Low Carb Slow Cooker One Pot Meals: Wygodne 8-godzinne przepisy + Crockpot - Fix, Cook & Serve

Zatrzymałeś używanie swojej powolnej kuchenki, ponieważ nie mogłeś znaleźć zdrowych receptur niskowęglowodanowych, które mogą gotować przez cały dzień i być gotowe po powrocie do domu? Poświęcaj mniej czasu w kuchni z niską ilością wolnego węglowodoru i 8-godzinną recepturą!
Pobierz ZA DARMO z Kindle Unlimited!

Powolna kuchenka może produkować posiłki o niesamowitej jakości, a naturalna prostota powolnego posiłku kuchennego tylko zwiększa atrakcyjność. Zaczynasz od kilku prostych kroków wcześniej w ciągu dnia, a potem zapominasz o wszystkim, a po kilku godzinach wrócisz do przepysznego, domowego posiłku.

Odwołanie staje się jeszcze szersze, jeśli przestrzegasz jakiejkolwiek diety. Wszyscy wiemy, że duży sabotaż diety polega na tym, że po prostu jesteśmy zbyt zajęci, aby poświęcić czas na doskonały, dietetyczny posiłek. Może to być szczególnie prawdziwe, jeśli stosujesz dietę o niskiej zawartości węglowodanów, która często wymaga przynajmniej trochę gotowania.

Powolne gotowanie może być błogosławieństwem pod tym względem, ale tak wiele razy tworzone są przepisy na gotowanie przez sześć godzin lub mniej, co jest nieco bezcelowe dla tych z nas, którzy nie będą w domu, aby zajmować się powolnym gotowaniem przez większą część czasu. dzień.

Ta książka kucharska została przedstawiona jako rozwiązanie tego problemu. Każdy przepis jest przyjazny dla niskiego poziomu węglowodanów, smaczny i przeznaczony do spędzenia prawdziwego dnia w powolnym piecu, z których każdy zabiera co najmniej osiem godzin gotowania. Więc wykop się z powolnej kuchenki, którą możesz wyrzucić z frustracji na tył szafki; tutaj masz dowód na to, że ketogeniczne i przyjazne dla węglowodanów, domowe jedzenie jest możliwe, nawet gdy twój harmonogram jest pełny.

Wewnątrz znajdziesz:
• Wprowadzenie do diety o niskiej zawartości węglowodanów i jej zalet.
• Wskazówki dotyczące używania i gotowania w powolnych kuchenkach
• Całodzienne zupy i gulasze, takie jak kremowa zupa brisketowa i gulasz z wołowiny
• Gorące i satysfakcjonujące dania z dnia na dzień, takie jak Smokey Hash Kiełbasa i Cheesy Karczoch Śniadanie Bake
• Bez zamieszania z kurczaka i przepisów z indyka, takich jak pachnący kurczak kokosowy i turecka pomarańcza ząbek
• Smaczne dania wieprzowe, takie jak pięć pikantnych żeberek z kapustą Savoy i pieczeń wieprzowa z zaskorupiałych ziół
• Obfite Przepisy Wołowe jak Mostek z Warzywami i Łatwe Napełnianie Taco

Czytaj na swoich ulubionych urządzeniach takich jak Kindle, iPhone, iPad, telefon komórkowy z Androidem, tablet, laptop lub komputer z darmową aplikacją Kindle Amazon.

Przewiń w górę i kliknij przycisk KUP TERAZ w prawym górnym rogu tej strony, aby natychmiast pobrać!

4.8
Średnia ocena: 25
5
14
4
2
3
2
2
1
1
0