Liposukcja.com - Liposukcja Informacje, koszty, zdjęcia i więcej

Najniższa cena liposukcji może być najdroższa

Koszt liposukcji jest ważnym czynnikiem przy rozważaniu operacji liposukcji. Koszt liposukcji może wynosić od 2500 $ na obszar leczenia do ponad 5000 USD. Jednak jakość liposukcji jest ważniejsza niż cena liposukcji. Jeśli ostatecznym celem liposukcji jest posiadanie szczęśliwego pacjenta, to wiedza i doświadczenie chirurga są prawdopodobnie ważniejsze niż cena.

Ceny liposukcji są ważne, ale nie jest to najważniejszy czynnik w rozważaniu operacji liposukcyjnych. Uważaj, aby nie umieścić swojego ciała na "statywie rabatowym".

Wybór chirurga do liposukcji w oparciu o najniższą cenę może ostatecznie okazać się najdroższym wyborem, jeśli początkowe wyniki kosmetyczne są tak złe, że inny chirurg musi zapłacić za naprawę pracy pierwszego chirurga liposukcji.

Do najczęstszych niepożądanych skutków liposukcji należą: 1) niepełna liposukcja z bardzo małymi dowodami na to, że liposukcja została faktycznie wykonana, 2) nadmierna liposukcja powodująca nienaturalny lub zniekształcony wygląd, 3) nieregularne i nierówne wyniki z nieestetycznymi depresjami w skórze, oraz 4) duże blizny, które ujawniają, że pacjent miał liposukcję. Zastanów się nad emptorem (kupujący uważaj).