Indyjski plan diety Weight Loss | 4 tygodniowa dieta odchudzająca | Truweight

Twoja indyjska dieta może zawierać w sobie wszystkie te produkty!
Porady na temat odchudzania indyjskich diet Dlaczego nie tracisz wagi? | 4 tygodnie Ekspert Zalecany plan diety indyjskiej | 5 demonów spowalniających utratę wagi Stracić wagę, jeśli jesteś za pigułkami i eliksirami | Planujesz dołączyć do zakładu utraty wagi?

Czy jesteś przytłoczony wszystkimi fantazyjnymi egzotycznymi planami dietetycznymi? Potem nadszedł czas, abyś podążył za czymś, co pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia. Nadszedł czas, aby skupić się na Indyjski plan diety na odchudzanie. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, chociaż uważamy, że indyjskie posiłki są zdrowe, istnieje wiele luk. Dlatego zamiast przestrzegać diety, która nie jest odpowiednia dla Ciebie, spróbuj tego, co idzie w parze z nawykami żywieniowymi.

Damy ci wgląd w to, co cię przytula, stosunek ćwiczeń i kontroli diety, które musisz mieć. Plus zalecany przez ekspertów długotrwały plan diety odchudzającej dla Indian.

10 Zalecana dieta indyjska dla diet odchudzających

Utrata masy ciała nie jest tak trudne i przestrzegając poniższych wskazówek diety odchudzania, można schudnąć swobodnie. Kluczem jest pilne podążanie za wskazówkami.

1. Nie pomijaj posiłków

Pomijanie posiłków nigdy nie pomoże ci w utracie wagi. W rzeczywistości spowoduje to, że będziesz głodować, a skończysz na zjedzeniu czegoś niezdrowego, co jeszcze bardziej utrudni dietę odchudzającą [1].

2. Jedz częściej

Regularnie spożywaj małe posiłki. Celem jest, aby nigdy nie pozwolić sobie na głód. Czy mają zdrowe przekąski lub owoce, staraj się jeść częściej.

3. Mieć domowe jedzenie

Gotuj jedzenie w domu, abyś mógł zwracać większą uwagę na składniki i znaleźć zdrowe alternatywy dla gotowania. Na przykład możesz użyć mniejszego oleju lub upiec kurczaka zamiast smażenia.

4. Zwiększ zapasy zdrowej żywności

Zawsze upewnij się, że masz wystarczająco dużo zdrowej żywności w sklepie, więc gdy tylko zaczniesz odczuwać głód, zjesz coś zdrowego zamiast przechowywanych ciastek lub resztek pizzy.

5. Dodaj wszystkie grupy żywności do swojego planu diety

Kiedy planujesz posiłek, upewnij się, że zawierasz wszystkie ważne grupy żywności, takie jak białka, witaminy, węglowodany i dobry tłuszcz. Celem jest przestrzeganie zrównoważonej diety.

6. Wybierz mniejsze talerze i miski

To naprawdę działa. To ma związek z psychologią. Według nowych badań opublikowanych w Journal of Association for Consumer Research, zmniejszenie rozmiarów płytek może pomóc w zmniejszeniu ilości spożywanych pokarmów. Stąd mądra i prosta sztuczka, aby jeść mniej i schudnąć. [1]

7. Nie idź na imprezy z pustym żołądkiem

Kierunek na imprezę? Zjedz coś zdrowego, a potem idź. Pozwoli ci to być na wpół zapełnioną, a więc pokusisz się o mniejszą imprezę. To może pomóc ci w mniejszej ilości napojów alkoholowych.

3 Zasady odchudzania Kciuk dla imprezowiczów

 • Nie pomiń posiłków przed częścią, skończysz jeść więcej
 • Aby przeżyć odwodnienie z powodu alkoholi, utrzymuj się nawodniony przez cały dzień, a nawet pomiędzy napojami
 • Przygotuj swoje ciało na przyjęcie, jedząc świeże i surowe owoce przez cały dzień

8. Ogranicz używanie cukru i soli

Porzuć solniczkę i te dodatkowe łyżeczki cukru na herbatę. Zarówno cukier, jak i sól powinny być przyjmowane z umiarem. Nadmiar cukru może wpływać na poziom cukru we krwi, nadmiar soli może powodować zatrzymywanie wody, a te przyczyniają się do zwiększenia masy ciała.

9. Zjedz więcej owoców i warzyw

Aby posiłki były bardziej nasycone, możesz do nich dodać owoce i warzywa. To sposób na obrócenie naczyń w najbardziej zdrowy sposób.

10. Unikaj diet o zerowej zawartości węglowodanów / ograniczonej diety

Nie popadaj w pułapki restrykcyjnych planów dietetycznych, takich jak dieta zero carb. Nasz organizm potrzebuje składników odżywczych z każdej grupy żywności. Więc obcinanie któregokolwiek z nich powstrzyma nas tylko przed czerpaniem korzyści.

Większość diet odchudzających dostarczanych przez Internet lub przez niektórych dietetyków patrzy na leczenie objawu i nie leczy głównej przyczyny problemów z wagą.

Dlatego zaleca się, abyś skonsultował się z wyszkolonym profesjonalistą, jak schudnąć. Oto początek, możesz skonsultować się z jednym z dietetyków Truweight, całkowicie ZA DARMO! Zapytaj swoje wątpliwości i znajdź rozwiązania.

Uzyskaj BEZPŁATNE konsultacje Weightloss już dziś!

Próbowałem wszystkiego i teraz Masz już dość tego? Dlaczego nie tracisz wagi?

Czy obwiniasz swój leniwy styl życia i brak ćwiczeń? Planujesz biegać lub pobiegać z dala od weekendowej pobłażliwości lub oszukiwać na swojej karcie diety, aby zmniejszyć wagę? A może zaplanowałeś godzinną sesję jogi, aby wyleczyć się z poczucia winy z niezdrowego dodatku do zdrowej indyjskiej diety?

Cóż, mamy dla ciebie niespodziankę, badania mówią o tym, że ćwiczenia nie są wszystkim i kończą utratę wagi.

"Okazało się, nie możesz przejść na złą dietę! Doprowadzi to do zemsty na brzuchu i biodrach. "

Sheuli Bhatia jest silna jako zwycięzca Miss India Sparks 2016

Możesz wyśmiewać się z tej mądrości, ale weź udział w konkursie piękności, który wygrała z panią Sheuli Bhatia. Jej astma utrudniała ciężką pracę, ale była już zapisana w konkursie Miss India International.

Nawet ona myślała, że ​​dzięki lekkiemu wysiłkowi mogła wypalić złą dietę. Dopóki nie uświadomiła sobie, że dieta przyczynia się do 70% utraty wagi! Przeczytaj jej historię utraty wagi tutaj.

Liczne badania nad tym, jak schudnąć, teraz podniosły zasłonę na temat tego, ile wkładu wpływa na bieżnię, aż do śmierci na utratę wagi w porównaniu do wykresu diety, aby schudnąć! OK, oto jak to działa.

Uważa się, że utrata masy ciała ma miejsce, gdy zużyta energia (maniacy o kaloriach nazywają ją spalaniem kalorii) jest czymś więcej niż zużywaną energią (w postaci jedzenia, czegoś, co zostało udoskonalone w indyjskiej diecie odchudzającej).

Istnieją jednak 3 elementy wydatków na energię

 • Podstawowy wskaźnik metabolizmu (BMR)
 • Energia używana do trawienia żywności lub termicznego działania żywności
 • Aktywność fizyczna

Badania dowodzą, że BMR odpowiada za 60-80% wydatku energetycznego, kolejne 10% za trawienie, które w wyniku aktywności fizycznej pozostawia jedynie 10-30% energii lub kalorii.

W związku z tym ćwiczenia, które uznano za "rozwiązanie problemu utraty wagi", stanowią jedynie niewielkie zmiany masy ciała. Mamy cały artykuł poświęcony temu odwiecznemu spięciowi popartemu badaniami. Przeczytaj, co powinieneś preferować w przypadku utraty wagi, ćwiczeń fizycznych lub diety?

Hej, nie negujemy wpływu ćwiczeń na zdrowie. Badania wskazują, że ćwiczenia pomagają zmniejszyć ryzyko cukrzycy typu 2, udaru mózgu, chorób sercowo-naczyniowych, ciśnienia krwi i innych dolegliwości związanych ze stylem życia. Więc ćwicz, nie marnuj.

Jak schudnąć? Przyjąć dobrze zaplanowane indyjskie przepisy na odchudzanie!

Zalecenia dietetyczne Zalecane odchudzanie

Jak podkreślono w tym szczegółowym blogu Vox, unikając wysokotłuszczowych produktów spożywczych; ograniczenie spożycia kalorii; regularne ważenie i umiarkowana aktywność fizyczna pomaga w zmniejszeniu masy ciała i ostatecznie w kontroli wagi.

Więc robiłeś to wszystko? Jeśli nie jesteś i bankowość tylko podczas ćwiczeń, to utrata wagi będzie naprawdę powolna. Idź po indyjską dietę na odchudzanie dietetyka. Oto bezpłatna konsultacja na temat odchudzania od jednego z dietetyków Truweight, wszystko za darmo!

"Podsumowanie: wysiłek fizyczny lub aktywność fizyczna powodują jedynie niewielkie zmiany masy ciała. Nie połykaj ani nie obsesyjnie ani nie dostosowuj planu odchudzania wyłącznie wokół ćwiczeń. W rzeczywistości ćwiczenia mają swoją linię korzyści w zakresie warunków życia, a więc również ważne! Zamiast tego uzyskaj wykres diety na odchudzanie i trzymaj się go "

Wciąż zalecamy te 8-minutowe ćwiczenia z pełnym treningiem, aby utrzymać zdrowie i zmniejszyć tkankę tłuszczową z brzucha.

Przećwicz to razem z zalecanym przez ekspertów zalecanym planem odchudzania podanym poniżej i na pewno Ci się uda!

Ekspert zalecił Indyjski plan diety na odchudzanie w 4 tygodnie *

Nasz polecony przez Indian zalecany plan odchudzania to bezpieczny i pewny sposób na odchudzanie!

Tydzień 1: Dieta odchudzająca

Wcześnie rano: 1 wybrany owoc + 3-4 mieszane nasiona, takie jak arbuz, len, sezam, melon, aby wymienić tylko kilka.

Śniadanie: Otwórz kanapkę z paneer z miętowym chutney / 2 idlis z sambhar / Akki roti z koperkowymi liśćmi i omletem sambhar / 2 jajka z 2 kawałkami chleba pełnoziarnistego / 2 wieloziarniste mieszane paraty warzywne + 1 szklanka soku warzywnego do wyboru.

Rano: 4 orzechy włoskie i 2 daktyle / Owoc do wyboru / delikatna woda kokosowa z malai

Przed obiadem: 1 talerz ulubionej sałatki z dressingiem octowym. Propozycja przepisu z bloga

Obiad: 2 wieloziarniste roti / 1 Katori czerwony lub brązowy ryż + 1 miska dal / strączki jak rajma / Jajko bhurji / nie veg subji + 1 miska niskotłuszczowy twaróg

W środku wieczoru: 1 szklanka herbaty lub kawy / 1 szklanka maślanki

Przekąska: 1 wybrany owoc / 1 szklany napój białkowy serwatkowy / 1 miska. Kiełki bhel

Kolacja: 1 miska sos kurczakowy + 1 miska ryżu / 2 wieloziarniste rotis + sałatka + 1 miska niskotłuszczowa twaróg / 1 miska warzywna dalia upma lub 1 miska proso warzywne upma + 1 miska sambhar + 1 miska sałatki lub zupy

Po kolacji (jeśli się spóźniłeś): 4-5 sztuk orzechów / 1 szklanka ciepłego mleka o niskiej zawartości tłuszczu

Tydzień 2: Dieta odchudzająca

Wczesny ranek: 10 ml soku z trawy pszenicznej + 5 do 6 migdałów i orzechów włoskich

Śniadanie: 2 średnie warzywne uthappam z sambhar / 1 miska warzywna dalia upma + chutney / 2 średnie paneer, owies i ragi dosa z sambhar / 1 miska owoców, siemię lniane i owsianka / 1 miska czerwony ryż lub brązowy ryż mieszany pongal + 1 miska sambhar / 1 porośnięty ryżem czerwonym poha + 1 szklany sok warzywny z wyboru

Po południu: 1 szklanka białka serwatkowego wstrząsnąć mlekiem / tacą z owocami / mieszanką szlaków / delikatnym sokiem kokosowym z malai.

Przed obiadem: 1 miska zupa minestrone z więcej warzyw i mniej makaronu.

Obiad: 2 wieloziarniste roti + 1 miska warzywo subji / non-veg subji + 1 miska gotowany pulsujący chaat (rajma, chana, czarna chana, zielona moong itp.) / 1 miska czerwony lub brązowy ryż + 1 miska mieszany warzywny subji + 1 warzywo omlette.

Przekąska: 2 wieloziarniste mąki khakry / 1 owoc do wyboru + 1 szklanka zielonej herbaty / mieszanka szlaków z mieszanymi nasionami.

Kolacja: 1 miska warzywo brązowy ryż basmati kurczak biryani / warzywo pulao + 1 miska warzywo raita + 1 miska warzywo lub sałatka z kurczaka z wyboru / 1 miska na parze czerwony ryż + 1 miska mieszany warzywny sambhar + 1 miska nie warzywno-warzywny + podmiana + 1 miska sałatkowa z wyboru / 2 wieloziarniste roti + 1 miska mieszana przyprawiona / rybna curry + 1 twaróg.

Po kolacji (jeśli się spóźniłeś): 1 szklanka białka serwatkowego wstrząsnąć, jeśli go przegapisz podczas przekąski lub po prostu szklankę ciepłego mleka.

Uzyskaj BEZPŁATNE konsultacje Weightloss już dziś!

Tydzień 3: Dieta odchudzająca

Wczesny ranek: 10 Spirulina lub zielony liściasty sok warzywny + 1 owoc do wyboru

Śniadanie: 1 miska warzywna kiełbasa poha z chutney / 3-4 dal paddu z sambhar / 2 owies idli + sambhar / 2 methi parantha z niskotłuszczowym twarogiem / 2 mieszane warzywne adai uttapams + 1 miska mieszana veg sambhar.

Poranek: 1 wybrany owoc / garść różnych orzechów / 2 łyżki mieszanki szlaków

Przed obiadem: 1 sałatka z kiełkami miseczki z wyboru / 1 miska z warzywami z masywną zupą.

Obiad: 2 wieloziarniste roti + 1 miska wegetariańska lub bez warzyw (owoce morza, ryby, kurczak) podmiana z wyboru + 1 miska z grubym dal / 1 miska czerwony ryż + 1 miska mieszany warzywny sambhar + 1 miska subji + 1 miska o niskiej zawartości tłuszczu twaróg

Przekąska: Til lub orzechowe chikki z 1 szklanką spiruliny i mieszanym sokiem warzywnym.

Kolacja: 1 miska z owocami i warzywami mix sałat z wyboru + 2 otręby z otrębów (roti pszenne lub otręby owsiane) + 1 miska z niewegetariańskim subji / 1 miska z czerwonym ryżem lub brązowym ryżem + 1 miska z dal + 1 miska z twarogiem

Po kolacji (jeśli się spóźniłeś): 1 szklanka koktajlu serwatkowego

Tydzień 4: Dieta odchudzająca

Wczesnym rankiem: 10 ml soku Amla + 3-4 orzechy włoskie i migdały wymieszać.

Śniadanie: 2 średnie dal paranthas (zrobione z resztek dal, jeśli występują) + 1 miska niskotłuszczowa twaróg / 2 Ragi veggies paddus z orzeszkami z orzeszków ziemnych / 2 małe i puszyste naleśniki warzywne / 2 paranthasy + 1 miska z warzywami raita / Paneer i ryż z warzywami (z resztek ryżu) + 1 miska twarogowa / 2 idlis z sambhar

Środek rano: Amarantus nasiona chikki / 3-4 suszone owoce / 1 miska pokroić świeże owoce z wyboru

Przed obiadem: 1 sałatka z kiełkami miseczki / 1 miska z grillowanym kurczakiem lub sałatką z ryby

Obiad: 1 proso miskowe i dal khichdi + 1 miska mieszany warzywny kadhai / 2 wieloziarniste roti + 1 miska non veg subji lub jajko bhurji +1 szklanka przyprawionej maślanki / 2 proso warzywne uttapams + 1 miska sambhar.

Przekąska: 1 szklanka przyprawiona gotowaną kukurydzą lub 1 kukurydza na kolbie + 1 filiżanka kawy, herbata lub zielona herbata / 1 Owoce do wyboru / 1 szklany napój proteinowy serwatkowy

Kolacja: 1 miska warzywna i mieszana sałatka sałata + 2 wieloziarniste roti + 1 non-veg subji lub dal do wyboru / 1 miska czerwony lub brązowy ryż + 1 miska mix warzyw sambhar + 1 jajko bhurji.

Po kolacji (jeśli się spóźniłeś): 1 szklane ciepłe mleko.

Indyjski plan diety według Truweight
* Zastrzeżenie: Jest to ogólny plan diety i nie należy go mylić z konkretnym zaleceniem utraty masy ciała dla osób ze złożonymi problemami zdrowotnymi. Zalecamy wizytę u dietetyka w celu dogłębnej analizy zdrowia i planu odchudzania. Każdy różni się pod względem metabolizmu i dlatego może inaczej reagować na tę dietę.

Utrata masy ciała Wskazówki, jak postępować zgodnie z powyższą dietą

 1. Superfoods to największy klucz do szybkiej i zdrowej utraty wagi. Superfoods to nic innego jak zwykła żywność, która ma skoncentrowane składniki odżywcze. Mogą to być prosa, nasiona, niektóre odmiany trawy lub nawet pokarmy bogate w błonnik. Spożywaj je w odmierzonych ilościach każdego dnia i obserwuj znikającą masę ciała. Aby uzyskać więcej informacji na temat odchudzania poprzez pożywienie, przeczytaj to
 2. Zawsze pij tyle wody. Wiele razy pragnienie jest zamaskowane jako głód. Więc kiedy jesteś głodny, spróbuj najpierw wody pitnej. Jest to sprawdzony naturalny sposób na wypełnienie żołądka i zapobieganie głodowaniu w późniejszym czasie.
 3. Zawsze wykluczaj obiad z sałatkami lub zupami do żucia. Będziesz kuszony, aby jeść mniej ryżu, roti lub cokolwiek innego na obiad
 4. Upewnij się, że wszystkie posiłki mają źródło białka. Jeśli brakuje jakiegoś posiłku, rzuć jajko lub preparat dal.
 5. Koktajl białek serwatki pomaga spełnić twoje zalecenia dotyczące białka. Przeczytaj, dlaczego tutaj wybieramy białko serwatki jako przekąskę.
 6. Jeden dzień tygodnia można wyznaczyć jako dzień cheat. Pomoże Ci to odzyskać dietę indyjską na odchudzanie!
 7. W dzień oszustwa nie przesadzaj z słodyczami i smażonymi przedmiotami. Jeśli masz na to ochotę, zrób niewielką porcję, aby po prostu ograniczyć głód.
 8. Nigdy w żadnym momencie podczas diety nie głoduj. Istnieją dowody na to, że głód w rzeczywistości prowadzi do przejadania się.
 9. Pamiętaj, że myślenie krótkoterminowe nie przyniesie rezultatów. Dlatego zawsze skupiaj się na czystym, zdrowym odżywianiu, sugerującym schudnąć.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi odchudzania i schematu dietetycznego ściśle, ale nadal nie tracąc wagi? Musisz zrozumieć, dlaczego Twoja utrata masy ciała staje się odporna!

Utrata masy ciała dla kobiety

Oprócz przestrzegania powyższej uogólnionej listy diet dla kobiet, oto kilka porad dodatkowych

 • Ponieważ kobiety są bardziej stresujące, spróbuj uspokoić się przed podjęciem jakiegokolwiek planu diety.
 • Kwestie hormonalne, takie jak PCOS, niedoczynność tarczycy u kobiet przynoszą na wadze. Tak więc, sprawdzaj swoje wpływy hormonalne.
 • Kupuj elegancko, kupując artykuły spożywcze.
 • Podejmuj ćwiczenia podczas oglądania ulubionych seriali.
 • Znajdź czas i staraj się być szczęśliwy.

Zawsze pamiętaj, że dobrze zbilansowana dieta to nie tylko utrata wagi, ale może również być sposobem na zachowanie piękna.

Jedzenie, które jemy, jest źródłem witamin i minerałów, które są kwintesencją lepszej skóry i włosów.

Jeśli więc szukasz wykresu diety dla kobiet, musisz wiedzieć, że będzie to dodatkowa pomoc w ulepszaniu różnych problemów skóry i włosów. Zdrowa dieta dla kobiet jest kluczem do promiennej skóry.

5 demonów spowalniających utratę wagi

Nasi specjaliści od żywienia po przeprowadzeniu badań obalili najczęstszy mit związany z kanapą-ziemniakiem, który nie był ćwiczeniem, a co za tym idzie otyłością!

Co to takiego 5 i jak schudnąć, walcząc z nimi? Obejrzyj ten film, by uzyskać więcej informacji.

1. Hormony

Pamiętasz, kiedy jesteś głodny, ale naprawdę zły? Jest termin na to, co nazywa się hangry! Gniew jest reakcją emocjonalną lub zależną od nastroju na głód, czymś kontrolowanym przez hormony.

Kiedy więc głód może was rozgniewać, wyobraźcie sobie, co naprawdę będzie się w nim wydobywać. Każda dieta indyjskiego odchudzania oszczędza na tym i sprawia, że ​​często jesz, aby zapobiec skurczom hormonów i enzymów.

Udowodniono, że hormony mogą powodować nadwagę lub nawet prowadzić do utraty wagi. Czy kiedykolwiek słyszałeś o leptynie, greenie, hormonie stresu, hormonach tarczycy, insulinie? Wszystko to tworzy złożony koktajl hormonalny, który ma ogromny wpływ na głód, uczucie pełności, a nawet miejsca przechowywania tłuszczu i miejsca!

Brzmi dziwacznie, prawda? Cóż, dobrą stroną jest to, że możesz wpłynąć na niektóre z nich (na przykład insulinę, hormony stresu itp.) Z dobrą tabelą dietetyczną. Spójrz na interesujące przepisy dotyczące diety odchudzającej Indian na blogu Truweight.

2. Witaminy i minerały w diecie

Tęsknisz za nimi i tracisz cele odchudzania. Więc myślałeś, że burger rani twoją talię, tylko pomagając ci zebrać kalorie? Pomyśl jeszcze raz! Badania obfitują w to, że substancje odżywcze, takie jak witamina D, wapń, witaminy z grupy B mogą wpływać na odczyty wagi.

Czas spojrzeć na jedzenie w bardziej zdrowy sposób (jak na zdrową dietę indyjską) niż kalorie, ser, masło, olej, tłuszcz itd.!

3. Toksyny w brzuchu, co powoduje utratę wagi

Czym są toksyny? Wszystko wokół nas; czy to zanieczyszczenie, dym, kolory żywności, dodatki do żywności, tworzywa sztuczne itd. to wszystkie toksyny i jedna z przyczyn otyłości.

Badania wykazują, że nadmierna ekspozycja na toksyny powoduje, że nasz organizm przechowuje go w małych kieszeniach tłuszczu. Tak, to tłuszcz i toksyny przechowywane w ciele.

4. Bezsenność i mniej utraty wagi

Jeśli śpisz mniej, twoje ciało próbuje podołać związanemu z tym wyczerpaniu na wiele sposobów. Poprzez zwiększenie wydzielania hormonów stresu, czyniąc Cię podatnym na infekcje między innymi. Wynik, przyrost masy ciała. Chcieć ? Wypróbuj te ćwiczenia, aby lepiej spać.

5. Stres - wielki baddie w świecie odchudzania

Stres jest jak ten wróg, który osłabia twoje ciało ze wszystkich stron. Nie tylko uwalniają one hormony, które powodują gromadzenie tłuszczu, ale także mają tendencję do sięgania po cukry i produkty zawierające sól, aby się pocieszyć.

Więc nawet jeśli jesteś na jakiejkolwiek diecie indyjskiej, aby stracić na wadze, brak snu może nadal przytyć. Przeczytaj więcej o tych 5 mniej znanych przyczyn otyłości i jak sobie z nimi radzić.

Jak schudnąć, jeśli jesteś za pigułkami i miksturami? Tylko pojęcie utraty wagi

Przestań ufać fałszywym pigułkom odchudzającym i innym szybkim opcjom odchudzania

Proszę nie mówić nam, że w swoim poszukiwaniu diety odchudzającej zakochałeś się w tych wszystkich sztuczkach. Czy kupiłeś sobie te błyszczące pigułki "bez tłuszczu"? Jeśli wciąż brakuje ci utraty wagi, powinieneś ocenić skuteczność tych tak zwanych magicznych pigułek.

Czy wiesz, że żadna z tych firm sprzedających te produkty odchudzające nie ma poważnych długoterminowych badań nad tym, jak w naturalny sposób schudnąć?

Ponadto, ograniczone badania na temat tych składników w ciągu nocy utrata masy ciała powoduje, że badani tracą co najwyżej tylko kilogram. Bez dalszych działań ci ludzie szybko odzyskaliby utracony kilogram, czyniąc to wszystko straconą przyczyną.

Uzyskaj BEZPŁATNE konsultacje Weightloss już dziś!

Nie obwiniamy cię, przemysł odchudzania byłby jednym z największych sektorów przeciw. Mając wiele mitów i kłamstw, utrata wagi stała się rynkowym polem walki.

Próbowaliśmy zebrać niektóre popularne mity. Przeczytaj wszystkie popularne mity na temat odchudzania i dlaczego tak się dzieje!

Planujesz dołączyć do zakładu utraty wagi?

Trening siłowy

Cieszymy się z Twojego zaangażowania, ale nie daj się okraść na ślepo. Więc jeśli masz utratę wagi na umyśle, szukasz dobrej diety odchudzającej i planujesz dołączyć do zakładu?

Następnie zdecydowanie zalecamy, aby zadać te 5 ważnych pytań, zanim dołączysz do jakiejkolwiek kliniki odchudzającej.

Więc proszę bardzo, szczegółowy plan diety indyjskiej na odchudzanie, dla wszystkich pasjonatów odchudzania i kontroli wagi. Mamy nadzieję, że twoje poszukiwania idealnej odpowiedzi i idealne ciało się tutaj kończą!

Zalecana:

7-dniowy plan diety i skuteczne porady dotyczące redukcji tłuszczu z brzucha

10 niesamowitych sposobów na utrzymanie zrównoważonej diety

4.1
Średnia ocena: 34
5
12
4
4
3
1
2
1
1
0