Jakie pokarmy jeść, aby przybrać na wadze i Zbuduj masę mięśniową - Urodzony do treningu

7Mar

Jest to część 2 tego, co jeść, aby przybrać na wadze i zbudować serię mięśni. Jeśli przegapiłeś część 1, możesz ją przeczytać tutaj. Wcześniejszy post dowiedzieliśmy się o kaloriach i ogólnym pomyśle, jak łatwo przybierać na wadze i budować mięśnie. Teraz ten post będzie zawierał żywność do spożycia, aby przybrać na wadze. Tylko jeśli przeczytałeś wcześniejszy post (część 1), możesz go dogonić.

Czy białko powoduje, że przytyjesz?

Twoje ciało nie może nic zrobić bez białka. Przygotuj się na jedzenie dużej ilości produktów bogatych w białko wraz z węglowodanami. Pamiętaj, że musisz codziennie wypełniać cele kalorii. Więc obliczyć liczbę kalorii i zdecyduj, jakie produkty spożywcze jeść. Twoja codzienna dieta powinna zawierać białko, węglowodany i tłuszcz.

Jeśli mówisz, że jestem twardy / chudy i nie mogę nabrać mięśni - nie jesz wystarczająco. Musisz jeść więcej kalorii niż spalasz. Przynajmniej dodaj 500 kalorii do aktualnego dziennego spożycia. Jeśli po czterech tygodniach nie widzisz zmiany w Twoim ciele, dodaj kolejne 500 kalorii. Pamiętaj, że tłuste produkty spożywcze mogą z łatwością pomóc Ci osiągnąć cel kalorii.

Ile białka do budowy mięśni?

Istnieje mit, który płynie od pokoleń. Kiedy bierzesz duże ilości białka, twoje ciało szybko buduje mięśnie. To absolutnie nie jest prawdą. Twoje ciało ma tylko to, czego potrzebuje. Nigdy nie należy ładować zbyt wielu naraz. Zamiast tego dziel go i przyjmuj w regularnych odstępach czasu.

Białko to złożona struktura chemiczna węgla, azotu, wodoru i tlenu. Ich funkcja polega nie tylko na naprawie tkanki mięśniowej. Tak więc rola białka jest bardzo ważna dla wszystkich funkcji i zdrowia organizmu. Niestety media i czasopisma pokazały, że białko służy głównie do naprawy uszkodzonych tkanek mięśniowych. Sugeruję posiadanie 1,4 grama białka na kilogram masy ciała. Więc jeśli masz 192 funty, to 192 x 1,4 = 269 gramów białka dziennie. Twoja dzienna dieta powinna wynosić około 270 gramów białka, jeśli Twoja waga wynosi około 190 kg.

Żywność do budowy mięśni

Jak powiedziałem powyżej, twój codzienny posiłek powinien mieć wystarczającą ilość białka, węglowodanów i tłuszczu. Białka pomagają budować mięśnie, węglowodany dają wystarczającą ilość energii, a tłuszcz pomaga przytyć. Powinieneś wybrać produkty żywnościowe, aby zmieniał on źródła białka, aby uzyskać pełen zakres aminokwasów.

Zdrowe posiłki zwiększające wagę

Red Meat - Steki i runda ziemniaczana. Top round, polędwica.

Drób - pierś z kurczaka, indyk z indyka, cały kurczak.

Fish - Tuńczyk konserwowany, makrela, łosoś.

Nabiał - Mleko, twaróg, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, ser twarogowy, serwatka.

Jajka - całe jaja, jajecznica. Nie martw się o cholesterol.

Orzechy - orzechy włoskie, migdały, nerkowca, pistacje

Co jeść, aby przybrać na wadze jako wegetarianin

Fasola - czarna, garbanzo, hummus, nerka, fava, skrzydlate, mungo, lima

Rośliny strączkowe - soczewica, groszek, orzeszki ziemne, masło orzechowe

Orzechy - orzechy włoskie, migdały, pistacje, orzechy nerkowca

Nasiona - sezam, dynia, konopie, len

Mleko - mleko sojowe, mleko migdałowe

Soja - ziarna soi, tofu, wędliny sojowe typu deli, ser sojowy

Całe ziarna - ryż brązowy, komosa ryżowa, granola, owies, pieczywo

Warzywa - brokuły, szparagi, szpinak, jarmuż, warzywa collard

Proszek białkowy - białko sojowe, białko konopi, białko ryżowe

Trzy lub cztery razy w tygodniu mają czekoladę, lody, pizzę, burgery itp.

Upewnij się, że wybierasz produkty żywnościowe, aby spełniały one docelowy poziom kalorii. Załaduj go również w ciągu dnia. Jak jednakowo? Przygotuj 7-dniowy plan posiłków obejmujący śniadanie, przekąskę, lunch, przekąskę, post trening, kolację, pierwsze łóżko. Białko jest kwaśne. Jedz dużo warzyw, najlepiej przy każdym posiłku, aby zwalczać kwasowość. Zapobiega to utracie mięśni i kości.

Jakiś czas później chciałbym napisać o rutynie treningu, by budować mięśnie.

Jeśli uznasz ten wpis za przydatny, udostępnij go znajomym. Możesz znaleźć przyciski udostępniania poniżej.

Cześć. Nazywam się James Gold. Jestem trenerem fitness. Moim celem jest inspirowanie i motywowanie cię do lepszego życia. Chcę dzielić się wiedzą na temat prawidłowego treningu, prawidłowego sposobu żywienia podczas ćwiczeń oraz poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

4.7
Średnia ocena: 27
5
13
4
1
3
3
2
3
1
1