32 Treningi, aby uzyskać dopasowanie na każdym poziomie fitness

32 idealne treningiNawet najbardziej zaangażowane szczury gimnastyczne mogą korzystać z nowych pomysłów. Zajęliśmy 32 najbardziej popularne treningi w historii Greatista na jednej liście przyjaznej dla użytkownika. Najlepsze, ale idealne dla ćwiczących o różnych kształtach, rozmiarach i poziomach sprawności.

Bez wyposażenia? Nie ma problemu. Chcesz dać kettlebells lub worków z piaskiem? Mamy dla ciebie pomysły. Od zawodników, przez biegaczy, wędrowców, joginów i pływaków, mamy wszystkie typy objęte. Zapoznaj się z 32 treningami zatwierdzonymi przez Greatist, które idealnie nadają się do kolejnego treningu na siłowni, jogi lub na świeżym powietrzu.

Rozgrzewka i mobilność

Zdjęcie: BuiltLean

1. Dynamiczne rozgrzewanie całego ciała BuiltLean
Rozgrzewanie jest kluczową częścią każdego treningu, ale rozciąganie statyczne może faktycznie zmniejszyć wydajność. Zamiast tego trzymaj się dynamicznych ruchów, które symulują ćwiczenia, które będziesz wykonywać, np. Opcje bez wyposażenia, masy ciała w tym rozgrzewce od Marca Perry'ego.

2. Procedura rozciągania Wszyscy pracownicy biurkowi powinni to robić
Wiadomości flash: Siedząc przez dłuższy czas może spowodować poważne spustoszenie na naszych ciałach. Oprócz wstawania i robienia kilku chodzących spotkań, spróbuj tego rutynowego treningu przy biurku, aby uzyskać mocniejsze, zdrowsze plecy i ciało.

3. Nasza ostateczna procedura walcowania piankowego
W ostatnich latach uznano, że piana piankowa została uznana za efektywną w przygotowywaniu ciała do ćwiczeń - a nawet redukuje ból związany z wysiłkiem fizycznym. Zapoznaj się z tą infografiką dotyczącą prowadnicy z pianką, która będzie napędzać mięśnie od stóp do głów.

Nie wymaga wyposażenia

Ilustracja autorstwa Shannon Orcutt

4. Całego ciała, obwodu Dorm-Room
Nawet jeśli nie jesteś zapracowanym studentem, ten trening bez wyposażenia jest idealny dla każdego, kto szuka szybkiego potu bez wychodzenia z domu. Przećwicz ćwiczenia, aby uzyskać pompujący serce, wymagający treningu, który pozostawi cię bez tchu (w dobry sposób!).

5. 30-minutowy trening siłowy bez użycia siły
Ta infografika stała się hitem i wiemy, dlaczego: zaprojektowany przez ekspertów z zespołu Greatist, Kelvina Gary'ego i Roba Sulavera, rutyna rzuca wyzwanie całemu ciału i buduje eksplozję za pomocą świetnych ruchów plyometrycznych.

6. Zaawansowany trening bez masy ciała
Jeśli chcesz przejść trening siłowy na wyższy poziom, nie szukaj dalej. Zaprojektowany przez Greatist Expert Jonathana Angelilli, obwód ten obejmuje poważne ruchy, takie jak ręczne push-upy. To jedna z trudniejszych procedur, jakie kiedykolwiek próbowaliśmy.

7. "Naukowe" siedmiominutowe treningi
Naukowcy z Florydy zrobili falę tej wiosny, kiedy ogłosili "idealny" siedmiominutowy obwód masy ciała, który spełnił wszystkie podstawowe sugestie ćwiczeń określone przez American College of Sports Medicine (ACSM). Edytor fitnessu The Greatist David Tao wystawił go na próbę i miał zaskakujące wnioski na temat tego dobrze wysklepionego combo składającego się z 12 ruchów ciała.

8. Ćwiczenia przez cały dzień
Czasami ciężko jest zmieścić się w jednej długiej sesji ćwiczeń. Ale możemy wiele zrobić, aby zmniejszyć wpływ siedzącego trybu życia, zwiększając jego aktywność przez cały dzień pracy. Sprawdź te 33 pomysły, aby przenieść więcej (a nawet siłę pociągu) w pracy.

9. 30-minutowy trening masy ciała po urazie glutenu
Jeśli chodzi o mocne, seksowne pośladki, nikt nie robi tego lepiej niż Kellie Davis. Trener, autor i pisarz współpracujący z Greatist wiedzą co nieco o budowaniu bułek, a ta infografika da ci dobrą pozycję na drodze do dominacji na zapleczu.

Siła i moc całego ciała

10. Ulubiony sposób NFL Wide Receiver na budowanie wybuchowości
Trener piłki nożnej Curtis Williams oferuje swoje ulubione sprinty i szybkie ćwiczenia, dzięki czemu poruszasz się SZYBKO.

11. Sprawdzony trening siłowy dla początkujących
Zaprojektowane przez trenerów Anję Koschak i Damiena Bourbeau i przetestowane przez załogę Greatist, te funkcjonalne procedury są idealne dla tych, którzy dopiero wchodzą w huśtawka treningu siłowego (lub plecy na huśtawce).

12. Przewodnik po fitness Reddit
Komentatorzy, strzeżcie się, oto troll! Okej, więc może Reddit nie jest aż tak przerażający - w rzeczywistości ich społeczność fitness może być dość zachęcającym, informacyjnym miejscem dla początkujących i zawodowców. W tej infografice współpracowaliśmy z najlepszymi użytkownikami fitness Reddit, aby połączyć najlepsze porady dotyczące ćwiczeń w jeden poręczny zasób, wraz z sugestiami dotyczącymi treningu.

13. Trening Kettlebell dla początkujących
Są okrągłe, ciężkie i pojawiają się w coraz większej liczbie sal gimnastycznych w całym kraju. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem pracy z kettlebells, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, by się huśtać - a następnie postępuj zgodnie z naszą rutyną przyjazną dla początkujących. Szukasz więcej ruchów, aby urozmaicić rzeczy? Mamy 22 dodatkowe ćwiczenia kettlebell.

14. Doskonały trening worków z workami z piaskiem
Trener Jon-Erik Kawamoto zaprojektował dla nas ten trening. Ruchy budujące siłę używają worka z piaskiem (który można zrobić w domu na tanie), aby uzyskać duży opór. Wystarczy jeden element wyposażenia, aby zapewnić Ci dobrą kondycję.

15. Ultimate 30-minutowy trening wytrzymałościowy
Oporne zespoły to świetny sposób, aby dać Twoim mięśniom nowe wyzwanie i mamy 33 ruchy, aby je dobrze wykorzystać. Nie masz ochoty mieszać i dopasowywać? Przewiń do dołu artykułu, w którym przedstawiamy obwód zatwierdzony przez eksperta pod kątem wytrzymałości całego ciała.

16. Wprowadzenie Jordana Syatta do treningu koniugatów
Greatist Expert Jordan Syatt jest znakomitym trenerem siłowym i wiele z jego sukcesów przypisuje metodzie koniugacji Westside Barbell.Zapoznaj się z logiką tego szablonu treningu i uzyskaj czterodniowy program Syatta przeznaczony dla początkujących, którzy chcą szybko osiągnąć mocny wynik.

17. The Greatist Guide to Getting That First Pull-Up
Podciągnięcie jest jednym z najlepszych ćwiczeń w życiu, ale może być trudne do opanowania dla nowych do treningu siłowego. Mamy rutynę całego ciała, która sprawi, że zwrócisz się jak małpa szybciej, niż się spodziewałeś.

18. Treningi Jon-Erika Kawamoto przygotowujące cię do wszystkiego
W innym poście od Jona-Erika Kawamoto, trener i były biegacz przeprowadzi cię przez kilka podstawowych czynności, aby budować świadomość ciała i siłę.

19. Wytyczne Tony Gentilcore dotyczące rozwiązywania problemów związanych z siłą
Jest jednym z naszych trenerów od dwóch lat, i łatwo zrozumieć, dlaczego: Tony Gentilcore jest po prostu jednym z najmądrzejszych ludzi w fitness. W tym poście gości analizuje niektóre z podstawowych czynników, które powstrzymują ludzi przed wzmocnieniem i dostarcza przykładowy szablon do przechodzenia przez płaskowyże.

20. Trening drużyny parkowej Greatist
Kiedy ubiegłego lata Greatist uderzył w East River Park w NYC, potrzebowaliśmy treningu, aby pozbyć się rdzy w biurze. Na szczęście trener Rog Law przyszedł z zabójczą rutyną, która sprawiła, że ​​pociliśmy się w słońcu.

21. Trening na wielkim placu zabaw
Siłownia w dżungli nie jest przeznaczona wyłącznie dla dzieci. Te bary i ławki doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju ruchów ciała. Trening całego ciała sprawi, że serce zacznie się pompować, a mięśnie będą się szybciej nadwerężały, niż można powiedzieć "Marco Polo".

22. Doskonały trening z liną do skakania całego ciała
Największą przeszkodą dla początkujących skoczków jest koordynacja, ale przy odrobinie wprawy prawie każdy może zostać skaczącą bestią. Dowiedz się, jak skuteczna może być lina dzięki temu 10-minutowemu treningowi, który doskonale nadaje się do kondycjonowania w podróży.

Trening interwałowy

23. Przewodnik dla początkujących dotyczący treningu interwałowego
Nie jest tajemnicą, że jesteśmy wielkimi fanami treningu interwałowego. Napisaliśmy ten artykuł, aby był dostępny dla wszystkich. Pracuj w ułamku sekundy i czerp nawet większe korzyści z ćwiczeń o dużej intensywności!

24. Kompletny przewodnik po treningu interwałowym
Jeden z naszych najpopularniejszych artykułów wszech czasów, ta infografika przedstawia trzy super skuteczne protokoły interwałowe.

25. Szkolenie Tempo dla rowerzystów
Wskakuj na stacjonarny rower, aby ćwiczyć interwał zabójcy przed Amerykańską Radą Ćwiczeń, który również poprawi twoje umiejętności na drodze.

26. Procedury Tabata do wypróbowania dzisiaj
Słynny 20-sekundowy reżim doktora Tabaty, dzielący się na 10 sekund, stał się synonimem treningu o wysokiej intensywności i może być użyty do wszelkiego rodzaju ruchów. Zapisz się tutaj na pomysły.

27. Założyciel firmy Greatist zabierze cię przez swoje ulubione treningi interwałowe
Derek Flanzraich wyszczególnia swoją procedurę rutynowych przerw w treningu pompującym serce od minut pierwszej do trzydziestej.

28. Przerwane treningi Adama Bornsteina na rzecz szybszej utraty tłuszczu
Autor, trener i wszechstronna sława fitness Adam Bornstein stawia na Tabacie coś na temat rutyny interwałowej, która jest bardziej skuteczna niż kiedykolwiek.

29. Trening interwałowy w puli
Myślenie pływanie było nudne? Pomyśl jeszcze raz. Nie zamieni nikogo w Michaela Phelpsa na noc, ale ten trening z American Council on Exercise z pewnością sprawi, że znowu zabawa pływacka (i jeszcze trudniejsze niż kiedykolwiek).

Joga i pilates

30. 10-minutowy trening rdzenia-piaskowania
Chwyć matę i zacznij się poruszać (i tarzać się i sztangować) dzięki temu ćwiczeniu zaprojektowanemu przez instruktora Pilates, Sarah Ruback.

31. Joga w drodze
Podróżowanie nie musi oznaczać dokręcania się jak zapakowana walizka. Pozostań przy limuzynie z tą infografiką przedstawiającą pewne przyjazne dla drogi pozy jogi.

32. Restoracyjna rutynowa joga w celu złagodzenia stresu
Po tych wszystkich ćwiczeniach może być przydatne po prostu chillax. Mamy rutynę, aby ułatwić umysł, a także ciało.

Jakie są twoje ulubione treningi, które widziałeś na Greatist? Każdy typ, który chciałbyś zobaczyć WIĘCEJ? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

4.6
Średnia ocena: 26
5
15
4
5
3
2
2
2
1
1