Nowa dieta Abs dla kobiet: przegląd diety

Każdy chce płaskiego brzucha. Tłuszcz z brzucha nie jest zwykłym odrazą, ale tłuszcz wokół środka może być niebezpieczny i jest celem Nowa dieta Abs dla kobiet.

Autor i redaktor naczelny Zdrowie mężczyzn i Zdrowie kobiet Czasopisma, David Zinczenko twierdzi, że ma receptę na spalanie tłuszczu z brzucha i uzyskanie abs w stanie surowym w ciągu zaledwie sześciu tygodni, zmieniając sposób jedzenia i ćwiczeń.

Zaktualizowane o nowe badania, dekoder zniekształceń porcji i wskazówki dotyczące używania żywności w celu zwiększenia zdrowia, Nowa dieta Absdla kobiet jest łatwiejszy w użyciu, a jeszcze skuteczniejszy w topieniu tłuszczu z brzucha niż książka Zinczenko z 2007 roku, Dieta Abs dla kobiet, on mówi WebMD przez e-mail.

Dieta i ćwiczenia działają lepiej niż same. Aby uzyskać płaski brzuch, potrzebujesz obu. Połowa książki poświęcona jest ćwiczeniom siłowym i treningom interwałowym, które mają na celu poprowadzenie twojego planu ćwiczeń przez 20 minut, trzy dni w tygodniu w tygodniach od trzeciego do szóstego.

Plan obiecuje nawet 12 funtów utraty wagi tłuszczu z brzucha w ciągu pierwszych dwóch tygodni planu, kiedy ćwiczenia są opcjonalne, chociaż chodzenie jest wysoce zalecane.

Wskazówki w całej książce stanowią solidną i pomocną poradę dietetyczną. Ale to, czy otrzymasz płaski brzuch, jest mniej pewne.

"Podczas gdy poprawa wyglądu mięśni brzucha jest możliwa dzięki zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom, utrata do 12 funtów tłuszczu z brzucha w ciągu dwóch tygodni jest nierealistyczna", mówi dietetyk odchudzania Elisa Zied, MS, RD.

Nowa dieta Abs dla kobiet: co można zjeść

Przód i środek planu to 12 potraw energetycznych zawartych w planach menu. Te produkty są podkreślone, ponieważ są bogate w składniki odżywcze, zawierają białko, wapń i zdrowe tłuszcze. Rozmiary porcji są przepisywane w celu kontrolowania kalorii, nawet w przypadku pokarmów energetycznych.

W 12 potrawach energetycznych istnieje wiele opcji, aby dodać różnorodność i zaspokoić szeroką gamę podniebień.

Nowa dieta Abs 12 Power Foods - (akronim czary abs die die power)

1. Migdały i inne orzechy jedzone ze skórą w stanie nienaruszonym.

2. Fasola i inne rośliny strączkowe

3. Szpinak i inne zielone warzywa

Nieprzerwany

4. Nabiał: mleko beztłuszczowe lub o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt, ser, twaróg

5. Natychmiastowe płatki owsiane: niesłodzone, bezsmakowe

6. Jajka

7. Turcja i inne chude mięso. Lean steak, chicken, fish

8. Masło orzechowe - całkowicie naturalne, bez cukru.

9. Oliwa z oliwek

10. Pieczywo pełnoziarniste i płatki zbożowe

11. Extra-Protein powder (Whey)

12. Maliny i inne jagody

Zjedz sześć mini posiłków dziennie z naciskiem na białko, przepisywane w każdym posiłku, abyś czuł się zadowolony i aby naprawić mięśnie. Posiłki koncentrują się na potrawach energetycznych prezentowanych w ciągu trzech tygodni od diety i przepisów kulinarnych. Kalorie wahają się od 1400 do 1600 dziennie.

Pij dużo wody, ogranicz spożycie alkoholu do 2-3 drinków tygodniowo, a raz w tygodniu możesz popijać oszukańczy posiłek i jeść cokolwiek chcesz.

W menu nie ma wyrafinowanych węglowodanów, wypieków, cukru, białego ryżu, makaronu, syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, smażonych potraw, margaryny, potraw z częściowo uwodornionych olejów, pełnotłustego nabiału, tłustych mięs, tłuszczów nasyconych i tłuszczy trans. .

Nowa dieta Abs dla kobiet: jak to działa

Nr 1 w prognozowaniu przyrostu masy ciała jest odchudzanie - mówi Zinczenko. Zaleca sześć małych posiłków dziennie, aby utrzymać ciało dobrze odżywione zdrową żywnością, aby zachęcić do spalania tłuszczu przy zatrzymywaniu mięśni.

Zdrowa dieta, zdrowe proteiny i wolno płonące węglowodany - wraz z ćwiczeniami oporowymi - są kluczową mieszanką do utrzymania masy mięśniowej i przyspieszenia utraty tkanki tłuszczowej - mówi Zinczenko.

Chociaż Nowa dieta Abs dla kobiet twierdzi, że nie jest dietą, to rzeczywiście dieta z dokładnym planem. Nie jest to jednak dieta krótkoterminowa - to zdrowy plan odżywiania, który Zinczenko chce, by kobiety używały do ​​życia.

Zaprojektowany, aby poprawić wygląd i zdrowie, plan może również obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi oraz zmniejszyć ryzyko cukrzycy i niektórych form raka, mówi Zinczenko.

Nowa dieta abs dla kobiet: opinie ekspertów

Jedz sześć małych posiłków dziennie (z białkiem w każdym posiłku i dużą ilością zdrowej żywności w kontrolowanych porcjach) i regularne ćwiczenia są mocnymi stronami Nowa dieta Abs dla kobiet- mówi Christine Rosenbloom, doktor nauk medycznych, emerytowana profesor żywienia w Georgia State University.

Nieprzerwany

Ale Rosenbloom odnotowuje pewne sprzeczności w całej książce. "Uważa się, że nie jest to dieta, ale istnieją plany menu dotyczące diety średnio 1400 kalorii" - mówi.

Inną sprzecznością jest obietnica budowy mięśni, która wymaga odpowiedniej ilości kalorii, białka i treningu siłowego. "To będzie trudne do osiągnięcia w planach menu poniżej 1600 kalorii i podczas pierwszych dwóch tygodni, kiedy ćwiczenia będą opcjonalne", mówi Rosenbloom.

W książce wspomniano o wielu badaniach, ale brak szczegółowych referencji sprawia, że ​​trudno to uzasadnić, mówi Rosenbloom.

"Jego obietnica utraty tłuszczu jest trudna do dostarczenia, ponieważ nie ma czegoś takiego jak formuła, która gwarantuje czysty spadek tkanki tłuszczowej. Szybka utrata masy ciała jest bardziej prawdopodobna, niż większa waga wody niż utrata tkanki tłuszczowej", mówi Rosenbloom.

Opracowanie sześciopak abs wymaga bardzo niskiego poziomu treningu tkanki tłuszczowej i siły. "Nie możesz zamienić tłuszczu w mięśnie, możesz stracić tłuszcz i budować mięśnie" - mówi Rosenbloom, redaktor Sportowe żywienie: praktyczny podręcznik dla profesjonalistów (z końcem tego roku),

I nawet jeśli przestrzegasz diety i planu ćwiczeń, nie ma gwarancji, że osiągniesz płaski brzuch. "Płaskie mięśnie brzucha są zależne od wielu czynników, w tym od genetyki, kształtu ciała, poziomu aktywności i innych czynników" - mówi Zied.

Nowa dieta Abs dla kobiet: jedzenie dla myśli

Napisany w sprytny i wciągający styl, The Nowa dieta Abs dla kobiet jest szablonem zdrowszej diety skierowanej do kobiet, które chcą się wzmocnić i pozbyć się niechcianego tłuszczu.

Jest to rozsądny, realistyczny plan żywieniowy z naciskiem na pokarmy bogate w składniki odżywcze, kontrolę kalorii i regularną kondycję. I jest pełen przydatnych wskazówek.

Zdrowe jedzenie sześć razy dziennie może być bardzo skutecznym sposobem radzenia sobie z głodem i głodem. Ale łatwo się przejadać, więc musisz dokładnie kontrolować swoje porcje.

Postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem po treningu siłowym, dobrym odżywianiu i ćwiczeniach, a stracisz wagę i poprawisz siłę mięśni. Ale jak wiele innych książek na temat diety, niektóre z roszczeń i obietnic mogą być przesadzone, zawyżone lub bez dowodów naukowych.

Kathleen Zelman, MPH, RD, jest dyrektorem odżywiania dla WebMD. Jej opinie i wnioski są jej własnymi.

WebMD Expert Review

Źródła

ŹRÓDŁA:

David Zinczenko, autor, Nowa dieta Abs dla kobiet, redaktor naczelny, Zdrowie mężczyzn; dyrektor redakcyjny, Zdrowie kobiet.

Christine Rosenbloom, PhD, RD, profesor żywienia Uniwersytetu Stanowego w stanie Georgia; autor, Odżywianie sportowe: praktyczny podręcznik dla profesjonalistów.

Elisa Zied, MS, RD, autor, Odżywianie na wyciągnięcie ręki; prezes, Zied Health Communications, LLC.

Zinczenko, D i Spiker, T. Nowa dieta Abs dla kobiet, Rodale, 2010.

© 2011 WebMD, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowa dieta Abs dla kobiet: przegląd diety

Dieta Abs i jej kontynuacja, The Abs Diet for Women, została stworzona przez redaktora naczelnego magazynu Men's Health, Davida Zinczenko, który twierdzi, że jego dieta może pomóc ludziom osiągnąć pożądany sześciopak abs. Podczas gdy ta sześciotygodniowa dieta zawiera wiele zdrowych zasad i może doprowadzić do przynajmniej częściowego spadku wagi, żadne badania naukowe nie wiążą się z tą dietą i prawdopodobnie nie da większości kobietom wyjątkowo stonowanych mięśni brzucha zwanych zazwyczaj "sześciopak". Przed rozpoczęciem diety odchudzającej lub programem ćwiczeń należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest ona bezpieczna dla pacjenta.

Wideo dnia

Kobietom stosującym dietę Abs radzi się jeść trzy posiłki dziennie, a także przekąski na dwie godziny przed obiadem i kolacją oraz przekąskę dwie godziny po obiedzie. Jedzenie w regularnych odstępach czasu posiłków i przekąsek przez cały dzień może pomóc utrzymać stały poziom cukru we krwi, ograniczając w ten sposób głód i pragnienie między posiłkami. Badanie opublikowane w American Journal of Epidemiology w 2003 r. Wykazało, że spożywanie co najmniej czterech razy dziennie wiązało się z niższym ryzykiem otyłości niż spożywanie trzech lub mniej razy.

W tej diecie nie trzeba liczyć kalorii ani węglowodanów; wystarczy zjeść co najmniej dwa pokarmy energetyczne Abs Diet przy każdym posiłku i po jednym na każdą przekąskę. Te pokarmy, które są pożywne i sycące, obejmują orzechy, masło orzechowe, rośliny strączkowe, zielone warzywa liściaste, nabiał, zwykłą owsiankę błyskawiczną, jajka, produkty pełnoziarniste, oliwa z oliwek, jagody, białko serwatki w proszku oraz indyk i inne chude mięso; mogą łatwo dopasować się do zdrowej diety odchudzającej. Powinieneś również pić koktajle z mieszanki takich potraw, takich jak jogurt, serwatka, jagody i masło orzechowe, i włączać je do niektórych przekąsek w ciągu tygodnia.

Jogurt, warzywa, owoce, orzechy i produkty pełnoziarniste kojarzą się z utratą wagi, wynika z wyników badań opublikowanych w The New England Journal of Medicine w 2011 roku. Orzechy, masło orzechowe, chude mięso, jaja, białko serwatki w proszku, rośliny strączkowe a produkty mleczne są dobrym źródłem białka, które może pomóc w poprawie sytości i utracie wagi. Badanie opublikowane w Nutrition, Metabolism and Cardiovascular Diseases w 2009 r. Wykazało, że diety wysokobiałkowe prowadziły do ​​większej utraty masy ciała niż standardowe diety białkowe. Zarówno orzechy, jak i oliwa z oliwek dostarczają jednonienasyconego tłuszczu, który może pomóc w ograniczeniu złogów tłuszczu w okolicy brzucha, wynika z badań opublikowanych w 2007 roku w Diabetes Care. Jedzenie co najmniej trzech porcji całych ziaren dziennie, takich jak płatki owsiane, jest z mniejszą ilością tłuszczu w jamie brzusznej i mniejszym wskaźnikiem masy ciała, odnotowuje artykuł przeglądowy opublikowany w Public Health Nutrition w 2008 roku.

Nie chcesz po prostu dodawać pokarmów energetycznych do swojej diety; będziesz także musiał unikać lub ograniczać pewne inne pokarmy. Na przykład, zaleca się, aby unikać alkoholu i pić nie więcej niż dwie szklanki sody dziennie. Zamiast tego pić zieloną herbatę, niskotłuszczowe mleko lub wodę. Substancje zawarte w zielonej herbacie zwane katechinami mogą pomóc w zwiększeniu utraty tłuszczu w jamie brzusznej po wysiłku, zgodnie z badaniem opublikowanym w The Journal of Nutrition w 2008 roku. Unikaj pokarmów zawierających tłuszcze trans, tłuszcz nasycony, rafinowane węglowodany lub syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Wyjątkiem od tych zasad jest to, że jeden posiłek na tydzień można zjeść "oszukańczy posiłek" i jeść, co tylko zechcesz, więc nie będziesz go potrzebował przez resztę tygodnia.

Dieta Abs dla kobiet wymaga ćwiczeń, w tym co najmniej trzech treningów siłowych i dwóch treningów abs każdego tygodnia. Cardio jest uwzględniany w rozgrzewkach do treningów siłowych, ale Zinczenco zaleca lekkie treningi cardio na kilka dni pomiędzy treningami siłowymi, a także co najmniej jeden trening interwałowy tygodniowo. Uzyskanie regularnych ćwiczeń sercowo-naczyniowych może pomóc bardziej w utracie wagi niż rozciąganie, w tym w zmniejszeniu zarówno tłuszczu brzusznego, jak i całkowitego, zgodnie z badaniem opublikowanym w Journal of the American Medical Association w 2003 roku. Połączenie treningu siłowego i cardio jest jeszcze bardziej przydatne dla zmniejszenie ilości tłuszczu w jamie brzusznej niż w przypadku samego cardio, zgodnie z innym badaniem opublikowanym w Journal of Physiological Anthropology and Applied Human Science w 2003 roku. Aby uzyskać pełne informacje na temat diety i programu ćwiczeń, musisz kupić książkę lub zapłacić za jej użycie wersja online diety.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.5
Średnia ocena: 32
5
11
4
2
3
3
2
2
1
0