jedno kliknięcie :)

4.5
Średnia ocena: 25
5
14
4
3
3
1
2
3
1
0