10 najlepszych ćwiczeń, aby szybko stracić miłość

Istnieje wiele tak zwanych ćwiczeń, aby stracić klamki miłości, ale większość z nich to bzdury.

W tym artykule podzielę się dla Ciebie tym, co naprawdę działa, aby pozbyć się twoich miłosnych uchwytów.

Teraz nie mówię, że to źle, mieć coś, na czym można się trzymać, ale bądźmy szczerzy, nikt nie lubi mieć uchwytów miłosnych.

Miłosne uchwyty to tłuszcz, który gromadzi się po bokach bioder tuż nad spodniami.

Wygląda na to, że większość z nas wydaje się, że nasz tłuszcz trafia prosto do naszych uchwytów miłosnych przed jakimkolwiek innym miejscem.

Nic dziwnego, że wielu z nas próbuje ukryć to z workowatymi koszulami.

Love Handles Przyczyny

miłość zajmuje się przyczynami

Przyczyny uchwytów miłosnych są bardzo proste. Ciało po prostu gromadzi nadmiar tłuszczu z jedzenia zbyt dużo, a następnie przechowywania go na boku żołądka dla "bezpiecznego przechowywania".

Uwielbiam uchwyty, znane również jako top z muffinami, wcale nie są atrakcyjne i mam więcej pytań z pytaniem, jak się ich pozbyć, niż cokolwiek innego.

Dla wielu ludzi najłatwiej jest pozbyć się uchwytów miłosnych i może to być niewiarygodnie frustrujące, gdy można schudnąć wszędzie, ale tam.

Zawsze wydaje się, że jest to ostatnie miejsce, w którym ludzie tracą wagę, ale są pewne wskazówki dotyczące odżywiania i ćwiczeń, które mogę ci szybko przyspieszyć.

Więc zamiast kupować jeden z tych tandetnych pasów, podam Ci strategie, które pozwolą Ci utracić uścisk miłości na dobre.

Co nie działa, aby stracić uchwyty miłosne

Czasami widzisz ludzi na siłowni ćwiczących Side Bends i zawsze chcę im powiedzieć, że marnują swój czas.

Prawda jest taka, że ​​redukcja punktowa jest bardzo nieefektywnym sposobem na utratę twoich miłosnych uchwytów. Redukcja plam polega na tym, że starasz się utracić tkankę tłuszczową w określonym obszarze ciała, izolując obszar ćwiczeniami.

Pomyśl o tym tak, jakbyś chciał stracić swoje miłosne uchwyty, więc nadal próbujesz robić Side Bends, ale nawet jeśli robisz je na zawsze, nie osiągniesz rezultatów.

Podczas wykonywania ćwiczeń izolacyjnych skupienie się na uchwytach miłosnych jest w porządku, co jakiś czas nie powinno to być jedyną metodą pozbycia się wierzchu.

Badanie to stawia gwóźdź w trumnie, dowodząc, że redukcja miejsca jest bardzo nieskuteczna w przypadku utraty uchwytów miłosnych lub jakiejkolwiek innej części ciała.

W dalszej części tego artykułu podzielę się z tobą tym, co naprawdę działa, aby pomóc ci zrzucić twoje miłosne uchwyty.

What Exercises Lose Love Handles

Ok, więc wiem, że właśnie powiedziałem, że nie możesz dostrzec zmniejszenia twoich uchwytów miłosnych, ale mam podstęp w rękawie.

Są ćwiczenia, aby stracić miłosne uchwyty, ale nie są one tym, co zwykle byś pomyślał.

Stosują one strategie HIIT (intensywnego treningu interwałowego) do spalania tłuszczu na całym ciele przy jednoczesnym dodawaniu specyficznych tonów mięśni do twoich uchwytów miłosnych.

Istnieją inne metody, takie jak trening oporności metabolicznej, który pomoże również zwiększyć metabolizm i budowę mięśni beztłuszczowych.

Polecam również wypróbowanie tej procedury treningowej HIIT, którą zaprojektowałem, aby pomóc w rozpoczęciu programu treningowego w celu spalenia tłuszczu mega.

Wszystkie te protokoły treningowe, gdy zostaną prawidłowo wykonane, spalą szaloną ilość tłuszczu w porównaniu z treningami, które większość ludzi robi na siłowni.

To tylko świetny sposób na powiedzenie, że najlepszym sposobem na zrzucenie swoich miłosnych uchwytów jest upuszczanie tłuszczu w całym ciele.

Dzięki tym ćwiczeniom utracisz te uchwyty miłosne i pomożesz im podnieść ich poziom w tym samym czasie.

W powyższym filmie zobaczysz, że używam kilku prostych sprzętów do ćwiczeń, takich jak kettlebell i superbands.

Możesz wybrać te niedrogo w lokalnym celu lub Wal-Mart. Lub możesz je także odebrać w Amazon.

Tylko pamiętaj, że używam raczej ciężkiego kettlebell do filmu, ale prawdopodobnie nie będziesz musiał zaczynać tak ciężko. Prawdopodobnie dla Ciebie znajdę kettlebell o wadze 10-25 funtów.

Chociaż nie określiłem dokładnie kolejności tych ćwiczeń dla uchwytów miłosnych, poleciłabym sprzęgnięcie ćwiczeń całego ciała.

Dzięki tym 10 ćwiczeniom możesz tworzyć setki różnych kombinacji.

Teraz zagłębijmy się głębiej w te ćwiczenia, aby utracić uchwyty miłosne z kilkoma opisami.

Walizka Kettlebell Deadlift

Kettlebell-walizka-deadlift-ćwiczenia

Umieść kettlebell na boku stopy, a następnie przykucnij do podłogi, aby go podnieść. Trzymając kettlebell wstań wysoko.

Skoncentruj się na utrzymywaniu prostych bioder podczas ćwiczeń. Trzymaj swoją klatkę piersiową w górze, a kiedy przykucniesz do podłogi, popchnij biodra do tyłu, tak jakbyś siadał na krześle.

Kettlebell 1-Arm Clean & Press

Kettlebell czyste i ćwiczenia prasowe

Ten ruch jest nieco bardziej zaawansowany, ale jest bardzo skutecznym ćwiczeniem całego ciała. Zanim zaczniesz próbować kettlebell, możesz poćwiczyć na tym ćwiczeniu.

Przytrzymaj kettlebell w jednym ramieniu, a następnie strzel w biodra naprzód. Kiedy to robisz, również eksploduje w górę, a łokieć podnosi kettlebell do góry.

Następnie szybko oprzyj łokieć i złap kettlebell w dłoń. Wykorzystaj swoje ciało jako sprężynę do wchłonięcia ruchu kettlebell.

Następnie zabierz ze sobą kettlebell, zanim przejdziesz do następnego powtórzenia.

Kettlebell Alternating Swings

Kettlebell naprzemienne ćwiczenia huśtawkowe

Jest to wariacja na temat typowej huśtawki Kettlebell, którą lubię bardziej skupiać się na moich miłosnych uchwytach.

Zacznij jak zwykły huśtawka kettlebell, ale po pierwszym powtórzeniu przywróć kettlebell z powrotem na biodrach.

Następnie przesuń go z powrotem do góry, tak jak normalnie, zanim zdejmiesz go z powrotem po drugiej stronie ciała.

Trzymaj kettlebell z boku na bok na zewnątrz bioder.

Superband Tight Rotations

ćwiczenia z ciasnymi obrotami

Korzystając z superbandu (lub innego mocnego opaski), możesz owinąć go wokół solidnego obiektu, takiego jak słup.

Przytrzymaj drugi koniec superbandu w dłoniach i odsuń się od miejsca zakotwiczenia.

Następnie z pewnym napięciem w zespole kilkakrotnie przechylaj biodra bokiem do boku, jednocześnie utrzymując abs mocno.

Spróbuj zwiększyć szybkość, gdy wykonasz ćwiczenie. Możesz także utrudnić ćwiczenie, po prostu oddalając się od punktu zakotwiczenia.

T-Stab Pushups

Trening T-Stab Pushups

Wejdź w standardową pozycję pushup, po wykonaniu pełnego pushupu obróć ciało bokiem na górze. Niech wasze stopy obracają się wraz z ciałem, gdy się obracacie, więc stajecie teraz twarzą do ściany.

Po szybkiej pauzie na górze będziesz chciał wrócić do pozycji push. Wykonaj kolejne pompowanie, zanim tym razem powtórzysz ruchy boczne tylko na drugą stronę.

Side-upy

ćwiczenia boczne

Tradycyjne deski boczne doskonale nadają się do wzmacniania uchwytów miłosnych, ale jest jeszcze lepszy sposób na ich wykonanie.

Zejdź na dół, a następnie unieś się, tak jak robisz deskę boczną, tylko podnosząc biodra w górę iw dół od ziemi.

Pamiętaj, aby utrzymywać ciało prosto podczas ćwiczeń, jednocześnie utrzymując silny brzuch.

Syrenka brzuszki

ćwiczenie ćwiczeń syreny

Kolejnym zabawnym ćwiczeniem, które lubię używać, aby pomóc mi nadać ton moim miłosnym uchwytom, są Syrenka Crunches.

Położysz się na boku i zawiążesz dolną stopę za stopą. Następnie połóż swoją najwyższą rękę za głową i dolną ręką na ziemi, aby uzyskać wsparcie.

Podnieś nogi i zgnij łokieć w ich kierunku. Podczas wchodzenia i schodzenia z ziemi trzymaj mocno brzucha.

Kettlebell Reverse Lunges

kettlebell odwraca pchnięcia

Trzymanie kettlebell stać wysoko z brzucha mocno. Następnie trzymając klatkę piersiową w górze i patrząc prosto przed siebie, cofnij się o jedną nogę.

Opuść tę tylną nogę w kierunku ziemi, aby od uderzenia o cal nie spadł jej o cal. Następnie unieś nogę, zanim powtórzysz ją po drugiej stronie.

Kettlebell 1-Legged RDL

Kettlebell 1-Legged ćwiczenia RDL

Wstań i trzymaj kettlebell w prawej ręce. Powoli zacznij pochylać się do przodu, gdy podnosisz prawą nogę z ziemi, gdy schodzisz w dół.

Trzymaj przeciwną nogę prostą, z lekkim ugięciem i wyprostowanymi plecami. Postaraj się opuścić, aby plecy były ustawione równolegle do podłogi.

Powoli wróć do pozycji stojącej. Powtórz po tej samej stronie, aż skończysz, a następnie przejdź na drugą stronę.

Wskazówki, jak stracić uchwyty miłosne

Najważniejszą rzeczą, którą możesz zrobić, aby najskuteczniej zatracić swoje miłosne uchwyty, jest skupienie się na swojej diecie.

Nie ma żadnych ćwiczeń fizycznych, które będziesz w stanie zrobić, jeśli wkładasz zbyt wiele złego jedzenia do swojego ciała.

Dieta jest kluczem do pozbycia się uchwytów miłosnych, a nawet jeśli nie masz zbyt dużej wagi do stracenia, będziesz musiał podnieść poprzeczkę.

Utrzymywanie cukru i alkoholu z organizmu będzie miało duży wpływ na utratę uchwytów miłosnych. Również utrzymywanie przetworzonej żywności i węglowodanów na niskim poziomie pomoże schudnąć talię.

To badanie wykazało, że cukier spakuje się na tłuszcz żołądkowy, bez względu na to, jakie ćwiczenia wykonujesz.

Naprawdę robimy co w naszej mocy, aby wykopać ten zły nawyk, ponieważ jest to również jedyna rzecz, która da ci największą szansę na zarabianie pieniędzy.

Nawet robienie czegoś tak prostego, jak pozbycie się przetworzonej żywności z diety, pomoże zredukować tłuszcz na ciele i twoich miłosnych uchwytach.

Duże ilości oczyszczonego sodu w przetworzonej żywności wystarczą, aby organizm zatrzymał wodę, dzięki czemu żołądek będzie wyglądał na większy niż w rzeczywistości.

Alkohol jest kolejnym "złym facetem" w walce z twoimi miłosnymi uchwytami. Picie tego małego diabła wyłączy twoje hormony spalające tłuszcz, ponieważ spowalnia twój metabolizm do stanu zatrzymania.

Ograniczałbym spożycie alkoholu do 2 drinków tygodniowo w dniu cheatowania, chyba że chcesz zachować ten brzuch na lato.

To naprawdę tylko wisienka na torcie, jeśli chodzi o odżywianie za utratę uchwytów.

Jeśli jesteś gotowy na kompletny przewodnik z planami posiłków, aby stracić swoje miłosne uchwyty na dobre, to sprawdź mój system Flat Belly Formula.

Ostatnie słowo na moich ćwiczeniach, aby stracić uchwyty miłosne

Pod koniec dnia pozbycie się twoich miłosnych uchwytów nastąpi poprzez odpowiednią dietę.

Ale są pewne ćwiczenia, których możesz użyć, aby pozbyć się upartych uchwytów miłosnych.

Użyj tych opisanych w moim filmiku powyżej, aby uzyskać pełne korzyści z ćwiczeń, aby schudnąć wierzch swojego muffina.

Redukcja plam jest naprawdę złym sposobem na utratę twoich miłosnych uchwytów, ale powyższe ćwiczenia na całe ciało HIIT z pewnością pomogą w tonacji i ogólnie stracą tłuszcz.

To naprawdę pomoże ci na dobre pozbyć się twoich miłosnych uchwytów.

Tutaj możesz znaleźć więcej moich porad, jak pozbyć się tłuszczu z brzucha.

Większość ludzi ma najtrudniejszy czas, próbując się ich pozbyć, ale tak naprawdę nie musi być tak trudne.

Dopóki jesteś gotowy do pracy nad tym, co naprawdę działa, będziesz tam w mgnieniu oka.

Uchwyty miłosne są bardzo brzydkie i stanowią duży punkt niepewności dla wielu z nas.

Znam kilka osób, które nawet nie chcą nosić kostiumów kąpielowych na plaży, ponieważ nie chcą, aby ludzie widzieli swoje miłosne uchwyty.

To nie musi być jednak ty. Po prostu upewnij się, że dobrze się odżywiasz i wykonuj ćwiczenia, aby stracić miłosne uchwyty powyżej, więc nie będziesz pozostawiony na basenie z koszulą tego lata.

4.7
Średnia ocena: 24
5
15
4
2
3
2
2
1
1
0