Zdesperowany, aby szybko schudnąć? 6 Szybkich porad na utratę wagi dla sukcesu

Strona główna> Zdesperowany, aby schudnąć szybko?

Kiedy rozpaczliwie chcesz schudnąć i chcesz przestrzegać pewnych zasad, pomogą Ci szybkie plany odchudzania - postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Jeśli jesteś jak większość ludzi, kiedy zbliża się czas na plażę lub jakieś wielkie wydarzenie, prawdopodobnie desperacko schudnąć szybko i szybko uzyskać najlepszą formę swojego życia, prawda? Ale takie podejście często się nie sprawdza ... Dowiedz się, jak szybko schudnąć bez odzyskanie masy ciała i pogorszenie stanu zdrowia, a także rozwiązanie odporne na uszkodzenia (na końcu strony).

Muszę zacząć od zrzeczenia się ... Pamiętaj, że większość planów, aby szybko schudnąć, NIE jest zrównoważonym sposobem na odchudzanie się przez dłuższy czas i utrzymywania nadwagi, chociaż mogą one uruchomić twoje ciało, tracąc trochę waga naprawdę szybko.

Ale jeśli masz więcej niż kilka kilogramów, aby się go pozbyć, będziesz chciał przełączyć się na zdrowszy program odchudzania tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć problemów zdrowotnych.

Zanim przejdę dalej, powiem jeszcze raz: nie stosuj diet ratunkowych - bez względu na to, jak desperacko chcesz schudnąć, możesz być! Czemu? Ponieważ diety katastroficzne i szybkie pomysły na odchudzanie nie działają na dłuższą metę. Obiecują cudowny, super szybkie rezultaty bez efektów ubocznych. Ale to po prostu przesada; jesteś mądry - wiesz, że to nie może być prawda.

Biorąc to pod uwagę, zobaczmy ...

Jak szybko schudnąć - bez Zagrożenia dla zdrowia

Czy jesteś zdesperowany, aby szybko schudnąć?

Utknąłeś z tą dodatkową wagą, albo wydarzyło się jakieś wydarzenie ... ślub, świętowanie rodziny, spotkanie w szkole lub inna podobna okazja, a ty naprawdę chcesz szybko schudnąć.

Rozumiem.

Jeśli chcesz przestrzegać pewnych zasad, niektóre szybkie plany odchudzania mogą mieć duży wpływ na kształt twojego ciała.

I to może być tylko odrobina, aby szybko obniżyć kilka kilogramów i zwiększyć motywację dzięki bardzo realnym, namacalnym, szybkim efektom odchudzania.

Są dwie rzeczy, o których musisz wiedzieć:

1) Ilość tłuszczu, którą twoje ciało może spalić, jest ograniczona do około 2 funtów na tydzień. Mając to na uwadze, ustalenie celu jest realistyczneutraty 10 funtów tłuszczu w ciągu 5 tygodni. Lub nawet 20 funtów w 3 miesiące -pod warunkiem, że dostosujesz dietę odchudzającą i rutynę treningowąokresy plateau. Ale musisz się upewnić, że absolutnie podążasz za sprytem,dobrze zorganizowany plan.

2) Kiedy rozpaczliwie chcesz schudnąćszybko i chętni zrobić wszystko, aby ponownie dostać się do tych chudych dżinsówpewnie nie głodzisz się.

Czemu?

Ponieważ nie tylko narazisz swoje zdrowie na ryzyko, ale wyzwolisz reakcja głodowa, która rozpoczyna się, gdy tylko twoje ciało wyczuje ograniczenie kalorii o więcej niż 25% z tego, co zwykle jesz. To dlatego, że to ograniczenie kaloryczne jest postrzegany (biochemicznie) jako głód.

The reakcja na głodzenie oznacza, że ​​twoje ciało jest przełączone na "tryb przetrwania", twój metabolizm jest spowolniony i ustawiony, aby przechowywać kalorie pochodzące z jedzenia jako tłuszczu - zamiast używać ich dla potrzeb energetycznych.

W rezultacie czujesz się ospały, mniej czujny psychicznie, twój nastrój jest niski; Aby zrekompensować, otrzymujesz niepohamowane pragnienie słodyczy lub innych wysokokalorycznych potraw. Ale skoro twoje ciało jest w środku tryb przetrwania, Ponownie włącza te kalorie, które właśnie zjadłeś w magazynie tłuszczu do późniejszego wykorzystania (kiedy - jeśli chodzi o IT - a głód może wystąpić).

Musisz za wszelką cenę uniknąć sytuacji bez wyjścia.

Okay, utrzymując powyższe dwie rzeczy na głowie, kiedy zdecydujesz się użyć dowolnego szybkiego systemu odchudzania, oto "zasady", które musisz przestrzegać:

 • Najpierw daj się lekarzowi OK nawet nie myśl, aby pominąć ten krok!
 • Byćprzygotowani do wykonywania każdego dnia: treningi siłowe na przemian (trening oporowy) z treningami cardio o dużej intensywności (patrz wskazówki poniżej);
 • Trzymaj się diety na brzuchu i wycinaj wszystkie napoje gazowane, kawę, cukier i przetworzone produkty, ponieważ przeszkadzają one twojemu ciału w wydajnym spalaniu tłuszczu;
 • Użyj jednego lub więcej sposobów, aby złagodzić stres, aby uniknąć wysokiego poziomu kortyzolu, który wyłącza spalanie tłuszczu;
 • Uzyskaj 7,5-8 godzin nieprzerwanego snu, aby uniknąć zaburzeń metabolicznych związanych z brakiem snu;
 • Aby uniknąć problemów zdrowotnych i niedoborów żywieniowych, NIE należy ich kontynuowaćte diety są bardziej, niż ci polecają, jak większość z nichnierównowaga żywieniowa.


Tu są...

Sześć szybkich porad dotyczących utraty wagi: jak szybko schudnąć bez zamieszanie

 1. Utrzymuj nawodnienie ciała - pić 8-10 szklanek przefiltrowanej wody (2-3 litry) przez cały dzień. Tak, to dużo; ale woda nie tylko pomoże ci przezwyciężyć ból głodu, ale także wypłucze z twojego ciała zwiększony strumień toksyn uwalnianych z twoich zapasów tłuszczu, pozwalając na jeszcze więcej spalenia tłuszczu.
 2. Jeśli naprawdę chcesz szybko schudnąć, musisz ćwiczyć codziennie; trening siłowy na przemiantrening z opornością lub masę ciała lub rutyna gimnastyczna) z krótkimi seriami kardio o dużej intensywności (np. HIIT lub trening interwałowy o wysokiej intensywności, który jest najlepszym ćwiczeniem do szybkiego spalania tłuszczu).
 3. Unikaj jedzenia z przyjaciółmi lub rodziną, jak będziesz bardziej kuszony, by oszukiwać. Nawet jeśli tylko okazjonalnie, kody zmniejszają twoje wysiłki utraty wagi w krótkim czasie.
 4. Użyj naturalnych suplementów do utraty wagi (szczególnie power-trio: spalacz tłuszczu, olej z kryla omega-3 i serwatkabiałko), aby dostarczyć organizmowi składników odżywczych potrzebnych do skutecznego spalania tłuszczu.
 5. Zyskaj sesję sauny na podczerwień co 2-3 dni, optymalnie poprzedzona 15-20 min.Ćwiczenie z płytą z płytkami wibracyjnymi - będziesz zaskoczony wynikami dodania tej topliwej mieszanki do swojej diety o szybkiej utracie wagi i rutyny treningu!
  W większości klubów fitness i naturalnych centrów zdrowia znajdziesz sauny na podczerwień i urządzenia z płytkami elektrycznymi, które są prawie zawsze dostępne nawet bez członkostwa.
 6. Kiedy osiągniesz swoje cele, poznaj inne sposoby na świętowanie sukcesu: weź masaż lub okład na ciało w spa, idź do show, który kochasz, lub kup sobie niezłą odzież, która pasuje do twojego nowy, mniejszy rozmiar, aby wzmocnić motywację do utraty wagi.


I ostatnia rzecz.

Rozpaczliwe schudnięcie szybko może łatwo doprowadzić do nadużyć i ekscesów. Drastyczne diety NIE są dobrą alternatywą. Brak jasności co do tego, co musisz jeść i jak ćwiczyć każdego dnia, aby pozostać na dobrej drodze i osiągnąć swoje cele, może być poważną przeszkodą, która prawdopodobnie utknie. Dlatego sugeruję, żebyś rzucił okiem na ...

Czy jesteś zdesperowany, aby szybko schudnąć?

Belinda Benn's Get Lean Program

Twoje ciało zmieni się tak radykalnie w tak krótkim czasie, że nierozpoznaj siebie w lustrze ... Twoi przyjaciele i rodzina będąwstrząśnięty!

Prawdopodobnie powinienem zatrzymać się tutaj i pozwolić ci pójść zobaczyć Belindę prawdziwe życie program w tej chwili, ale trener we mnie chce cię zapewnić, że tynie rozczarujesz się.

Dostajesz wszystkie elementy układanki, nic więcejzgadywanie: każdy zaplanowany posiłek, smaczne przepisy na utratę tłuszczu, ciałozmiana kształtu filmów treningowych i audio dla twojego iPoda. Plus wskazówki,motywacja i trzymanie ręki nigdy wcześniej nie było.

Jak daleko się wybierasz Get Lean jest po prostu dla Ciebie - jeśli chcesz szybko schudnąć, po prostu sprawdź to i sprawdź, czy jest to coś, co chciałbyś teraz wypróbować >>

Strona główna> Zdesperowany, aby schudnąć szybko?

^ Top of Desperate, aby szybko schudnąć

4.5
Średnia ocena: 22
5
13
4
5
3
1
2
1
1
1