"Zacząłem robić to każdego dnia i straciłem 2 cale poza moim brzuchem w dwa tygodnie"

Spójrzmy prawdzie w oczy: ten marshmallowy środek, który uprawiasz, nie dotarł tam z dnia na dzień. Stresujące dni w biurze, rozkoszowanie się zbyt dużą ilością zdrowych posiłków lub szukanie wymówek, aby pomijać treningi dzień, tydzień lub miesiąc, ułatwiają pakowanie na funty i utrudniają ich pozbycie się.

Obserwowanie, że dodatkowe śmieci wokół twojego tułowia zamieniają twoje ciało w pełnowymiarowy brzuch Buddy, zwiększa ryzyko chorób serca, cukrzycy i przedwczesnej śmierci. Na szczęście utrata wagi nie musi trwać wiecznie; dzięki tym 22 końcówkom do walki z brzuszkiem możesz ogolić dwa cale od talii w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Myślisz, że twój wiek będzie stał na drodze twojej utraty wagi? 20 sposobów na pozbycie się brzucha, gdy jesteś starsza, pomoże ludziom w każdym wieku dotrzeć do ich najlepszego ciała w historii.

Kobieta w oknie

Nie pozwól, aby dodatkowe godziny leżenia w łóżku stały między tobą a bardziej płaskim brzuchem. Podczas gdy uzyskanie wystarczającej ilości snu może pomóc zwiększyć tempo przemiany materii, spanie w może zniweczyć wszelkie korzyści, jakie można uzyskać po złapaniu kilku dodatkowych mrugnięć. Jedno z badań ujawniło, że osoby śpiące z drzemki, które śpiły po godzinie 10:45 rano, zjadały prawie 250 kalorii w ciągu dnia, mimo że spożywały połowę mniej owoców i warzyw niż ich odpowiedniki na początku życia. Co gorsza, karmili się bardziej słonym, słodkim i bogatym w tłuszcz fastem, niż ci, którzy obudzili się wcześniej. Jeśli wcześnie wyszedłeś z domu, masz dodatkowy impuls metaboliczny; Naukowcy z Northwestern University odkryli, że ludzie narażeni na krótki okres wczesnego porannego słońca mieli niższe BMI niż ich późne budzące się odpowiedniki.

Jagody w misce

Zamiast zaspokajać słodycz z odrobiną rafinowanego cukru, zamień się w jagody i ciesz się szczuplejszą talią w mgnieniu oka. Jagody są naładowane przeciwutleniaczami, które mogą pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego w całym ciele, a badania przeprowadzone przez University of Michigan pokazują, że szczury otrzymujące dietę bogatą w jagody zgoliły znaczną część tłuszczu z brzucha w porównaniu z grupą kontrolną. Jagody takie jak truskawki, maliny, jagody i jeżyny są również ładowane z resweratrolem, pigmentem przeciwutleniającym, który został powiązany z redukcją tłuszczu z brzucha i zmniejszeniem ryzyka otępienia.

Cronut

Te tłuszcze trans w twoim menu ukrywają się na widoku i sabotują twoje chude plany za każdym razem, gdy je jesz. Jeśli produkt żywnościowy mówi, że zawiera częściowo uwodornione oleje, jesz tłuszcz trans, co może zwiększyć ryzyko chorób serca, wysokiego poziomu cholesterolu i otyłości przy każdym kęsie. W rzeczywistości, badania przeprowadzone na Wake Forest University ujawniają, że małpy, których dieta zawierała 8% tłuszczu trans, podniosły poziom tłuszczu w organizmie o 7,2% podczas sześcioletniego badania, podczas gdy osoby, które zjadły jednonienasycony tłuszcz, otrzymały zaledwie ułamek tej kwoty. Zamiast pozwalać szkodliwemu tłuszczowi trans zająć miejsce w menu, uzupełnij 20 zdrowych tłuszczów, które sprawią, że będziesz cienki.

Kiełkujący chleb zbożowy

Chociaż często zakłada się, że chleb jest niedostępny, gdy próbujesz stracić tłuszcz z brzucha, właściwy chleb może przyspieszyć ten proces. Przestawienie się na chleb z kiełkami może pomóc miłośnikom węglowodanów pragnącym uzyskać naprawę bez zwiększania rozmiaru pasa, dzięki zawartości inuliny z kiełkujących ziaren. Wyniki badania opublikowanego w Odżywianie i metabolizm ujawniają, że odkryli, że osoby z cukrzycą, których diety zostały uzupełnione inuliną, zgoliły więcej tłuszczu z brzucha i masy całkowitej niż ci, których posiłki nie pakowały tego zdrowego prebiotycznego błonnika.

Trening siłowy

Czy nawet podnosisz, brachu? Jeśli poważnie myślisz o pozbyciu się tego tłuszczu z brzucha szybko, trening oporowy może być kluczem. Badanie przeprowadzone przez Harvard School of Public Health wykazało, że dodanie treningu siłowego do treningu dorosłych mężczyzn w grupie badanej znacznie zmniejszyło ryzyko otyłości brzusznej w ciągu wieloletnich badań, chociaż wykonanie tej samej ilości cardio nie miało takiego efektu. Badania z University of Maryland wykazały nawet, że zaledwie 16 tygodni treningu siłowego zwiększyło tempo metabolizmu uczestników o 7,7 procent, dzięki czemu łatwiej jest wyrzucić te dodatkowe centymetry wokół środka.

Sztuczny słodzik

Podczas gdy wiele osób zwraca się do sztucznych słodzików w błędnej próbie zmniejszenia ich obwodu talii, te fałszywe cukry mogą mieć odwrotny skutek. Według naukowców z Yale sztuczne słodziki są w rzeczywistości powiązane ze zwiększonym ryzykiem otyłości brzusznej i przyrostu masy ciała, być może dlatego, że mogą wywoływać apetyt na prawdziwe rzeczy i zwiększać poziom insuliny w podobny sposób, jak w przypadku prawdziwego cukru.

Nasiona lnu

Sekret szczuplejszego żołądka w mgnieniu oka? Dużo błonnika w diecie. Chociaż wielu ludzi nie chce dodawać węglowodanów do ich diety, gdy starają się schudnąć, dodając właściwe, bogate w błonnik mogą mieć cale z brzucha w pośpiechu. W rzeczywistości, naukowcy z Wake Forest Baptist Medical Center odkryli, że każdy 10-gramowy dzienny wzrost rozpuszczalnego błonnika był związany z 3,7-procentowym spadkiem niebezpiecznego tłuszczu trzewnego w ciągu pięciu lat. Ci, którzy byli aktywni, byli jeszcze szczuplejsi, goląc dwukrotnie więcej tłuszczu w tym samym czasie. Aby zacząć zrzucać ten dodatkowy tłuszcz z brzucha, dodaj 30 menu Best Foods For Fibre do swojego menu!

Pewnie, keczup jest smaczny, ale jest także poważnym sabotażystą, gdy przychodzi ci na wysiłek odchudzania. Keczup jest obciążony cukrem - do czterech gramów na łyżkę stołową - i ma niewielkie podobieństwo odżywcze do owocu, z którego pochodzi. Na szczęście zamiana keczupu na salsę może pomóc ci szybko zgolić brzuch.Świeże pomidory, takie jak te używane w salsie, są obciążone likopenem, co w badaniu przeprowadzonym na chińskim uniwersytecie medycznym na Tajwanie łączy się z redukcją zarówno całkowitego tłuszczu, jak i obwodu talii. Jeśli lubisz pikantne salsy, tym lepiej; kapsaicyna w ostrych papryczkach, takich jak jalapeños i chipotles, może również zwiększyć twój metabolizm.

Joga na świeżym powietrzu

Chociaż niewielu sugeruje, że zaczniesz uderzać w łóżka opalające dla lepszego zdrowia, uzyskanie naturalnego światła słonecznego może pomóc ci pozbyć się tych dodatkowych cali w talii w pośpiechu.
Naukowcy z Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona odkryli, że kobiety z nadwagą z niedoborem witaminy D w wieku od 50 do 75 lat, które zwiększyły spożycie tzw. Witaminy słonecznej, straciły na wadze i tkance tłuszczowej więcej niż ci, którzy tego nie robili. Aby ćwiczyć bezpieczne słońce, upewnij się, że ograniczasz się do 15 wolnych minut dziennie.

Mieszane orzechy

Czasami, aby uformować ciało w kształt, trzeba trochę się nabrać. Podczas gdy orzechy są bogate w tłuszcz, to właśnie ten tłuszcz sprawia, że ​​są tak potężną bronią w walce z balonem. Badania przeprowadzone przez Szpital Uniwersytecki Reina Sofia pokazują, że uczestnicy badania, którzy spożywają dietę bogatą w tłuszcze jednonienasycone, np. Te w orzechach, przez okres 28 dni uzyskali mniej tłuszczu z brzucha niż ich nasyceni, zużywający tłuszcz odpowiedniki, poprawiając jednocześnie wrażliwość na insulinę.

Pushup

Zamiast poddawać się kolejnemu niekończącemu się treningowi, zwiększ intensywność, a wyniki będą szybsze niż kiedykolwiek myślałeś. Wyniki badań przeprowadzonych na Uniwersytecie McMaster w Ontario ujawniają, że dorośli mężczyźni, którzy intensywnie ćwiczyli przez minutę, mieli podobne zmiany oddechowe i metaboliczne u tych, którzy pracowali w wolniejszym tempie przez blisko godzinę, więc jeśli chcesz przepalcie tłuszcz z brzucha, powiedzcie tak długo, aby zwolnić i utrzymać równowagę.

czosnek

Mały czosnek w posiłkach może oznaczać o wiele mniejszą wagę wokół twojego środka. Wyniki koreańskiego badania wykazały, że myszy, którym podawano wysokotłuszczową dietę z dodatkiem czosnku, straciły znacznie więcej wagi i tłuszczu w jamie brzusznej niż te, które właśnie jadły tłuste pokarmy. Co więcej, poprawiły także stan wątroby, dzięki czemu łatwiej utrzymać zdrowie i spalić nadmiar tłuszczu w dłuższej perspektywie. Aby uzyskać bardziej aromatyczne sposoby na uprzyjemnienie jedzenia, przejdź do 20 pikantnych przepisów, które rozpalają twoje metabolizm i obserwuj, jak te funty topią się.

Szczotkowanie zębów

Trzymanie w ręku szczoteczki do zębów może zrobić więcej, niż polerować ten uśmiech (i przeciwdziałać efektowi tego czosnku odchudzającego brzuch); mycie zębów przez cały dzień może również pomóc w szybkim porzuceniu tego tłuszczu z brzucha. W badaniu przeprowadzonym na próbie ponad 14 000 uczestników stwierdzono, że szczotkowanie po każdym posiłku było związane z niższą wagą. Ten słodki smak pasty do zębów nie tylko koliduje z praktycznie każdym jedzeniem, szczotkowanie może również wywołać odpowiedź Pawłowa, która mówi mózgowi, że kuchnia jest zamknięta.

Filet z łososia

Jeśli masz nadwagę do stracenia i chcesz, żeby wszystko poszło szybko, spróbuj zamienić swoje zwykłe białka na ryby. Nie tylko ryby są mniej kaloryczne niż równoważna ilość wołowiny lub kurczaków, opublikowano wyniki badań w Otyłość odsłaniają osoby badane, które dodawały kwasy tłuszczowe omega-3, takie jak te występujące w rybach, aby ich dieta straciła na wadze i miała łatwiejszy czas na jej powstrzymanie niż ci, którzy ją omijali.

Płatki owsiane

Nie musisz iść na low-carb, aby pozbyć się tych dodatkowych kilogramów wokół talii w krótkim czasie. W rzeczywistości, decydując się na więcej pełnoziarniste może po prostu dostać się tam szybciej. Naukowcy z Tufts University powiązali jedzenie trzech lub więcej dziennych porcji całych ziaren aż do 10% redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej, która zwiększa ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, choroby serca i wysokie ciśnienie krwi.

Ocet jabłkowy

Nie kupuj jeszcze swoich biletów do Bonnaroo; rodzaj kwasu, który pomoże ci schudnąć, jest dokładnie w twoim gabinecie. 12-tygodniowe badanie opublikowane w Bioscience, Biotechnology and Biochemistry ujawnia, że ​​otyli badani, którzy spożyli ocet w swojej diecie, zmniejszyli więcej tłuszczu z brzucha niż grupa kontrolna, a inne badania sugerują, że kwaśna żywność, taka jak ocet, może zwiększyć metabolizm węglowodanów u ludzi nawet o 40 procent.

Veggie sticks

Twoi rodzice nie żartowali, jak ważne są zdrowe warzywa dla zdrowego ciała. Jednak prawdopodobnie nie powiedzieli ci, że podjadanie warzyw jest również jednym z najprostszych sposobów na pozbycie się niechcianego tłuszczu z brzucha. Według badań opublikowanych w Dziennik Akademii Żywienia i Dietetyki, decydując się na nie-skrobiowe warzywa, takie jak kalafior, brokuły i ogórki, ponieważ przekąski pomogły dzieciom z nadwagą zrzucić 17 procent ich trzewnej tkanki tłuszczowej, poprawiając jednocześnie wrażliwość na insulinę w ciągu pięciu lat. Myślisz, że przekąski na warzywa sprawią, że będziesz głodny? 20 najbardziej napełniających się owoców i warzyw sprawi, że twój brzuch spełni Twoje oczekiwania w krótkim czasie.

jogurt grecki

Powiedz ser! Dodanie do diety dodatkowej ilości wapnia może być kluczem do uzyskania tego płaskiego brzucha, o jakim marzyliście. W ciągu zaledwie 12 miesięcy naukowcy z University of Tennessee w Knoxville odkryli, że otyłe kobiety, które zwiększyły spożycie wapnia, zrzuciły 11 funtów tłuszczu bez innych poważnych modyfikacji diety. Aby zachować zdrowy odbiór wapnia, spróbuj wymieszać go między źródłami mleczarskimi, bogatymi w wapń liściastymi zieleniami, tłustymi rybami, orzechami i nasionami.

Koszyk wiśni

Ta wiśnia jest całkiem słodka, jeśli chodzi o twoje zdrowie. Wyniki badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Michigan wykazały, że szczury otrzymujące pokarmy o wysokiej zawartości tłuszczu oraz wiśnie cierpkie o dziewięć procent więcej tłuszczu niż te w grupie kontrolnej w ciągu zaledwie 12 tygodni.Wiśnie są również dobrym źródłem resweratrolu pigmentu przeciwutleniającego, który jest powiązany z redukcją tłuszczu z brzucha, ryzykiem otępienia i niższym odsetkiem zwyrodnienia plamki wśród osób starszych.

Człowiek z systemem

Nie musisz być następnym Usainem Boltem, aby od czasu do czasu uderzać na torze, by cieszyć się poważnymi efektami odchudzania brzucha. Nawet umiarkowanie szybkostrzelność kilka razy w tygodniu może przebijać się przez tłuszcz brzucha; w rzeczywistości, badanie przeprowadzone w Duke University Medical Center wykazało, że w trakcie ośmiomiesięcznego badania, osoby dorosłe z nadwagą, które biegały po 12 mil tygodniowo, straciły najwięcej tłuszczu z brzucha i spalili o 67 procent więcej kalorii niż uczestnicy, którzy zrobili równoważna ilość ćwiczeń oporu lub kombinacja pracy układu krążenia i oporności.

Śpiąca kobieta

Chcesz stracić tłuszcz z brzucha? W Twoich snach! Poważnie: dobry sen to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się tego dodatkowego tłuszczu w okolicy talii. Spośród 60 000 kobiet uczestniczących w badaniu zdrowia pielęgniarek, osoby, które śpiły przez mniej niż pięć godzin na dobę, były najbardziej zagrożone otyłością i zyskiwały 30 lub więcej funtów w ciągu 16-letniego okresu nauki w porównaniu do który spał przez siedem lub więcej godzin.

Otwórz lodówkę

Przestańcie traktować swoją kuchnię jak całonocną kolację i przestaniecie widzieć te niechciane funty spiętrzone na waszej ramie. Wyniki badania opublikowanego w Metabolizm komórkowy odkryli, że myszy, które miały dostęp do jedzenia tylko w ciągu ośmiu godzin, pozostały szczupłe w trakcie badania, podczas gdy osoby, które zjadły tę samą liczbę kalorii w ciągu 16 godzin, zyskały znacznie większą wagę, szczególnie w okolicy środka. Kiedy skończysz z kolacją w nocy, zamknij lodówkę i nie oglądaj się za siebie aż do rana - twój brzuch będzie ci wdzięczny. Kiedy wrócisz do kuchni w A.M., upewnij się, że 40 rzeczy, które zdrowi kucharze zawsze mają w swojej kuchni, czekają na ciebie.

No-Diet Weight Loss-Guaranteed!

Spójrz, poczuj i żyj świetnie, wchodząc na ścieżkę do lepszego zdrowia dzięki nowemu jedzeniu, nie tym! Czasopismo

4.3
Średnia ocena: 23
5
14
4
4
3
3
2
2
1
0